*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ \ ۱۰ شعبان ۱۴۳۹ \ Friday, April 27, 2018
معاون امور طلاب حوزه علمیه خوزستان: آمادگی اسکان بیش از ۱۰ هزار زائر مناطق عملیاتی در مدارس علمیه خوزستان حوزه/ حجت الاسلام کیانی با اشاره به حضور کاروان های راهیان نور در خوزستان از آمادگی چند مدرسه علمیه برای اسکان ده هزار زائر خبر داد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۵:۵۳
مدیر حوزه علمیه خوزستان در گفتگو با «حوزه»: ایران هر چه دارد از برکت خون شهداست/ راهیان نور؛ ابزار رسیدن به معنویت و ارزش های متعالی حوزه/مدیر حوزه علمیه خوزستان، اردوهای راهیان نور را فرصت ارزشمندی برای تفکر و تأمل عنوان کرد و گفت: اردوهای راهیان نور جایگاه اساسی و ارزشی در نظام مقدس اسلامی دارد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۱:۵۵
دبیر ستاد راهیان نور حوزه های علمیه کشور در گفتگو با «حوزه»؛ تشریح ویژه برنامه های راهیان نور حوزه های علمیه در سال ۹۷-۹۶ حوزه/دبیر ستاد راهیان نور حوزه های علمیه کشور با اشاره به بازه های زمانی متفاوت برای اعزام طلاب و روحانیون به مناطق عملیاتی، از حضور ۲ هزار طلبه به همراه خانواده در کاروان های راهیان نور خبر داد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۱:۵۳
مسئول مرکز امور صیانتی حوزه های علمیه کشور: راهیان نور فرصتی برای ترسیم بهتر واقعیت های دفاع مقدس است حوزه/ مسئول مرکز امور صیانتی حوزه های علمیه کشور با بیان اینکه راهیان نور، فرصتی برای ترسیم بهتر واقعیت های جنگ تحمیلی است، گفت: راهیان نور، طلاب جوان را با پیشینه هشت سال دفاع مقدس آشنا کرده و فرصتی مناسب برای دیدن و قرار گرفتن در فضای هشت سال جنگ تحمیلی است.
۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۱:۵۳
با سخنرانی آیت الله اعرافی؛ برگزاری جشنواره رهاورد سرزمین نور با محوریت حوزه و روحانیت حوزه/ هشتمین شب از جشنواره رهاورد سرزمین نور با محوریت نقش حوزه و روحانیت در دفاع مقدس، با حضور و سخنرانی آیت الله اعرافی، در پادگان شهید باکری خرمشهر، برگزار می شود.
۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۱:۱۶
رئیس نهاد رهبری در دانشگاه های خوزستان: تعرض به باورهای شیعی مردم خوزستان برنامه اصلی دشمن است حوزه/حجت الاسلام شفیعی با اشاره به اینکه تشیع عامل وحدت خوزستانی ها است، گفت: تعرض به باورهای شیعی و مبانی فکری اهل بیت(ع) در استان خوزستان برنامه حساب شده دشمن است.
۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۲۳:۵۵
با شرکت ۵۰۰ ممتاز تحصیلی؛ فرزندان و همسران ممتاز طلاب خوزستانی تقدیر شدند حوزه/ آیین تقدیر از فرزندان و همسران ممتاز طلاب حوزه علمیه خوزستان، با حضور ۵۰۰ نفر از ممتازین تحصیلی در اهواز برگزار شد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۹:۱۹
آیت الله شفیعی: تقویت انقلاب اسلامی را عبادت بدانیم / اتحاد، تقویت کننده مبانی انقلاب اسلامی است حوزه/آیت الله شفیعی با بیان این که در همه مناصب نظام اسلامی باید اتحاد و وحدت هدف داشته باشیم، افزود: اتحاد و اتفاق بزرگترین عامل تقویت کننده مبانی انقلاب اسلامی است.
۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۷:۰۴
دبیر اتحادیه جهانی زنان مسلمان خبر داد؛ تأسیس نخستین فدراسیون فرهنگ مدجهان اسلام در اهواز حوزه/ خانم کرمانی با بیان اینکه قرار است ترکیه طفیلی غرب به عنوان نخستین بانی فدراسیون فرهنگ مدجهان اسلام معرفی شود، گفت: در مقابله با چنین کاری نخستین فدراسیون فرهنگ مدجهان اسلام در اهواز تأسیس و تعیین می شود.
۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۲۱:۵۰
آیت الله اراکی: الگوپذیری و محبت به اهل‌بیت زمینه‌ساز وحدت حقیقی در جهان اسلام است حوزه/ دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: الگوپذیری و محبت به اهل‌بیت(ع)، «تشکیل جامعه» و «اطاعت‌پذیری» را در پی داشته و زمینه‌ساز وحدت حقیقی در جهان اسلام خواهد بود.
۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۲۱:۲۰
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: نباید خرج کردن در حوزه فرهنگ را هزینه کرد بی‌بازگشت دانست/ خوزستان قلب و مرکز مقاومت ایران است حوزه/ صالحی، فرهنگ را روح زندگی اجتماعی مردم دانست و بیان کرد: در صورتی ‌که فرهنگ دارای نشاط باشد مطمئناً کالبد زندگی اجتماعی هم فعال خواهد بود، به همین دلیل، لازم است با ایجاد طرح‌های نشاط‌آور، روحیه امید به زندگی را در مردم افزایش داد و البته نباید خرج کردن در زمینه فرهنگ را هزینه کرد بی‌بازگشت دانست.
۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۱۰:۰۶
در آخرین نشست شورای فرهنگ عمومی خوزستان مطرح شد؛ درخواست آیت الله موسوی جزایری از وزیر فرهنگ و ارشاد حوزه/ آیت الله موسوی جزایری، خواستار ثبت یک روز به نام اهواز در تقویم ملی شد و گفت: اگرچه سایر شهرستان‌های خوزستان روز شاخصی برای خودشان در تقویم ملی دارند، اما لازم است اهواز نیز یک روز ملی در تقویم به نام خود داشته باشد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۱۰:۰۲
همایش بانوی مهر در اهواز آغاز به کار کرد حوزه/ روز سوم همایش بانوی مهر و جشنواره تخصصی فرهنگ مد جهان اسلام، در اهواز آغاز به کار کرد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۰۹:۵۰
با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی؛ آخرین نشست سال شورای فرهنگ عمومی خوزستان برگزار شد حوزه/ آخرین نشست سال شورای فرهنگی عمومی خوزستان، با حضور ویژه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، در بیت آیت الله موسوی جزایری، نماینده ولی فقیه در خوزستان برگزار شد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۰۷:۲۸
استاندار خوزستان: بِرندسازی و انتخاب الگوی پوشش اسلامی در دستور کار مسئولان باشد حوزه/ استاندار خوزستان بر آشنایی هرچه بیشتر جهانیان با پوشش اسلامی تأکید کرد و گفت: مسئولان وظیفه برندسازی و انتخاب الگوی پوشش مناسب برای مسلمانان را بر عهده دارند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۳:۰۴
معاون پژوهش حوزه علمیه خواهران خوزستان خبرداد؛ برگزاری اختتامیه جشنواره استانی بانوی کرامت در اهواز حوزه/ خانم اشرفی، از برگزاری اختتامیه جشنواره استانی بانوی کرامت در اهواز خبرداد و گفت: این جشنواره با محوریت کرسی‌های آزاد اندیشی و طرح‌های پژوهشی در اهواز برگزار می‌شود.
۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۹:۵۲
با حضور آیت الله موسوی جزایری؛ همایش بین‌المللی « فرهنگ مد جهان اسلام» در اهواز برگزار می شود حوزه/ نخستین همایش بین‌المللی تخصصی فرهنگ مد جهان اسلام، با حضور آیت الله موسوی جزایری، در اهواز برگزار می‌شود.
۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۸:۰۰
عکاس خبرگزاری «حوزه» عکاس برتر جشنواره سراسری «عکس ۲۲ بهمن» شد حوزه/ علی زمان زارعی، عکاس خبرگزاری «حوزه» در جشنواره سراسری «قاب پیمایی ۲۲ بهمن»، موفق به کسب برترین رتبه شد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۰۸:۵۰
درخشش روحانی اهوازی در جشنواره‌ی هنر آسمانی حوزه/ حجت الاسلام امینی موحد، از طلاب مدرسه علمیه امام خمینی(ره) در جشنواره هنر آسمانی به عنوان «کارگردان نمونه‌» شناخته شد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۷:۰۱
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس

پربیننده‌ترین اخبار سایت