*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸ \ ۲۱ رمضان ۱۴۴۰ \ Monday, May 27, 2019
در حمایت از بیانیه گام دوم انقلاب؛ گردهمایی روحانیون و طلاب مناطق زلزله زده کرمانشاه برگزار شد + عکس حوزه/ در حمایت از بیانیه گام دوم انقلاب، گردهمایی روحانیون و طلاب مناطق زلزله زده کرمانشاه برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۰۹:۱۴
مدیر مدرسه علمیه حضرت ولی عصر(عج) کنگاور: بیانیه گام دوم، راهنمای مسیر اصلاح و پیشرفت همه جانبه جامعه است حوزه/ مدیر مدرسه علمیه حضرت ولی عصر(عج) کنگاور با اشاره به اینکه انقلاب ما انقلاب اسلامی است یعنی بر اساس و محور دین پایه گذاری شده است،گفت: بیانیه گام دوم رهبر معظم انقلاب در مسیر اصلاح و پیشرفت همه جانبه جامعه است.
۱۳۹۷/۱۲/۲۲ - ۰۸:۵۱
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه: جای مدیریت جهادی در کشور خالی است حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با اشاره به مشکلات اقتصادی مردم، گفت: همه امکانات و ثروت های لازم برای رشد و توسعه در کشور وجود دارد، اما جای یک مدیریت جهادی خالی است.
۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۸:۵۶
مدیر حوزه علمیه کرمانشاه خبر داد: برگزاری یک مسابقه قرآنی متفاوت در کرمانشاه/ رفاقت و رقابت طلاب شیعه و سنی در کنار هم حوزه/ حجت الاسلام ایرانی با اشاره به برگزاری هشتمین دوره مسابقات قرآن طلاب شیعه و سنی در کرمانشاه، گفت: در این دوره از مسابقات طلاب برتر حوزه های علمیه تشیع اهل تسنن در ۹ رشته، به مدت ۲ روز، رفاقت و رقابت خواهند کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۷:۰۹
کارگروه ویژه بیانه گام دوم انقلاب در حوزه کرمانشاه تشکیل شد حوزه/ کارگروه ویژه بیانه گام دوم انقلاب، در مدیریت حوزه علمیه کرمانشاه تشکیل شد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۱:۵۰
اقامه عزای امام هادی(ع) در حوزه علمیه کرمانشاه+ عکس حوزه/ طلاب و اساتید حوزه علمیه کرمانشاه، برای تعظیم شعائر دینی و عرض ارادت به ساحت مقدس امام هادی(علیه السلام)، با همراهی مردم، به عزاداری و سوگواری پرداختند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۷:۲۸
مدیر حوزه علمیه کرمانشاه: بیانیه گام دوم ترسیم کلی راه طی شده و چراغ راه آینده است حوزه/ مدیر حوزه علمیه کرمانشاه گفت: بیانیه گام دوم در حقیقت ترسیم کلی راه طی شده نظام اسلامی در ۴۰ سال گذشته و سند راهبردی و چراغ راه نظام اسلامی برای آینده است.
۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۷:۱۳
روزهای ۲۳ و ۲۴ اسفند به میزبانی کرمانشاه؛ هشتمین دوره مسابقات قرآن و حدیث حوزه های علمیه برگزار می شود حوزه/ مسئول دفتر قرآن و عترت معاونت تهذیب حوزه های علمیه از برگزاری مرحله نهایی هشتمین دوره مسابقات قرآن و حدیث حوزه، روزهای ۲۳ و ۲۴ اسفندماه، در مدرسه علمیه امام خمینی(ره) کرمانشاه خبر داد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۶ - ۱۲:۱۶
معاون مدرسه علمیه حضرت باقرالعلوم(ع) سرپل ذهاب: تحقق بیانیه گام دوم در گرو اقدام عملی حوزه انقلابی است حوزه/ حجت الاسلام اصغری گفت: برای اجرای منویات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم تولید علم و پژوهش محوری را در باید در دستور کار حوزه انقلابی قرار دهیم.
۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۶:۱۰
امام جمعه ای در کنار محرومان روستایی+ عکس حوزه/ روزانه از ساعت ۳ بعدازظهر تا اذان مغرب حدود ۱۰ خانواده سرکشی و سبد غذایی اهدا می گردند...
۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۳:۴۱
معاونت آموزش مدرسه علمیه امام خمینی(ره) کرمانشاه: پیشرفت های همه جانبه ایران دنیا را به اعتراف واداشته است حوزه/ معاون آموزش مدرسه علمیه امام خمینی(ره) کرمانشاه گفت: علی رغم مخالفت های دنیای استکبار با نظام اسلامی و جلوگیری از موفقیت دانشمندان ایرانی، پیشرفت های همه جانبه ایران دنیا را به اعتراف واداشته است.
۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۰۰:۵۵
مدیر مدرسه علمیه حضرت ولی عصر(عج)کنگاور: با تفنگ بی فشنگFATF معیشت مردم را تهدید نکنید حوزه/ مدیر مدرسه علمیه حضرت ولی عصر(عج)کنگاور با اشاره به این که موافقان FATF تصمیم گیران و مردم را از عدم تصویب آن می ترسانند، در صورتی که به اقرار خود غربی ها دستشان برای فشار به ایران خالی است، گفت: با تفنگ بی فشنگFATF معیشت مردم را تهدید نکنید.
۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۲:۲۷
معاون تهذیب حوزه علمیه کرمانشاه خبر داد: برگزاری مسابقه کتابخوانی «منشور روحانیت » در کرمانشاه حوزه/ معاون تهذیب حوزه علمیه کرمانشاه از برگزاری مسابقه بزرگ کتابخوانی « منشور روحانیت » با شرکت طلاب مدارس علمیه استان خبر داد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۲:۲۱
معاونت تهذیب مدرسه علمیه امام خمینی(ره) کرمانشاه: پیشرفت و غلبه بر دشمنان در سایه توکل بر خداست. حوزه/ معاونت تهذیب مدرسه علمیه امام خمینی(ره) کرمانشاه با تاکید بر اینکه پویایی نظام اسلامی پس از ۴۰ سال ، نشان از حرکت در مسیر آرمانهای حضرت امام(ره) دارد، گفت: پیشرفت و غلبه بر دشمنان انقلاب اسلامی در سایه توکل بر خداست.
۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۶:۰۵
فعالیت های مهم مدرسه علمیه اسلام آباد غرب در هفته جاری حوزه/ مدیریت مدرسه علمیه امام خمینی(ره) اسلام آباد غرب با برگزاری محافل انس با قرآن و اجرای برنامه های فرهنگی شاهد حضور با نشاط طلاب بود.
۱۳۹۷/۱۲/۹ - ۲۱:۳۵
مدیر مدرسه علمیه حافظین قرآن کرمانشاه: اجرای کنسرت چه دردی از مردم را دوا می کند حوزه/ مدیر مدرسه علمیه حافظین قرآن حاج شهبازخان کرمانشاه با بیان اینکه مسئولین باید در عمل، به برنامه اقتصاد مقاومتی به عنوان یک ضرورت نگاه کنند، گفت: عزتمندی خانواده ایرانی و سلامت نسل جوان، ایجاد کار و تولید است و اجرای کنسرت دردی از مردم را دوا نخواهد کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۹ - ۱۹:۴۰
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه: با بیانیه «گام دوم انقلاب» آینده ای روشن تر در انتظار جامعه اسلامی است حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با اشاره به اینکه بیانیه «گام دوم انقلاب» مقام معظم رهبری باید محور همه حرکات و برنامه های آینده قرار بگیرد، گفت: در صورت عمل به نسخه شفا بخش این بیانیه، آینده ای روشن تر در انتظار جامعه اسلامی است.
۱۳۹۷/۱۲/۹ - ۱۴:۵۳
عضو شورای حوزه علمیه کرمانشاه: کنترل نکردن قیمت ها کمک به اهداف جنگ اقتصادی دشمن است حوزه/ عضو شورای حوزه علمیه کرمانشاه با اشاره به اینکه صدور انقلاب به دنیا، خصوصا ملل محروم و اسلامی موجب بیداری ملت ها و عصبانیت استکبار جهانی شده است،، گفت: دشمنان با سوء استفاده از بی تدبیری مسئولین و عدم حل مشکلات معیشتی و کنترل نکردن قیمت ها، در جنگ اقتصادی با تشدید تحریم ها موج سواری می کنند.
۱۳۹۷/۱۲/۸ - ۱۲:۰۶
مسئول گروه جهادی تبلیغی صف: گروههای جهادی تبلیغی امید را در مردم زنده می کنند حوزه/ مسئول گروه جهادی تبلیغی صف با اشاره به اینکه حضور طلاب جهادی در مناطق محروم و روستاهای دور دست موجب دلگرمی و ایجاد روحیه امید در مردم است، گفت: حمایت و پشتیبانی مادی و معنوی مسئولین از حرکت های خود جوش و جهادی موجب تقویت اصل انقلاب خواهد بود.
۱۳۹۷/۱۲/۷ - ۱۹:۴۵
مسابقات قرآنی طلاب شیعه و سنی در کرمانشاه برگزار می شود حوزه/ کارشناس مسئول آموزش و پژوهش دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه از برگزاری هشتمین دوره مسابقات قرآنی طلاب مدارس علمیه تشیع و تسنن، روزهای ۲۳ و ۲۴ اسفند، در کرمانشاه خبر داد.
۱۳۹۷/۱۲/۷ - ۰۹:۳۴
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس