*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶ \ الجمعة ٣ رجب ١٤٣٨ \ Friday, March 31, 2017
مدیر حوزه علمیه کرمانشاه: پیروزی در مقابل تکفیری ها حاصل وحدت مسلمان است حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کرمانشاه گفت: پیروزی امروز جبهه مقاومت در مقابل تروریست ها ناشی از وحدت بین مسلمان و تلاش شبانه روزی آنان است.
۱۳۹۵/۹/۲۵ - ۱۷:۱۰
نشست تخصصی مهدویت در کرمانشاه برگزار شد حوزه/ نشست تخصصی معرفتی مهدویت با هدف ارتقاء سطح علمی طلاب، در مدرسه علمیه خواهران امام خمینی (ره) کرمانشاه برگزار شد.
۱۳۹۵/۹/۱۷ - ۱۹:۲۵
امام جمعه اسلام آباد غرب: عدالت جزء اصول شیعه است حوزه/ امام جمعه اسلام آباد غرب با اشاره به اینکه مکتب شیعه همواره عدالت را جزء اصول دین می داند گفت: شیعه عدل و امامت را واحد دانسته و همواره به فکر برقراری عدالت در جامعه است.
۱۳۹۵/۹/۱۷ - ۱۷:۰۵
استاد اخلاق حوزه در جمع طلاب شهرستان سنقر: جدایی از اهل بیت(ع) نتیجه ای جز گمراهی ندارد حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین صفایی بوشهری با بیان این که توجه به قرآن و عترت عامل رشد و ارتقای طلاب می باشد، گفت: طلاب باید همواره در خط اهل بیت(علیهم السلام)۹ باشند، چرا که از انحراف جلوگیری می کند.
۱۳۹۵/۹/۱۷ - ۱۶:۱۱
استاد اخلاق حوزه: ریاست طلبی انسان را بنده پست و مقام می کند حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین صفایی بوشهری گفت: صداقت، شجاعت و ایمان قلبی طلاب موجب جلب اعتماد مردم و احساس آرامش در برخورد با روحانیت و دریافت احکام دین خواهد شد.
۱۳۹۵/۹/۱۶ - ۱۸:۲۲
مدیر حوزه علمیه کرمانشاه: صیانت از دستاوردهای شهدا وظیفه ای ملی است حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان کرمانشاه با اشاره به اینکه خدمت به خانواده های شهدا افتخار بزرگی است گفت: خدمت به خانواده های شهدا وظیفه همه مسئولان و خدمتگزاران نظام است.
۱۳۹۵/۹/۱۶ - ۱۴:۳۶
امام جمعه سنقر: دروغ گویی ره آوردی جز خواری در دنیا و عذاب اخروی ندارد حوزه/ امام جمعه سنقر با اشاره به اینکه شاه كليد تمام گناهان دروغ است گفت: دروغ از گناهان كبيره و قبيح ترين آنها می باشد و نتيجه آن خواری در دنيا و عذاب در آخرت است.
۱۳۹۵/۹/۱۶ - ۱۴:۳۴
حجت الاسلام عسگری: ایثار و اخلاق از حوزه های علمیه به جامعه تزریق می شود حوزه/ مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه گفت: حوزه های علمیه مروج و مبلغ ایثار، گذشت، اخلاص و اخلاق اسلامی و نماد استقامت و پایداری در جامعه هستند.
۱۳۹۵/۹/۱۶ - ۱۴:۳۴
سرهنگ سالارآبادی در جمع طلاب سنقر: طلاب قوانین اجتماعی و الهی را برای مردم تبیین کنند حوزه/ رئیس راهنمایی و رانندگی سنقر با اشاره به این که نگاه به چهره علما و روحانیون موجب ایجاد انگیزه در انسان ها می شود گفت: طلاب و روحانیون اساتید راستین انسانیت در جامعه هستند.
۱۳۹۵/۹/۱۵ - ۱۹:۱۲
محقق حوزه کرمانشاه: برنامه های قرآنی پایبندی مردم به دین و نظام را محکم تر می کند حوزه/ استمرار برنامه های قرآنی در جامعه و به خصوص حوزه های علمیه پایبندی مردم را به دین و نظام محکم تر خواهد کرد.
۱۳۹۵/۹/۱۵ - ۱۶:۱۳
مسئول قرآن و عترت حوزه کرمانشاه: انس با قرآن از ضرورت های طلبگی است حوزه/ مسئول قرآن و عترت حوزه علمیه کرمانشاه با اشاره به برگزاری محافل انس با قران در مدارس علمیه استان، گفت: قرآن موجب تهذیب و تزکیه روح طلاب خواهد شد.
۱۳۹۵/۹/۱۴ - ۲۱:۳۵
محقق حوزه کرمانشاه: وقف موجب تداوم اسلام می شود حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام خمینی (ره) اسلام آباد غرب، وقف را دریایی از رحمت بی کران خداوند دانست و گفت: وقف موجب تداوم اسلام و دستگیری مؤمنان در روز حساب است
۱۳۹۵/۹/۱۴ - ۱۸:۰۰
مدیر حوزه علمیه کرمانشاه: مسئولان حوزوی زمینه پرورش طلاب مستعد و انقلابی را فراهم کنند حوزه/ مدیر حوزه علمیه کرمانشاه در نشستی با مدیران مدارس علمیه استان کرمانشاه گفت: مدیران مدارس با ارائه طرح و برنامه های مختلف زمینه های پرورش طلابی مستعد و انقلابی را فراهم کنند.
۱۳۹۵/۹/۱۳ - ۱۷:۰۲
مدیر کل اوقاف و امور خیریه کرمانشاه: روحانیون مردم را به سمت وقف های حوزوی سوق دهند حوزه/ مدیر کل اوقاف با اشاره به ۴۷۰۰۰ رقبه ای که در استان کرمانشاه وجود دارد، گفت: باید برای حوزه های علمیه وقف جدید ایجاد کرد، تا استقلال این نهاد حفظ گردد و اگر در این مسئله کوتاهی شود، حوزه ها دچار خسران خواهند شد.
۱۳۹۵/۹/۱۳ - ۱۳:۳۵
مدیر حوزه علمیه کرمانشاه: وقف های حوزوی استقلال حوزه را تضمین می کند حوزه/ مدیر حوزه علمیه کرمانشاه با اشاره به اینکه روحانیون باید در منابر سنت حسنه وقف را ترویج دهند، گفت: طلاب و روحانین واقفان را به سمت وقف های حوزوی ترغیب کنند.
۱۳۹۵/۹/۱۳ - ۱۳:۰۲
مدیر مدرسه علمیه الزهرا (س) صحنه: ولایت امام علی (ع) شرط قبولی اعمال است حوزه/ مدیر مدرسه علمیه الزهرا (س) صحنه گفت: اعمال خیر هر کس نیاز به وسیله ای برای رسیدن به جایگاه قبول و پذیرش دارد که آن وسیله ولایت علی (ع) و فرزندان علی و تبری از دشمنان ایشان است.
۱۳۹۵/۹/۱۱ - ۱۰:۲۵
آیت الله ممدوحی: ملائک خدمتگزار چه انسانی هایی می شوند ؟ حوزه/ عضو جامعه مدرسین حوزه، تهذیب را پایه و اساس حوزه علمیه خواند و بر ضرورت تربیت طلاب مهذب و عالم تاکید کرد.
۱۳۹۵/۹/۹ - ۱۶:۰۳
مدیر مدرسه علمیه امام خمینی (ره) کرمانشاه: معرفی پیامبر(ص) در فضای مجازی از ماموریت های حوزویان است حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام خمینی (ره) کرمانشاه با اشاره به اخلاق حسنه رسول خدا گفت: اخلاق اسلامی و منحصر به فرد پیامبر اسلام سازنده، تأثیر گذار و انسان ساز بوده و نیاز جامعه بشری امروز است.
۱۳۹۵/۹/۹ - ۱۰:۵۱
در نشست مدرسه الزهرا(س)مطرح شد: سیره اهل بیت(ع) بهترین الگوی پیشرفت جوامع اسلامی است حوزه/ امام جمعه شهرستان صحنه گفت: اگر خدمتگزاران نظام از مکتب و سیره انبیاء الهی و ائمه اطهار(ع) الگو برداری کنند، موجبات پیشرفت نظام را فراهم خواهند کرد.
۱۳۹۵/۹/۹ - ۱۰:۱۶
امام جمعه موقت کرمانشاه: حوزه علمیه طراح برنامه های مقابله با هجمه فرهنگی باشد حوزه / امام جمعه موقت کرمانشاه گفت: حوزه های علمیه می توانند طراح و برنامه ریز مقابله با استحاله فرهنگی دشمن باشند.
۱۳۹۵/۹/۶ - ۱۷:۰۱
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس