*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ \ الأحد ٤ جمادى الأولى ١٤٣٩ \ Sunday, January 21, 2018
در نشست "تبلیغ و نقش طلاب در فضای مجازی" مطرح شد: حوزویان شیوه های جذب مخاطب در فضای مجازی را فرا بگیرند حوزه / فضای مجازی می تواند به عنوان فرصت و بستر بسیار مناسبی برای نشر آثار اعتقادی و مذهبی باشد، لذا لازم است طلاب و روحانیون ابتدا شیوه کار با این فضا را آموزش دیده و به فعالیت مستمر در این فضا بپردازند.
۱۳۹۵/۱۰/۹ - ۱۸:۴۱
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان فارس خبر داد: برگزاری مرحله استانی جشنواره قرآن و عترت استان فارس در روز بصیرت حوزه/ معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران استان فارس، از برگزاری مرحله استانی جشنواره قرآن و عترت در روز بصیرت خبر داد.
۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۲۰:۱۹
رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون خبر داد: اعزام ۱۵ هزار مبلغ بسیجی به اردوهای جهادی حوزه/ رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون کشور از اعزام ۱۵ هزار مبلغ به اردوهای جهادی خبر داد و گفت: این سازمان با اعزام روحانیون به اردوهای جهادی، علاوه بر مشارکت در سازندگی مناطق محروم، به ترویج فرهنگی دینی نیز می پردازد.
۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۱۹:۵۳
حجت الاسلام والمسلمین فال اسیری: باطن فتنه گران در عاشورای ۸۸ برای مردم نمایان شد حوزه/ تولیت مدرسه علمیه امام مهدی(عج) نیریز گفت: متاسفانه در چند ماه، ذهن های مردم را مشغول خود کردند، ولی بعد از آن که باطن ها در روز قدس و عاشورا مشخص شد، همگان فهمیدند پشت پرده این بازی ها چه کسی است و مردم در ادامه، حماسه ۹ دی را به راه انداختند.
۱۳۹۵/۱۰/۶ - ۱۵:۱۲
دوره آموزشی "راه های کسب بصیرت" در استان فارس برگزار می شود حوزه/ مدیر مدرسه باقرالعلوم (ع) فراشبند استان فارس، از برگزاری دوره آموزشی راه‌های کسب بصیرت ویژه ۷۰ نفر از طلاب و روحانیون این شهرستان خبر داد.
۱۳۹۵/۱۰/۴ - ۱۸:۰۵
طلاب شیرازی با نهج البلاغه آشنا می‌شوند حوزه/ تولیت مدرسه علمیه امام عصر (عج) شیراز، از برگزاری کارگاه بررسی خطبه متقین نهج البلاغه ویژه ۵۰ نفر از طلاب این حوزه علمیه خبر داد.
۱۳۹۵/۱۰/۴ - ۱۶:۰۷
مدیر مدرسه شهید دستغیب شیراز : جامعه امروز از مکارم اخلاقی فاصله گرفته است حوزه/ مدیر مدرسه شهید دستغیب شیراز با بیان این که جامعه امروز از مکارم اخلاقی فاصله گرفته است، گفت: فرو بردن خشم و دفع رذایل اخلاقی از آنچنان اهمیت و اولویتی برخوردار است که رسول خدا(ص)، هدف بعثت خود را تکمیل مکارم اخلاقی برشمردند.
۱۳۹۵/۱۰/۲ - ۱۷:۵۹
حجت الاسلام عارف پور: پایبندی به اصل قرآنی مقاومت از ارکان هویتی انقلاب اسلامی است حوزه/ مدیر مدرسه آقاباباخان شیراز در نشست "مقاومت در مبارزه" اظهار داشت: پایبندی به اصل قرآنی مقاومت، ضدیت با نظام سلطه و مبارزه با آمریکا، از ارکان هویتی انقلاب اسلامی است.
۱۳۹۵/۱۰/۱ - ۱۸:۴۲
جاذبه مؤمنانه در پرتو شخصیت و افکار شهید مطهری بررسی می شود حوزه/ مدیر مدرسه امام علی بن ابیطالب(ع) لارستان، از برگزاری هم اندیشی و بررسی "جاذبه مومنانه در پرتو شخصیت و افکار شهید مطهری" ویژه ۸۰ نفر از حوزویان این شهرستان خبر داد.
۱۳۹۵/۱۰/۱ - ۱۸:۳۵
علل و عوامل گرایش به "عرفان های کاذب و تفکرات انحرافی" بررسی می شود حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام رضا(ع) جهرم، از برگزاری نشست بررسی علل و عوامل گرایش به "عرفان های کاذب و تفکرات انحرافی" ویژه همسران و فرزندان روحانیون این مدرسه خبر داد.
۱۳۹۵/۱۰/۱ - ۱۷:۱۰
تولیت مدرسه علمیه امام مهدی(عج) نیریز: ساختار نظام آموزشی و پژوهشی حوزه به روز شود حوزه/ تولیت مدرسه علمیه امام مهدی(عج) نیریز گفت: ساختار تعلیم و تربیت و نظام آموزشی و پژوهشی باید به روز شود تا حوزویان با تولید فکر و فرهنگ، بصیرت عمومی را افزایش دهند.
۱۳۹۵/۹/۳۰ - ۱۸:۱۶
با شرکت در کارگاه آموزشی دو روزه؛ طلاب شیرازی با اصول مشاوره آشنا می شوند حوزه/ مدیر مدرسه قوام شیراز، از برگزاری دوره های مشاوره طلاب در این مدرسه علمیه خبر داد.
۱۳۹۵/۹/۳۰ - ۱۸:۱۵
کارگاه آموزشی "نوجوان شناسی" ویژه مبلغین دارابی برگزار می شود حوزه/ مدیر مدرسه امام صادق(ع) داراب، از برگزاری کارگاه آموزشی "نوجوان شناسی" به مدت ۳ روز ویژه مبلغین خواهر و برادر این شهرستان خبر داد.
۱۳۹۵/۹/۲۹ - ۱۸:۰۱
طلاب شیرازی مبانی "احکام کسب و کار" را فرا می گیرند حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام صادق(ع) مرودشت، از برگزاری نشست بررسی ضرورت آموزش "احکام کسب و کار" در این مدرسه داد.
۱۳۹۵/۹/۲۸ - ۱۹:۱۰
مدیر مدرسه شهید دستغیب شیراز: زورگویی و تحقیر ملت ها از ویژگی های استکبار جهانی است حوزه/ مدیر مدرسه شهید دستغیب شیراز گفت: مستکبران با استفاده از جنگ روانی از هیمنه ی دروغی خود بت قدرتمندی می سازند و از هیچ اقدامی برای خوار کردن ملت ها و انسانها غفلت نمی کنند.
۱۳۹۵/۹/۲۸ - ۱۴:۰۵
عضو دفتر حضرت آیت آلله العظمی مکارم شیرازی: با شیوه های نوین تبلیغ، روحیه انقلاب گری در جامعه تثبیت می شود حوزه/ حجت الاسلام وزیری به روحیه انقلاب گری مورد نظر مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: با شیوه های نوین تبلیغ، روحیه انقلاب گری در جامعه تثبیت می شود.
۱۳۹۵/۹/۲۵ - ۱۵:۴۷
تولیت مدرسه بیت المهدی(عج) شیراز: پیمان شکنی و بد عهدی آمریکایی ها ریشه تاریخی دارد حوزه/ تولیت مدرسه بیت المهدی(عج) شیراز با اشاره به تمدید تحریم های ده ساله ایران و بدعهدی آمریکایی ها گفت: به مستکبرانی چون آمریکا نباید اعتماد کرد چرا که این بی اعتمادی ها و پیمان شکنی ها کار همیشگی آنها می باشد.
۱۳۹۵/۹/۲۵ - ۱۵:۳۱
در مدرسه قوام شیراز؛ اخلاق از نگاه نهج البلاغه بررسی می شود حوزه/ مدیر مدرسه علمیه قوام شیراز، از برگزاری نشست بررسی اخلاق از دیدگاه نهج البلاغه و سخنان گهربار امیرالمومنین(ع) در این مدرسه خبر داد.
۱۳۹۵/۹/۲۵ - ۱۵:۰۱
استاد حوزه فارس : رباخواری موجب سستی پیوندهای اجتماعی می شود حوزه/ تولیت مدرسه علمیه امام صادق(ع) مرودشت در جمع حوزویان به فلسفه "ربا" اشاره کرد و گفت: رباخواری موجب سستی پیوندهای اجتماعی و عواطف شده، بذر کینه و دشمنی را در دل ها می پاشد.
۱۳۹۵/۹/۲۵ - ۰۹:۲۲
مدیر حوزه فارس: اسلام ؛ دینی منبسط و بسته نیست حوزه / اسلام ناب محمدی دینی منبسط و بسته نیست بلکه در همه زمینه های علمی حرف برای گفتن و راهنمایی بشر امروزی دارد.
۱۳۹۵/۹/۲۴ - ۱۸:۲۸
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس