*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ \ ۳ شوال ۱۴۳۹ \ Monday, June 18, 2018
مدیر مدرسه شهید دستغیب شیراز : جامعه امروز از مکارم اخلاقی فاصله گرفته است حوزه/ مدیر مدرسه شهید دستغیب شیراز با بیان این که جامعه امروز از مکارم اخلاقی فاصله گرفته است، گفت: فرو بردن خشم و دفع رذایل اخلاقی از آنچنان اهمیت و اولویتی برخوردار است که رسول خدا(ص)، هدف بعثت خود را تکمیل مکارم اخلاقی برشمردند.
۱۳۹۵/۱۰/۲ - ۱۷:۵۹
حجت الاسلام عارف پور: پایبندی به اصل قرآنی مقاومت از ارکان هویتی انقلاب اسلامی است حوزه/ مدیر مدرسه آقاباباخان شیراز در نشست "مقاومت در مبارزه" اظهار داشت: پایبندی به اصل قرآنی مقاومت، ضدیت با نظام سلطه و مبارزه با آمریکا، از ارکان هویتی انقلاب اسلامی است.
۱۳۹۵/۱۰/۱ - ۱۸:۴۲
جاذبه مؤمنانه در پرتو شخصیت و افکار شهید مطهری بررسی می شود حوزه/ مدیر مدرسه امام علی بن ابیطالب(ع) لارستان، از برگزاری هم اندیشی و بررسی "جاذبه مومنانه در پرتو شخصیت و افکار شهید مطهری" ویژه ۸۰ نفر از حوزویان این شهرستان خبر داد.
۱۳۹۵/۱۰/۱ - ۱۸:۳۵
علل و عوامل گرایش به "عرفان های کاذب و تفکرات انحرافی" بررسی می شود حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام رضا(ع) جهرم، از برگزاری نشست بررسی علل و عوامل گرایش به "عرفان های کاذب و تفکرات انحرافی" ویژه همسران و فرزندان روحانیون این مدرسه خبر داد.
۱۳۹۵/۱۰/۱ - ۱۷:۱۰
تولیت مدرسه علمیه امام مهدی(عج) نیریز: ساختار نظام آموزشی و پژوهشی حوزه به روز شود حوزه/ تولیت مدرسه علمیه امام مهدی(عج) نیریز گفت: ساختار تعلیم و تربیت و نظام آموزشی و پژوهشی باید به روز شود تا حوزویان با تولید فکر و فرهنگ، بصیرت عمومی را افزایش دهند.
۱۳۹۵/۹/۳۰ - ۱۸:۱۶
با شرکت در کارگاه آموزشی دو روزه؛ طلاب شیرازی با اصول مشاوره آشنا می شوند حوزه/ مدیر مدرسه قوام شیراز، از برگزاری دوره های مشاوره طلاب در این مدرسه علمیه خبر داد.
۱۳۹۵/۹/۳۰ - ۱۸:۱۵
کارگاه آموزشی "نوجوان شناسی" ویژه مبلغین دارابی برگزار می شود حوزه/ مدیر مدرسه امام صادق(ع) داراب، از برگزاری کارگاه آموزشی "نوجوان شناسی" به مدت ۳ روز ویژه مبلغین خواهر و برادر این شهرستان خبر داد.
۱۳۹۵/۹/۲۹ - ۱۸:۰۱
طلاب شیرازی مبانی "احکام کسب و کار" را فرا می گیرند حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام صادق(ع) مرودشت، از برگزاری نشست بررسی ضرورت آموزش "احکام کسب و کار" در این مدرسه داد.
۱۳۹۵/۹/۲۸ - ۱۹:۱۰
مدیر مدرسه شهید دستغیب شیراز: زورگویی و تحقیر ملت ها از ویژگی های استکبار جهانی است حوزه/ مدیر مدرسه شهید دستغیب شیراز گفت: مستکبران با استفاده از جنگ روانی از هیمنه ی دروغی خود بت قدرتمندی می سازند و از هیچ اقدامی برای خوار کردن ملت ها و انسانها غفلت نمی کنند.
۱۳۹۵/۹/۲۸ - ۱۴:۰۵
عضو دفتر حضرت آیت آلله العظمی مکارم شیرازی: با شیوه های نوین تبلیغ، روحیه انقلاب گری در جامعه تثبیت می شود حوزه/ حجت الاسلام وزیری به روحیه انقلاب گری مورد نظر مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: با شیوه های نوین تبلیغ، روحیه انقلاب گری در جامعه تثبیت می شود.
۱۳۹۵/۹/۲۵ - ۱۵:۴۷
تولیت مدرسه بیت المهدی(عج) شیراز: پیمان شکنی و بد عهدی آمریکایی ها ریشه تاریخی دارد حوزه/ تولیت مدرسه بیت المهدی(عج) شیراز با اشاره به تمدید تحریم های ده ساله ایران و بدعهدی آمریکایی ها گفت: به مستکبرانی چون آمریکا نباید اعتماد کرد چرا که این بی اعتمادی ها و پیمان شکنی ها کار همیشگی آنها می باشد.
۱۳۹۵/۹/۲۵ - ۱۵:۳۱
در مدرسه قوام شیراز؛ اخلاق از نگاه نهج البلاغه بررسی می شود حوزه/ مدیر مدرسه علمیه قوام شیراز، از برگزاری نشست بررسی اخلاق از دیدگاه نهج البلاغه و سخنان گهربار امیرالمومنین(ع) در این مدرسه خبر داد.
۱۳۹۵/۹/۲۵ - ۱۵:۰۱
استاد حوزه فارس : رباخواری موجب سستی پیوندهای اجتماعی می شود حوزه/ تولیت مدرسه علمیه امام صادق(ع) مرودشت در جمع حوزویان به فلسفه "ربا" اشاره کرد و گفت: رباخواری موجب سستی پیوندهای اجتماعی و عواطف شده، بذر کینه و دشمنی را در دل ها می پاشد.
۱۳۹۵/۹/۲۵ - ۰۹:۲۲
مدیر حوزه فارس: اسلام ؛ دینی منبسط و بسته نیست حوزه / اسلام ناب محمدی دینی منبسط و بسته نیست بلکه در همه زمینه های علمی حرف برای گفتن و راهنمایی بشر امروزی دارد.
۱۳۹۵/۹/۲۴ - ۱۸:۲۸
مدیر مدرسه آقاباباخان شیراز: تکفیری ها هیچ بویی از انسانیت نبرده اند حوزه/ مدیر مدرسه علمیه آقاباباخان شیراز با بیان اینکه داعش درصدد اجرای احکام ظاهری شریعت با توسل به فشار و خشونت است، گفت: تکفیری ها هیچ بویی از انسانیت نبرده اند.
۱۳۹۵/۹/۲۴ - ۱۳:۰۲
وحدت و همدلی از ضرورت های جامه پویا و درحال پیشرفت است حوزه/ معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان فارس وحدت و همدلی را از ضرورت های اجتناب ناپذیر جامعه پویا، امیدوار و در حال پیشرفت بیان کرد و گفت: وحدت و همدلی جامه را از خطر آسیب و ناکامی در امان می دارد.
۱۳۹۵/۹/۲۳ - ۱۷:۳۹
رئیس سازمان اوقاف کشور: استعدادهای قرآنی کشور شناسایی و حمایت می شوند حوزه/ رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور بر شناسایی استعدادهای قرآنی و پرورش آنها در جهت هدایت جامعه تأکید کرد.
۱۳۹۵/۹/۲۳ - ۱۷:۳۷
با حضورطلاب جدیدالورود: همایش طلیعه حضور درحوزه فارس برگزار می شود حوزه/ همزمان با ایام هفته وحدت و ولادت حضرت رسول الله(ص) ششمین همایش استانی طلیعه حضور ویژه طلاب جدیدالورود برگزار می شود.
۱۳۹۵/۹/۲۳ - ۱۷:۱۳
مدیر مدرسه علمیه شهید دستغیب شیراز: قرآن نقشه راه بشریت از مشکلات است حوزه/ مدیر مدرسه شهید دستغیب شیراز گفت: قرآن معجزه ماندگار پیامبر اسلام(ص) بود تا ناتوانی دشمنان را از آوردن چنین کلامی ثابت کند و به آنها بفهماند که این آیات، کلام خدا است که برای هدایت بشر فرستاده شده است.
۱۳۹۵/۹/۲۳ - ۱۶:۴۵
طلاب شیرازی معمم می شوند حوزه/ همزمان با هفته وحدت و میلاد نبی مکرم اسلام ، مراسم عمامه گذاری طلاب حوزه علمیه فارس برگزار می گردد.
۱۳۹۵/۹/۲۳ - ۱۵:۳۶
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس