*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶ \ الأربعاء ١ رجب ١٤٣٨ \ Wednesday, March 29, 2017
طلاب شیرازی با نهج البلاغه آشنا می‌شوند حوزه/ تولیت مدرسه علمیه امام عصر (عج) شیراز، از برگزاری کارگاه بررسی خطبه متقین نهج البلاغه ویژه ۵۰ نفر از طلاب این حوزه علمیه خبر داد.
۱۳۹۵/۱۰/۴ - ۱۶:۰۷
مدیر مدرسه شهید دستغیب شیراز : جامعه امروز از مکارم اخلاقی فاصله گرفته است حوزه/ مدیر مدرسه شهید دستغیب شیراز با بیان این که جامعه امروز از مکارم اخلاقی فاصله گرفته است، گفت: فرو بردن خشم و دفع رذایل اخلاقی از آنچنان اهمیت و اولویتی برخوردار است که رسول خدا(ص)، هدف بعثت خود را تکمیل مکارم اخلاقی برشمردند.
۱۳۹۵/۱۰/۲ - ۱۷:۵۹
حجت الاسلام عارف پور: پایبندی به اصل قرآنی مقاومت از ارکان هویتی انقلاب اسلامی است حوزه/ مدیر مدرسه آقاباباخان شیراز در نشست "مقاومت در مبارزه" اظهار داشت: پایبندی به اصل قرآنی مقاومت، ضدیت با نظام سلطه و مبارزه با آمریکا، از ارکان هویتی انقلاب اسلامی است.
۱۳۹۵/۱۰/۱ - ۱۸:۴۲
جاذبه مؤمنانه در پرتو شخصیت و افکار شهید مطهری بررسی می شود حوزه/ مدیر مدرسه امام علی بن ابیطالب(ع) لارستان، از برگزاری هم اندیشی و بررسی "جاذبه مومنانه در پرتو شخصیت و افکار شهید مطهری" ویژه ۸۰ نفر از حوزویان این شهرستان خبر داد.
۱۳۹۵/۱۰/۱ - ۱۸:۳۵
علل و عوامل گرایش به "عرفان های کاذب و تفکرات انحرافی" بررسی می شود حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام رضا(ع) جهرم، از برگزاری نشست بررسی علل و عوامل گرایش به "عرفان های کاذب و تفکرات انحرافی" ویژه همسران و فرزندان روحانیون این مدرسه خبر داد.
۱۳۹۵/۱۰/۱ - ۱۷:۱۰
تولیت مدرسه علمیه امام مهدی(عج) نیریز: ساختار نظام آموزشی و پژوهشی حوزه به روز شود حوزه/ تولیت مدرسه علمیه امام مهدی(عج) نیریز گفت: ساختار تعلیم و تربیت و نظام آموزشی و پژوهشی باید به روز شود تا حوزویان با تولید فکر و فرهنگ، بصیرت عمومی را افزایش دهند.
۱۳۹۵/۹/۳۰ - ۱۸:۱۶
با شرکت در کارگاه آموزشی دو روزه؛ طلاب شیرازی با اصول مشاوره آشنا می شوند حوزه/ مدیر مدرسه قوام شیراز، از برگزاری دوره های مشاوره طلاب در این مدرسه علمیه خبر داد.
۱۳۹۵/۹/۳۰ - ۱۸:۱۵
کارگاه آموزشی "نوجوان شناسی" ویژه مبلغین دارابی برگزار می شود حوزه/ مدیر مدرسه امام صادق(ع) داراب، از برگزاری کارگاه آموزشی "نوجوان شناسی" به مدت ۳ روز ویژه مبلغین خواهر و برادر این شهرستان خبر داد.
۱۳۹۵/۹/۲۹ - ۱۸:۰۱
طلاب شیرازی مبانی "احکام کسب و کار" را فرا می گیرند حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام صادق(ع) مرودشت، از برگزاری نشست بررسی ضرورت آموزش "احکام کسب و کار" در این مدرسه داد.
۱۳۹۵/۹/۲۸ - ۱۹:۱۰
مدیر مدرسه شهید دستغیب شیراز: زورگویی و تحقیر ملت ها از ویژگی های استکبار جهانی است حوزه/ مدیر مدرسه شهید دستغیب شیراز گفت: مستکبران با استفاده از جنگ روانی از هیمنه ی دروغی خود بت قدرتمندی می سازند و از هیچ اقدامی برای خوار کردن ملت ها و انسانها غفلت نمی کنند.
۱۳۹۵/۹/۲۸ - ۱۴:۰۵
عضو دفتر حضرت آیت آلله العظمی مکارم شیرازی: با شیوه های نوین تبلیغ، روحیه انقلاب گری در جامعه تثبیت می شود حوزه/ حجت الاسلام وزیری به روحیه انقلاب گری مورد نظر مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: با شیوه های نوین تبلیغ، روحیه انقلاب گری در جامعه تثبیت می شود.
۱۳۹۵/۹/۲۵ - ۱۵:۴۷
تولیت مدرسه بیت المهدی(عج) شیراز: پیمان شکنی و بد عهدی آمریکایی ها ریشه تاریخی دارد حوزه/ تولیت مدرسه بیت المهدی(عج) شیراز با اشاره به تمدید تحریم های ده ساله ایران و بدعهدی آمریکایی ها گفت: به مستکبرانی چون آمریکا نباید اعتماد کرد چرا که این بی اعتمادی ها و پیمان شکنی ها کار همیشگی آنها می باشد.
۱۳۹۵/۹/۲۵ - ۱۵:۳۱
در مدرسه قوام شیراز؛ اخلاق از نگاه نهج البلاغه بررسی می شود حوزه/ مدیر مدرسه علمیه قوام شیراز، از برگزاری نشست بررسی اخلاق از دیدگاه نهج البلاغه و سخنان گهربار امیرالمومنین(ع) در این مدرسه خبر داد.
۱۳۹۵/۹/۲۵ - ۱۵:۰۱
استاد حوزه فارس : رباخواری موجب سستی پیوندهای اجتماعی می شود حوزه/ تولیت مدرسه علمیه امام صادق(ع) مرودشت در جمع حوزویان به فلسفه "ربا" اشاره کرد و گفت: رباخواری موجب سستی پیوندهای اجتماعی و عواطف شده، بذر کینه و دشمنی را در دل ها می پاشد.
۱۳۹۵/۹/۲۵ - ۰۹:۲۲
مدیر حوزه فارس: اسلام ؛ دینی منبسط و بسته نیست حوزه / اسلام ناب محمدی دینی منبسط و بسته نیست بلکه در همه زمینه های علمی حرف برای گفتن و راهنمایی بشر امروزی دارد.
۱۳۹۵/۹/۲۴ - ۱۸:۲۸
مدیر مدرسه آقاباباخان شیراز: تکفیری ها هیچ بویی از انسانیت نبرده اند حوزه/ مدیر مدرسه علمیه آقاباباخان شیراز با بیان اینکه داعش درصدد اجرای احکام ظاهری شریعت با توسل به فشار و خشونت است، گفت: تکفیری ها هیچ بویی از انسانیت نبرده اند.
۱۳۹۵/۹/۲۴ - ۱۳:۰۲
وحدت و همدلی از ضرورت های جامه پویا و درحال پیشرفت است حوزه/ معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان فارس وحدت و همدلی را از ضرورت های اجتناب ناپذیر جامعه پویا، امیدوار و در حال پیشرفت بیان کرد و گفت: وحدت و همدلی جامه را از خطر آسیب و ناکامی در امان می دارد.
۱۳۹۵/۹/۲۳ - ۱۷:۳۹
رئیس سازمان اوقاف کشور: استعدادهای قرآنی کشور شناسایی و حمایت می شوند حوزه/ رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور بر شناسایی استعدادهای قرآنی و پرورش آنها در جهت هدایت جامعه تأکید کرد.
۱۳۹۵/۹/۲۳ - ۱۷:۳۷
با حضورطلاب جدیدالورود: همایش طلیعه حضور درحوزه فارس برگزار می شود حوزه/ همزمان با ایام هفته وحدت و ولادت حضرت رسول الله(ص) ششمین همایش استانی طلیعه حضور ویژه طلاب جدیدالورود برگزار می شود.
۱۳۹۵/۹/۲۳ - ۱۷:۱۳
مدیر مدرسه علمیه شهید دستغیب شیراز: قرآن نقشه راه بشریت از مشکلات است حوزه/ مدیر مدرسه شهید دستغیب شیراز گفت: قرآن معجزه ماندگار پیامبر اسلام(ص) بود تا ناتوانی دشمنان را از آوردن چنین کلامی ثابت کند و به آنها بفهماند که این آیات، کلام خدا است که برای هدایت بشر فرستاده شده است.
۱۳۹۵/۹/۲۳ - ۱۶:۴۵
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس