*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
پنج شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶ \ الخميس ١ ذو الحجّة ١٤٣٨ \ Thursday, August 24, 2017
در کرسی آزاداندیشی «عفاف و حجاب» مطرح شد: حجاب نماد ارزش و کرامت واقعی زن است حوزه/ حجاب ارزش و کرامت واقعی زن را در جامعه نمایان می سازد و علاوه بر حفظ امنیت، موجب آرامش روحی و روانی بانوان و استحکام بنیان خانواده می شود.
۱۳۹۶/۲/۲۰ - ۱۸:۳۰
معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه لرستان خبر داد: شرکت بیش از ۶ هزار لرستانی در مسابقات قرآن حوزه/ معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان لرستان از شرکت بیش از ۶ هزار نفر در چهلمین دوره مسابقات قرآن خبر داد و گفت: ۵۲ امامزاده و بقعه متبرکه استان میزبان مهمانان جشن های نیمه شعبان خواهند بود.
۱۳۹۶/۲/۲۰ - ۱۱:۵۱
در کارگاه سواد رسانه ای مطرح شد؛ تبلیغ دین در گستره جهانی با حضور حوزویان در فضای مجازی حوزه/ با تبلیغ حوزویان در فضای مجازی، می توان میلیون ها نفر را در سراسر جهان مخاطب قرار داد.
۱۳۹۶/۲/۱۹ - ۱۶:۴۰
در مراسم تجلیل از طلاب و جوانان نخبه لرستان مطرح شد؛ جوانان هویت انقلابی خود را حفظ کنند/ اشتغال و ازدواج از مهمترین مطالبات جوانان است حوزه/ امام جمعه خرم آباد، حفظ هویت انقلابی و تقویت روحیه انقلابی گری را از رسالت های جوانان مومن و انقلابی دانست و گفت: نشاط جوان در رشد و تعالی بسوی پروردگار است و آنان باید همواره با انس با قرآن و عبادت این روحیه را حفظ نمایند.
۱۳۹۶/۲/۱۸ - ۲۲:۱۲
رئیس شورای حوزه علمیه استان لرستان: اساتید از نقش بصیرت افزایی غافل نشوند حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین میرعمادی گفت: استاد منتقل کننده علم و دانش و خرد به جامعه است و نقش مهمی در روشنگری و ارتقاء بصیرت دینی و سیاسی شاگردان دارد.
۱۳۹۶/۲/۱۸ - ۱۷:۲۱
استاد حوزه علمیه لرستان مطرح کرد: علی اکبر(ع)؛ بهترین الگوی معرفتی بصیرتی جوان امروز حوزه/ استاد حوزه علمیه استان لرستان با بیان این که حضرت علی اکبر(ع) بهترین الگوی معرفتی و بصیرتی برای جوانان امروز است، گفت: آن بزرگوار با ولایت مداری، شجاعت و بصیرت در مقابل دشمنان ایستادند و جان خویش را در دفاع از دین فدا کردند.
۱۳۹۶/۲/۱۸ - ۱۱:۴۰
مدیر حوزه علمیه استان لرستان در گفتگو با «حوزه»: کاندیداها به دور از تنش و هیاهو برنامه ها را ارائه دهند حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین میناپور با اشاره به این که نامزدهای انتخاباتی و هواداران آنها باید به دور از تنش و هیاهو برنامه ها و دیدگاه های خود را مدوّن و شفاف ارائه دهند، گفت: مردم باید با رصد مناظره ها و تحقیق، نامزد اصلح را انتخاب کنند.
۱۳۹۶/۲/۱۷ - ۰۷:۴۶
برگزاری کارگاه پیشگیری از بیماری های قلبی عروقی در یک مدرسه علمیه حوزه/ معاون فرهنگی مدرسه علمیه خواهران ریحانه الرسول (ص) نورآباد از برگزاری کارگاه پیشگیری از بیماری های قلبی عروقی در این مدرسه خبر داد.
۱۳۹۶/۲/۱۶ - ۱۵:۵۲
مسئول گروه تبلیغی جهادی صراط: با احساسات دینی مردم بازی نشود حوزه/ مسئول گروه تبلیغی جهادی صراط با تاکید بر این که نباید با احساسات دینی مردم بازی شود، گفت: امروزه افرادی خواسته یا ناخواسته رفتار وگفتار انجمن حجتیه را انجام می دهند، لذا مبلغین باید با بصیرت افزایی و آگاهی بخشی به مردم، جلوی انحرافات را بگیرند.
۱۳۹۶/۲/۱۶ - ۱۳:۴۷
معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران استان لرستان: پژوهشکده حوزوی در لرستان راه اندازی شود حوزه/ معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران استان لرستان بر ضرورت تاسیس پژوهشکده منطقه ای در غرب کشور برای انسجام بخشی به فعالیت های تحقیقی و پژوهشی حوزوی تاکید کرد.
۱۳۹۶/۲/۱۶ - ۱۲:۳۳
مدیر مدرسه علمیه مهدیه الیگودرز: مردم آگاهانه رئیس جمهور آینده را انتخاب کنند حوزه/ مدیر مدرسه علمیه مهدیه الیگودرز، از برگزاری نشست بصیرت افزایی با عنوان «انتخاب اصلح» در این مدرسه خبر داد.
۱۳۹۶/۲/۱۵ - ۰۸:۲۰
امام جمعه بروجرد: معلمان سنگربانان خاکریز علم و تربیت هستند حوزه/ امام جمعه بروجرد با بیان این که معلمان حق بزرگی به گردن ما دارند، گفت: معلمان سنگربانان خاکریز علم و تربیت هستند.
۱۳۹۶/۲/۱۳ - ۱۹:۴۵
حجت الاسلام اسماعیلی خبر داد؛ برگزاری نشست بصیرت افزایی انتخاباتی برای طلاب الیگودرزی حوزه/ مدیر مدرسه علمیه مهدیه الیگودرز، از برگزاری نشست بصیرت افزایی برای انتخاب اصلح در بین طلاب این مدرسه خبر داد.
۱۳۹۶/۲/۱۳ - ۱۹:۳۶
حجت الاسلام منصوری مطرح کرد: فضای رقابت درانتخابات رفاقتی باشد، نه مخاصمه ای حوزه/ رئيس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان خرم آباد گفت: انتخابات تجلی حضور مردم در عرصه اداره مملکت است.
۱۳۹۶/۲/۱۲ - ۱۹:۱۸
معاون تهذیب حوزه علمیه لرستان مطرح کرد: کیفیت بخشی برنامه های تهذیبی مدارس علمیه لرستان حوزه/ معاون تهذیب حوزه علمیه استان لرستان، کیفیت بخشی به برنامه های تهذیبی در مدارس لرستان را از اولویت های معاونت تهذیب حوزه علمیه این استان برشمرد.
۱۳۹۶/۲/۱۲ - ۱۸:۳۶
دو خبر کوتاه از حوزه علمیه لرستان حوزه/ معاون آموزش حوزه علمیه استان لرستان، از بازدید دوره ای مدارس علمیه این استان، برای پیگیری کد طلبگی طلاب مدارس علمیه خبر داد.
۱۳۹۶/۲/۱۲ - ۱۷:۱۵
امام جمعه کوهدشت در جمع طلاب: رئیس جمهور آینده باید در مسیر ولی فقیه حرکت کند حوزه/ امام جمعه کوهدشت، با تاکید بر این که رئیس جمهور آینده باید در مسیر ولی فقیه حرکت کند، گفت: طلاب و مبلغان باید ویژگی های کاندیدای اصلح و کارآمد را برای مردم تبیین کنند.
۱۳۹۶/۲/۱۱ - ۱۹:۰۱
حجت الاسلام والسملمین میرعمادی: تلاش کارگران از ارکان تحقق اقتصاد مقاومتی است حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان لرستان گفت: کار و تلاش کارگران از ارکان تولید و اشتغال و تحقق اقتصاد مقاومتی است.
۱۳۹۶/۲/۱۱ - ۱۸:۱۱
دو خبر از حوزه خواهران لرستان حوزه/ معاون فرهنگی مدرسه علمیه فاطمیه (س) خرم آباد از برگزاری جشن های اعیاد شعبانیه در این مدرسه خبر داد.
۱۳۹۶/۲/۱۱ - ۱۴:۰۴
با شرکت طلاب و روحانیون؛ همایش ملاک های انتخاب اصلح در خرم آباد برگزار می شود حوزه/ مدیر مؤسسه خطابه امیر بیان استان لرستان، از برگزاری همایش بصیرت افزایی پیرامون ملاک های انتخاب اصلح برای مبلغان این استان خبر داد.
۱۳۹۶/۲/۱۱ - ۱۳:۵۸
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس