*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶ \ السبت ٢٩ رمضان ١٤٣٨ \ Saturday, June 24, 2017
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس: رهبری به بهترین نحو ممکن انقلاب را در تلاطم ها هدایت می کند حوزه/ سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: در جهان امروز مقام معظم رهبری به بهترین نحو ممکن انقلاب را در بین این تلاطم ها هدایت می کند، لذا باید همه گوش به فرمان معظم له باشیم.
۱۳۹۶/۴/۲ - ۱۶:۳۴
رئیس ستاد انتفاضه و قدس کرمانشاه: مردم با هر مذهبی از انقلاب و آرمان های امام(ره) دفاع می کنند حوزه/ رئیس ستاد انتفاضه و قدس استان کرمانشاه گفت: مردم اعم از شیعه و سنی با شرکت گسترده در راهپیمایی روز قدس نشان دادند که در کنار هم از انقلاب و آرمان های امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب و ملت های مظلوم دفاع خواهند کرد.
۱۳۹۶/۴/۲ - ۱۵:۳۱
۱۳۹۶/۴/۲ - ۱۵:۰۰
مدیر حوزه علمیه استان کرمانشاه: هر مشت گره کرده ای در روز قدس موشک ذوالفقاری بر پیکره استکبار است حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کرمانشاه با تاکید بر این که در روز جهانی قدس که هر مشت گره کرده ای، موشک ذوالفقاری بر پیکره استکبار جهانی است، از روحانیون، طلاب و عموم مردم انقلابی دعوت کرد تا با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس، باعث دلگرمی امت اسلامی شوند.
۱۳۹۶/۴/۱ - ۱۱:۵۰
ماموستا ملا احمد شیخی: شیعه و سنی همگام با هم از مظلومان فلسطین دفاع می کنند حوزه/ امام جمعه اهل سنت شهرستان ثلاث باباجانی از ملت شریف ایران از هر دین و مذهبی درخواست کرد فردا همگام با هم در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کنند و مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و مستکبران بزنند.
۱۳۹۶/۴/۱ - ۱۱:۰۴
عضو مجلس خبرگان رهبری: اتحاد و دوری از تفرقه تنها راه نجات امت اسلامی است حوزه/ عضو مجلس خبرگان رهبری، تنها راه پیروزی جهان اسلام را اتحاد و دوری از تفرقه دانست و گفت: بیشترین ترس و دلهره دشمنان از اتحاد جهان اسلام است، لذا به هر ترفندی دست می زنند که این اتحاد به وجود نیاید، در مقابل برخی از کشورهای مرتجع عربی بدون هیچ بصیرتی خود را در دامان استکبار و آمریکا انداخته اند.
۱۳۹۶/۴/۱ - ۰۷:۱۵
مدیران مدارس علمیه کرمانشاه مطرح کردند: رابطه شیوخ عرب با رژیم صهیونیستی مایه شرمساری امت اسلامی است  حوزه/ در حال حاضر تنها کشوری که در مقابل صهیونیست ها ایستاده، جمهوری اسلامی ایران است و فاجعه بار این که برخی از دولت های اسلامی منطقه به دنبال ایجاد روابط حسنه با این رژیم غاصب هستند که این امر مایه شرمساری مسلمانان و زیر سئوال رفتن اسلام است.
۱۳۹۶/۳/۳۱ - ۲۰:۰۵
امام جمعه اهل سنت کرمانشاه: هیچ توطئه ای نمی تواند اتحاد شیعه و سنی در ایران را بشکند حوزه/ امام جمعه اهل سنت کرمانشاه گفت: اهل تسنن همراه و همگام با برادران اهل تشییع در روز جهانی قدس حضوری تاریخی و ماندگار خواهند داشت تا بگویند که هیچ توطئه ای نمی تواند این اتحاد را در هم بشکند.
۱۳۹۶/۳/۳۱ - ۱۷:۳۵
رئیس شورای حوزه علمیه کرمانشاه: امامزادگان به مردم معرفی شوند حوزه/ آیت الله علما گفت: امامزادگان در بین مردم مومن و انقلابی ایران، از جایگاه بسیار والایی برخوردارند و حتی امامزادگانی که سندیت و شجرنامه ای ندارند، بازهم جایگاهی برای اقامه ادعیه و نماز هستند.
۱۳۹۶/۳/۳۱ - ۱۷:۲۶
حوزه علیمه استان کرمانشاه در بیانیه ای؛ داعش صحنه گردان صهیونیست هاست حوزه/ در بیانیه حوزه علمیه استان کرمانشاه آمده است که استکبار برای به فراموشی سپرده شدن مسئله مهم قدس شریف، عده ای ددمنش و جنایتکار را در قالب داعش و النصره و... وارد صحنه بازی کرده است و با این مسئله به دنبال منحرف کردن افکار مسلمان از موضوع اصلی که همان آزادی قدس شریف می باشد، است.
۱۳۹۶/۳/۳۱ - ۱۰:۱۹
معاون حوزه علمیه استان کرمانشاه: حمایت از فلسطین راهبرد انقلاب و گفتمان رهبر انقلاب است حوزه/ در دهه های قبل در سطح کشورهای اسلامی حمایت از ایده اسلامی ماندن قدس و لزوم خروج اشغالگران موج می زد، ولی متاسفانه روحیه مبارزه گری هر روز رقیق تر و ضعیف تر شد تا به سازش تبدیل گردید و امروز خیانت به اسلام و مردم مسلمان فلسطین و هم پیمانی با اسرائیل اشغالگر مورد رقابت سران مرتجع عرب دیده می شود.
۱۳۹۶/۳/۳۰ - ۱۲:۵۳
ماموستا غلامی با تقدیر از اقدام موشکی سپاه: داعش همانند حیوان درنده به جان انسان ها افتاده است حوزه/ امام جمعه اهل سنت شهرستان قصرشیرین با تاکید بر این که داعش همانند حیوان درنده به جان انسان ها افتاده است، گفت: حمله برق آسای موشکی سپاه پاسداران علیه داعش، نمایش گوشه ای از توانمندی های دفاعی و نظامی جمهوری اسلامی بود.
۱۳۹۶/۳/۳۰ - ۰۹:۳۴
درجلسه شورای تبلیغ استان کرمانشاه تاکید شد؛ آماده سازی ۱۰۰۰ طلبه کرمانشاهی برای تبلیغ دین حوزه/ در جلسه شورای تبلیغ حوزه علمیه استان کرمانشاه، بر لزوم آماده سازی ۱۰۰ طلبه استان برای فعالیت در عرصه تبلیغ دین تاکید شد.
۱۳۹۶/۳/۲۹ - ۱۴:۰۳
مدیر مدرسه علمیه ولی عصر (عح) کنگاور: تدبر در قرآن نسخه تحول زندگی انسان است حوزه/ مدیر مدرسه علمیه ولی عصر (عج) کنگاور با اشاره به اینکه تفکر و تدبر در قرآن می تواند زندگی انسان را محتول کند، بر ضرورت ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه تاکید کرد.
۱۳۹۶/۳/۲۹ - ۱۰:۴۳
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه: گروه های تکفیری مامور تخریب چهره رحمانی اسلام هستند حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: گروه های تروریستی، به دنبال خدشه دار کردن چهره رحمانی دین اسلام هستند و می خواهند وجهه این دین را لکه دار کنند، یعنی گروه های تروریستی را باید ماموران تخریب چهره اسلام دانست.
۱۳۹۶/۳/۲۸ - ۱۵:۰۴
نماینده ولی فقیه در کرمانشاه:عدالت علوی در جامعه پیاده سازی شود حوزه/ امام جمعه کرمانشاه با تاکید بر ضرورت پیاده سازی عدالت علوی در جامعه، گفت: اسلام برای تمام شئونات زندگی بشری دستورات کاملی دارد که باید از قرآن و روایات استخراج و در اختیار همه تشنگان معارف ناب قرار گیرد.
۱۳۹۶/۳/۲۸ - ۱۲:۲۱
رئیس شورای حوزه علمیه کرمانشاه: داعش و القاعده خروجی قرآن بدون عترت است حوزه/ آیت الله علما تصریح کرد: خروجی قرآن بدون عترت می تواند همانند برخی از کشورها مثل عربستان باعث تربیت گروه های تندور مانند القاعده، داعش و دیگر گروه های تروریستی شود که امروز به بنام اسلام و قرآن دست به هر جنایتی می زنند.
۱۳۹۶/۳/۲۷ - ۱۷:۲۵
در نشست ستاد انتفاضه و قدس کرمانشاه مطرح شد؛ برخی به دنبال کم رنگ کردن روز جهانی قدس هستند/ اتحاد شیعه و سنی در ایران هرگز شکسته نمی شود حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین موسوی با اشاره به این که باید امسال روز جهانی قدس باشکوه تر از هر سال دیگر در ایران و دیگر کشورهای جهان برگزار شود، تصریح کرد: امسال شرایط جهان اسلام بسیار تغییر کرده و دستانی پلید به دنبال کم رنگ کردن این روز هستند.
۱۳۹۶/۳/۲۷ - ۱۳:۵۶
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه: بیش از ۹۰۰ نفر در کرمانشاه معتکف می شوند حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: در مراسم اعتکاف امسال بیش از ۹۰۰ نفر در مساجد جامع و حاج شهبازخان کرمانشاه معتکف می شوند.
۱۳۹۶/۳/۲۷ - ۰۹:۰۸
مدیر حوزه علمیه استان کرمانشاه: امروز استکبار معاویه ای در پی بی عفتی زنان و دختران ایرانی است حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کرمانشاه با تاکید بر این که طبق نص صریح آیات و روایات، استغفار زیاد باعث ازدیاد برکات می شود، گفت: امروز استکبار معاویه ای در فکر از بین بردن اعتقادات جوانان و بی عفتی زنان و دختران هستند و باید با تاسی به امیرالمومنین(ع) در مقابل آنان ایستاد.
۱۳۹۶/۳/۲۶ - ۱۳:۲۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس