*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ \ ۱۴ رمضان ۱۴۴۰ \ Monday, May 20, 2019
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه: آیت الله شاهرودی در خدمت دین و انقلاب بود حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: آیت الله هاشمی شاهرودی عمر شریف خود را با اخلاص در خدمت، دین، انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گذراند.
۱۳۹۷/۱۰/۵ - ۱۵:۳۰
مدیر مدرسه علمیه حافظین قرآن کرمانشاه: نباید عملکرد ضعیف برخی مسئولین را به پای رهبری نوشت حوزه/ مدیر مدرسه علمیه حافظین قرآن کرمانشاه با تاکید بر اینکه عده ای ناآگاه هم در زمان حکومت امام علی(ع) ایراد می گرفتند چرا ایشان کاری نمی کنند، گفت: نباید عملکرد ضعیف برخی مسئولین را به پای رهبری نوشت. گرچه ولی فقیه با وظایف حکومتی خود امورات کشور را معطل نمی گذارد.
۱۳۹۷/۱۰/۳ - ۱۹:۲۵
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه: اگر به قرآن عمل می شد وضعیت جهان اسلام این گونه نبود حوزه/ نماینده ولی فقیه در کرمانشاه با اشاره به اینکه اگر دستورات قرآن در بین مسلمین عملی می شد، وضعیت جهان اسلام این گونه نبود، گفت: فرامین قرآنی شامل بهترین روش زندگی برای سعادت بشر است.
۱۳۹۷/۱۰/۲ - ۱۵:۲۶
اقدام موسسه جهادی باقرالعلوم(ع) سنقر و کلیایی؛ سرکشی از ایتام و افراد بی‌بضاعت در یلدای مهربانی حوزه/ موسسه جهادی باقرالعلوم(ع) سنقر و کلیایی در ابتکاری جالب، طرح یلدای مهربانی را در اولین شب زمستان اجرا کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۱ - ۱۶:۵۶
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه: مسئولان مسیر اجرای طرح های آستان قدس رضوی را تسهیل کنند حوزه/ نماینده ولی فقیه در کرمانشاه با تاکید بر اینکه برای ایجاد اشتغال و مبارزه با بیکاری جوانان استان باید تلاش کنیم، گفت: مسئولان مسیر اجرای طرح های آستان قدس رضوی را تسهیل کنند.
۱۳۹۷/۹/۲۹ - ۱۲:۳۵
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه: امروز ایران خارج از پیش بینی های آمریکا قرار گرفته است حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با اشاره به اینکه آمریکا تمام تلاش خود را برای عقب نگه داشتن و حتی تخریب ایران طبق برنامه های چندین ساله خود انجام داده است ،گفت: امروز ایران خارج از پیش بینی های آمریکا قرار گرفته است.
۱۳۹۷/۹/۲۸ - ۱۵:۴۹
معاون تهذیب مدرسه حضرت ولی عصر(عج) کنگاور: وحدت حوزه و دانشگاه نشأت گرفته از کلام امام(ره) است حوزه/ حجت الاسلام امیدی نژاد با بیان اینکه ابتکار وحدت حوزه و دانشگاه در ۴۰ سال گذشته از عمر انقلاب اسلامی خیلی از توطئه های دشمنان نظام اسلامی را خنثی نموده است،گفت: وحدت حوزه و دانشگاه نشأت گرفته ازکلام امام(ره) است.
۱۳۹۷/۹/۲۸ - ۱۵:۴۳
مدیر مدرسه علمیه حضرت ولی عصر(عج) کنگاور: برخی افراد رفتن به مسجد را ریاکاری می دانند!! حوزه/ مدیر مدرسه علمیه حضرت ولی عصر(عج) کنگاور با بیان اینکه معمولاً مردم در خیلی کارها خودنمایی می کنند و ابایی ندارند، گفت: بعضی افرد که دچار تلقین ریاکاری حضور در مسجد شده، فقط در مسجد رفتن احتیاط می کنند که مخلص بمانند.
۱۳۹۷/۹/۲۶ - ۲۱:۳۰
نماینده ولی‌فقیه در کرمانشاه: طلاب با تزکیه نفس در دیگران اثرگذار باشند حوزه/ نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه با تأکید بر اینکه باید در حوزه‌های علمیه به تربیت نفوس اهمیت داده شود، گفت: طلاب باید با تزکیه نفس و تقوی درونی بر دیگران اثرگذار باشند.
۱۳۹۷/۹/۲۵ - ۲۲:۱۱
امام جمعه کنگاور در جمع مبلغین: پزشکان حاذق در برابر احادیث بهداشتی پیامبر(ص) سر تعظیم فرو می آوردند حوزه/ امام جمعه کنگاور گفت: امروز سبک زندگی قرآنی نه فقط در بحث سلامتی بهترین سبک است، بلکه موثرترین درمان برای تمامی مشکلات بشر است.
۱۳۹۷/۹/۲۴ - ۱۳:۳۰
مدیر مدرسه علمیه مطلع الفجر گیلانغرب: آموزش و تدریس خوب احکام، دانش آموز را نماز خوان می کند حوزه/ مدیر مدرسه علمیه مطلع الفجر گیلانغرب با تاکید بر اینکه از جمله اصولی ترین روش آموزش احکام، ایجاد علاقه درکودکان و نوجوانان است، گفت: آموزش و تدریس خوب احکام دینی، دانش آموزان را نماز خوان می کند.
۱۳۹۷/۹/۲۰ - ۱۶:۰۴
مسابقه کتابخوانی آثار شهید مطهری در کرمانشاه برگزار می شود حوزه/ معاون تهذیب مدرسه علمیه آیت الله العظمی بروجردی(ره) کرمانشاه گفت: مسابقه کتابخوانی آثار شهید آیت الله مطهری ویژه خانواده های طلاب، با همکاری پایگاه بسیج طلاب شهید آیت الله بهاء الدین عراقی، در کرمانشاه برگزار می شود.
۱۳۹۷/۹/۲۰ - ۰۹:۳۶
جانباز ۷۰ درصد دفاع مقدس در جمع طلاب: اگر به جوانان میدان بدهند بسیاری از مشکلات حل می شود حوزه/ جانباز ۷۰ درصد دفاع مقدس با بیان اینکه مایه بسی افتخار است که جوانان بسیجی با دست خالی توانستند ۸ سال مستمر علیه آمریکا و دست نشاندگان او مقاومت کنند و پیروز شوند، تصریح کرد: امروز هم اگر بنابر توصیه رهبری معظم انقلاب به جوانان میدان بدهند خیلی از مشکلات حل شدنی است.
۱۳۹۷/۹/۱۸ - ۱۵:۲۱
معاون مدرسه علمیه حضرت باقرالعلوم(ع) سرپل ذهاب: دوری از معنویت و فشار روانی، بیماری تمدن جدید است حوزه/ معاون مدرسه علمیه حضرت باقرالعلوم(ع) سرپل ذهاب با اشاره به اینکه بر اساس آمار سازمان بهداشت جهانی، از نظر سطح ابتلا به بیماری های روانی، انگلستان، فنلاند، اسکاتلند و ایرلند در راس کشورهای جهان قرار دارند،گفت: دوری از معنویت و فشار روانی، بیماری تمدن جدید است.
۱۳۹۷/۹/۱۷ - ۱۳:۴۵
معاون تهذیب مدرسه علمیه ولی عصر(عج) کنگاور: حفظ انقلاب و نظام درگرو انقلابی ماندن حوزه های علمیه است حوزه/ حجت الاسلام امیدی نژاد با بیان این که شخص انقلابی دو شاخصه مهم «آشنایی با زمان» و «داشتن بصیرت لازم» را دارد، بر لزوم داشتن روحیه انقلابی تاکید و تصریح کرد: حفظ انقلاب و نظام در گرو انقلابی ماندن حوزه های علمیه است.
۱۳۹۷/۹/۱۷ - ۰۲:۳۰
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه: مردم ایران در تحریم ها فرزند رمضان و در جنگ فرزند عاشورا هستند حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با بیان این که مردم ما در تحریم ها فرزند رمضان و در جنگ فرزند عاشورا هستند، گفت: به کوری چشم دشمنان از تمام سختی های پیش رو و فشارهای آمریکا بر ایران، با اقتدار عبور خواهیم کرد.
۱۳۹۷/۹/۱۴ - ۱۶:۰۵
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس