*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ \ ۱۱ جمادى الثانية ۱۴۴۰ \ Saturday, February 16, 2019
مدیرکل صدا و سیمای فارس: حوزه علمیه «کارشناس رسانه» تربیت کند حوزه/ مدیرکل صدا و سیمای فارس در دیدار آیت الله اعرافی خواستار تربیت «کارشناس رسانه» در حوزه های علمیه شد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۰۹:۴۲
مدیر حوزه علمیه فارس: اگر حوزه علمیه مردم را تغذیه فکری نکند، جامعه دچار مشکل می شود حوزه/ مدیر حوزه علمیه فارس در نشست مدیران استان فارس با آیت الله اعرافی، گفت: می طلبد تا مسئولان توجه بیشتری به رفع مشکلات حوزه علمیه داشته باشند تا حوزه بتواند وظایف خود را به خوبی انجام دهد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۰۹:۴۱
در نشست آیت الله اعرافی با شورای حوزه علمیه فارس مطرح شد؛ از بررسی منابع مورد نیاز برای اداره مدارس فارس تا لزوم تربیت مربی مبلغ حوزه/ در نشست صمیمانه آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور با اعضای شورای حوزه علمیه استان بر رفع مشکلات تاکید شد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۰۹:۲۱
آیت الله اعرافی در حرم مطهر شاهچراغ(ع): بیش از ۱۳۰ آیه قرآن با فاطمه زهرا(س) مستقیما در ارتباط است حوزه/ مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور با بیان این که بیش از ۱۳۰ آیه در قرآن با فاطمه زهرا(س) مستقیم در ارتباط است، گفت: زن در اسلام یعنی حضرت فاطمه ای(س) که جایگاه رفیعی در همه عرصه ها دارد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۰۹:۲۰
مدیر حوزه های علمیه کشور در شیراز: مشکلات مالی حوزه حاد و بی سابقه است حوزه/ آیت الله اعرافی با تاکید بر این که حوزه های علمیه استان ها از جهت مالی خود اتکا باشند، گفت: امسال مشکلات مالی حاد و بی سابقه ای وجود دارد و باید حوزه به سمت ایجاد منابع پایدار حرکت کند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۰۹:۱۹
مدیر مدرسه علمیه باقرالعلوم(ع) گراش مطرح کرد: کاهش آسیب های اجتماعی با اجرای امر به معروف و نهی از منکر حوزه/ مدیر مدرسه علمیه باقرالعلوم(ع) گراش برگزاری جلسه امر به معروف و نهی از منکر را یکی از فعالیت های این مجموعه دانست و گفت: توجه به فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر موجب کاهش معضلات اخلاقی و آسیب های اجتماعی در جامعه می شود.
۱۳۹۷/۱۱/۱۳ - ۰۲:۳۵
در جلسه جامعه روحانیت شیراز با آیت الله اعرافی مطرح شد؛ مرکز تخصصی «امام جمعه» راه اندازی شود/ در معرفی دستاوردهای حوزه ضعیف عمل شده است حوزه/ در نشست صمیمی اعضای جامعه روحانیت شیراز با آیت الله اعرافی با اشاره به ضرورت معرفی دستاوردهای عظیم حوزه های علمیه، بر ضرورت راه اندازی مرکز تخصصی «امام جمعه»، رسیدگی به وضع معیشتی طلاب و توسعه فعالیت های تهذیبی در مدارس علمیه تاکید شد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۲ - ۱۷:۵۷
آیت الله اعرافی در جامعه روحانیت شیراز: اجرای برنامه پنج ساله حوزه از سال ۹۸ آغاز می شود/ باید به تناسب وضع جامعه پاسخگو بود حوزه/ مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور با بیان این که برای نخستین بار حوزه دارای سند برنامه پنج ساله است که از سال ۹۸ اجرای آن آغاز خواهد شد، گفت: گرچه بسیاری از فعالیت ها در حوزه علمیه جهادی انجام می شود، اما علی رغم همه مشکلات باید پاسخگوی جامعه بود.
۱۳۹۷/۱۱/۱۲ - ۱۷:۵۵
معاون تبلیغ حوزه علمیه فارس: ۲۷۷ مبلغ هجرت در فارس فعالیت تبلیغی می کنند حوزه/ معاون تبلیغ و امور فرهنگی حوزه علمیه استان فارس، در جلسه مدیریت حوزه استان با آیت الله اعرافی، گفت: ۲۷۷ مبلغ هجرت در فارس فعالیت تبلیغی می کنند.
۱۳۹۷/۱۱/۱۲ - ۱۵:۲۵
معاون تهذیب حوزه های علمیه کشور در شیراز: راه اندازی مراکز مشاوره در حوزه های استان ها دنبال می شود حوزه/ معاون تهذیب حوزه های علمیه سراسر کشور با بیان اینکه در استان فارس طرح جامع تربیتی در ۴۵ مدرسه اجرا می شود که جای تشکر دارد، گفت: استان فارس نیاز به راه اندازی مرکز مشاوره دارد تا مشاوره های لازم را به طلاب ارائه دهد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۲ - ۱۵:۲۳
معاون آموزش حوزه های علمیه کشور در شیراز: امتحانات شفاهی به استان ها واگذار می شود حوزه/ معاون آموزش حوزه های علمیه کشور به موضوع واسپاری امتحان شفاهی استادی به استان ها اشاره کرد و گفت: در حال واسپاری به برخی استان ها هستیم، البته جلسات با حضور یک استاد از قم برگزار می شود.
۱۳۹۷/۱۱/۱۲ - ۱۵:۱۴
معاون تهذیب حوزه علمیه فارس: ۴۵ مدرسه دارای شورای تهذیبی هستند حوزه/ معاون تهذیب حوزه علمیه فارس در جلسه مدیریت حوزه استان با آیت الله اعرافی، گفت: ۴۵ مدرسه دارای شورای تهذیبی هستند که فعالیت ها را دنبال می کنند، البته برخی از مدارس عمل نمی کنند اما کارها را پیش می بریم.
۱۳۹۷/۱۱/۱۲ - ۱۵:۰۹
مدیر حوزه های علمیه کشور به شیراز سفر کرد+ عکس حوزه/ آیت الله اعرافی، مدیر حوزه های علمیه کشور، همزمان با فرار رسیدن ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی، در رأس یک هیئت حوزوی، به استان فارس سفر کرد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۲ - ۱۵:۰۱
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس: بیش از ۸۰ هزار برنامه دهه فجر انقلاب در استان فارس اجرا می شود حوزه/ رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس، در مراسم چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی که با حضور آیت الله اعرافی برگزار شد، گفت: با مشارکت مردم بیش از ۸۰ هزار برنامه و ۱۴ موضوع در استان اجرا خواهد شد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۲ - ۱۳:۴۷
مدیر حوزه علمیه استان فارس: حوزه استان فارس دارای ۵۳ واحد آموزشی است حوزه/ مدیر حوزه علمیه فارس، در جلسه مدیریت حوزه استان با آیت الله اعرافی، گفت: استان فارس دارای ۵۳ واحد آموزشی است که از این تعداد ۴۳ مدرسه بلند مدت، ۶ مدرسه سفیران هدایت و همچنین سه رشته تخصصی و یک شعبه وجود دارد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۲ - ۱۳:۴۲
آیت الله اعرافی در شیراز: انقلاب اسلامی تئوری های پایان دین در جامعه را جمع کرد/ غرب می خواهد ما مزدور و نوکر باشیم حوزه/ مدیر حوزه های علمیه کشور گفت: آنان که در علوم احتماعی و سیاسی و تئوری غرب مطالعه دارند، یک اصل را می بینند علوم فلسفی و اجتماعی غرب در قبل از انقلاب پدید آمد و تئوری همه آنان این بود که دوران دین به پایان رسیده و بشر باید با علم منهای دین زندگی خود را سامان دهد اما انقلاب اسلامی تئوری های بسیاری را در دنیا نابود کرد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۲ - ۱۳:۰۴
مسئول عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی فارس خبر داد: برپایی نمایشگاه «دستاورد های پلیس بعد از انقلاب» در شیراز حوزه/ مسئول عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی استان فارس از برپایی نمایشگاه «دستاورد های پلیس بعد از انقلاب» خبر داد و گفت: این نمایشگاه با هدف به نمایش گذاشتن پیشرفت و توسعه پلیس بعد از انقلاب در دهه مبارکه فجر برپا خواهد شد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۲ - ۰۲:۲۰
در مراسم معرفی فرمانده ناحیه بقیة الله(عج) شیراز تاکید شد؛ سنگر پاسداری از انقلاب را ترک نکنیم حوزه/ در مراسم معرفی فرمانده سپاه ناحیه بقیة الله(عج) شیراز بر ضرورت حضور مستمر در سنگر پاسداری از انقلاب تاکید شد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۶:۱۴
جانشین فرمانده سپاه فجر فارس: افتتاح پالایشگاه ستاره خلیج فارس نتیجه اجرای فرمان رهبری است حوزه/ جانشین فرمانده سپاه فجر فارس گفت: کسانی که فرمان رهبر خود را گوش کرده اند امروز با افتخار می گویند پالایشگاه ستاره خلیج فارس را ساخته و در عرصه بنزین که دچار تهدید بودیم خودکفا شده ایم.
۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۱:۱۳
دوره «تاریخ تحلیلی انقلاب» در مدرسه علمیه فیروزآباد برگزار شد حوزه/ دوره تاریخ تحلیلی انقلاب اسلامی با حضور جواد موگویی در مدرسه علمیه محمدیه فیروزآباد برگزار شد.
۱۳۹۷/۱۱/۱۰ - ۱۱:۱۲
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس