*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲۹ آیان ۱۳۹۶ \ الاثنين ١ ربيع الأوّل ١٤٣٩ \ Monday, November 20, 2017
آیت الله علما در همایش «مبانی تحکیم خانواده»: اخلاق اسلامی پایه استحکام خانواده است حوزه/ نماینده ولی فقیه در کرمانشاه با اشاره به این که خانواده ها باید همواره عمل به اخلاق اسلامی را مد نظر داشته باشند، گفت: با عمل به اخلاق اسلامی همواره آرامش روحی و روانی در خانواده وجود دارد، چرا که عمل به آموزه های اسلام چراغ راه هدایت بشر است .
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۱۳:۵۷
نماینده ولی فقیه در لرستان: ائمه جمعه اهمیت مسئولیت پذیری در خانوده را تبیین کنند حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه در لرستان گفت: ائمه جمعه در خصوص راهکارهای ازدواج آسان و به موقع نیز برای مردم به ایراد سخنرانی بپردازند و برای مخاطبان تبیین نمایند ازدواج به معنای قبول تعهد و عمل به مسئولیت ها است.
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۱۳:۱۳
با حضور رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور صورت گرفت؛ تجلیل از خانواده شهید زنده در همایش «مبانی تحکیم خانواده» حوزه/ در همایش مبانی تحکیم بنیان خانواده، با حضور رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور، از خانوده شهید زنده سید نورخدا موسوی به عنوان خانواده الگوی اسلامی تجلیل شد.
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۱۵:۰۸
استاندار لرستان در همایش «مبانی تحکیم خانواده»: هیچ برنامه توسعه ای بدون همکاری ائمه جمعه محقق نمی شود حوزه/ استاندار لرستان با اشاره به اینکه هیچ برنامه توسعه ای بدون همکاری مبلغان دینی و ائمه جمعه صورت نمی گیرد، گفت: ائمه جمعه امروز در بهبود وضعیت اشتغال و کسب کارهم تلاش خود را بکار گرفته اند، به طوری که ارتقاء و بهبود وضعیت اشتغال و فرهنگ مدیون تلاشهای آنان است .
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۱۴:۴۲
حضور ۱۰۰ نفر از ائمه جمعه در همایش «تحکیم خانواده» در خرم آباد حوزه/ رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور از حضور ۱۰۰ نفر از ائمه جمعه ۵ استان کشور امروز در همایش ملی تحکیم مبانی خانواده، در خرم آباد خبر داد.
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۱۳:۱۲
مشاور وزیر آموزش و پرورش خواستار شد: لزوم آموزش برخورد با منکرات دینی به دانش آموزان حوزه/ مشاور وزیر آموزش و پرورش گفت: شیوه برخورد با منکرات دینی باید برای حفظ عقاید اسلامی به دانش آموزان آموزش داده شود .
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۱۳:۱۱
رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور: امروز خانواده به شدت مورد هجمه های فرهنگی است/ هسته های مشاوره خانواده در دفاتر ائمه جمعه تشکیل شود حوزه/ رئیس شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور با اشاره به این که امروز خانواده به شدت مورد هجمه های فرهنگی است، خواستار تشکیل هسته های مشاوره خانواده در دفاتر ائمه جمعه شد.
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۱۲:۴۲
رئیس شورای حوزه علمیه استان لرستان: تریبون نماز جمعه ظرفیت بالایی برای تحکیم بنیان خانواده است حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه استان لرستان با اشاره به اینکه موضوع خانوده در اسلام از مباحث جدی و حائز اهمیت به شمار می رود، گفت: تریبون نماز جمعه ظرفیت بالایی برای تحکیم مبانی خانوده است .
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۱۰:۵۷
معاون فرهنگی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور: دشمن پروژه انقلاب جنسی را در ایران پیگیری می کند معاون فرهنگی شورای سیاست گذاری ائمه جمعه بالا رفتن آمار طلاق،کاهش ازدواج و اختلافات بین خانواده ها را از نقشه های فرهنگی دشمن علیه بنیان خانوده برشمرد و گفت: امروز دست های آلوده دشمنان اسلام در داخل کشور نیز پدید آمده تا جایی که بحث انقلاب جنسی را راه انداخته اند که در این زمینه باید کاملا هوشیار باشیم .
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۱۰:۵۷
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان لرستان خبر داد: فعالیت بیش از ۷۰۰ مبلغه لرستانی در ماه های محرم و صفر معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان لرستان از فعالیت تبلیغی بیش از ۷۰۰ نفر از طلاب و مبلغان حوزه علمیه استان لرستان در ماههای محم و صفر خبر داد .
۱۳۹۶/۷/۲۴ - ۱۹:۰۰
در کارگاه «آداب معاشرت اسلامی» تاکید شد؛ طلاب الگوی عملی جامعه باشند مدیر مدرسه علمیه الزهرا(س) پلدختر از برگزاری کارگاه آداب معاشرت اسلامی برای طلاب این مدرسه خبر داد .
۱۳۹۶/۷/۲۴ - ۱۸:۰۶
با حضور نمایندگان ولی فقیه ۵ استان؛ همایش ملی «تحکیم خانواده» در خرم آباد برگزار می شود حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه استان لرستان، از برگزاری همایش ملی مبانی تحکیم خانواده، در روزهای ۲۵ و ۲۶ مهرماه، با حضور نمایندگان ولی فقیه در ۵ استان کشور، به میزبانی خرم آباد برگزار می شود.
۱۳۹۶/۷/۲۳ - ۱۵:۱۳
با حضور روحانیون صورت گرفت؛ برگزاری ۶۰۰ گفتمان دینی در مدارس و دانشگاه های بروجرد رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بروجرد از برگزاری ۶۰۰ جلسه پرسش و پاسخ در مدارس، دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی خبر داد و گفت: این گفتمان ها با موضوع آسیب های اجتماعی، تاثیرات مخرب ماهواره ، سبک زندکی اسلامی، استفاده مطلوب از فضای مجازی، عفاف و حجاب و ...برگزار شده است .
۱۳۹۶/۷/۲۳ - ۰۷:۵۶
در نشست مدرسه علمیه زینبیه (س) خرم آباد تاکید شد؛ عامل بودن به اخلاق؛ مهمترین وظیفه حوزویان حوزه/ عامل بودن به اخلاق و ارزش های اسلامی قرآنی از مقدمات فکر اخلاقی است که طلاب باید به این مهم توجه ویژه ای داشته باشند.
۱۳۹۶/۷/۲۲ - ۱۸:۰۰
مشارکت طلاب نورآبادی در اجرای طرح «فلاح» کمیته امداد معاون فرهنگی مدرسه علمیه ریحانه الرسول(ص) شهرستان نورآباد از اجرای طرح دینی فرهنگی با عنوان طرح «فلاح» با مشارکت خواهران طلبه این مدرسه و کمیته امداد امام خمینی (ره) خبر داد.
۱۳۹۶/۷/۲۲ - ۱۴:۳۳
در نشست پژوهشی مدرسه بنت الرسول(ص) لرستان تاکید شد؛ خروجی حوزه باید به تحقیق و پژوهش منجر شود حوزه/ استاد حوزه علمیه خواهران استان لرستان با تاکید بر اینکه طلبگی به معنای پژوهشگری است، افزود: نظام آموزشی حوزه باید پژوهش محور شود تا فرهنگ تحقیق و پژوهش در بین طلاب نهادینه شود .
۱۳۹۶/۷/۲۰ - ۱۵:۱۷
استاد حوزه علمیه لرستان: روحانیون در منابر چارچوب های سبک زندگی اسلامی را تبیین کنند حوزه/ استاد حوزه علمیه لرستان گفت: مبلغان باید با اخلاص و سعه صدر نسبت به تبلیغ، تبیین و تشریح سبک زندگی اسلامی در جامعه همت داشته باشند و در منابر و جلسات خود در راستای بصیرت افزایی دینی گام بردارند.
۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۱۸:۰۵
امام جمعه الیگودرز در جمع طلاب: اخلاق محوری در راس برنامه های مدارس علمیه باشد حوزه/ امام جمعه الیگودرز گفت: درس اخلاق برای طلبه نیازی ضروری است و اساتید حوزه باید به این مهم بیش از پیش اهمیت دهند .
۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۱۷:۳۵
امام جمعه دورود: حضور مبلغان برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی در مدارس موثر است حوزه/ امام جمعه دورود گفت: حضور مبلغان و طلاب در کاهش مشکلات و آسیب های اجتماعی در مدارس موثر است.
۱۳۹۶/۷/۱۸ - ۱۸:۲۷
مدیر کل آموزش و پرورش استان لرستان خبر داد: بازدید بیش از ۴ هزار دانش آموز از مدارس علمیه لرستان حوزه/ مدیر کل آموزش و پرورش استان لرستان گفت:سال گذشته بیش از ۴ هزار دانش آموز از مدارس علمیه این استان بازدید کرده اند .
۱۳۹۶/۷/۱۸ - ۱۸:۲۶
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس