*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸ \ ۲۱ رمضان ۱۴۴۰ \ Monday, May 27, 2019
مدیر مدرسه علمیه مطلع الفجر گیلانغرب: آموزش و تدریس خوب احکام، دانش آموز را نماز خوان می کند حوزه/ مدیر مدرسه علمیه مطلع الفجر گیلانغرب با تاکید بر اینکه از جمله اصولی ترین روش آموزش احکام، ایجاد علاقه درکودکان و نوجوانان است، گفت: آموزش و تدریس خوب احکام دینی، دانش آموزان را نماز خوان می کند.
۱۳۹۷/۹/۲۰ - ۱۶:۰۴
مسابقه کتابخوانی آثار شهید مطهری در کرمانشاه برگزار می شود حوزه/ معاون تهذیب مدرسه علمیه آیت الله العظمی بروجردی(ره) کرمانشاه گفت: مسابقه کتابخوانی آثار شهید آیت الله مطهری ویژه خانواده های طلاب، با همکاری پایگاه بسیج طلاب شهید آیت الله بهاء الدین عراقی، در کرمانشاه برگزار می شود.
۱۳۹۷/۹/۲۰ - ۰۹:۳۶
جانباز ۷۰ درصد دفاع مقدس در جمع طلاب: اگر به جوانان میدان بدهند بسیاری از مشکلات حل می شود حوزه/ جانباز ۷۰ درصد دفاع مقدس با بیان اینکه مایه بسی افتخار است که جوانان بسیجی با دست خالی توانستند ۸ سال مستمر علیه آمریکا و دست نشاندگان او مقاومت کنند و پیروز شوند، تصریح کرد: امروز هم اگر بنابر توصیه رهبری معظم انقلاب به جوانان میدان بدهند خیلی از مشکلات حل شدنی است.
۱۳۹۷/۹/۱۸ - ۱۵:۲۱
معاون مدرسه علمیه حضرت باقرالعلوم(ع) سرپل ذهاب: دوری از معنویت و فشار روانی، بیماری تمدن جدید است حوزه/ معاون مدرسه علمیه حضرت باقرالعلوم(ع) سرپل ذهاب با اشاره به اینکه بر اساس آمار سازمان بهداشت جهانی، از نظر سطح ابتلا به بیماری های روانی، انگلستان، فنلاند، اسکاتلند و ایرلند در راس کشورهای جهان قرار دارند،گفت: دوری از معنویت و فشار روانی، بیماری تمدن جدید است.
۱۳۹۷/۹/۱۷ - ۱۳:۴۵
معاون تهذیب مدرسه علمیه ولی عصر(عج) کنگاور: حفظ انقلاب و نظام درگرو انقلابی ماندن حوزه های علمیه است حوزه/ حجت الاسلام امیدی نژاد با بیان این که شخص انقلابی دو شاخصه مهم «آشنایی با زمان» و «داشتن بصیرت لازم» را دارد، بر لزوم داشتن روحیه انقلابی تاکید و تصریح کرد: حفظ انقلاب و نظام در گرو انقلابی ماندن حوزه های علمیه است.
۱۳۹۷/۹/۱۷ - ۰۲:۳۰
نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه: مردم ایران در تحریم ها فرزند رمضان و در جنگ فرزند عاشورا هستند حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه با بیان این که مردم ما در تحریم ها فرزند رمضان و در جنگ فرزند عاشورا هستند، گفت: به کوری چشم دشمنان از تمام سختی های پیش رو و فشارهای آمریکا بر ایران، با اقتدار عبور خواهیم کرد.
۱۳۹۷/۹/۱۴ - ۱۶:۰۵
۱۳۹۷/۹/۱۳ - ۱۷:۵۵
مدیر مدرسه علمیه حضرت ولی عصر(عج) کنگاور: بزرگان در علم و عمل به کم راضی نمی شدند حوزه/ مدیر مدرسه علمیه حضرت ولی عصر(عج) کنگاور با تاکید بر اینکه حتی اگر در جامعه میل به دین و تقیدات دینی کم شد، نباید طلبه از ادامه رسالت خود دلسرد شود، گفت: الگوهای ما در حوزه، بلند همت های دوران خود بوده اند که در علم و عمل به کم راضی نمی شده اند. هدف طلبه باید این طور باشد.
۱۳۹۷/۹/۱۳ - ۱۶:۰۱
معاونت تهذیب حوزه علمیه کرمانشاه در هفته ای که گذشت حوزه/ مدارس علمیه حوزه علمیه کرمانشاه در شهر های مختلف استان شاهد برگزاری برنامه ها و طرح های مختلف تربیتی، تهذیبی و آموزشی بودند.
۱۳۹۷/۹/۱۳ - ۰۸:۵۶
مدیر مدرسه علمیه حافظین قرآن کرمانشاه: جریان نفوذ سر از بدن میرزا کوچک خان جدا کرد حوزه/ مدیر مدرسه علمیه حافظین قرآن کرمانشاه با تاکید بر اینکه تاثیر نفوذی های بیگانه در نهضت جنگل موجب ایجاد فتنه و اختلاف در صفوف مبارزین شد، گفت: جریان نفوذ سر از بدن میرزا کوچک جدا کرد.
۱۳۹۷/۹/۱۱ - ۱۹:۴۵
در دیدار را ئفی پور با آیت الله علما مطرح شد: در فیلم های صدا و سیما ازدواج ها مجلل نمایش داده می شود حوزه/ چرا در اکثر فیلم های صدا و سیما ازدواج ها مجلل و شروع زندگی در خانه ها و ماشین های گرانقیمت نمایش داده می شود؟
۱۳۹۷/۹/۱۱ - ۱۶:۰۶
مدیر مدرسه علمیه امام خمینی(ره)اسلام آباد غرب: عملکرد شهید مدرّس الگویی برای نمایندگان مجلس است حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام خمینی(ره) اسلام آباد غرب گفت: نمایندگان مجلس توسط مردم مسلمان و انقلابی انتخاب شده اند؛ لذا باید در دفاع از کیان اسلام و حقوق مردم و دوری از سلطه بیگانگان جدیت داشته باشند.
۱۳۹۷/۹/۱۰ - ۱۶:۴۱
مدیر مدرسه علمیه حضرت باقرالعلوم(ع) سرپل ذهاب: وحدت در سایه سار قرآن وعترت(ع) ماندگار است حوزه/ مدیر مدرسه علمیه حضرت باقرالعلوم(ع) سرپل ذهاب با تاکید بر اینکه حضور بسیجیان شیعه و سنی در دوران دفاع مقدس مصداق عملی وحدت بود، گفت: وحدت در سایه سار قرآن وعترت(ع) ماندگار است.
۱۳۹۷/۹/۸ - ۲۱:۳۵
عضو شورای فتوای اهل سنت جوانرود: دست نشانده های شیطان مردم یمن را به خاک و خون می کشند حوزه/ عضو شورای روحانیت و فتوای اهل سنت جوانرود با دفاع از مردم بی دفاع و مظلوم یمن و سایرکشورهایی اسلامی تحت ستم حاکمان دیکتاتور و دست نشانده شیطان بزرگ در منطقه، تصریح کرد: هرگونه جنایات و نسل کشی و کشتار در هر نقطه ای از جهان اسلام در تمام دنیا، توسط هرگروهک و هردولتی، محکوم است.
۱۳۹۷/۹/۸ - ۰۹:۴۴
معاون سابق مدرسه علمیه باقرالعلوم(ع) سرپل ذهاب: کمک رسانی روحانیون هرگز از ذهن مردم سرپل ذهاب پاک نمی شود حوزه/ مادری را دیدم که همه اعضای خانواده اش را در محله فولادی از دست داده بود، خود و طفل شیرخوارش بدون هیچ پناهگاهی در آن سرمای سوزان، تنها یار و یاور خود را چند نفر از روحانیون می دید.
۱۳۹۷/۹/۷ - ۰۷:۲۵
مدیر مدرسه علمیه حافظین قرآن کرمانشاه: دشمنان در سرزمین های مسلمین درخت عداوت را آبیاری می کنند حوزه/ مدیر مدرسه علمیه حافظین قرآن کرمانشاه گفت: در روزگاری که دشمنان دین خدا بذر تفرقه می پاشند تا در سرزمین های مسلمین، درخت عداوت را آبیاری کنند، وحدت مسلمین رمز پیروزی است.
۱۳۹۷/۹/۶ - ۱۹:۰۹
مدیرحوزه علمیه کرمانشاه: در سرپل ذهاب جای نگرانی نیست/ حوزه گیلانغرب قدیم ساز و نا ایمن است حوزه/ مدیرحوزه علمیه کرمانشاه با اشاره به وضعیت طلاب مدارس علمیه سرپل ذهاب و گیلانغرب پس از زلزله اخیر، گفت: هرچند وضعیت روحی طلاب مناسب نیست، اما در سرپل ذهاب جای نگرانی نیست، ولی با توجه به قدیم ساز و نا ایمن بودن ساختمان حوزه گیلانغرب، نگرانی بیشتری برای جان طلاب احساس می شود.
۱۳۹۷/۹/۶ - ۱۳:۳۲
جزئیات زلزله اخیر سرپل ذهاب از زبان امام جمعه/ خدمت جهادی روحانیون به زلزله زدگان حوزه/حجت‌الاسلام فاطمی نسب، با اشاره به جزئیات زلزله شب گذشته سرپل ذهاب، مهم‌ترین نیاز فعلی مردم زلزله‌زده را آمادگی روحی و روانی دانست وگفت: چون زلزله خسارت آن‌چنانی نداشته، در حال حاضر نیاز به کمک نداریم که بخواهیم دنبال کانکس، چادر و امثالهم باشیم و اگر هم در موارد جزئی نیازی باشد از طریق هلال‌احمر و مبادی ذی‌ربط برطرف می‌شود.
۱۳۹۷/۹/۵ - ۱۴:۱۶
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس