*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ \ الأحد ٢٨ ربيع الأوّل ١٤٣٩ \ Sunday, December 17, 2017
حجت الاسلام صفایی بوشهری: ارزش ما به خداست و به کمتر از او راضی نشویم حوزه/ این استاد اخلاق با بیان اینکه انسان باید ارزش خود را بشناسد، گفت: بدانیم که ارزش ما خداوند است و مراقب باشیم که به کمتر از خدای متعال قانع نشویم.
۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۱۰:۳۵
با موضوع «سبک زندگی اسلامی»؛ همایش خانوادگی طلاب در کرمانشاه بر گزار می شود حوزه/ معاون تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه استان کرمانشاه از برگزاری همایش خانوادگی طلاب با موضوع «سبک زندگی اسلامی»، در کرمانشاه خبر داد .
۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۰۹:۰۷
در نشست مدیر حوزه کرمانشاه و مسئولان بانک مهر ایران مطرح شد؛ حذف ربا از سیستم بانکی دغدغه مراجع و بزرگان است حوزه/ یکی از دغدغه های بزرگان نظام و مراجع عظام و دلسوزان مردم و انقلاب حذف ربا از زندگی مردم و سیستم بانکی است، چرا که این مسأله با لقمه و نان مردم سر و کار دارد.
۱۳۹۶/۷/۱۷ - ۱۲:۳۲
در کارگاه آسیب شناسی اعتیاد مطرح شد: کنکور زندگی فرزندان همانند روز آزمون سراسری دانشگاه ها نیست حجت الاسلام احدی با بیان اینکه روحانیت بهترین نهاد برای آگاه سازی خانواده هاست، عنوان کرد: خانواده ها باید آگاه شوند که کنکور زندگی فرزندشان همانند روز آزمون سراسری دانشگاه ها نیست، بلکه آن روزی است که سیگار و مواد مخدر در مقابل او قرار می دهند.
۱۳۹۶/۷/۱۳ - ۱۴:۵۷
مدیر حوزه علمیه استان کرمانشاه: زیرساخت های تبلیغی در برخی استان ها فراهم نیست حوزه/ مدیر حوزه علمیه کرمانشاه به اهمیت شهرها و مراکز جمعیتی اشاره کرد و گفت: نگاهی که در امور تبلیغی، روستاها را دارای اولویت و شهرها را فاقد اولویت می داند، مربوط به دهه ۶۰ است.
۱۳۹۶/۷/۱۳ - ۱۴:۲۵
آیت الله علما در دیدار استاندار جدید کرمانشاه: اقتصاد مقاومتی به معنی حداکثر استفاده از منابع داخلی است/ پروژه های نیمه کاره تکمیل شوند نماینده ولی فقیه دراستان و امام جمعه کرمانشاه گفت: اقتصاد مقاومتی یعنی اینکه ما بتوانیم حداکثر استفاده را از منابع داخلی و هرآنچه که داریم را ببریم.
۱۳۹۶/۷/۱۳ - ۱۱:۵۷
مدیر مدرسه علمیه شهرستان اسلام آباد غرب خبر داد: پوشش تبلیغی روستاهای اسلام آباد غرب مدیر مدرسه علمیه شهرستان اسلام آباد غرب گفت: امسال با حمایت های امام جمعه با ۶۰ مبلغ، تمامی روستاهایی که امکان استقرار روحانی را داشت، پوشش دادیم و روستاهای اصلی این شهرستان از وجود و حضور مبلغین بهره مند شدند.
۱۳۹۶/۷/۱۳ - ۰۹:۱۶
برگزاری کارگاه های مهارت افزایی خانواده برای طلاب کرمانشاهی حوزه/ معاون تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه کرمانشاه از برگزاری کارگاه های مهارت افزایی خانواده برای طلاب این استان خبر داد.
۱۳۹۶/۷/۱۲ - ۱۵:۰۵
دیدار مدیر حوزه علمیه کرمانشاه با نماینده ولی فقیه در این استان حوزه/ مدیر و معاونین مرکز مدیریت حوزه علمیه استان کرمانشاه با آیت الله علما، رئیس شورای حوزه علمیه استان دیدار و گفتگو کردند.
۱۳۹۶/۷/۱۲ - ۱۴:۴۰
معاون پژوهش حوزه علمیه استان کرمانشاه: علوم انسانی غربی توان پاسخ به همه نیازهای بشری را ندارند حجت الاسلام قلعه بالایی با اشاره به ناتوانی علوم انسانی موجود در پاسخگویی به نیازهای بشریت، گفت: تا زمانی که بدون وقفه به سراغ انسان می رویم و از دریچه علم و عقل ناقص بشری به او نگاه می‌کنیم شناخت درستی از انسان به دست نخواهد آمد و به تبع آن علوم حاصله نیز درست و سعادت بخش و پاسخ گویی نیاز های حقیقی بشر نخواهند بود.
۱۳۹۶/۷/۱۱ - ۰۲:۴۵
معاون تهذیب حوزه علمیه استان کرمانشاه خبر داد: برگزاری سلسله جلسات اخلاقی در مدارس علمیه کرمانشاه حوزه/ معاون تهذیب حوزه علمیه استان کرمانشاه از برگزاری سلسله جلسات اخلاقی در مدارس، با حضور استاد اعزامی از حوزه قم خببر داد.
۱۳۹۶/۷/۱۰ - ۱۳:۱۵
مسئول بسیج طلاب و روحانیون استان کرمانشاه خبر داد: اعزام بیش از ۲۸۵ مبلغ به کاروان های راهیان نور دانش آموزی مسئول بسیج طلاب و روحانیون استان کرمانشاه از اعزام بیش از ۲۸۵ نفر از طلاب و روحانیون به عنوان روحانی کاروان راهیان نور دانش آموزی خبر داد.
۱۳۹۶/۷/۱۰ - ۱۱:۵۱
مدیر حوزه علمیه کرمانشاه: در کار تبلیغ جهادی نباید از شهرهای بزرگ غافل شد/ گروه های جهادی نیاز به حمایت دارند حوزه/ حجت الاسلام ایرانی گفت: فرهنگ از مناطق بزرگ تر و پیشرفته تر به مناطق کوچکتر انتقال پیدا می کند. یعنی فرهنگ تهران بر مراکز استان ها و فرهنگ مراکز بر سایر شهرستان ها و فرهنگ شهرستان ها بر روستا ها اثر می گذارد. لذا در کار تبلیغی جهادی نباید از مراکز غافل شد.
۱۳۹۶/۷/۶ - ۱۸:۰۵
استاد حوزه علمیه کرمانشاه: سران فتنه اظهار ندامت و پشیمانی کنند حوزه/ در رابطه با فتنه ۸۸ برخی نزد رهبر معظم انقلاب وساطت می کنند، اما ایشان از حق کوتاه نمی آیند. چرا که هنوز سران فتنه اظهار پشیمانی نکرده اند و بر حرف باطلشان اصرار دارند. عفو مخصوص کسی است که اقرار نماید نه کسی که به اشتباهش افتخار کند.
۱۳۹۶/۷/۶ - ۱۵:۱۹
مسئول بسیج طلاب و روحانیون استان کرمانشاه: انقلاب تا زمانی تدوام می یابد که حوزه ها انقلابی بمانند حوزه/ طلاب و روحانیون مبلغ و مبلغه باید همانند ۸ سال دفاع مقدس که جنگ سخت بود امروز نیز در صف مقدم جبهه جنگ نرم حضور داشته باشند و در فضای مجازی شبهات طراحی شده را پاسخ گویند.
۱۳۹۶/۷/۶ - ۱۴:۲۰
امام جمعه موقت کرمانشاه: خون سیدالشهدا(ع) در مسیر امر به معروف و نهی از منکر ریخته شد اگر می خواهیم در این امر پیرو امام حسین (ع) باشیم باید بدانیم که بهترین راه موفقیت در امر به معروف و نهی از منکر این است که انسان از خود شروع کند. بدین صورت هم خودش در زندگی موفق تر است و هم عیوب خود را با تطبیق با احکام دین می فهمد. همچنین وقتی خود را اصلاح کند، قطعا کلماتش در دیگران اثر می بخشد.
۱۳۹۶/۷/۴ - ۱۵:۱۵
مسئول نهاد نمایندگی سپاه نبی اکرم (ص) کرمانشاه: نبرد حق و باطل همچنان باقی است حوزه / کشور هایی که ناتو نظامی علیه نظام اسلامی تشکیل دادند، امروز نیز با ایجاد ناتو فرهنگی در پی از پا درآوردن ملت ایران هستند. لذا فعالیت روحانیت امروزه بسیار نتیجه بخش تر و اثر گذار تر خواهد بود.
۱۳۹۶/۷/۴ - ۱۲:۳۱
تجلیل از روحانیون رزمنده دفاع مقدس در کرمانشاه حوزه/ همایش تجلیل از روحانیون رزمنده ۸ سال دفاع مقدس، با حضور آیت الله علماء نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه، سردار ریحانی، فرمانده سپاه نبی اکرم (ص) و ماموسا محمدی امام جمعه اهل سنت، در کرمانشاه برگزار شد.
۱۳۹۶/۷/۲ - ۱۶:۵۴
معاون پژوهشی حوزه علمیه استان کرمانشاه خبر داد: ارسال ۵۹۰ اثر به اولین دوره جشنواره علامه حلی کرمانشاه حوزه/ معاون پژوهشی حوزه علمیه استان کرمانشاه از ارسال ۵۹۰ اثر به اولین دوره جشنواره استانی علامه حلی خبر داد.
۱۳۹۶/۷/۱ - ۱۶:۱۱
به میزبانی حوزه علمیه کرمانشاه؛ کارگاه دانش افزایی مبلغین دانش آموزی برگزار می شود حوزه/معاون تهذیب و تبلیغ حوزه علمیه استان کرمانشاه، از کارگاه دانش افزایی مبلغین مدارس خبر داد.
۱۳۹۶/۷/۱ - ۱۳:۲۱
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس