*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۲۳ آذر ۱۳۹۷ \ ۷ ربيع الثاني ۱۴۴۰ \ Friday, December 14, 2018
سرپل ذهاب لرزید حوزه/ زمین لرزه ای به قدرت ۶ و چهار دهم درجه در مقیاس درونی زمین (ریشتر)، ساعت بیست و هفت دقیقه و سی و یک ثانیه در عمق ۷ کیلومتری زمین رخ داد و سرپل ذهاب در استان کرمانشاه را لرزاند.
۱۳۹۷/۹/۴ - ۲۱:۵۳
ماموستا ملا قادر قادری: دنیای اسلام منتظر ‌عمل به وحدت است حوزه/ امام جمعه پاوه گفت:آنچه دنیای اسلام منتظر آن است، عمل است. مسائلی که در کنفرانس وحدت مطرح می شود همگی خیر است، اما باید توده های مردم شیعه و سنی آثار این جلسات را در اعمال ما روحانیون ببینند و تاثیر بپذیرند.
۱۳۹۷/۹/۴ - ۱۲:۲۹
ماموستا ملا قادر قادری در همایش «وحدت»: با شعار «هیهات منالذله» هرگز تسلیم آمریکا نخواهیم شد حوزه/ امام جمعه پاوه، داعش را برده استکبار خواند که با اشغال فکری آنها، با نام اسلام به آمریکا و صهیونیست خدمت کردند، گفت: ما مسلمانان با شعار هیهات منالذله، هرگز تسلیم آمریکا نخواهیم شد.
۱۳۹۷/۹/۱ - ۱۵:۳۹
آیت الله علما در همایش «وحدت»: امروز اتحاد مسلمانان جزء واجبات جهان اسلام است حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با اشاره به اینکه امروز تمام دنیای کفر متحد شد و کمر همت به نابودی اسلام بسته اند، گفت: امروز اتحاد مسلمانان جزء واجبات جهان اسلام است.
۱۳۹۷/۹/۱ - ۱۵:۳۳
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه: اسلام آمریکایی منشاء تشکیل گروه های تروریستی است حوزه/ آیت الله علما با بیان اینکه ایجاد گروه های تروریستی را مصداق اسلام آمریکایی دانست و گفت: دشمنان اسلام با حمایت از داعش در صدد بودند که آبروی اسلام را ببرند.
۱۳۹۷/۸/۳۰ - ۱۶:۵۴
همایش بزرگ «وحدت» درکرمانشاه برگزار می شود حوزه/ مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه، از برگزاری همایش طلاب و روحانیون شیعه و سنی، فردا پنج شنبه در کرمانشاه خبر داد.
۱۳۹۷/۸/۳۰ - ۱۶:۴۶
معاون تهذیب مدرسه علمیه امام خمینی(ره) کرمانشاه: بسیج ظرفیت کارآمد نظام اسلامی است حوزه/ معاون تهذیب مدرسه علمیه امام خمینی(ره) کرمانشاه با اشاره به اینکه، دستور تاریخی حضرت امام(ره) در تشکیل بسیج ظرفیت بالقوه مردم انقلابی را بالفعل کرد، گفت: بسیج ظرفیتی کارآمد و خدمتگزار نظام اسلامی است.
۱۳۹۷/۸/۳۰ - ۰۹:۱۹
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه: روحانیون مسئول بصیرت افزایی جامعه اند حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با تاکید بر اینکه در عصر حاضر دشمنان از همه ابزار ها برای انحراف جوانان استفاده می کنند، ادامه داد: روحانیون مسئول بصیرت افزایی جامعه برای مقابله با دشمن هستند.
۱۳۹۷/۸/۲۸ - ۱۵:۴۴
کارشناس مسائل آمریکا: افول هیمنه شیطان بزرگ سنت الهی است. حوزه/ عزیزی با تاکید بر اینکه ماهیت آمریکا از رؤیا تا واقعیت در سخنان مقام معظم رهبری هویداست، گفت: افول هیمنه شیطان بزرگ، سنت الهی است و ترکیدن اقتصاد آمریکا در آینده نه چندان دور اتفاق خواهد افتاد .
۱۳۹۷/۸/۲۸ - ۱۵:۱۹
حمایت حوزویان کرمانشاه از مردم مظلوم یمن+ عکس حوزه/ اجتماع اعتراض آمیز اساتید، فضلاء و طلاب حوزه علمیه کرمانشاه در محکومیت جنایات آل سعود در یمن، در مدرسه علمیه امام خمینی(ره) کرمانشاه برگزار شد.
۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۵:۱۵
معاون سابق مدرسه علمیه باقرالعلوم(ع) سرپل ذهاب: حوزه های علمیه در زلزله سرپل ذهاب سنگ تمام گذاشتند/حضور مقام معظم رهبری ،کوتاهی مسئولان در خدمت رسانی را جبران کرد حوزه/ حجت الاسلام سلیمانی با بیان اینکه حوزه های علمیه و نیروهای مسلح در زلزله سرپل ذهاب سنگ تمام گذاشتند،گفت: حضور مقام معظم رهبری در بین زلزله زدگان،کوتاهی مسئولان در خدمت رسانی را جبران کرد.
۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۱۴:۳۱
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه: آمریکا برای سلطه برکشورها از هر جنایت و توطئه ای استفاده می کند حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با اشاره به اینکه ایران اسلامی با هدف تقویت جهان اسلام، بدون در نظر گرفتن مذهب شیعه و سنی در حال مقابله با استکبار و تقویت مسلمانان منطقه و جهان است،گفت: دفاع ایران اسلامی از ملل محروم، شیعه و سنی ندارد بلکه عمل به وظیفه مسلمانی است.
۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۱۳:۴۸
رئیس اوقاف و امور خیریه ناحیه یک کرمانشاه: مردم در سنت حسنه وقف سهیم شوند حوزه/ رئیس اوقاف و امور خیریه ناحیه یک کرمانشاه با اشاره به اینکه آیات متعددی در خصوص وقف وجود دارد، از عموم مردم مومن و اهل خیر خواست تا در سنت حسنه وقف سهیم باشند.
۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۱۰:۵۸
ثبت نام آموزش غیرحضوری حوزه کرمانشاه شروع شد حوزه / حجت الاسلام قزوینه ای از آغاز ثبت نام آموزش غیرحضوری در حوزه کرمانشاه خبر داد و گفت: ثبت نام تا اول دی ماه ادامه خواهد داشت.
۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۰۹:۲۵
مدیر حوزه علمیه کرمانشاه: توسعه اهداف راهبردی حرکت جهانی انقلاب وظیفه ذاتی حوزه علمیه است حوزه/ مدیر حوزه علمیه کرمانشاه با بیان اینکه وظیفه ذاتی حوزه های علمیه حمایت از اهداف راهبردی حرکت جهانی انقلاب اسلامی، گفت: اگر حرکتمان را با الهام از معارف اهل بیت(ع) و سیره و سبک امام(ره)، شهدا و منویات مقام معظم رهبری تنظیمشود، قطعا به جریان معنوی انقلاب،کمک کرده ایم.
۱۳۹۷/۸/۲۳ - ۱۵:۱۴
معاونت آموزش مدرسه علمیه باقرالعلوم(ع) سرپل ذهاب: عمل به سیاست های اقتصادی رهبری شرط پیروزی در جنگ اقتصادی است حوزه/ معاون آموزش مدرسه علمیه باقرالعلوم(ع) سرپل ذهاب، حضور مردم در دفاع مقدس را لبیک به ندای حضرت امام(ره) و شکست دنیای استکبار دانست و گفت: امروز هم با همان روحیه ولایت پذیری دوران دفاع مقدس، با اطاعت محض از ولی امر مسلمین در جنگ اقتصادی مردانه ایستاده ایم.
۱۳۹۷/۸/۱۹ - ۱۸:۰۹
معاون آموزش مدرسه علمیه امام خمینی(ره) کرمانشاه: مسئولان خود را جای مردم در تامین نیازهای خانواده بگذارند حوزه/ معاون آموزش مدرسه علمیه امام خمینی(ره) کرمانشاه با بیان اینکه مسئولین یک روز خود را به جای مردم کوچه و بازار در تامین نیازهای خانواده بگذارند تا گرانی را از نزدیک لمس کنند، گفت: اگر مسئولین هشدارهای مقام معظم رهبری را در خصوص مسائل اقتصادی نصب العین قرار می دادند، امروز شاهد بسیاری از مشکلات نبودیم.
۱۳۹۷/۸/۱۹ - ۱۶:۱۱
حجت الاسلام والمسلمین پناهیان در کرمانشاه: روحانیونی که نمی توانند رابطه دنیا و آخرت را خوب بیان کنند به دین مردم صدمه می زنند حوزه/ استاد حوزه و دانشگاه با بیان این که علت پرداختن بیشتر قرآن به آخرت، به خاطر اهمیت آن و مهمترین عامل برای سعادت دنیای انسان است، گفت: طلاب و روحانیونی که بلد نیستند رابطه آخرت و دنیا را خوب بیان کنند به دین مردم صدمه می زنند.
۱۳۹۷/۸/۱۵ - ۱۳:۰۹
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس