*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ \ ۶ شوال ۱۴۳۹ \ Thursday, June 21, 2018
رئیس شورای حوزه علمیه استان لرستان: مخالفت ها و اشکال تراشی ها مانع مبارزه با فساد اقتصادی است/ ارسال یک هزار و ۱۰۰ مقاله به همایش سیره علوی حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین میرعمادی، مخالفت ها و اشکال تراشی ها را مانع مبارزه با فساد اقتصادی دانست و تاکید کرد: مبارزه با فساد اقتصادی باید به طور جدی دنبال شود .
۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۱۵:۰۱
آیت الله خاتمی در همایش «حوزه انقلابی» لرستان: دشمن هدف خود را به سکولاریزه کردن حوزه های علمیه معطوف کرده است/ مشکلات را به گردن روحانیت انداختن، فرافکنی است حوزه/ امام جمعه موقت تهران با اشاره این که امروز دشمن هدف خود را به سکولاریزه کردن حوزه های علمیه معطوف کرده است، تصریح کرد: دشمن خواب های متعددی علیه روحانیت دیده است و یکی از این خواب ها این است که می خواهد حوزه های علمیه را از نظام و انقلاب جدا کند.
۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۹:۱۶
معاون فرهنگی مدرسه علمیه بنت الرسول خبر داد: ارائه مشاوره های فرهنگی و دینی به دانش آموزان حوزه/ معاون فرهنگی مدرسه علمیه بنت الرسول استان لرستان از تبلیغ مستمر اساتید و طلاب این مدرسه در مدارس دخترانه مقاطع راهنمایی و دبیرستان و ارائه مشاوره های فرهنگی و دینی به دانش آموزان خبر داد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۸:۱۵
رئیس شورای حوزه علمیه لرستان در همایش «حوزه انقلابی»: دفاع تمام قد از ولایت رسالت حوزه انقلابی است/ تحصیل قریب به ۳ هزار طلبه در مدارس علمیه لرستان حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین میرعمادی، دفاع تمام قد از ولایت را رسالت حوزه انقلابی دانست و گفت: حضرت فاطمه زهرا(س) دفاع تمام قد خود را از ولایت به همگان ثابت کردند و امروز ما باید به این رسالت عظیم به خوبی عمل کنیم.
۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۸:۰۲
در افتتاح نمایشگاه عفاف و حجاب «حریم ریحانه» مطرح شد؛ فرهنگ عفاف و حجاب از کودکی در فرزندان نهادینه شود امام جمعه پلدختر با بیان اینکه رعایت عفاف و حجاب در مقابل نگاه نامحرمان همانند دژی محکم برای امنیت فردی و اجتماعی بانوان به شمار می رود، گفت: رعایت حجاب و عفاف باید از همان سال های کودکی برای فرزندان نهادینه شود و در این زمینه خانواده ها باید الگوی مناسبی از فرهنگ حجاب و عفاف باشند .
۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۶:۳۸
معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه لرستان خبر داد: اعزام ۲۰۰ مبلغ فاطمیه به شهرها و روستاهای لرستان حوزه/ معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان لرستان از اعزام ۲۰۰ مبلغ بومی و غیربومی به مناطق مختلف این استان خبر داد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۱۶:۱۳
در همایش «عشق برتر» تاکید شد؛ دختران فریب دوستی های خیابانی را نخورند مدیر مدرسه علمیه مهدیه الیگودرز با اشاره به اینکه حفظ آبرو و حرمت برای دانش آموزان دختر بسیار حائز اهمیت است، خاطرنشان کرد: دانش آموزان باید در این سنین به حفظ آبرو و شأن جایگاه و جنسیت خود توجه ویژه ای داشته باشند و هرگز فریب دوستی های خیابانی نخورند.
۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۷:۲۹
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان لرستان خبر داد: اجرای برنامه های ایام فاطمیه در ۴۶ بقعه متبرکه لرستان مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان لرستان از اجرای برنامه های ایام فاطمیه (س) در ۴۶ بقعه متبرکه این استان خبر داد .
۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۱۶:۲۶
معاون آموزش حوزه علمیه لرستان خبر داد: اول اسفند؛ آغاز پذیرش حوزه/ تحصیل یک هزار و ۳۰۰ طلبه در مدارس لرستان حوزه/ معاون آموزش حوزه علمیه استان لرستان از تحصیل یک هزار و ۳۰۰ طلبه در مدارس علمیه استان و آغاز پذیرش حوزه از اول اسفند ماه خبر داد .
۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۰۷:۰۰
مدیر حوزه علمیه خواهران استان لرستان تاکید کرد: ضرورت توجه به کیفیت محوری در پذیرش طلاب مدیر حوزه علمیه استان لرستان با اشاره به اینکه در پذیرش حوزه های علمیه باید کیفیت محوری مورد نظر باشد، گفت: باید انگیزه ورود به حوزه تا پایان تحصیل با شور در بین ورودی ها حفظ شود.
۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۴:۵۲
تحصیل یک هزار و ۶۰۰ طلبه در حوزه علمیه خواهران لرستان معاون آموزش حوزه علمیه خواهران استان لرستان از تحصیل یک هزارو ۶۰۰ طلبه در مدارس علمیه این استان خبر داد .
۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۴:۳۳
معاون پژوهش حوزه علمیه لرستان خبر داد: ارسال ۵۲۰ اثر به دبیرخانه جشنواره علامه حلی(ره) لرستان حوزه/ معاون پژوهش حوزه علمیه استان لرستان از ارسال ۵۲۰ اثر از حوزه های علمیه خواهران و برادران استان به دبیرخانه دومین جشنواره استانی علامه حلی(ره) خبر داد .
۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۷:۲۲
رئیس شورای حوزه علمیه استان لرستان: مردم پاسخ محکمی به یاوه گویی های دشمنان دادند حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان لرستان با تاکید بر این که امروز مردم با حضور حماسی خود پاسخ کوبنده ای به دشمنان اسلام و انقلاب دادند، گفت: حضور مردم در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن امسال نیز حضوری تماشایی و ستودنی بود.
۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۱۴:۳۷
دادستان کل کشور در جمع مردم خرم آباد: جمهوریت منهای اسلامیت انحراف است/ قوه قضائیه در مبارزه با فساد قاطع است حوزه/ دادستان کل کشور در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن خرم آباد گفت: خداوند نعمت جمهوریت و اسلامیت را در این انقلاب به ما عنایت فرموده که باید بدانیم این دو مفهوم در هم تنیده هستند و جمهوریت منهای اسلامیت برابر با انحراف است .
۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۱۳:۳۸
اکران فیلم ها و مستندهای انقلابی در مدرسه علمیه ازنا حوزه/ معاون فرهنگی مدرسه علمیه نجمیه (س) ازنا از اکران فیلم ها و مستندهای انقلابی در این مدرسه خبر داد .
۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۸:۲۵
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان مطرح کرد: ۲۲ بهمن؛ روز نمایش قدرت و همبستگی ملت ایران رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان لرستان گفت:راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن نمایش قدرت و همبستگی مردم ایران اسلامی در دفاع از آرمان های اسلام و انقلاب است .
۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۷:۳۰
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران لرستان: مسابقه سیر مطالعاتی کتب علماء و مفاخر حوزه در لرستان برگزار می‌شود حوزه/ معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان لرستان گفت: مسابقه سیر مطالعاتی کتب علماء و مفاخر حوزه در لرستان برگزار می‌شود.
۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۴:۲۵
دعوت نماینده ولی فقیه و استاندار لرستان از مردم انقلابی حجت الاسلام والمسلمین میرعمادی، نماینده ولی فقیه و سید موسی خادمی، استاندار لرستان در بیانیه ای مشترک مردم بابصیرت را به حضور پرشور و باشکوه راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن دعوت کردند .
۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۲:۵۴
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان لرستان خبر داد: تربیت نیروهای ولایی و متخصص در مدارس صدرا حوزه/ مدیر کل تبلیغات اسلامی استان لرستان گفت: تربیت نیروهای مومن، ولایی و متخصص از اهداف شکل گیری و تاسیس مدارس صدرا است .
۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۱۴:۴۱
رئیس سازمان دبیرستان های علوم و معارف اسلامی (صدرا): ۱۰ هزار دانش آموز در مدارس صدرا علوم و معارف اسلامی را فرا می گیرند رئیس سازمان دبیرستان های علوم و معارف اسلامی(صدرا) با اشاره به این که ۱۰ هزار دانش آموز در مدارس صدرا تحصیل می کنند، گفت: تعداد دبیرستان های صدرا سازمان تبلیغات اسلامی به ۱۵۰ مدرسه رسیده است.
۱۳۹۶/۱۱/۱۹ - ۱۴:۲۸
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس