*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸ \ ۲۱ رمضان ۱۴۴۰ \ Monday, May 27, 2019
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه: حفاظت اطلاعات در حفظ انقلاب نقش بسیار با اهمیتی داشته اند حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه تاکید کرد: سازمانهای حفاظت اطلاعات نظام جمهوری اسلامی نقش تعیین کننده ای در روند صیانت از دفاع از انقلاب اسلامی و ۸ سال دفاع مقدس داشته اند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۶:۴۰
مدیر مدرسه علمیه حضرت ولی عصر(عج) کنگاور: انقلاب اسلامی واقعه ای عظیم که در طول تاریخ بی نظیر است حوزه/ مدیر مدرسه علمیه حضرت ولی عصر(عج)کنگاور با اشاره به اینکه در قرن اخیر انقلاب های مردمی زیادی در خاورمیانه و ایران صورت گرفته، گفت: انقلاب اسلامی واقعه ای عظیم که در طول تاریخ بی نظیر است.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۱۶:۰۸
دادستان ویژه روحانیت غرب کشور: رژیم پهلوی همانند آل سعود گاو شیرده آمریکا بود حوزه/ دادستان ویژه روحانیت غرب کشور با اشاره به اینکه قبل از انقلاب استکبار تمام ثروت و سرمایه را ایران به جیب می زد، گفت: رژیم پهلوی همانند آل سعود گاو شیرده آمریکا بود.
۱۳۹۷/۱۱/۸ - ۱۸:۲۴
با حضور رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور؛ همایش«پرچمداران بصیرت» در کرمانشاه برگزار می شود. حوزه/ مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان کرمانشاه، از برگزاری همایش طلاب و روحانیون شیعه و سنی با عنوان « پرچمداران بصیرت » با حضور سردار غیب پرور، در کرمانشاه خبر داد.
۱۳۹۷/۱۱/۷ - ۱۳:۲۲
معاون مدرسه علمیه حافظین قرآن کرمانشاه: انقلاب اسلامی آرزوی انبیاء و حضرات معصومین(ع) بود حوزه/ معاون مدرسه علمیه حافظین قرآن کرمانشاه با اشاره به اینکه حکومتی که به رهبری حضرت امام(ره) و پشتیبانی علما، حوزه های علمیه و توده مردم آغاز شد، ریشه در قرآن و سنت نبوی(ص) دارد، گفت: انقلاب اسلامی آرزوی انبیاء و حضرات معصومین(ع) بود.
۱۳۹۷/۱۱/۶ - ۲۱:۱۵
امام جمعه کنگاور در جمع طلاب: وظیفه روحانیت روشنگری در مقابل فتنه هاست حوزه/ امام جمعه کنگاور با بیان اینکه بدون شک یکی از مهم ترین مراکزی که در به ثمر رساندن انقلاب نقش اساسی داشت، حوزه های علمیه بود، گفت: وظیفه روحانیت روشنگری با حفظ وحدت جامعه در مقابل فتنه هاست.
۱۳۹۷/۱۱/۶ - ۱۲:۰۷
معاون تهذیب حوزه علمیه کرمانشاه خبر داد: بهره مندی طلاب مدارس علمیه کرمانشاه از خدمات مشاوره ای حوزه/ معاون تهذیب حوزه علمیه کرمانشاه با اشاره به اینکه طلاب کرمانشاهی در کارگاه مدیریت تحصیلی، مشاوره های خصوصی و... از حضور اساتید موفق بهره مند شدند، گفت: مشاوره یکی از برنامه های ثابت در حوزه علمیه کرمانشاه است.
۱۳۹۷/۱۱/۳ - ۱۰:۱۰
مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس در کرمانشاه: کشور به وحدت نیروهای انقلابی نیاز دارد حوزه/ مسئول دفتر نمایندگی آستان قدس در کرمانشاه با اشاره به اینکه رمز پیروزی اهداف متعالی حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری حضور مردم در صحنه های مختلف بوده است، گفت: وحدت نیروهای انقلابی در سایه ولایت خنثی کننده نقشه های دشمنان است.
۱۳۹۷/۱۱/۲ - ۱۰:۰۷
معاون اجرایی مدرسه علمیه امام خمینی(ره)کرمانشاه: فضای مجازی در کشور فاقد نظارت و کنترل است حوزه/ معاون اجرایی مدرسه علمیه امام خمینی(ره)کرمانشاه با تاکید بر اینکه قبل از هر چیز برای استفاده از نوآوری های رسانه باید فرهنگ سازی نمود، گفت: فضای مجازی در کشور فاقد نظارت و کنترل است.
۱۳۹۷/۱۰/۳۰ - ۱۲:۲۲
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه: انسان با پست و مقام و اموال دنیایی در قیامت محشور نخواهد شد حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با اشاره به اینکه انسان با پست و مقام یا اموال دنیایی در قیامت محشور نخواهد شد، گفت: انسان با نیت درونی و اعمال خود در مقابل خداوند محشور خواهد شد.
۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۲:۰۶
مدیر مدرسه علمیه حضرت ولی عصر(عج) کنگاور: حوزه هزینه ایستادن در مقابل اشرافی گری مسئولان را می پردازد حوزه/ حجت الاسلام عطایی با اشاره به اینکه چون حوزه علمیه با سیاست های غرب زده، باج دادن به مستکبرین، گسترش فساد جنسی و فساد مالی و فاصله طبقاتی و اشرافی گری مخالف است، باید هزینه بدهد، گفت: حوزه های علمیه بر اساس معارف دینی و واقع بینی حرکت می کنند و همسو با برخی افکار غربزده نیستند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۷ - ۱۱:۴۹
معاون تهذیب حوزه علمیه استان کرمانشاه: طرح جامع تربیتی عطر قرآنی را در مدارس علمیه کرمانشاه شکوفا کرد حوزه/ معاون تهذیب حوزه علمیه استان کرمانشاه از اجرای موفق طرح جامع تربیتی و گسترش و ترویج برنامه های قرآنی در مدارس این استان خبر داد .
۱۳۹۷/۱۰/۲۶ - ۰۴:۵۰
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه: چهل سالگی انقلاب به دنیا می گوید که آمریکا هیچ غلطی نمی کند حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با اشاره به اینکه آمریکا و متحدانش تا کنون هر تلاشی برای فروپاشی و متوقف کردن نظام انجام داده اند،گفت: جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران به دنیا می گوید که آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۱۵:۳۵
مدیر مدرسه علمیه حافظین قرآن کرمانشاه: مدافعان حرم حافظان امنیت و جان نثاران مکتب عشق اند حوزه/ مدیر مدرسه علمیه حافظین قرآن کرمانشاه با اشاره به اینکه تربیت یافتگان مکتب عاشورا دیروز در دفاع مقدس و امروز در حفاظت از حرم اهل بیت(ع) سرافراز از امتحان بیرون آمدند، گفت: مدافعان حریم و حرم حافظان امنیت و جان نثاران مکتب عشق اند.
۱۳۹۷/۱۰/۲۴ - ۰۹:۰۴
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه: پرداخت زکات، خدمت به اسلام و جامعه است حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با تاکید بر گسترش فرهنگ زکات در اجتماع، گفت: پرداخت و جمع آوری زکات، خدمت به اسلام و جامعه است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۶:۱۵
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کرمانشاه: وظیفه طلاب جوان روشنگری و بیان برکات انقلاب اسلامی است حوزه/ مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه کرمانشاه تاکید کرد: وظیفه طلاب جوان روشنگری چهره به چهره در بین مردم و بیان برکات انقلاب در مقایسه با رژیم طاغوت است.
۱۳۹۷/۱۰/۲۰ - ۱۰:۱۳
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه: مسئولین برای اشتغال و مسکن جوانان چاره اندیشی کنند حوزه/ آیت الله علما با انتقاد از عملکرد ضعیف برخی دولت های بعد از انقلاب که به فکر رفع مشکل اشتغال و مسکن نبوده اند، گفت: اگر برخی دولت های بعد از انقلاب به فکر تامین مسکنی حداقل ۵۰ متری برای جوانان می بودند، لااقل مشکلی از ازدواج جوانان حل می شد.
۱۳۹۷/۱۰/۱۸ - ۱۵:۴۰
مدیر مدرسه علمیه حضرت ولی عصر(عج) کنگاور: خدمات انقلاب اسلامی در مقایسه با رژیم طاغوت قابل مقایسه نیست حوزه/ مدیر مدرسه علمیه حضرت ولی عصر(عج) کنگاور با اشاره به اینکه اهداف حضرت امام (ره) از تشکیل حکومت اسلامی، اجرای احکام الهی و از بین بردن فقر و فاصله طبقاتی آحاد جامعه بود، گفت: علی رغم کوتاهی برخی مسئولین، خدمات و برکات انقلاب اسلامی در مقایسه با رژیم طاغوت قابل مقایسه نیست.
۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۲:۰۳
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس