*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۶ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Saturday, July 20, 2019
رئیس شورای هماهنگی و تبلیغات استان فارس: اميد به آينده در جامعه تزريق شود حوزه/ رئیس شورای هماهنگی و تبلیغات استان فارس با تاکید بر این که باید بحث اميد به آينده را به جامعه تزريق كنيم، گفت: گام دوم انقلاب يک موضوع مهم و اساسي است که باید بر روي آن كار شود.
۱۳۹۸/۲/۸ - ۱۶:۳۶
نماینده ولی فقیه در استان فارس: ستاد فرهنگی رونق تولید تشکیل شود حوزه/ امام جمعه شیراز با تاکید بر اینکه بسیج سازندگی باید با همراهی و همکاری دیگر نهادها به زمینه رونق و تولید کمک کنند، گفت: باید در زمینه فرهنگی، فضا سازی و تشویقی، ستادی تشکیل شود تا رونق و تولید را داشته باشیم.
۱۳۹۸/۲/۸ - ۱۶:۰۵
انتقاد استاندار فارس از کم توجهی به مساجد حوزه/ استاندار فارس گفت: اگر هر دستگاه اجرایی، شرکت ها، کارخانجات و یا بنگاه های اقتصادی حداقل به صورت رسمی خود را حامی یک مسجد بدانند، می تواند در بسیاری از فعالیت های موثر که جامعه را پویا تر می کند تاثیر گذار باشند.
۱۳۹۸/۲/۸ - ۱۲:۰۴
نماینده ولی فقیه در استان فارس: دیانت در شیراز ریشه قوی دارد اما کوچه و خیابان آن این چنین نیست حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان فارس گفت: دیانت در شیراز ریشه قوی دارد، اما جلوه ندارد؛ متدین زیاد است، اما وقتی مشاهده می کنیم می بینیم خیابان آن این چنین نیست؛ باید عنوان معروف را در شهر پیگیری کنیم.
۱۳۹۸/۲/۶ - ۱۵:۱۴
استاد قرائتی در شیراز: ساده ترین کلمات قرآن برای با سوادترین مردم دنیا حرف نویی است حوزه/ مفسر قرآن کریم با بیان اینکه عوام باید تفسیر را بفهمند و خواص نیز آن را بپسندند، گفت: باید به قرآن کریم محکم عمل کنیم، چراکه ساده ترین کلمات قرآن برای با سوادترین مردم دنیا حرف نویی است.
۱۳۹۸/۲/۶ - ۱۴:۵۸
مسئول کرسی های آزاد اندیشی حوزه علمیه قم: الگو ساز، تئوری ساز و برنامه ریز بودن ویژگی مهم حوزه انقلابی است. حوزه/ مسئول کرسی های آزاد اندیشی حوزه علمیه قم شاخصه مهم حوزه انقلابی را الگو ساز، تئوری ساز و برنامه ریز دانست و گفت: حوزه انقلابی یعنی حوزه ای که بر اساس قرآن کریم سیاست های اشتباه دولت را بیان کند و اصلاح شده آن را نیز ارائه دهد، نه اینکه دنیا ۲۰۳۰ را برای ما بنویسد و ما آن را اجرا کنیم.
۱۳۹۸/۲/۶ - ۱۴:۴۸
عضو مجلس خبرگان رهبری: عدول از وظیفه، انسان را از انقلابی بودن خارج می کند حوزه/ عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه فردی که در تمام زوایای زندگی خود مطیع رهبر معظم انقلاب است، انسانی انقلابی به شمار می رود، گفت: نباید این جمله فریبنده باشد که مقام معظم رهبری یک وظیفه دارد و ما نیز وظیفه دیگری داریم، نباید این بهانه ای باشد که ما از ولی فقیه عقب یا جلو بیفتیم، گوش دادن سخنان رهبر معظم انقلاب برای ما درس است.
۱۳۹۸/۲/۵ - ۱۶:۰۸
رئیس اداره تبلیغات فسا خبر داد: برپایی جشن های ولادت منجی در ۵۰ نقطه فسا حوزه/ رئیس اداره تبلیغات فسا اعزام مبلّغ در ماه مبارک شعبان را مورد توجه قرار داد و گفت: در ایام ماه مبارک شعبان ۲۵ مورد اعزام مبلغ در سطح شهرستان صورت گرفته است.
۱۳۹۸/۲/۴ - ۱۲:۱۱
مدیر حوزه علمیه خواهران استان فارس: کلاس های مکالمه عربی و انگلیسی در مدارس تشکیل می شود حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران استان فارس گفت: با توجه به اینکه مکالمه زبان عربی و انگلیسی در مدارس علمیه تدریس نمی شود، تمهیداتی اتخاذ شده تا تمامی طلاب دروس مکالمه را از اول مهر بگذرانند.
۱۳۹۸/۲/۳ - ۱۹:۴۷
نشست «آسیب های اجتماعی و اشتغال زایی» در مدرسه علمیه خواهران آباده برگزار شد حوزه/ نشست «آسیب های اجتماعی و اشتغال زایی» در مدرسه علمیه خواهران الزهرا(س) آباده طشک برگزار شد.
۱۳۹۸/۲/۳ - ۱۸:۳۲
مدیر حوزه علمیه خواهران استان فارس: برنامه اخلاق هفتگی برای طلاب تنظیم و اجرا شود حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران استان فارس گفت: بر اساس نیازهای سالانه طلبه در حوزه و با توجه به مقتضیات زمان و مکان برنامه اخلاق هفتگی برای طلاب تنظیم و اجرا شود.
۱۳۹۸/۲/۳ - ۱۷:۵۹
دبیر همایش ملی حوزه انقلابی حوزه انتظار: مراسم سالروز رحلت آیت الله ایمانی در شیراز برگزار می شود حوزه/ دبیر همایش ملی حوزه انقلابی حوزه منتظر گفت: مراسم سالروز رحلت آیت الله ایمانی به طوری رسمی پس از نماز مغرب و عشا در صحن دارالذکر حرم مطهر شاهچراغ(ع) با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین لطف الله دژکام نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز برگزار خواهند شد.
۱۳۹۸/۲/۳ - ۱۲:۲۵
معاون فرهنگی دفتر نماینده ولی فقیه در فارس خبر داد: ارسال حدود ۱۰۰ اثر به همایش ملی «حوزه انقلابی حوزه منتظر» حوزه/ معاون فرهنگی دفتر نماینده ولی فقیه در استان فارس با بیان اینکه تاکنون حدود ۱۰۰ اثر به دبیرخانه همایش ملی «حوزه انقلابی حوزه منتظر» ارسال شده است، گفت: از این تعداد آثار ارسالی ۹ مقاله برگزیده خواهد شد.
۱۳۹۸/۲/۲ - ۱۵:۲۱
مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) فارس: دشمنی آمریکا و اسرائیل دلیل بر درستی راه ملت ایران است حوزه/ مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود (عج) استان فارس با بیان اینکه سند پاکی مردم شدت عناد و کینه توزی آنان به اسرائیل و آمریکا است، گفت: همان طور که امام خمینی(ره) بیان کرده اند باید زمانی در خود شک کنیم که آمریکا و اسرائیل از ما تعریف کنند.
۱۳۹۸/۲/۱ - ۲۲:۰۷
فرمانده ارشد نظامی آجا در فارس و کهگیلویه بویر احمد: ارتش در خدمت مردم است حوزه/ امیر جمشیدی با اشاره به سیل اخیر، تصریح کرد: ارتش سعی کرد در کنار مسئولان، بحران ها را مدیریت کند و در کنار مردم باشد؛ هرجایی که نیاز بوده ارتش به عنوان یک سرباز مخلص نقش خود را ایفا کرده است.
۱۳۹۸/۱/۳۱ - ۱۱:۳۹
نماینده ولی فقیه در استان فارس: نیروهای مسلح از کار علمی غافل نشوند حوزه/ امام جمعه شیراز گفت: تاکید بر کار علمی باید بیشتر شود، هر چقدر بتوانیم توان علمی و مراکز تکنولوژی را ارتقا دهیم، جایگاه مناسبی را خواهیم داشت.
۱۳۹۸/۱/۳۱ - ۱۱:۲۶
مدیر حوزه علمیه فارس: ابتدای تعلم و تعلیم ها در حوزه های علمیه شناخت خداوند است حوزه/ مدیر حوزه علمیه فارس با بیان اینکه همه شئونات و فعل و انفعالت حوزه های علمیه با خداوند گره می خورد، گفت: در حوزه های علمیه از نخستین تا آخرین گام به خداوند بر می گردد، ابتدای تعلم و تعلیم ها در حوزه های علمیه شناخت خداوند است.
۱۳۹۸/۱/۳۰ - ۱۸:۴۳
نماینده ولی فقیه در استان فارس: مدیران اخلاص را تمرین کنند حوزه/ امام جمعه شیراز با بیان اینکه باید اخلاص را بیشتر تمرین کنیم، گفت: اگر همه فعالیت ها برای خداوند باشد کار ها به درستی پیش می رود؛ اگر میخواهیم معنویت داشته باشیم باید سعی کنیم تمام کار ها را در سایه توفیق الهی بدانیم.
۱۳۹۸/۱/۳۰ - ۱۵:۱۶
در سه شهرستان استان؛ برگزاری آزمون حوزه فارس فردا جمعه برگزار می شود حوزه/ معاون آموزش حوزه علمیه استان فارس از برگزاری آزمون وروردی سال ۹۹-۹۸ خبر داد و گفت: این آزمون، فردا جمعه سی ام فروردین ماه برگزار می شود.
۱۳۹۸/۱/۲۹ - ۱۲:۵۳
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس