*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ \ ۱۰ صفر ۱۴۴۰ \ Friday, October 19, 2018
به صورت سراسری در خوزستان؛ بزرگ‌ترین پخت غذای متبرک در کشور آغاز شد / اطعام ۲۰۰ هزار نفری غدیرانه حوزه/ طرح بزرگ «ضیافت علوی» با طبخ ۲۰۰ هزار غذای متبرک به صورت سراسری در خوزستان آغاز شد.
۱۳۹۷/۶/۷ - ۲۲:۳۱
مدیر حوزه علمیه خوزستان: سال تحصیلی جدید، سال به جریان افتادن نظامات جامع حوزوی در خوزستان است حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین بهرام پور، با بیان اینکه سال تحصیلی جدید، سال به جریان افتادن نظامات جامع حوزوی است، گفت: تحولات خوب و بزرگی برای نظام‌مند کردن حوزه‌ها و رسیدن به یک استانداردهایی که توأم با برنامه‌های کوتاه و بلند مدت باشد، تدوین در حال اجرایی شدن است.
۱۳۹۷/۶/۷ - ۲۱:۴۶
آیت الله موسوی جزایری: عید غدیر فرصتی برای تقویت وحدت مسلمین است حوزه/ نماینده ولی فقیه در خوزستان، عید غدیر را فرصتی برای تقویت وحدت مسلمین دانست و گفت: برای پیروزی در مقابل دشمنان اسلام باید شیعه و سنی همه باهم متحد شویم تا مسلمانان بر همه عالم بزرگی و سروری کنند.
۱۳۹۷/۶/۷ - ۲۱:۴۰
همزمان با فرا رسیدن عید غدیر؛ سال تحصیلی جدید مدارس علمیه خوزستان آغاز شد حوزه/ آیین آغاز سال تحصیلی مدارس علمیه خوزستان، امروز با حضور علما، فضلا، روحانیون و طلاب در مسجد اعظم اهواز برگزار شد.
۱۳۹۷/۶/۷ - ۱۳:۳۲
کارشناس تهذیب حوزه علمیه خوزستان خبرداد؛ عمامه گذاری ۱۴۷ طلبه خوزستانی در عید غدیر حوزه/ کارشناس تهذیب حوزه علمیه خوزستان از تلبس ۱۴۷ طلبه، هم‌زمان با عید سعید غدیر در خوزستان خبرداد.
۱۳۹۷/۶/۷ - ۱۳:۱۷
رئیس دانشگاه امیرالمؤمنین(ع) مطرح کرد: اقدام جهادی روحانیون اهواز با اجرای طرح بزرگ «ضیافت علوی» حوزه/ دکتر سودانی، طرح «ضیافت علوی» را مصداق تقرب الی الله دانست و گفت: طلاب و روحانیون اهوازی در سطح کشور خوش درخشیده و با برنامه‌ریزی و ارائه ابتکار عمل‌های خوب، توانسته‌اند برای سایر استان‌های کشور الگو باشند که نمونه بارز آن، توسعه طرح «ضیافت علوی» در اقصی نقاط کشور می‌باشد.
۱۳۹۷/۶/۷ - ۰۹:۳۷
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خوزستان: رمز نجات بشریت، پیوستن به ولایت امیرالمؤمنین(ع) است / «ضیافت علوی» ریشه در پیشینیه تاریخی مردم خوزستان دارد حوزه/ حجت الاسلام سپهر، طرح «ضیافت علوی» ریشه در پیشینیه تاریخی مردم خوزستان دارد، گفت: اطعام غدیریه به عنوان یک حرکت فرهنگی و دینی برای ایجاد نشاط در جشن‌های مردمی و همچنین تمسک و توسل به امیرالمؤمنین، اثرات اخلاقی و عاطفی بسیار مطلوبی به همراه خواهد داشت.
۱۳۹۷/۶/۷ - ۰۹:۰۹
دبیر نخستین جشنواره هنرهای دیجیتال خوزستان در گفتگو با «حوزه»؛ جشنواره هنرهای دیجیتال برای خوزستان بود اما گستره آن ملی شد / ارسال بیش از ۷۵۰ اثر حوزه/ دبیر نخستین جشنواره هنرهای دیجیتال استان خوزستان، از ارسال بیش از ۷۵۰ اثر به دبیرخانه جشنواره خبرداد.
۱۳۹۷/۶/۶ - ۲۰:۱۴
فردا با حضور آیت الله موسوی جزایری: آیین آغاز سال تحصیلی مدارس علمیه خوزستان برگزار می‌شود حوزه/ آیین آغاز سال تحصیلی مدارس علمیه خوزستان، فردا با حضور آیت الله موسوی جزایری در اهواز برگزار می‌شود.
۱۳۹۷/۶/۶ - ۱۹:۳۶
مدیر کل تبلیغات اسلامی خوزستان: «ضیافت علوی» برند ویژه خوزستان است/ لزوم انتقال تجربیات این طرح عظیم به سایر نقاط کشور حوزه/ حجت الاسلام بلک، با بیان اینکه طرح «ضیافت علوی» یک برند ویژه برای استان خوزستان است، گفت: باید تجربیات ضیافت علوی، به سایر نقاط کشور منتقل شود.
۱۳۹۷/۶/۶ - ۱۸:۰۴
دبیر رسانه ای طرح «ضیافت علوی» استان خوزستان: حضور اصحاب رسانه در «ضیافت علوی» به جریان سازی غدیر در مناطق محروم کمک می‌کند حوزه/ حجت الاسلام امینی موحد، با دعوت از اهالی رسانه و مطبوعات برای پوشش طرح بزرگ «ضیافت علوی»، گفت: حضور اصحاب رسانه در «ضیافت علوی» به جریان سازی غدیر در مناطق محروم کمک می‌کند.
۱۳۹۷/۶/۶ - ۱۶:۲۳
هم‌زمان با اعیاد دهه ولایت: اعزام بیش از یک هزار و ۵۰۰ مبلغ و مبلغه در نقاط چندگانه استان خوزستان حوزه/ مسئول امور مبلغان و روحانیون تبلیغات اسلامی استان خوزستان، از اعزام بیش از یک هزار و ۵۰۰ مبلغ و مبلغه در نقاط چندگانه استان خوزستان، هم‌زمان با اعیاد دهه ولایت خبرداد.
۱۳۹۷/۶/۶ - ۱۵:۴۶
مدیر امور صیانتی حوزه علمیه خوزستان: گزینش کیفی داوطلبان جدیدالورود، سیاست استانی مدریت حوزه علمیه خوزستان است حوزه/ حجت الاسلام مؤذنی، گزینش کیفی داوطلبان جدیدالورود به مدارس علمیه را سیاست استانی مدریت حوزه علمیه خوزستان اعلام کرد.
۱۳۹۷/۶/۶ - ۱۵:۲۴
حجت الاسلام و المسلمین حاجتی: «ضیافت علوی» قرارگاهی برای خدمت به شیعیان امیرالمؤمنین(ع) است حوزه/ امام جمعه موقت اهواز، «ضیافت علوی» را قرارگاهی برای خدمت به شیعیان امیرالمؤمنین(ع) دانست و گفت: پیام طرح «ضیافت علوی» پیام ارتباط عمیق با علی ابن ابی طالب و سفارش‌های پیامبر اعظم(ص) است که باید با جان‌ودل آن را درک کرد.
۱۳۹۷/۶/۶ - ۱۵:۰۸
آتش به اختیار روحانیون اهوازی در اجرای «ضیافت علوی»؛ طرحی که از ۵۰ پُرس غذا شروع شد و به ۱۲۴ هزار پُرس رسیده است حوزه/ طرح «ضیافت علوی» که زمانی در یک خانه کوچک با ۵۰ پرس غذا شروع شد، امروز به نقطه‌ای رسیده که فقط در خوزستان ۱۲۴ هزار پرس غذا پخت می‌شود و یکی از دلایل اصلی موفقیت و توسعه طرح نیز، فعالیت رسانه‌ای «بدون لوگو» بود.
۱۳۹۷/۶/۶ - ۰۹:۲۶
عضو خبرگان رهبری: طرح بزرگ ضیافت علوی از طرح‌های مبارک در کشور است حوزه/ نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری، گفت: بزرگ ضیافت علوی، یکی از حرکت‌های بسیار مبارک در سطح کلان‌شهر اهواز و استان خوزستان است که بحمدالله این طرح هم‌اکنون در سراسر ایران توسعه یافته است.
۱۳۹۷/۶/۴ - ۱۸:۴۵
فردا با حضور مدیر حوزه علمیه خوزستان برگزار می‌شود؛ آیین تودیع و معارفه ۲ مدیر مدرسه علمیه در بهبهان حوزه/ آیین تودیع و معارفه ۲ مدیر مدرسه علمیه فردا با حضور مدیر حوزه علمیه خوزستان، در بهبهان برگزار می‌شود.
۱۳۹۷/۶/۴ - ۱۷:۴۶
مسئول امور روحانیون سپاه پاسداران در گفتگو با «حوزه»: حوزه پشتیبان همه نهادهای انقلابی کشور است/ آثار و برکات اجرای تفاهم‌نامه حوزه و سپاه حوزه/ حجت الاسلام رضایی، حضور بسیج طلاب در میدان جنگ فرهنگی بدون بهره‌مندی از حوزه علمیه ناممکن است، تصریح کرد بسیج طلاب اگر با حوزه‌های علمیه هماهنگ نباشد از عهده تکلیف محوله بیرون نخواهد آمد.
۱۳۹۷/۶/۴ - ۰۲:۱۵
رئیس سابق سازمان بسیج طلاب و روحانیون کشور: روحانیت گل سرسبد اقشار بسیج در حفظ اسلام و انقلاب است حوزه/ رئیس پیشین سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون کشور، با بیان اینکه روحانیت گل سرسبد اقشار بسیج در حفظ عقاید و باورهاست، گفت: بسیج آنجا که ضرورت دارد از اسلام، انقلاب اسلامی دفاع کند، پای کار می‌آید و این پای کار بودن، روحیه انقلابی گری داشتن را به طلاب منتقل کرد.
۱۳۹۷/۶/۳ - ۰۷:۴۸
دبیر بنیاد غدیر خوزستان در گفتگو با «حوزه» خبر داد: بازسازی واقعه غدیر در ۱۰ نقطه خوزستان/ اطعام ۱۲۴ هزار نفری در عید ولایت حوزه/ بازسازی واقعه غدیر در ۱۰ نقطه از استان، برپایی چندصد ایستگاه صلواتی و چراغانی خیابان‌ها و مناطق پر تردد شهری و روستایی، تجلیل از سادات، تأمین جهیزیه ۴۰ زوج کم بضاعت توسط کمیته امداد، عیادت از بیماران و برگزاری جشنواره شعر عربی، بخشی از ویژه‌برنامه‌های ستاد غدیر استان خوزستان است.
۱۳۹۷/۶/۲ - ۰۲:۳۵
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس