*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ \ السبت ٢٧ ربيع الأوّل ١٤٣٩ \ Saturday, December 16, 2017
معاون پژوهش حوزه علمیه استان لرستان خبر داد: ارسال ۴۲۱ اثر به جشنواره علامه حلی(ره)لرستان/ تجلیل از ۴۴ اثر برتر پژوهشی حوزه/ معاون پژوهش حوزه علمیه استان لرستان و دبیر جشنواره استانی علامه حلی(ره) گفت:۴۲۱ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است.
۱۳۹۶/۹/۷ - ۱۴:۱۲
مدیر حوزه علمیه استان لرستان: جشنواره علامه حلی جرأت و شهامت تحقیق را در طلاب ایجاد کرد حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان لرستان گفت: جشنواره علامه حلی(ره) جرات، شهامت و فرصت تحقیق و پژوهش را برای مبلغان جوان حوزه های علمیه فراهم کرده است.
۱۳۹۶/۹/۷ - ۱۴:۰۵
معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش لرستان خبر داد: همکاری بیش از ۷۰۰ مبلغ با آموزش و پرورش لرستان حوزه/ معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان لرستان از همکاری ۷۲۳ مبلغ با آموزش و پرورش این استان خبر داد .
۱۳۹۶/۹/۷ - ۰۹:۳۰
ارسال کمک های حوزه خواهران لرستان به زلزله زدگان معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان لرستان از ارسال کمک های مدارس علمیه خواهران این استان به مردم زلزله زده استان کرمانشاه خبر داد .
۱۳۹۶/۹/۵ - ۱۸:۲۳
معاون پژوهش حوزه علمیه استان لرستان خبر داد: ارسال ۴۲۰ اثر به جشنواره استانی علامه حلی لرستان حوزه/ معاون پژوهش حوزه علمیه استان لرستان از ارسال ۴۲۰ اثر به جشنواره استانی علامه حلی لرستان خبر داد.
۱۳۹۶/۹/۵ - ۱۷:۴۲
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان لرستان خبر داد: ثبت ۱۲ وقف منفعتی انتفاعی از ابتدای هفته وقف تاکنون در لرستان حوزه/ مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان لرستان از ثبت ۱۲ وقف منفعتی انتفاعی از ابتدای هفته وقف تاکنون دراین استان خبر داد.
۱۳۹۶/۹/۵ - ۰۷:۴۵
شرکت بانوان طلبه لرستانی در حلقه های صالحین بسیج حوزه/ معاون فرهنگی مدرسه علمیه نجمیه (س) ازنا از شرکت بانوان طلبه لرستانی در حلقه های صالحین بسیج داد.
۱۳۹۶/۹/۳ - ۱۷:۴۵
در نشست اخلاقی طلاب مدرسه بنت الرسول(س) تاکید شد؛ حجاب و عفاف پایه و اساس تحکیم بنیان خانواده است حوزه/ استاد حوزه علمیه استان لرستان گفت: مبلغان باید با تمام توان از هر فرصتی برای تبیین اصول حجاب و عفاف و آموزه های اخلاقی بهره گیرند و این آموزه ها را در زندگی افراد جامعه نهادینه کنند .
۱۳۹۶/۹/۲ - ۱۴:۵۷
مدیرحوزه علمیه استان لرستان: سقوط داعش شکست آمریکا و رژیم صهیونیستی بود مدیر حوزه علمیه استان لرستان با اشاره به اینکه سقوط داعش در عراق و سوریه در واقع شکست جبهه استکبار به سرکردگی آمریکا و رژِیم صهیونیستی و تفکر شیطانی وهابیت است، گفت: داعش در اصل مولود نامشروع آمریکا و صهیونیست ها بود که با این شکست، طبل رسوایی شیطان بزرگ و رژیم کودک کش اسرائیل بار دیگر به صدا درآمد.
۱۳۹۶/۹/۲ - ۱۰:۱۰
معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه لرستان: همایش «وقف و حوزه های علمیه» در خرم آباد برگزار می شود حوزه/ معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان لرستان از برگزاری همایش «وقف و حوزه های علمیه»، پنجشنبه هفته جاری، در خرم آباد خبر داد.
۱۳۹۶/۸/۲۹ - ۱۷:۳۸
امام جمعه بروجرد روحانیون در منابر آثار و برکات پرداخت زکات را تبیین کنند حوزه/ امام جمعه بروجرد با بیان اینکه روحانیون باید با برشمردن پیامدهای عدم پرداخت زکات در جامعه، رسالت خود را انجام دهند، افزود: بسیاری از کشاورزان تنها به دلیل ناآگاهی و عدم اطلاع از برکات زکات، این مهم را ادا نمی کنند که در این زمینه باید اطلاع رسانی دینی صورت گیرد .
۱۳۹۶/۸/۲۹ - ۱۶:۳۴
فرماندار خرم آباد در همایش «وقف و رسانه»: رسانه ها واقفان را به سمت نیازهای جامعه هدایت کنند حوزه/ فرماندار خرم آباد گفت: اصحاب رسانه و اهل قلم باید با تشویق و ترغیب واقفان و خیراندیشان در ثبت موقوفه های جدید متناسب با نیاز جامعه قدم بردارند.
۱۳۹۶/۸/۲۹ - ۱۵:۲۷
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان لرستان: قدمت برخی موقوفات لرستان به هزار سال می رسد مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان لرستان گفت: قدمت برخی موقوفات لرستان به هزار سال می رسد و این استان دارای موقوفه های بسیاری از علماء و بزرگان دینی از جمله فخرعالم تشیع حضرت آیت الله بروجردی(ره) است.
۱۳۹۶/۸/۲۹ - ۱۵:۰۷
معاون فرهنگی مدرسه علمیه نجمیه (س) ازنا: طلاب استفاده هدفمند از فضای مجازی را وظیفه خود بدانند معاون فرهنگی مدرسه علمیه نجمیه ازنا(س) با بیان اینکه فضای مجازی یک ابزار توسعه یافته در تبلیغ دین محسوب می شود،گفتد: در این زمینه نیاز است طلاب و مبلغان با مطالعه و تحقیق به سوالات و شبهات مخاطبان در فضای مجازی پاسخ دهند .
۱۳۹۶/۸/۲۹ - ۰۸:۵۴
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری لرستان تاکید کرد: لزوم استفاده از ظرفیت روحانیون و مساجد در پیشگیری از آسیب های اجتماعی حوزه/ مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری لرستان بر لزوم استفاده از ظرفیت روحانیون و مساجد در پیشگیری از ناهنجاری ها و آسیب های اجتماعی تاکید کرد.
۱۳۹۶/۸/۲۴ - ۱۶:۰۰
درخواست حوزه های علمیه خواهران و برادران لرستان؛ مردم بدون فوت وقت به یاری زلزله زدگان بشتابند حوزه/ حوزه های علمیه خواهران و برادران استان لرستان در بیانیه مشترکی از کسانی که امکان هر گونه مشارکت در میدان وسیع همیاری و غمگساری با زلزله زدگان غرب کشور را دارند، درخواست کردند که بدون فوت وقت به مصداق «فاستبقوا الخیرات» پیشگام این جهاد بزرگ گردند .
۱۳۹۶/۸/۲۴ - ۱۵:۳۳
همزمان با هفته وقف؛ همایش «وقف و حوزه های علمیه» در لرستان برگزار می شود حوزه/ مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان لرستان از برگزاری همایش «وقف و حوزه های علمیه» همزمان با هفته وقف، در این استان خبر داد .
۱۳۹۶/۸/۲۴ - ۰۲:۴۵
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان لرستان خبر داد: خواهران طلبه لرستانی در همایش« طلیعه حضور» شرکت می کنند حوزه/ معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان لرستان از شرکت ۱۹۰ خواهر طلبه لرستانی در همایش «طلیعه حضور» خبر داد.
۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۱۱:۰۰
استاد حوزه علمیه لرستان: مشکلات جامعه نتیجه دور بودن از فرهنگ قرآنی و سبک زندگی اسلامی است حوزه/ حجت الاسلام موسوی گفت: بسیاری از مشکلات اجتماعی جامعه نتیجه دور بودن از فرهنگ قرآنی و سبک زندگی اسلامی است که در این زمینه روحانیون باید فعالانه به تبلیغ و تبیین زندگی ارزشی در جامعه برای برون رفت از آسیب های اجتماعی بپردازند
۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۰۲:۳۵
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان لرستان امر به معروف ضامن سلامت دینی و اجتماعی است/ لزوم توسعه عفاف و حجاب در دانشگاه ها حوزه/ حجت الاسلام حیات الغیب، تبیین و ترویج امر به معروف و نهی از منکر در جامعه را از محورها و ضرورت های تبلیغ طلاب برشمرد و گفت: با تبیین و ترویج امر به معروف در جامعه می توان از گسترش آسیب های اجتماعی پیشگیری کرد، چرا که ترویج این فریضه الهی ضامن بقای سلامت دینی و اجتماعی جامعه است .
۱۳۹۶/۸/۲۲ - ۱۷:۱۸
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس