*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵ \ الثلاثاء ٢٤ جمادى الأولى ١٤٣٨ \ Tuesday, February 21, 2017
کارشناس علوم دینی مطرح کرد : ولایت فقیه عامل اصلی اقتدار و عزت انقلاب اسلامی حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام خمینی (ره) کرمانشاه با اشاره به اینکه ولایت فقیه موجب رشد جامعه و پیشبرد اهداف نظام است گفت: ولایت فقیه عامل اصلی اقتدار و عزت انقلاب اسلامی است.
۱۳۹۵/۸/۵ - ۰۸:۱۷
مدیر حوزه علمیه کرمانشاه: ائمه جمعه و جماعت جوانان انقلابی را جذب حوزه کنند حوزه/ مدیر حوزه علمیه کرمانشاه گفت: ائمه جمعه و جماعات با سخنرانی در منابر و همچنین ایجاد ارتباطی دوستانه با نسل جوان و تبلیغ و ترویج دین ، زمینه های گرایش بیش از پیش جوانان به آموزه های دینی و جذب آنها را به سمت حوزه های علمیه فراهم کنند.
۱۳۹۵/۸/۴ - ۱۲:۵۶
مدیر مرکز خدمات حوزه کرمانشاه: زیارت عاشورا حلقه اتصال به سیدالشهدا (ع) است حوزه/ مدیر مرکز خدمات حوزه علمیه استان کرمانشاه با اشاره به اینکه زیارت عاشورا درس نامه مقابله با دشمناناهل بیت(ع) است، گفت: زیارت عاشورا حلقه اتصال با سیدالشهدا (ع) است و موجب نجات بشریت می شود.
۱۳۹۵/۸/۳ - ۱۶:۵۳
استاد حوزه کرمانشاه: وحدت و انسجام امت اسلامی، دشمنان را ذوب خواهد کرد حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام خمینی (ره) اسلام آباد غرب گفت: : وحدت و انسجام مسلمانان همچون هیزم های آتشی است که شعله ور شده و دشمنان اسلام در آن خواهند سوخت و چهره کریح و روباه صفت آن ها به جهانیان مشخص خواهد شد.
۱۳۹۵/۸/۳ - ۱۵:۲۹
امام جمعه هرسین: عزت واقعی در بندگی خداوند است حوزه/ امام جمعه هرسین دنیا را نوعی وابستگی،اسارت و ذلت دانست و گفت: تنها عزت واقعی تسلیم شدن در برابر حق و بندگی خداوند متعال است.
۱۳۹۵/۸/۳ - ۱۲:۳۶
طلاب کرمانشاهی اصول کمک های اولیه را فرا گرفتند حوزه/ طرح آموزش همگانی کمک های اولیه آمادگی در برابر مخاطرات با حضور طلاب و روحانیون در مدرسه ولیعصر (عج) شهرستان کنگاور برگزار شد.
۱۳۹۵/۸/۳ - ۰۸:۲۳
استاد حوزه کرمانشاه: ایران نقطه امید مستضعفان جهان است حوزه / مدیر مدرسه علمیه امام خمینی (ره) سنقر، اقتدار و عظمت ایران را مرهون شجاعت و شهامت شهدا دانست و گفت: به برکت مجاهدت شهدا انقلاب اسلامی به عنوان نقطه امید مستضعفان جهان به شمار می رود.
۱۳۹۵/۸/۲ - ۱۸:۰۳
امام جمعه موقت کرمانشاه: حوزه های علمیه مهد اخلاق و فضیلت هستند حوزه/ امام جمعه موقت کرمانشاه با اشاره به اینکه طلاب ارتباطی عمیق میان خود و جامعه ایجاد کنند گفت: طلاب باید سنگ صبور و مورد اعتماد جامعه باشند.
۱۳۹۵/۸/۲ - ۱۶:۰۰
امام جمعه سنقر: تهذیب نفس و خودسازی ارتقا و رشد همه جانبه طلاب را در پی دارد حوزه / امام جمعه سنقر در جمع طلاب مدرسه علمیه امام خمینی (ره) سنقر با اشاره به لزوم تهذیب نفس در طلاب گفت: تهذیب نفس و خودسازی موجب ارتقا و رشد طلاب خواهد شد.
۱۳۹۵/۷/۲۸ - ۱۶:۲۲
حجت الاسلام جباری : توسعه امور پژوهشی زمینه های نخبه پروری را فراهم می کند حوزه/ سرپرست کارگروه نظارت ارزیابی مدیریت های استانی حوزه های علمیه گفت: توسعه امور پژوهشی در مدارس علمیه تا حد زیادی فعالیت های پژوهشی را ارتقا بخشیده و زمینه های نخبه پروری را در طلاب فراهم نموده است.
۱۳۹۵/۷/۲۸ - ۱۶:۲۱
مدیر حوزه علمیه کرمانشاه: ترویج روحیه ایثار و شهادت اقتدار ملی را افزایش می دهد حوزه/ وظیفه طلاب و روحانیون تبیین و ترویج مکتب شهدا و مدافعان اسلام و انقلاب است چرا که تزریق روحیه ایثار و شهادت در جامعه سبب اقتدار ملی خواهد شد.
۱۳۹۵/۷/۲۸ - ۱۳:۲۶
امام جمعه گیلانغرب: بصیرت افزایی از وظایف مهم طلاب در جامعه امروز است حوزه/ امام جمعه گیلانغرب گفت: امروز طلاب باید خود را به سلاح ایمان و بصیرت مجهز ساخته و در برابر دشمنان تا دندان مسلح که برای اعتقادات و ایمان مسلمانان برنامه ریزی کرده اند ایستادگی کرده و به روشنگری و بصیرت افزایی بپردازند.
۱۳۹۵/۷/۲۶ - ۱۵:۱۹
مدیر حوزه خواهران کرمانشاه: طرح تأمین ارتقاء سلامت حوزیان در کرمانشاه اجرامی شود حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران کرمانشاه با اشاره به اینکه سلامت طلاب موجب اثرگذاری بیشتر آنها در جامعه می شود گفت: سلامت و ایجاد روحیه نشاط در طلاب سبب سعادت و رشد جامعه می شود.
۱۳۹۵/۷/۲۶ - ۱۴:۴۹
امام جمعه هرسین: حوزویان جایگاه ولایت فقیه را تبیین کنند حوزه/ امام جمعه شهرستان هرسین در جمع طلاب مدرسه علمیه امام خمینی (ره)، گفت: روحانیون در هر نهضتی جلودار و پیشتاز در امر پاسداری از دین و شریعت بوده و هستند
۱۳۹۵/۷/۲۶ - ۱۳:۵۰
مدیر حوزه علمیه کرمانشاه: طلاب به مهارت های هنری مجهز شوند حوزه/ مدیر حوزه علمیه کرمانشاه، برگزاری کارگاه های آموزشی و هنری را از عوامل پیشرفت طلاب دانست و گفت: طلاب و روحانیون با ارائه مشاوره و پاسخگویی به شبهات دینی، زمینه های اعتماد مردم را فراهم کنند و با بیانی شیوا احکام دین را در جامعه نهادینه سازند.
۱۳۹۵/۷/۲۶ - ۱۱:۰۳
امام جمعه موقت کرمانشاه: روحانیت در برابر انحرافات ایستاده است حوزه/ امام جمعه موقت کرمانشاه گفت: روحانیت همواره در برابر بدعت ها و انحرافات قد علم کرده و از دین و اعتقاد مردم پاسداری کرده اند.
۱۳۹۵/۷/۲۵ - ۰۸:۰۸
مدیرکل اوقاف و امور خیریه کرمانشاه: عاشورا درس آزادگی و عزت به بشریت آموخت حوزه/ مدیر کل اوقاف و امور خیریه کرمانشاه در جمع طلاب و روحانیون گفت: عاشورا به بشریت می آموزد که اگر انسان بنده و عبد خداوند بوده و از غیر خدا دوری کند قطعأ عزتی همچون عزت انبیاء الهی به آن ها عطا می کند.
۱۳۹۵/۷/۲۴ - ۱۳:۱۰
استاد حوزه کرمانشاه : بقای اسلام مدیون عاشورا است حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام خمینی (ره) کرمانشاه در مراسم اقامه عزای دهه دوم ماه محرم گفت: تنها مسیر طاهر و پاک شدن انسان ها، اتصال به اولیاء خدا و ائمه معصومین علیهم السلام است.
۱۳۹۵/۷/۲۴ - ۱۱:۴۹
تجمع رهروان زینبی کرمانشاه برگزار می شود حوزه/ معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران کرمانشاه گفت: تجمع رهروان زینبی با عنوان "لبیک یا زینب(س)" جمعه ۱۲ محرم در امامزاده ابراهیم (ع) کرمانشاه برگزار می شود.
۱۳۹۵/۷/۲۰ - ۱۰:۳۹
مدیر مدرسه علمیه امام خمینی (ره) شهرستان اسلام آباد غرب: دشمن همواره در کمین اعتقادات و ایمان مردم است حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام خمینی (ره) اسلام آباد غرب گفت: دشمن همواره در کمین اعتقادات و ایمان اسلام است تا با هدف قرار دادن قلب اسلام که ائمه اطهار علیهم السلام هستند چراغ پرفروغ اسلام ناب محمدی را خاموش کند.
۱۳۹۵/۷/۲۰ - ۱۰:۱۹
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس