*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۳ تیر ۱۳۹۶ \ السبت ٢٩ رمضان ١٤٣٨ \ Saturday, June 24, 2017
معاون حوزه علمیه کرمانشاه: ماهواره غیرت جامعه دینی را از بین می برد حوزه/ دشمنان فرهنگ اسلامی سعی می کنند غیرت را رفتاری سنتی تعریف کرده و به دور از تمدن پیشرفته امروزی بدانند، در حالی که غیرت ورزی امری فطری و عامل پاکی جامعه است. از این رو شبکه های ماهواره ای از این طریق، جوانان را هدف این شبیخون فرهنگی قرار داده اند.
۱۳۹۶/۳/۹ - ۱۱:۲۵
رئیس شورای حوزه علمیه کرمانشاه: دین خدا بر پایه امر به معروف و نهی از منکر بنا شده است حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه، به جایگاه والای امر به معروف در جامعه اسلامی اشاره کرد و گفت: دین خدا بر پایه امر به معروف و نهی از منکر بنا شده است، لذا این دو مهم باید در جامعه مسلمین احیا شود و همه در انجام این تکلیف الهی مسئولیم.
۱۳۹۶/۳/۴ - ۱۹:۱۰
مدیر مدرسه علمیه امام خمینی (ره) سنقر: ارزش های دفاع مقدس برای نوجوانان و جوانان تبیین شود حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام خمینی (ره) سنقر با تاکید بر ضرورت تبیین ارزش های دفاع مقدس و ادامه راه شهدا، گفت: نوجوانان و جوانان دوران دفاع مقدس را درک نکرده اند، لذا باید ارزش های آن دوران غرور آفرین و مجاهدت های رزمندگان را برای آنان تبیین و تشریح کرد.
۱۳۹۶/۳/۴ - ۱۲:۰۳
مدیر حوزه علمیه استان کرمانشاه: اجازه ندهیم راه نورانی شهدا به فراموشی سپرده شود حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کرمانشاه با اشاره به این که امروز دشمنان با هجمه های شدید فرهنگی به دنبال تضعیف ارزش های اسلامی هستند، گفت: امروز باید روح ایثار و شهادت را در جامعه زنده نگه داشت و اجازه ندهیم راه نورانی شهدا به فراموشی سپرده شود.
۱۳۹۶/۳/۴ - ۱۱:۲۱
مدیر حوزه علمیه استان کرمانشاه: مردم پای انقلاب ایستاده اند، نوبت اقدام و عمل انقلابی مسئولان است حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کرمانشاه به حماسه آفرینی مردم در انتخابات اشاره کرد و گفت: مردم در انتخابات ثابت کردند که پای انقلاب ایستاده اند، لذا اکنون نوبت مسئولین است که با روحیه جهادی و اقدام و عمل انقلابی، در سایه همدلی و محبت، به فکر خدمت به مردم و کشور باشند.
۱۳۹۶/۳/۳ - ۱۵:۳۲
مدیر حوزه علمیه خواهران کرمانشاه: اهل منبر باید با دردهای جامعه آشنا باشند حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران استان کرمانشاه گفت: اهل منبر باید علاوه بر محبوب بودن در بین مخاطبان، با دردهای جامعه آشنا باشند و سخنان خود را مختصر و پراثر بیان کنند.
۱۳۹۶/۳/۳ - ۱۲:۴۹
رئیس شورای حوزه علمیه کرمانشاه: حفظ انقلاب و کشور تنها در سایه اطاعت از ولی فقیه ممکن است حوزه/آیت الله علما، همه مردم را مدیون خون شهدا دانست و گفت: باید ارزش های اسلامی و معنوی را در کشور حفظ کنیم و این تنها در سایه اطاعت از ولایت فقیه و ترویج اندیشه های امام خمینی (ره) و آرمان شهدا امکان پذیر است.
۱۳۹۶/۳/۳ - ۱۲:۲۹
معاون پژوهش حوزه علمیه استان کرمانشاه: قرآن در کانون توجه و استفاده طلاب قرار گیرد حوزه/ بایسته حوزه های علمیه شیعه که مبتنی بر وحی و انسان کامل می باشد، این است که قرآن ناطق و کلام وحی بیشترین توجه و کانونیت را داشته باشد، لذا لازم است در متون درسی حوزه و پژوهش های حوزوی، بازنگری شود و کلام الهی بیشتر در کانون توجه و استفاده طلاب و فضلاء حوزه قرار گیرد.
۱۳۹۶/۳/۳ - ۱۰:۵۷
معاون حوزه علمیه کرمانشاه در جمع طلاب: مسئولین در عمل به شهدا تأسی کنند حوزه/ حجت الاسلام باقری با گرامیداشت حماسه آزادسازی خرمشهر، گفت: شهداء با تبعیت از ولایت، هدفی جزء حفظ و تعالی اسلام، انقلاب و خاک مقدس ایران اسلامی نداشتند و تمامی منافع شخصی خود را فدای این هدف کردند، امروز مسئولین و کارگزاران هم باید در عمل، به شهداء تاسی کنند.
۱۳۹۶/۳/۳ - ۱۰:۵۵
مدیر حوزه علمیه کرمانشاه: تا زمانی که ملت از ولی فقیه اطاعت کند، گزندی به کشور نمی رسد حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کرمانشاه با گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر، گفت: بدون شک تا زمانی که ملت پشت سر ولی فقیه حرکت کند، هرگز کوچکترین گزندی به کشور نخواهد رسید.
۱۳۹۶/۳/۲ - ۱۳:۰۰
مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون کرمانشاه: متولیان فرهنگی برای جذب جوانان به دین برنامه ریزی کنند حوزه/ حجت الاسلام کریمی با اشاره به تهاجم فرهنگی دشمنان، تصریح کرد: متولیان فرهنگی باید با برنامه ریزی های دقیق، جوانان را جذب دین کنند.
۱۳۹۶/۳/۲ - ۱۰:۲۵
در ماه ضیافت الهی؛ طرح " هر شب یک مسجد" در کرمانشاه اجراء می شود حوزه/ طرح هر شب یک مسجد" در راستای اطعام محرومان و حامی یابی با کمک های مالی و معنوی، ماه مبارک رمضان، در کرمانشاه برگزار می شود.
۱۳۹۶/۳/۲ - ۰۹:۳۷
در آخرین روز از ماه مبارک شعبان؛ اجرای طرح "ربیع القرآن" در ۵۳۶ مسجد کرمانشاه حوزه/ مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد کرمانشاه از اجرای طرح "ربیع القرآن" در ۵۳۶ مسجد این استان خبر داد.
۱۳۹۶/۳/۲ - ۰۱:۰۵
مدیر مدرسه علمیه امام خمینی (ره) شهرستان هرسین مطرح کرد: کمبود مبلغ در سطح شهرستان هرسین /اعزام تنها ۳۰ مبلغ برای ۲۲۰ روستا حوزه/ مدیر مدرسه علمیه حضرت امام خمینی (ره) شهرستان هرسین گفت: اعزام ۳۰ مبلغ و مبلغه به این شهرستان در ماه رمضان نه تنها جوابگوی خود شهر نیست، بلکه نمی توانند ۲۲۰ روستای شهرستان را تحت پوشش قرار دهند.
۱۳۹۶/۳/۱ - ۱۴:۳۱
مدیر مدرسه علمیه باقر العلوم (ع) سرپل ذهاب: مبلغان روستاها با مشکل اسکان مواجه هستند حوزه/ مدیر مدرسه علمیه باقر العلوم (ع) سرپل ذهاب به تعداد خانه های عالم در این شهرستان اشاره کرد و گفت: مهمترین مشکل مبلغین در روستاهای شهرستان، مسئله اسکان آنهاست.
۱۳۹۶/۳/۱ - ۱۳:۱۳
حجت الاسلام رضوانی زاده: بسیاری از روستاهای دور افتاده کرمانشاه فاقد مسجد و خانه عالم هستند حوزه/ بسیاری از روستاهای دور افتاده کرمانشاه فاقد مسجد و حتی حسینه و خانه عالم هستند و این کار وظیفه تبلیغ دین را برای مبلغین بسیار دشوار کرده است.
۱۳۹۶/۲/۳۱ - ۱۴:۴۷
مدیرکل تبلیغات اسلامی کرمانشاه: ائمه جماعات زمینه جذب جوانان به مساجد را فراهم کنند حوزه/ حجت الاسلام قبادی بر ضرورت حضور روحانیون در مساجد و تبیین معارف اهل بیت(ع) تاکید کرد و گفت: ائمه جماعات باید با برنامه ریزی های متنوع فرهنگی و دینی از جمله دعوت از سخنرانان مطرح، زمینه جذب بیشتر جوانان را فراهم کنند.
۱۳۹۶/۲/۳۰ - ۱۵:۲۶
مدیر مدرسه علمیه مطلع الفجر گیلانغرب: مردم براساس رهنمودهای رهبری کاندیدای اصلح را انتخاب می کنند حوزه/مدیر مدرسه علمیه مطلع الفجر گیلانغرب با تاکید بر اینکه بصیرت و شعور انقلابی و ولایت مداری مردم بسیار بالاست، تاکید کرد: مردم باید براساس رهنمودهای امام راحل و مقام معظم رهبری کاندیدای اصلح، را انتخاب کنند.
۱۳۹۶/۲/۲۹ - ۱۵:۱۵
مدیر حوزه علمیه کرمانشاه: مردم در صیانت از انقلاب و نظام کم نمی گذارند حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کرمانشاه گفت: در این دوره از انتخابات همانند ادوار گذشته، ملت ایران احساس وظیفه و مسئولیت خود در قبال آرمان های امام راحل، شهدا و مقام معظم رهبری را به خوبی درک کرده و با تشکیل صفوف منسجم، آرا خود را به صندوق های رای می اندازند.
۱۳۹۶/۲/۲۹ - ۱۲:۳۳
در جلسه شورای معاونان حوزه علمیه کرمانشاه مطرح شد؛ "شکاف نسلی" از تهدیدات فضای مجازی است حوزه/ متاسفانه باید اذعان کرد فضای مجازی تاثیر منفی خود را بر برخی از خانواده ها گذاشته است، حقیقتی که قابل کتمان نیست و فاصله عاطفی بین افراد یک خانواده را به وجود می آورد.
۱۳۹۶/۲/۲۸ - ۱۳:۳۵
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس