*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۷ \ ۱۷ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Wednesday, January 23, 2019
مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس در کرمانشاه: کشور به وحدت نیروهای انقلابی نیاز دارد حوزه/ مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس در کرمانشاه با اشاره به اینکه رمز پیروزی اهداف متعالی حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری حضور مردم در صحنه های مختلف بوده است، گفت: وحدت نیروهای انقلابی در سایه ولایت خنثی کننده نقشه های دشمنان است.
۱۳۹۷/۱۱/۲ - ۱۰:۰۷
معاون اجرایی مدرسه علمیه امام خمینی(ره)کرمانشاه: فضای مجازی در کشور فاقد نظارت و کنترل است حوزه/ معاون اجرایی مدرسه علمیه امام خمینی(ره)کرمانشاه با تاکید بر اینکه قبل از هر چیز برای استفاده از نوآوری های رسانه باید فرهنگ سازی نمود، گفت: فضای مجازی در کشور فاقد نظارت و کنترل است.
۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۲:۲۲
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه: انسان با پست و مقام و اموال دنیایی در قیامت محشور نخواهد شد حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با اشاره به اینکه انسان با پست و مقام یا اموال دنیایی در قیامت محشور نخواهد شد، گفت: انسان با نیت درونی و اعمال خود در مقابل خداوند محشور خواهد شد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۲:۰۶
مدیر مدرسه علمیه حضرت ولی عصر(عج) کنگاور: حوزه هزینه ایستادن در مقابل اشرافی گری مسئولان را می پردازد حوزه/ حجت الاسلام عطایی با اشاره به اینکه چون حوزه علمیه با سیاست های غرب زده، باج دادن به مستکبرین، گسترش فساد جنسی و فساد مالی و فاصله طبقاتی و اشرافی گری مخالف است، باید هزینه بدهد، گفت: حوزه های علمیه بر اساس معارف دینی و واقع بینی حرکت می کنند و همسو با برخی افکار غربزده نیستند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۱:۴۹
معاون تهذیب حوزه علمیه استان کرمانشاه: طرح جامع تربیتی عطر قرآنی را در مدارس علمیه کرمانشاه شکوفا کرد حوزه/ معاون تهذیب حوزه علمیه استان کرمانشاه از اجرای موفق طرح جامع تربیتی و گسترش و ترویج برنامه های قرآنی در مدارس این استان خبر داد .
۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۴:۵۰
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه: چهل سالگی انقلاب به دنیا می گوید که آمریکا هیچ غلطی نمی کند حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با اشاره به اینکه آمریکا و متحدانش تا کنون هر تلاشی برای فروپاشی و متوقف کردن نظام انجام داده اند،گفت: جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران به دنیا می گوید که آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۵:۳۵
مدیر مدرسه علمیه حافظین قرآن کرمانشاه: مدافعان حرم حافظان امنیت و جان نثاران مکتب عشق اند حوزه/ مدیر مدرسه علمیه حافظین قرآن کرمانشاه با اشاره به اینکه تربیت یافتگان مکتب عاشورا دیروز در دفاع مقدس و امروز در حفاظت از حرم اهل بیت(ع) سرافراز از امتحان بیرون آمدند، گفت: مدافعان حریم و حرم حافظان امنیت و جان نثاران مکتب عشق اند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۰۹:۰۴
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه: پرداخت زکات، خدمت به اسلام و جامعه است حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با تاکید بر گسترش فرهنگ زکات در اجتماع، گفت: پرداخت و جمع آوری زکات، خدمت به اسلام و جامعه است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۶:۱۵
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کرمانشاه: وظیفه طلاب جوان روشنگری و بیان برکات انقلاب اسلامی است حوزه/ مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کرمانشاه تاکید کرد: وظیفه طلاب جوان روشنگری چهره به چهره در بین مردم و بیان برکات انقلاب در مقایسه با رژیم طاغوت است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۰:۱۳
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه: مسئولین برای اشتغال و مسکن جوانان چاره اندیشی کنند حوزه/ آیت الله علما با انتقاد از عملکرد ضعیف برخی دولت های بعد از انقلاب که به فکر رفع مشکل اشتغال و مسکن نبوده اند، گفت: اگر برخی دولت های بعد از انقلاب به فکر تامین مسکنی حداقل ۵۰ متری برای جوانان می بودند، لااقل مشکلی از ازدواج جوانان حل می شد.
۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۵:۴۰
مدیر مدرسه علمیه حضرت ولی عصر(عج) کنگاور: خدمات انقلاب اسلامی در مقایسه با رژیم طاغوت قابل مقایسه نیست حوزه/ مدیر مدرسه علمیه حضرت ولی عصر(عج) کنگاور با اشاره به اینکه اهداف حضرت امام (ره) از تشکیل حکومت اسلامی، اجرای احکام الهی و از بین بردن فقر و فاصله طبقاتی آحاد جامعه بود، گفت: علی رغم کوتاهی برخی مسئولین، خدمات و برکات انقلاب اسلامی در مقایسه با رژیم طاغوت قابل مقایسه نیست.
۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۲:۰۳
تسلیت امام جمعه اسلام آباد غرب به مردم شهر حمیل حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین مهری، در پیامی درگذشت طلبه بسیجی و مدافع حرم میثم یعقوب نژاد را به خانواده داغدار، روحانیون، اساتید، طلاب حوزه علمیه شهرستان اسلام آباد غرب، تسلیت گفت.
۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۵:۴۰
مدیر مدرسه علمیه مطلع الفجر گیلانغرب: دشمن برای خالی کردن مساجد از نسل جوان برنامه دارد حوزه/ مدیر مدرسه علمیه سفیران هدایت مطلع الفجر گیلانغرب با بیان اینکه دشمنان برای خالی کردن مساجد از نسل جوان برنامه هایی تدارک دیده است، گفت: امام جماعت با تقویت اعتقادات، برگزاری کلاس های کمک درسی و اردو های زیارتی، در جذب نسل نوجوان و جوان به مسجد سهم عظیمی دارد.
۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۰۸:۲۳
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه: ریشه اقتدار و تاثیر گذاری امروز ایران در مبانی اسلام است حوزه/نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: ریشه اقتدار و تاثیر گذاری امروز ایران در منطقه و جهان در مبانی اسلامی و قرآنی است.
۱۳۹۷/۱۰/۹ - ۱۶:۴۱
برخی فعالیت های قرآنی معاونت تهذیب حوزه کرمانشاه در ماهی گذشته حوزه/ مدارس علمیه علمیه کرمانشاه در شهر های مختلف استان شاهد برگزاری محافل انس با قرآن بودند.
۱۳۹۷/۱۰/۸ - ۱۶:۴۱
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه کرمانشاه: ۹ دی زمان بیعت مردم با ولایت و ناامیدی دشمنان بود حوزه/ مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه ناحیه کرمانشاه با تاکید بر اینکه خاموشی آتش فتنه و سرافکندگی فتنه گران نتیجه بصیرت بخشی رهبری معظم بود، گفت: حماسه ۹ دی بیعت مردم با ولایت و ناامیدی دشمنان دین خدا بود.
۱۳۹۷/۱۰/۸ - ۱۱:۴۷
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه: اقتدار و امنیت امروز کشور را مدیون خون شهدا هستیم حوزه/نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با تاکید بر اینکه امنیت یکی از پایه های اصلی توسعه در هر کشور است، گفت: امروز جمهوری اسلامی ایران در اوج امنیت و اقتدار قرار دارد و این را مدیون خون شهدا هستیم.
۱۳۹۷/۱۰/۶ - ۱۵:۳۱
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس