*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵ \ الاثنين ٠ جمادى الثانية ١٤٣٨ \ Monday, February 27, 2017
کارشناس قرآنی: بصیرت قرآنی تمییز دهنده حق از باطل است حوزه/ بصیرت حاصل هوش اجتماعی و تحلیل مسایل درست اجتماع است که با تکیه بر آن انسان از گمراهی نجات می یابد.
۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۱۱:۰۰
مدیر حوزه علمیه خواهران استان کرمانشاه: فتنه گران با اصل و ریشه نظام مخالف هستند حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران استان کرمانشاه گفت: هدف فتنه گران تنها به هم ریختن جو انتخابات نبود و اینها با اصل و ریشه نظام مخالفت داشتند و برای حذف ولایت با برنامه به میدان آمده بودند.
۱۳۹۵/۱۰/۷ - ۱۸:۵۸
مدیر حوزه علمیه کرمانشاه: بصیرت افزایی شاخصه بارز حوزه انقلابی است/ تمدید تحریم ها پیامد فتنه ۸۸ است حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کرمانشاه گفت: حوزه های علمیه باید اهتمام جدی در گرامیداشت یوم الله ۹ دی داشته باشند، چرا که بصیرت افزایی از شاخصه های بارز حوزه انقلابی است.
۱۳۹۵/۱۰/۷ - ۱۷:۱۵
حجت الاسلام صابری: شباهت های بسیاری میان فتنه زمان حضرت علی(ع) و فتنه ۸۸ وجود دارد حوزه/ این کارشناس به برخی از ویژگی های فتنه اشاره داشت و گفت: ویژگی های سران فتنه زمان حضرت علی (ع) آن دوران و سران فتنه سال ۸۸ شباهت هایی با هم داشتند که یکی از آنها «حب دنیا» و دیگری «بی بصیرتی» بوده است.
۱۳۹۵/۱۰/۶ - ۱۵:۳۲
مدیر مدرسه علمیه امام خمینی (ره) شهرستان سنقر : برنامه های فرهنگی با محوریت رشد اخلاقی و معنوی جوانان اجراء شود حوزه/ حجت الاسلام بنی عامریان با اشاره به اینکه باید موانع رشد و علل انحرافات عقیدتی، مذهبی، اخلاقی و سیاسی جامعه برطرف شود، افزود: باید برنامه های فرهنگی در راستای رشد اخلاقی و معنوی جوانان اجراء شود.
۱۳۹۵/۱۰/۴ - ۱۷:۰۸
حجت الاسلام والمسلمین محمدی فر خبر داد: اعزام ۱۰۰ مبلغ به روستاهای فاقد روحانی و محروم استان کرمانشاه حوزه/ معاون تبلیغ حوزه علمیه کرمانشاه از اعزام ۱۰۰ مبلغ به روستاهای فاقد روحانی و محروم این استان خبر داد.
۱۳۹۵/۱۰/۱ - ۱۵:۲۱
حجت الاسلام والمسلمین قلعه بالایی: پژوهش عاملی مهم در پیشرفت جامعه انسانی است حوزه/ معاون پژوهش حوزه علمیه کرمانشاه گفت: پژوهش عامل مهمی در تولید دانش، دانایی، پیشرفت جامعه انسانی است و میزان پژوهش های انجام شده در هر جامعه ای شاخص توسعه یافتگی آن جامعه محسوب می شود.
۱۳۹۵/۱۰/۱ - ۱۵:۱۳
مدیر حوزه علمیه کرمانشاه: وحدت حوزه و دانشگاه در حد شعار باقی نماند حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین موسوی تاکید کرد: وحدت بین حوزه و دانشگاه نباید به عنوان یک شعار رها شود، بلکه باید برای عملی کردن آن نیز تلاش کرد که البته وظیفه روحانیت نیز در این زمینه سنگین است.
۱۳۹۵/۹/۲۷ - ۰۹:۰۵
مدیر حوزه علمیه کرمانشاه: پیروزی در مقابل تکفیری ها حاصل وحدت مسلمان است حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کرمانشاه گفت: پیروزی امروز جبهه مقاومت در مقابل تروریست ها ناشی از وحدت بین مسلمان و تلاش شبانه روزی آنان است.
۱۳۹۵/۹/۲۵ - ۱۷:۱۰
نشست تخصصی مهدویت در کرمانشاه برگزار شد حوزه/ نشست تخصصی معرفتی مهدویت با هدف ارتقاء سطح علمی طلاب، در مدرسه علمیه خواهران امام خمینی (ره) کرمانشاه برگزار شد.
۱۳۹۵/۹/۱۷ - ۱۹:۲۵
امام جمعه اسلام آباد غرب: عدالت جزء اصول شیعه است حوزه/ امام جمعه اسلام آباد غرب با اشاره به اینکه مکتب شیعه همواره عدالت را جزء اصول دین می داند گفت: شیعه عدل و امامت را واحد دانسته و همواره به فکر برقراری عدالت در جامعه است.
۱۳۹۵/۹/۱۷ - ۱۷:۰۵
استاد اخلاق حوزه در جمع طلاب شهرستان سنقر: جدایی از اهل بیت(ع) نتیجه ای جز گمراهی ندارد حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین صفایی بوشهری با بیان این که توجه به قرآن و عترت عامل رشد و ارتقای طلاب می باشد، گفت: طلاب باید همواره در خط اهل بیت(علیهم السلام)۹ باشند، چرا که از انحراف جلوگیری می کند.
۱۳۹۵/۹/۱۷ - ۱۶:۱۱
استاد اخلاق حوزه: ریاست طلبی انسان را بنده پست و مقام می کند حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین صفایی بوشهری گفت: صداقت، شجاعت و ایمان قلبی طلاب موجب جلب اعتماد مردم و احساس آرامش در برخورد با روحانیت و دریافت احکام دین خواهد شد.
۱۳۹۵/۹/۱۶ - ۱۸:۲۲
مدیر حوزه علمیه کرمانشاه: صیانت از دستاوردهای شهدا وظیفه ای ملی است حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کرمانشاه با اشاره به اینکه خدمت به خانواده های شهدا افتخار بزرگی است گفت: خدمت به خانواده های شهدا وظیفه همه مسئولان و خدمتگزاران نظام است.
۱۳۹۵/۹/۱۶ - ۱۴:۳۶
امام جمعه سنقر: دروغ گویی ره آوردی جز خواری در دنیا و عذاب اخروی ندارد حوزه/ امام جمعه سنقر با اشاره به اینکه شاه كليد تمام گناهان دروغ است گفت: دروغ از گناهان كبيره و قبيح ترين آنها می باشد و نتيجه آن خواری در دنيا و عذاب در آخرت است.
۱۳۹۵/۹/۱۶ - ۱۴:۳۴
حجت الاسلام عسگری: ایثار و اخلاق از حوزه های علمیه به جامعه تزریق می شود حوزه/ مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه گفت: حوزه های علمیه مروج و مبلغ ایثار، گذشت، اخلاص و اخلاق اسلامی و نماد استقامت و پایداری در جامعه هستند.
۱۳۹۵/۹/۱۶ - ۱۴:۳۴
سرهنگ سالارآبادی در جمع طلاب سنقر: طلاب قوانین اجتماعی و الهی را برای مردم تبیین کنند حوزه/ رئیس راهنمایی و رانندگی سنقر با اشاره به این که نگاه به چهره علما و روحانیون موجب ایجاد انگیزه در انسان ها می شود گفت: طلاب و روحانیون اساتید راستین انسانیت در جامعه هستند.
۱۳۹۵/۹/۱۵ - ۱۹:۱۲
محقق حوزه کرمانشاه: برنامه های قرآنی پایبندی مردم به دین و نظام را محکم تر می کند حوزه/ استمرار برنامه های قرآنی در جامعه و به خصوص حوزه های علمیه پایبندی مردم را به دین و نظام محکم تر خواهد کرد.
۱۳۹۵/۹/۱۵ - ۱۶:۱۳
مسئول قرآن و عترت حوزه کرمانشاه: انس با قرآن از ضرورت های طلبگی است حوزه/ مسئول قرآن و عترت حوزه علمیه کرمانشاه با اشاره به برگزاری محافل انس با قران در مدارس علمیه استان، گفت: قرآن موجب تهذیب و تزکیه روح طلاب خواهد شد.
۱۳۹۵/۹/۱۴ - ۲۱:۳۵
محقق حوزه کرمانشاه: وقف موجب تداوم اسلام می شود حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام خمینی (ره) اسلام آباد غرب، وقف را دریایی از رحمت بی کران خداوند دانست و گفت: وقف موجب تداوم اسلام و دستگیری مؤمنان در روز حساب است
۱۳۹۵/۹/۱۴ - ۱۸:۰۰
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس