*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷ \ ۱۲ صفر ۱۴۴۰ \ Sunday, October 21, 2018
علت تیراندازی در بیت امام جمعه اهواز مشخص شد؛ پرواز غیرمجاز و مشکوک «پهباد» عامل تیراندازی مأموران امنیتی بوده حوزه/ پرواز غیرمجاز و مشکوک یک فروند «پهباد»، موجب تیراندازی مأموران امنیتی بیت امام جمعه اهواز، به سوی این شیء پروازی، شده است.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۲۲:۵۹
لحظاتی پیش اتفاق افتاد؛ تیراندازی در بالای ساختمان بیت نماینده ولی فقیه در خوزستان حوزه/ لحظاتی پیش صدای تیراندازی گسترده از بالای ساختمان بیت نماینده ولی فقیه در خوزستان شنیده شد.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۲۰:۳۰
مسئول مرکز ارتباطات و بین‌الملل حوزه مطرح کرد: ظرفیت‌های بالفعل خوزستان برای ورود به عرصه اعزام مبلغ بین‌الملل حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین حسینی کوهساری، حضور بیش از ۱۵۰۰ طلبه آشنا به زبان عربی و تجربه تبلیغ خارج از کشور در خوزستان را یک ظرفیت ویژه خواند و گفت: بحمدالله هم اکنون اسناد و چشم‌اندازهایی تدوین شده که می‌توان از آن‌ها برای استفاده از ظرفیت‌های حداکثری خوزستان و دیگر استان‌های مرزی بهره برد.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۰۴:۳۳
در جلسه مسئول ارتباطات و بین‌الملل حوزه با مدیر حوزه علمیه خوزستان مطرح شد؛ لزوم استفاده حداکثری از ظرفیت‌های ویژه خوزستان برای تبلیغ بین‌الملل حوزه/ در جلسه مسئول مرکز ارتباطات و بین‌الملل حوزه با مدیر حوزه علمیه خوزستان، لزوم استفاده حداکثری از ظرفیت‌های ویژه خوزستان برای تبلیغ بین‌الملل، تأکید شد.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۰۴:۲۹
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی: لازمه عبور از پیچ سرنوشت‌ساز تاریخی همدلی عملی ملت و دولت است حوزه/ لطفی، لازمه عبور از پیچ سرنوشت‌ساز تاریخی را همدلی عملی ملت و دولت خواند و گفت: اکنون دشمن با همه توان در تلاش برای ایجاد یأس و نا امیدی در میان مردم از طریق ضربه زدن به وضعیت معیشتی و اقتصاد دارد تا بدین تربیت دستاوردهای انقلاب اسلامی را خدشه‌دار و از منظر مردم محو کند.
۱۳۹۷/۷/۲۸ - ۲۰:۲۷
رئیس شورای هماهنگی خوزستان مطرح کرد: به راه افتاد هیئات عزاداری در آمریکا، یکی از دستاوردهای برون‌مرزی انقلاب اسلامی است حوزه/ حجت الاسلام سپهر، به راه افتاد هیئات عزاداری در آمریکا را یکی از دستاوردهای برون‌مرزی انقلاب اسلامی دانست و گفت: همدردی مردم نیجریه با ملت داغ‌دیده اهوازی در حادثه تروریستی ۳۱ شهریور، به راه افتادن دسته‌های عزاداری در خیابان‌های لندن و آمریکا، تنها بخشی از دستاوردهای برون‌مرزی انقلاب اسلامی است.
۱۳۹۷/۷/۲۸ - ۲۰:۰۷
معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان: نهال انقلاب اسلامی با خون شهدای عالم به درختی تنومند تبدیل شده است حوزه/ حسین زاده با بیان اینکه نهال انقلاب اسلامی با خون شهدای عالم به درختی تنومند تبدیل شده است، گفت: امروزه جهانیان برکات درخت تنومندی را می‌بینند که نهال آن با خون شهدا، علما، دانشمندان و اندیشمندان ایرانی کاشته شده بود.
۱۳۹۷/۷/۲۸ - ۱۹:۵۵
با حضور قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور؛ جلسه شورای روابط عمومی‌های استان خوزستان برگزار شد حوزه/ جلسه شورای روابط عمومی‌های استان خوزستان، با حضور قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، در اهواز برگزار شد.
۱۳۹۷/۷/۲۸ - ۱۹:۴۴
سفر ۲ روزه مسئول مرکز ارتباطات و بین‌الملل حوزه‌های علمیه به خوزستان حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین حسینی کوهساری، در سفری ۲ روزه به خوزستان از روند فعالیت‌های چندگانه حوزه علمیه خوزستان با خبر شد.
۱۳۹۷/۷/۲۸ - ۱۸:۱۳
تلاشی جهادی روحانیون برای خدمت به زوار اربعین؛ اجرای طرح «ضیافت زوار اربعین» برای سومین سال متوالی در خوزستان حوزه/ جمعی از روحانیون اهوازی، در اقدامی خودجوش پس از اتمام زیارت اربعین، به استقبال زائران از راه برگشته رفته و با رویی گشوده میزبان آن‌ها خواهند شد.
۱۳۹۷/۷/۲۶ - ۰۷:۰۰
امام جمعه دزفول از اقدامات رفاهی در پایانه مرزی می‌گوید؛ پخت روزانه ۴ هزار پرس وعده غذایی و برپایی بیمارستان صحرایی در چذابه حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین قاضی دزفولی به تشریح اقدامات ستاد اربعین حسینی در شهرستان دزفول پرداخت و گفت: همه امکانات برای خدمت به زائران اربعین حسینی بسیج شده است.
۱۳۹۷/۷/۲۶ - ۰۲:۰۸
معاون بین الملل دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه اي؛ حقوق بشر آمریکایی از بُعد نظری و رفتاری دچار چالش شده است حوزه/ پاک آئین، با بیان اینکه حقوق بشر آمریکایی از بُعد نظری و رفتاری دچار چالش شده است، گفت: نگاه آمریکا، نگاهی مبتنی بر قدرت طلبی است که دنیا امروزه دیگر بُعد نظری حقوق بشر آمریکایی را برنمی تابد و در این باره چالش جدی را به وجود آورده است.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۲۱:۲۰
قدیری ابیانه: نهضت مطالبه گری در کشور راه اندازی شود حوزه/ سفیر اسبق ایران در استرالیا و مکزیک، با تأکید بر لزوم راه اندازی نهضت مطالبه گری در کشور، گفت: اگر مردم ایران خواهان عمل انقلابی هستند، باید نهضت مطالبه گری راه انداخته شود و در عین حال باید پاسخگویی و مسؤولیت پذیری را از دولت ها خواهان باشیم.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۲۱:۰۵
عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری: حقوق بشر آمریکایی یعنی دامن زدن به جنایات گروه های تکفیری حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین کعبی، حقوق بشر آمریکایی را به معنای دامن زدن به جنایات گروه های تکفیری دانست و گفت: دوگانگی آمریکا در بحث حقوق بشر در همه زمینه ها بر همگان مبرهن و آشکار است.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۲۰:۴۵
عضو مجلس خبرگان رهبری؛ یکی از بزرگترین ریشه های انحراف، معضل بیکاری است حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین حیدری، معضل بیکاری را یکی از بزرگترین ریشه های انحراف در جوانان عنوان کرد.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۲۰:۲۴
مسئول دفتر سیاسی حوزه‌های علمیه؛ حادثه تروریستی اهواز، نشان‌دهنده دوران رو به زوال استکبار جهانی است حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین زمانی، با بیان اینکه حادثه تروریستی اهواز، نشان‌دهنده دوران رو به زوال استکبار جهانی است، گفت: در شرایط فعلی، که انقلاب اسلامی با سرعت در حال نشر معارف دینی است طبیعی است که دشمنان ملت و انقلاب به رهبری شیطان بزرگ، تلاش‌های مذبوحانه خودشان را برای پیشگیری از پیشرفت سریع انقلاب جهانی انجام دهند
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۹:۴۱
در بیانیه همایش ملی حادثه تروریستی اهواز نماد حقوق بشر آمریکایی مطرح شد؛ لزوم ایجاد گفتمان سازی بین‌المللی برای نشان دادن چهره واقعی مدعیان دروغین حقوق بشر حوزه/ در بیانیه همایش ملی حادثه تروریستی اهواز نماد حقوق بشر آمریکایی، بر لزوم ایجاد گفتمان سازی بین‌المللی برای نشان دادن چهره واقعی مدعیان دروغین حقوق بشر، تأکید شد.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۸:۵۸
همایش ملی حقوق بشر آمریکایی در اهواز آغاز به کار کرد حوزه/ همایش ملی «حادثه ترریستی اهواز، نماد حقوق بشر آمریکایی»، عصر امروز در اهواز، آعاز به کار کرد.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۷:۰۴
توسط شبکه رسانه‌ای صف؛ موشن گرافیک «حب الحسین یجمعنا» منتشر شد حوزه/ موشن گرافیک «حب الحسین یجمعنا»، به کارگردانی حجت الاسلام امینی موحد، توسط شبکه رسانه‌ای صف، تولید و منتشر شد.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۳:۴۳
تشریح اقدامات ستاد اربعین حسینی شهرستان اندیمشک؛ تأمین اسکان زائران و تعبیه ۴۰ اتاقک حمام در ایستگاه راه‌آهن اندیمشک حوزه/ حجت الاسلام حسینی نوری، حسینیه‌ها، مصلی نماز جمعه و منازل برخی از مؤمنین مورد اعتماد، از اماکنی است که ستاد اربعین حسینی برای اسکان زائرین اربعین حسینی در شهرستان اندیمشک تدارک دیده است.
۱۳۹۷/۷/۲۴ - ۱۸:۲۶
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس