*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸ \ ۲۱ رمضان ۱۴۴۰ \ Monday, May 27, 2019
اعزام ۸۰ مبلّغ از سوی دفتر نمایندگی ولی فقیه در فارس به روستا های استان حوزه/ مسئول امور روحانیون دفتر نمایندگی ولی فقیه در استان فارس از اعزام ۸۰ مبلّغ به روستاهای استان در ایام ماه رمضان خبر داد.
۱۳۹۸/۲/۲۵ - ۱۴:۲۴
امام جمعه گراش: پخش یک آهنگ ضدارزشی در چند مدرسه برنامه ریزی شده بود حوزه/ امام جمعه گراش با بیان اینکه اجرای یک آهنگ ضدارزشی در چند مدرسه برنامه ریزی شده بود، گفت: عده ای با برنامه ریزی در صدد از بین بردن شعارهای ارزشی و انقلابی نظام مقدس اسلامی هستند.
۱۳۹۸/۲/۲۵ - ۱۴:۲۴
مدیرکل صدا و سیما استان فارس مطرح کرد: تلاش ۳۰۰ شبکه ماهواره ای برای جدایی بین امت و امام حوزه/ سهرابی با اشاره به اینکه دشمنان با ایجاد شبکه های ماهواره ای در صدد ضربه زدن به سبک زندگی اسلامی هستند، تصریح کرد: ۳۰۰ شبکه ماهواره ای در کشور عملیات روانی انجام می دهند تا امت و امام را از هم جدا کنند.
۱۳۹۸/۲/۲۴ - ۱۰:۱۸
جانشین فرمانده سپاه فجر استان فارس: آمریکا اگر جرأت و قدرت داشت کار یمن و سوریه را یکسره می کرد حوزه/ جانشین فرمانده سپاه فجر استان فارس با اشاره به هیاهوهای تبلیغاتی آمریکایی ها، گفت: ناو بسیار آسیب پذیر تر از پایگاه هوایی است؛ اگر آمریکایی ها قدرت و جرات داشتند قطعا کار سوریه، یمن و عراق را یکسره می کردند؛ مسلما باید بدانند به فرمایش مقام معظم رهبری آنان در کاخ های شیشه ای هستند.
۱۳۹۸/۲/۲۴ - ۱۰:۰۸
رئیس کل دادگستری استان فارس: جای برخی معروف ها و منکرها عوض شده است حوزه/ رئیس کل دادگستری استان فارس با اشاره به این که جای برخی معروف ها و منکرها عوض شده است، گفت: امام خمینی(ره) می فرماید مسئولان در نظام مقدس اسلامی اگر در جهت ایجاد حکومت جهانی حضرت حجت(عج) حرکت نکنند، خائن و خطر ساز هستند.
۱۳۹۸/۲/۲۴ - ۱۰:۰۸
انتقاد مدیرکل تبلیغات اسلامی فارس از عملکرد ادارات در ماه رمضان حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی فارس نخستین گام در بحث امر به معروف و نهی از منکر را تبیین و آموزش دانست و گفت: چه شده که در شیراز ماه رمضان می آید، اما هیچ نهاد و ارگانی حتی یک تابلو تبلیغاتی در سطح شهر نمی زند.
۱۳۹۸/۲/۲۴ - ۱۰:۰۲
فرمانده انتظامی استان فارس: برخی مسئولین تمایل به کنترل فضای مجازی ندارند حوزه/ فرمانده انتظامی استان فارس با اشاره به وضع فضای مجازی، گفت: هرچند برخی افراد که مسئولیت دارند، تمایلی به کنترل فضای مجازی ندارند، اما نیروی انتظامی اقداماتی در این زمینه انجام داده است و با افرادی که فعالیت های هنجارشکنانه در این فضا داشته باشند به شدت برخورد می شود.
۱۳۹۸/۲/۲۴ - ۱۰:۰۲
اخبار کوتاه مدارس علمیه خواهران استان فارس حوزه/ کرسی آزاد اندیشی با موضوع «چالش های اخلاقی فمنیسم در فرزند آوری از دیدگاه اسلام و راهکارهای آن» باحضور استاد منتقد و استاد داور، در مدرسه علمیه الزهرا(س) نی ریز برگزار شد.
۱۳۹۸/۲/۲۱ - ۲۱:۱۵
اساتید شاهد و ایثارگر حوزه فارس تجلیل شدند حوزه/ آیین تجلیل از اساتید شاهد و ایثارگر حوزه علمیه استان فارس در شیراز برگزار شد.
۱۳۹۸/۲/۲۱ - ۱۳:۵۲
معاون پژوهش حوزه علمیه فارس خبر داد: نخستین جلسه بررسی و دفاع از پایان نامه سطح ۳ مشاوره اسلامی در شیراز حوزه/ معاون پژوهش حوزه علمیه استان فارس از برگزاری نخستین جلسه بررسی و دفاع از پایان نامه سطح ۳ مشاوره اسلامی مرکز تخصصی امام حسین(ع) در شیراز خبر داد.
۱۳۹۸/۲/۲۰ - ۲۰:۱۵
کارشناس مسائل سیاسی: پخش کلیپ رقص زمینه ساز انحراف آینده سازان جامعه است حوزه/ کارشناس سیاسی به پخش کلیپ اخیر رقص در مدارس اشاره کرد و گفت: در مدراس رقص و شادی برقرار کردند تا فرزنذان این مرز و بوم را منحرف کنند و بگویند بسیجیان مخالف آزادی هستند، اما مردم دیگر فریب دشمنان و نفوذی ها را نخواهند خورد.
۱۳۹۸/۲/۲۰ - ۱۴:۳۰
توزیع ۱۵ هزار کیسه «همیان مولا» در استان فارس حوزه/ معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد فارس از توزیع ۱۵ هزار کیسه همیان مولا برای کمک به روزه داران نیازمند در ماه مبارک رمضان خبر داد.
۱۳۹۸/۲/۲۰ - ۰۰:۰۵
همایش تبیین بیانیه گام دوم انقلاب در شیراز برگزار می شود حوزه/ فرمانده حوزه مقاومت بسیج امام جواد (ع) شیراز از برگزاری همایش تبیین بیانیه گام دوم انقلاب در شیراز خبر داد.
۱۳۹۸/۲/۱۸ - ۰۲:۱۰
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بقیه الله(عج) شیراز: معلم سنگربان اقلیم ایمان است حوزه/ مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه بقیة الله شیراز معلم را سنگر بان اقلیم ایمان دانست و خاطرنشان کرد: معلم ارزش و بهایی است که انسان می تواند دیگران را به راه خداوند هدایت کند، معلم امانت داری است که غیر از امانت های دیگر است چراکه انسان امانت اوست.
۱۳۹۸/۲/۱۷ - ۱۳:۰۳
معاون فرهنگي و اجتماعي اوقاف و امورخيريه فارس: ۱۱۵ جلسه بیان تفسیر در فارس برگزار می شود/ اعزام مبلغین زباندان حوزه/ معاون فرهنگي و اجتماعي اداره كل اوقاف و امورخيريه فارس از برگزاری ۱۱۵ جلسه تفسیر قرآن مبلغین در سطح استان خبر داد.
۱۳۹۸/۲/۱۶ - ۱۵:۳۹
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان فارس خبر داد: اجرای ۳۰۰ برنامه طرح ضیافت در بقاع متبرکه فارس حوزه/ مدیرکل اوقاف و امور خیریه فارس از اجرای ۳۰۰ برنامه با عنوان طرح ضیافت در بقاع متبرکه استان خبر داد.
۱۳۹۸/۲/۱۶ - ۱۵:۳۴
معاون تبلیغات اسلامی فارس: تفسیر دین متناسب با غرب شیعه را تهدید می کند حوزه/ معاون فرهنگی، آموزش و پژوهش تبلیغات اسلامی فارس با بیان این که آن چیزی که مبانی شیعه و دینی را تهدید می کند تفسیر دین متناسب با غرب است، گفت: نگاهی که اساسا اندیشه تشیع را ترویج می دهد، نگاه منفعل نیست و نگاهی است که برنامه ریزی و آینده نگری می کند و در واقع نگاه دینی است.
۱۳۹۸/۲/۱۴ - ۱۷:۲۱
معاون آموزشی و پژوهشی سازمان تبلیغات کشور: نهادهای فرهنگی از نظر بودجه ای تحریم اند/ آبروی طرفداران برجام رفت حوزه/ معاون آموزشی و پژوهشی سازمان تبلیغات کشور با اشاره به این که نهادهای فرهنگی از نظر بودجه ای تحریم هستند، گفت: اکنون دو بلوک اسلام و غرب در جهان وجود دارد که غرب در حال فروپاشی است و یک تمدن بیشتر نمی ماند آن هم اسلام است، لذا برای ایجاد آن باید تلاش کنیم.
۱۳۹۸/۲/۱۴ - ۱۵:۱۶
همایش «طلایه داران تبلیغ» در شیراز برگزار شد حوزه/ همایش «طلایه داران تبلیغ» با حضور روحانیون مستقر، هجرت، ائمه جماعات و دیگر مبلیغین در شیراز برگزار شد.
۱۳۹۸/۲/۱۴ - ۱۴:۱۱
انتقاد جامعه اساتید حوزه فارس از مراسم روز بزرگداشت سعدی حوزه/ جامعه اساتید حوزه علمیه استان فارس، در بیانیه ای از اجرای برخی برنامه های هنجار شکن در مراسم روز بزرگداشت سعدی را انتقاد کرد.
۱۳۹۸/۲/۱۴ - ۱۰:۳۱
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس