*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۴ شوال ۱۴۴۰ \ Tuesday, June 18, 2019
کارگروه ویژه بیانه گام دوم انقلاب در حوزه کرمانشاه تشکیل شد حوزه/ کارگروه ویژه بیانه گام دوم انقلاب، در مدیریت حوزه علمیه کرمانشاه تشکیل شد.
۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۱۱:۵۰
اقامه عزای امام هادی(ع) در حوزه علمیه کرمانشاه+ عکس حوزه/ طلاب و اساتید حوزه علمیه کرمانشاه، برای تعظیم شعائر دینی و عرض ارادت به ساحت مقدس امام هادی(علیه السلام)، با همراهی مردم، به عزاداری و سوگواری پرداختند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۹ - ۱۷:۲۸
مدیر حوزه علمیه کرمانشاه: بیانیه گام دوم ترسیم کلی راه طی شده و چراغ راه آینده است حوزه/ مدیر حوزه علمیه کرمانشاه گفت: بیانیه گام دوم در حقیقت ترسیم کلی راه طی شده نظام اسلامی در ۴۰ سال گذشته و سند راهبردی و چراغ راه نظام اسلامی برای آینده است.
۱۳۹۷/۱۲/۱۸ - ۱۷:۱۳
روزهای ۲۳ و ۲۴ اسفند به میزبانی کرمانشاه؛ هشتمین دوره مسابقات قرآن و حدیث حوزه های علمیه برگزار می شود حوزه/ مسئول دفتر قرآن و عترت معاونت تهذیب حوزه های علمیه از برگزاری مرحله نهایی هشتمین دوره مسابقات قرآن و حدیث حوزه، روزهای ۲۳ و ۲۴ اسفندماه، در مدرسه علمیه امام خمینی(ره) کرمانشاه خبر داد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۶ - ۱۲:۱۶
معاون مدرسه علمیه حضرت باقرالعلوم(ع) سرپل ذهاب: تحقق بیانیه گام دوم در گرو اقدام عملی حوزه انقلابی است حوزه/ حجت الاسلام اصغری گفت: برای اجرای منویات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم تولید علم و پژوهش محوری را در باید در دستور کار حوزه انقلابی قرار دهیم.
۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۶:۱۰
امام جمعه ای در کنار محرومان روستایی+ عکس حوزه/ روزانه از ساعت ۳ بعدازظهر تا اذان مغرب حدود ۱۰ خانواده سرکشی و سبد غذایی اهدا می گردند...
۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۱۳:۴۱
معاونت آموزش مدرسه علمیه امام خمینی(ره) کرمانشاه: پیشرفت های همه جانبه ایران دنیا را به اعتراف واداشته است حوزه/ معاون آموزش مدرسه علمیه امام خمینی(ره) کرمانشاه گفت: علی رغم مخالفت های دنیای استکبار با نظام اسلامی و جلوگیری از موفقیت دانشمندان ایرانی، پیشرفت های همه جانبه ایران دنیا را به اعتراف واداشته است.
۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۰۰:۵۵
مدیر مدرسه علمیه حضرت ولی عصر(عج)کنگاور: با تفنگ بی فشنگFATF معیشت مردم را تهدید نکنید حوزه/ مدیر مدرسه علمیه حضرت ولی عصر(عج)کنگاور با اشاره به این که موافقان FATF تصمیم گیران و مردم را از عدم تصویب آن می ترسانند، در صورتی که به اقرار خود غربی ها دستشان برای فشار به ایران خالی است، گفت: با تفنگ بی فشنگFATF معیشت مردم را تهدید نکنید.
۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۲:۲۷
معاون تهذیب حوزه علمیه کرمانشاه خبر داد: برگزاری مسابقه کتابخوانی «منشور روحانیت » در کرمانشاه حوزه/ معاون تهذیب حوزه علمیه کرمانشاه از برگزاری مسابقه بزرگ کتابخوانی « منشور روحانیت » با شرکت طلاب مدارس علمیه استان خبر داد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۲ - ۱۲:۲۱
معاونت تهذیب مدرسه علمیه امام خمینی(ره) کرمانشاه: پیشرفت و غلبه بر دشمنان در سایه توکل بر خداست. حوزه/ معاونت تهذیب مدرسه علمیه امام خمینی(ره) کرمانشاه با تاکید بر اینکه پویایی نظام اسلامی پس از ۴۰ سال ، نشان از حرکت در مسیر آرمانهای حضرت امام(ره) دارد، گفت: پیشرفت و غلبه بر دشمنان انقلاب اسلامی در سایه توکل بر خداست.
۱۳۹۷/۱۲/۱۱ - ۱۶:۰۵
فعالیت های مهم مدرسه علمیه اسلام آباد غرب در هفته جاری حوزه/ مدیریت مدرسه علمیه امام خمینی(ره) اسلام آباد غرب با برگزاری محافل انس با قرآن و اجرای برنامه های فرهنگی شاهد حضور با نشاط طلاب بود.
۱۳۹۷/۱۲/۹ - ۲۱:۳۵
مدیر مدرسه علمیه حافظین قرآن کرمانشاه: اجرای کنسرت چه دردی از مردم را دوا می کند حوزه/ مدیر مدرسه علمیه حافظین قرآن حاج شهبازخان کرمانشاه با بیان اینکه مسئولین باید در عمل، به برنامه اقتصاد مقاومتی به عنوان یک ضرورت نگاه کنند، گفت: عزتمندی خانواده ایرانی و سلامت نسل جوان، ایجاد کار و تولید است و اجرای کنسرت دردی از مردم را دوا نخواهد کرد.
۱۳۹۷/۱۲/۹ - ۱۹:۴۰
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه: با بیانیه «گام دوم انقلاب» آینده ای روشن تر در انتظار جامعه اسلامی است حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با اشاره به اینکه بیانیه «گام دوم انقلاب» مقام معظم رهبری باید محور همه حرکات و برنامه های آینده قرار بگیرد، گفت: در صورت عمل به نسخه شفا بخش این بیانیه، آینده ای روشن تر در انتظار جامعه اسلامی است.
۱۳۹۷/۱۲/۹ - ۱۴:۵۳
عضو شورای حوزه علمیه کرمانشاه: کنترل نکردن قیمت ها کمک به اهداف جنگ اقتصادی دشمن است حوزه/ عضو شورای حوزه علمیه کرمانشاه با اشاره به اینکه صدور انقلاب به دنیا، خصوصا ملل محروم و اسلامی موجب بیداری ملت ها و عصبانیت استکبار جهانی شده است،، گفت: دشمنان با سوء استفاده از بی تدبیری مسئولین و عدم حل مشکلات معیشتی و کنترل نکردن قیمت ها، در جنگ اقتصادی با تشدید تحریم ها موج سواری می کنند.
۱۳۹۷/۱۲/۸ - ۱۲:۰۶
مسئول گروه جهادی تبلیغی صف: گروههای جهادی تبلیغی امید را در مردم زنده می کنند حوزه/ مسئول گروه جهادی تبلیغی صف با اشاره به اینکه حضور طلاب جهادی در مناطق محروم و روستاهای دور دست موجب دلگرمی و ایجاد روحیه امید در مردم است، گفت: حمایت و پشتیبانی مادی و معنوی مسئولین از حرکت های خود جوش و جهادی موجب تقویت اصل انقلاب خواهد بود.
۱۳۹۷/۱۲/۷ - ۱۹:۴۵
مسابقات قرآنی طلاب شیعه و سنی در کرمانشاه برگزار می شود حوزه/ کارشناس مسئول آموزش و پژوهش دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت استان کرمانشاه از برگزاری هشتمین دوره مسابقات قرآنی طلاب مدارس علمیه تشیع و تسنن، روزهای ۲۳ و ۲۴ اسفند، در کرمانشاه خبر داد.
۱۳۹۷/۱۲/۷ - ۰۹:۳۴
امام جمعه کنگاور در جمع طلاب: وضع اقتصادی مردم ناشی از عدم نظارت بر بازار و قیمت هاست حوزه/ امام جمعه کنگاور با اشاره به اینکه وضعیت کنونی اقتصاد و معیشت مردم ناشی از ضعف مدیریت و عدم نظارت بر بازار و قیمت هاست، گفت: اگر مسئولین به برنامه راهگشای اقتصاد مقاومتی در عمل پایبند بودند شاهد وضعیت نابسامان کار و تولید و معیشت مردم نبودیم.
۱۳۹۷/۱۲/۵ - ۱۵:۰۱
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه: کار صدا و سیما تعلیم و تربیت جامعه اسلامی است حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با اشاره به اینکه امام خمینی (ره) فرمودند: صدا و سیما حکم دانشگاه را دارد و مسئولین این نهاد نیز باید بدانند که با روح و روان مردم سرو کار دارند، گفت: کار صدا و سیما تعلیم و تربیت جامعه اسلامی است.
۱۳۹۷/۱۲/۵ - ۱۴:۴۴
حوزه علمیه سرپل ذهاب میزبان اولین دوره تبلیغی آموزشی حوزه/ مدیر مدرسه حضرت باقرالعلوم(ع) سرپل ذهاب گفت: اولین دوره های تبلیغی آموزشی که تاکنون در مدارس مقدمات اجرا نشده، در استان کرمانشاه برگزار خواهد شد.
۱۳۹۷/۱۲/۲ - ۱۱:۰۶
مدیر مدرسه علمیه حضرت ولی عصر(عج) کنگاور مطرح کرد: اجرای برنامه های ناهنجار فرهنگی به اسم آزادی حوزه/ مدیر مدرسه علمیه حضرت ولی عصر(عج) کنگاور با تاکید بر اینکه فلسفه انقلاب اسلامی به رهبری حضرت امام(ره) و شهادت هزاران شهید برای احیاء فرامین قرآن و سیره اهل بیت(ع) بود، گفت: اجرای برنامه های ناهنجار فرهنگی، ترویج منکرات است.
۱۳۹۷/۱۲/۱ - ۰۲:۳۰
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس