*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۸ رمضان ۱۴۴۰ \ Friday, May 24, 2019
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه: اسلام آمریکایی منشاء تشکیل گروه های تروریستی است حوزه/ آیت الله علما با بیان اینکه ایجاد گروه های تروریستی را مصداق اسلام آمریکایی دانست و گفت: دشمنان اسلام با حمایت از داعش در صدد بودند که آبروی اسلام را ببرند.
۱۳۹۷/۸/۳۰ - ۱۶:۵۴
همایش بزرگ «وحدت» درکرمانشاه برگزار می شود حوزه/ مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه، از برگزاری همایش طلاب و روحانیون شیعه و سنی، فردا پنج شنبه در کرمانشاه خبر داد.
۱۳۹۷/۸/۳۰ - ۱۶:۴۶
معاون تهذیب مدرسه علمیه امام خمینی(ره) کرمانشاه: بسیج ظرفیت کارآمد نظام اسلامی است حوزه/ معاون تهذیب مدرسه علمیه امام خمینی(ره) کرمانشاه با اشاره به اینکه، دستور تاریخی حضرت امام(ره) در تشکیل بسیج ظرفیت بالقوه مردم انقلابی را بالفعل کرد، گفت: بسیج ظرفیتی کارآمد و خدمتگزار نظام اسلامی است.
۱۳۹۷/۸/۳۰ - ۰۹:۱۹
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه: روحانیون مسئول بصیرت افزایی جامعه اند حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با تاکید بر اینکه در عصر حاضر دشمنان از همه ابزار ها برای انحراف جوانان استفاده می کنند، ادامه داد: روحانیون مسئول بصیرت افزایی جامعه برای مقابله با دشمن هستند.
۱۳۹۷/۸/۲۸ - ۱۵:۴۴
کارشناس مسائل آمریکا: افول هیمنه شیطان بزرگ سنت الهی است. حوزه/ عزیزی با تاکید بر اینکه ماهیت آمریکا از رؤیا تا واقعیت در سخنان مقام معظم رهبری هویداست، گفت: افول هیمنه شیطان بزرگ، سنت الهی است و ترکیدن اقتصاد آمریکا در آینده نه چندان دور اتفاق خواهد افتاد .
۱۳۹۷/۸/۲۸ - ۱۵:۱۹
حمایت حوزویان کرمانشاه از مردم مظلوم یمن+ عکس حوزه/ اجتماع اعتراض آمیز اساتید، فضلاء و طلاب حوزه علمیه کرمانشاه در محکومیت جنایات آل سعود در یمن، در مدرسه علمیه امام خمینی(ره) کرمانشاه برگزار شد.
۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۵:۱۵
معاون سابق مدرسه علمیه باقرالعلوم(ع) سرپل ذهاب: حوزه های علمیه در زلزله سرپل ذهاب سنگ تمام گذاشتند/حضور مقام معظم رهبری ،کوتاهی مسئولان در خدمت رسانی را جبران کرد حوزه/ حجت الاسلام سلیمانی با بیان اینکه حوزه های علمیه و نیروهای مسلح در زلزله سرپل ذهاب سنگ تمام گذاشتند،گفت: حضور مقام معظم رهبری در بین زلزله زدگان،کوتاهی مسئولان در خدمت رسانی را جبران کرد.
۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۱۴:۳۱
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه: آمریکا برای سلطه برکشورها از هر جنایت و توطئه ای استفاده می کند حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با اشاره به اینکه ایران اسلامی با هدف تقویت جهان اسلام، بدون در نظر گرفتن مذهب شیعه و سنی در حال مقابله با استکبار و تقویت مسلمانان منطقه و جهان است،گفت: دفاع ایران اسلامی از ملل محروم، شیعه و سنی ندارد بلکه عمل به وظیفه مسلمانی است.
۱۳۹۷/۸/۲۶ - ۱۳:۴۸
رئیس اوقاف و امور خیریه ناحیه یک کرمانشاه: مردم در سنت حسنه وقف سهیم شوند حوزه/ رئیس اوقاف و امور خیریه ناحیه یک کرمانشاه با اشاره به اینکه آیات متعددی در خصوص وقف وجود دارد، از عموم مردم مومن و اهل خیر خواست تا در سنت حسنه وقف سهیم باشند.
۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۱۰:۵۸
ثبت نام آموزش غیرحضوری حوزه کرمانشاه شروع شد حوزه / حجت الاسلام قزوینه ای از آغاز ثبت نام آموزش غیرحضوری در حوزه کرمانشاه خبر داد و گفت: ثبت نام تا اول دی ماه ادامه خواهد داشت.
۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۰۹:۲۵
مدیر حوزه علمیه کرمانشاه: توسعه اهداف راهبردی حرکت جهانی انقلاب وظیفه ذاتی حوزه علمیه است حوزه/ مدیر حوزه علمیه کرمانشاه با بیان اینکه وظیفه ذاتی حوزه های علمیه حمایت از اهداف راهبردی حرکت جهانی انقلاب اسلامی، گفت: اگر حرکتمان را با الهام از معارف اهل بیت(ع) و سیره و سبک امام(ره)، شهدا و منویات مقام معظم رهبری تنظیمشود، قطعا به جریان معنوی انقلاب،کمک کرده ایم.
۱۳۹۷/۸/۲۳ - ۱۵:۱۴
معاونت آموزش مدرسه علمیه باقرالعلوم(ع) سرپل ذهاب: عمل به سیاست های اقتصادی رهبری شرط پیروزی در جنگ اقتصادی است حوزه/ معاون آموزش مدرسه علمیه باقرالعلوم(ع) سرپل ذهاب، حضور مردم در دفاع مقدس را لبیک به ندای حضرت امام(ره) و شکست دنیای استکبار دانست و گفت: امروز هم با همان روحیه ولایت پذیری دوران دفاع مقدس، با اطاعت محض از ولی امر مسلمین در جنگ اقتصادی مردانه ایستاده ایم.
۱۳۹۷/۸/۱۹ - ۱۸:۰۹
معاون آموزش مدرسه علمیه امام خمینی(ره) کرمانشاه: مسئولان خود را جای مردم در تامین نیازهای خانواده بگذارند حوزه/ معاون آموزش مدرسه علمیه امام خمینی(ره) کرمانشاه با بیان اینکه مسئولین یک روز خود را به جای مردم کوچه و بازار در تامین نیازهای خانواده بگذارند تا گرانی را از نزدیک لمس کنند، گفت: اگر مسئولین هشدارهای مقام معظم رهبری را در خصوص مسائل اقتصادی نصب العین قرار می دادند، امروز شاهد بسیاری از مشکلات نبودیم.
۱۳۹۷/۸/۱۹ - ۱۶:۱۱
حجت الاسلام والمسلمین پناهیان در کرمانشاه: روحانیونی که نمی توانند رابطه دنیا و آخرت را خوب بیان کنند به دین مردم صدمه می زنند حوزه/ استاد حوزه و دانشگاه با بیان این که علت پرداختن بیشتر قرآن به آخرت، به خاطر اهمیت آن و مهمترین عامل برای سعادت دنیای انسان است، گفت: طلاب و روحانیونی که بلد نیستند رابطه آخرت و دنیا را خوب بیان کنند به دین مردم صدمه می زنند.
۱۳۹۷/۸/۱۵ - ۱۳:۰۹
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه: «فرهنگ وقف» در جامعه ترویج و نهادینه شود حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با تاکید بر اینکه تلاش کنیم فرهنگ وقف همانندگذشته دوباره رونق بگیرد،گفت: در گذشته وقف بسیار پر رونق و گسترده بوده است و امروز نیز باید فرهنگ وقف دوباره رونق بگیرد.
۱۳۹۷/۸/۱۴ - ۱۷:۲۴
مدیر مدرسه علمیه باقرالعلوم(ع) سرپل ذهاب: عداوت و دشمنی شیطان بزرگ با مردم ایران سابقه دیرینه دارد حوزه/ مدیر مدرسه علمیه حضرت باقرالعلوم(ع) سرپل ذهاب با اشاره به اینکه گذشته عداوت و دشمنی شیطان بزرگ با مردم ایران سابقه دیرینه دارد، گفت: اسناد به دست آمده از لانه جاسوسی، خیانت های شیطان بزرگ را در ایران به اثبات رساند.
۱۳۹۷/۸/۱۲ - ۲۱:۱۵
مدارس علمیه کرمانشاه آماده میزبانی از زائران اربعین حوزه / معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه استان کرمانشاه گفت: مدارس علمیه در مسیر زوار جهت اسکان روحانیون و طلاب، مجهز شده و از اول آبان مشغول خدمات رسانی به این عزیزان می باشند.
۱۳۹۷/۸/۳ - ۱۳:۴۸
فعالیت جهادی روحانیون در مرز مهران؛ از واکس زدن کفش زائران تا اقامه نماز جماعت حوزه/ مبلغین گروه جهادی تبلیغی مرصاد در کنار سایر خدمتگزاران اربعین در مرز مهران، از هر کمکی حتی واکس زدن کفش های زائران که موجب رفاه و آسایش آنان باشد، دریغ نمی کنند.
۱۳۹۷/۸/۳ - ۰۲:۲۵
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس