*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۸ \ ۲۰ رمضان ۱۴۴۰ \ Sunday, May 26, 2019
در جلسه معاونین و اساتید مدرسه علی بن ابیطالب(ع) لارستان مطرح شد: بیانیه گام دوم، نقشه راه دهه پنجم انقلاب است حوزه/ کارگروه تحقیق و پژوهش در مدرسه علمیه علی بن ابیطالب(ع) لارستان تشکیل شد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۶ - ۰۹:۱۵
چند اصله نهال میوه در مدرسه علمیه گراش غرس شد حوزه/ چند اصله نهال میوه در فضای سبز مدرسه علمیه باقر العلوم(ع) شهرستان گراش غرس شد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۶ - ۰۸:۱۷
امام جمعه فیروزآباد: بیانیه گام دوم انقلاب وظایف نهاد ها را سنگین تر کرده است حوزه/ امام جمعه فیروزآباد با بیان اینکه بیانیه گام دوم انقلاب وظایف نهاد ها و مراکز را سنگین تر کرده است، گفت: رهبر معظم انقلاب در محورهای هفتگانه مسائل مهم ساختاری چهل سال دوم انقلاب را بیان کرده اند، لذا همه باید دست به دست یکدیگر بدهند و برای ساخت کشور پس از چهل سال گام بردارند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۲۱:۳۵
مدیرحوزه علمیه استان فارس: نقش اول بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی برعهده حوزه است حوزه/ مدیر حوزه علمیه فارس گفت: در بیانیه ای که مقام معظم رهبری تحت عنوان گام دوم انقلاب اسلامی صادر کرده اند حوزه به عنوان نقش اول است و وظیفه حوزه اقتضا می کند که نقش اساسی خود را نشان دهند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۶:۰۹
تربیت یک هزار و ۴۰۰ نونهال رضوی در استان فارس حوزه/ نماینده آستان قدس رضوی در استان فارس با بیان اینکه هزار و ۴۰۰ نفر به عنوان نونهالان رضوی تحت پوشش برنامه قرآنی آستان قدس رضوی هستند، گفت: در صددیم برای توسعه برنامه های قرآنی در سال تحصیلی ۹۹-۹۸ این تعداد را به دو هزار و ۸۰۰ نفر افزایش دهیم.
۱۳۹۷/۱۲/۱۵ - ۱۳:۱۱
رئیس شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی فارس: بیانیه گام دوم انقلاب سراسر امید به آینده است حوزه/ رئیس شورای هماهنگی و تبلیغات اسلامی فارس بیانیه گام دوم انقلاب را افقی روشن برای جامعه است و گفت: امید به آینده همان مطلبی است در بیانیه گام دوم انقلاب وجود دارد، همه مسئولان و مردم باید تلاش کنند تا جامعه به امید برسد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۰۸:۳۰
همایش ملی «حوزه انقلابی، حوزه منتظر» در شیراز برگزار می شود حوزه/ معاون فرهنگی دفتر نماینده ولی فقیه در فارس از برگزاری همایش ملی «حوزه انقلابی، حوزه منتظر»، اردیبهشت ماه ۹۸ در شیراز خبر داد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۰۸:۳۰
مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون فارس خبر داد: اعزام ۶۰۰ روحانی به مناطق راهیان نور حوزه/ مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون سپاه فجر فارس گفت: از اوایل سال تاکنون ۶۰۰ نفر از روحانیون در کاروان های راهیان نور دانش آموزی خواهران و برادران و همچنین دانشجویی و محلات به مناطق دوران دفاع مقدس اعزام شده اند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۰۰:۴۵
در مدرسه علی بن ابیطالب(ع) لارستان بررسی شد؛ پایه های اساسی ایمان حوزه/ ایمان به دو قسم ظاهری و قلبی تقسیم می شود و پایه های آن به صبر، یقین، عدالت و جهاد نیز تقسیم می شود.
۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۷:۳۷
رشد ۱۰ درصدی صدقات در فارس حوزه/ مدیر کل امداد فارس از رشد ۱۰ درصدی کمک های مردمی در ۱۱ ماهه سال جاری به کمیته امداد این استان خبر داد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۷:۲۹
مسئول امور روحانیون دفتر نمایندگی ولی فقیه در فارس: مهمترین رکن در عمل به بیانیه گام دوم انقلاب، یکپارچه بودن است حوزه/ مسئول امور روحانیون دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان فارس مهمترین رکن در عمل به بیانیه گام دوم را یکپارچه بودن دانست و گفت: هر فعالیتی انجام می شود، باید منسجم باشد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۵:۳۷
با حضور طلاب و روحانیون: همایش «گام دوم انقلاب» در شیراز برگزار شد حوزه/ همایش «گام دوم انقلاب اسلامی»، با حضور طلاب و روحانیون مدارس علمیه شیراز برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۴:۵۸
نماینده آستان قدس رضوی در استان فارس خبر داد: اعزام ۲۱۷ کاروان زائر اولی استان فارس به مشهد حوزه/ نماینده آستان قدس رضوی در استان فارس گفت: تاکنون ۲۱۷ کاروان زائر اولی به مشهد مقدس اعزام شده اند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۰۹:۴۷
ارشد عقیدتی سیاسی ارتش منطقه فارس: بیانیه گام دوم انقلاب ترسیم خط و مشی حرکت اساسی مسئولان و مردم است حوزه/ ارشد عقیدتی سیاسی ارتش منطقه فارس، بیانیه گام دوم انقلاب را ترسیم خط و مشی اساسی مسئولان و مردم و هچنین پیامی به دشمنان نظام دانست و گفت : نیرو های مسلح خود را مخاطب اصلی می دانند و همه نکات را استخراج و به صورت بخشنامه و تا حصول نتیجه در برنامه های مستمر قرار خواهند داد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۰۹:۴۷
بهره مندی بیش از ۴۰ روستای جهرم از روحانیون مبلغ حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام خمینی(ره) جهرم با بیان اینکه بیش از ۴۰ روحانی مبلغ در روستاهای شهرستان جهرم مشغول تبلیغ دین مبین اسلام هستند، گفت: به طور ثابت حدود ۲۰ روحانی در روستا ها به عنوان هجرت و مستقر و حدود ۳۰ نفر نیز به صورت متفرق پنج شنبه و جمعه در روستا ها در امر تبلیغ فعالیت می کنند.
۱۳۹۷/۱۲/۱۰ - ۱۷:۵۵
در مدرسه علمیه نی ریز؛ کارگروه ویژه بیانه گام دوم انقلاب تشکیل شد حوزه/ کارگروه ویژه بیانه گام دوم انقلاب در مدرسه علمیه امام صادق(ع) نی ریز تشکیل شد.
۱۳۹۷/۱۲/۱۰ - ۰۹:۲۰
مدیر حوزه علمیه فارس در برنامه «نگاه زنده»: رسالت حوزه علمیه ادامه دهنده مسیر حرکت انبیا و اولیای الهی است حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان فارس تبلیغ و دفاع از ارزش های دینی را از دیگر وظایف حوزه علمیه دانست و گفت: در همین راستا رسالت حوزه علمیه ادامه دهنده مسیر حرکت انبیا و اولیای الهی است.
۱۳۹۷/۱۲/۹ - ۱۵:۱۷
مدیر حوزه علمیه فارس: خانواده اصل و ریشه تمام پدیده های فردی و اجتماعی است حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان فارس گفت: خانواده دستگاهی است که هر چیزی در آن وزن می شود، لذا پیرامون این موضوع که جایگاه خانواده در نظام ارزشی کجاست؟ باید گفت که خانواده اصل و ریشه تمامی پدیده های فردی و اجتماعی است.
۱۳۹۷/۱۲/۹ - ۱۴:۵۷
مدیرکل اوقاف و امور خبریه فارس: برنامه آرامش بهاری در بقاع شاخص استان فارس اجرا می شود حوزه/ مدیرکل اداره اوقاف و امور خیریه استان فارس از اجرای برنامه آرامش بهاری در پنج بقاع متبرکه شاخص از ۲۸ اسفند ماه خبرداد.
۱۳۹۷/۱۲/۹ - ۱۱:۴۸
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بقیة الله(عج) : عمر کوتاه حضرت زهرا سلام الله علیها همراه با ولایت بود حوزه/ مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بقیة الله(عج) گفت: زنان امروز جامعه باید الگوی حجاب، از خودگذشتگی، ایثار و شجاعت در مقابل دشمنان را از حضرت زهرا(س) فرا بگیرند.
۱۳۹۷/۱۲/۸ - ۰۹:۱۰
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس