*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵ \ الأحد ٢٢ جمادى الأولى ١٤٣٨ \ Sunday, February 19, 2017
حجت الاسلام والمسلمین کلانتری: عظمت و شخصیت خانواده به حفظ حرمت هاست حوزه/ خانواده اسلامی باید مسائل شرعی و اخلاق اسلامی را مراعات کند و اگر زن و مرد یکدیگر را درک نکنند، هر دو طرف در مقابل فشارهای زندگی ضرر خواهند دید، لذا عظمت، شخصیت و موقعیت خانواده به این است که زوجین با هم هماهنگ باشند.
۱۳۹۵/۷/۱۷ - ۱۷:۰۸
استاد حوزه علمیه فارس: بدون بصیرت افزایی آموزش های مذهبی بی تاثیر است حوزه/ تولیت مدرسه امام صادق(ع) مرودشت تاکید کرد: بدون در نظر گرفتن بصیرت هر آموزش مذهبی نمی تواند حرکت زا و معرفت آفرین باشد.
۱۳۹۵/۷/۱۷ - ۱۵:۴۶
با حضور ۸۰نفر از طلاب؛ کارگاه تخصصی نقد وهابیت و فرقه ها در لارستان برگزار می شود حوزه/ مدیر مدرسه امام علی بن ابیطالب(ع) لارستان، از برگزاری کارگاه نقد وهابیت و فرقه ها ویژه ۸۰ نفر از طلاب این شهرستان با حضور جمعی از مربیان، کارشناسان مذهبی و اساتید برجسته کشوری خبر داد.
۱۳۹۵/۷/۱۶ - ۰۱:۵۵
در دهه اول محرم انجام می گیرد؛ اجرای طرح تبلیغ چهره به چهره دانش آموزی در فارس حوزه/ همزمان با اجرای سوگواره بصیرت عاشورایی در ایام محرم ، طرح تبلیغ چهره به چهره دانش آموزی، در دهه اول محرم برگزار می گردد.
۱۳۹۵/۷/۱۴ - ۱۸:۵۴
استاد حوزه علمیه شیراز: محرم فرصتی مناسب برای احیای امربه معروف است حوزه/ امام جمعه موقت شیراز گفت: محرم فرصتی مناسب برای احیای امربه معروف و نهی از منکر است
۱۳۹۵/۷/۱۳ - ۱۷:۲۸
نقش حوزه علمیه در تبیین امر به معروف بررسی می شود حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امیرالمومنین(ع) شیراز، از برگزاری نشست "بررسی نقش حوزه علمیه در تبیین فریضه امر به معروف و نهی از منکر"، در این مدرسه خبر داد.
۱۳۹۵/۷/۱۳ - ۱۶:۰۲
رقابت ۲۰۰ استاد حوزه فارس در آزمون دریافت حکم استادی حوزه/ معاون آموزش حوزه علمیه فارس گفت: ۲۰۰ نفر از اساتید حوزه علمیه استان فارس که فاقد حکم و لزوم به ارتقای حکم دارند در آزمون استادی شرکت می کنند.
۱۳۹۵/۷/۱۳ - ۰۱:۲۵
در جلسه مسولین مدارس امین شیراز مطرح شد: حضور روحانیون در مدارس بسیاری از آسیب ها را کاهش می دهد حوزه/ مدير دفتر همكاري‌هاي معاونت تبلیغ حوزه های علمیه با تاکید بر اهمیت تربیت و تزکیه نفس، گفت: حضور مبلغان در مدارس آموزش و پرورش باعث کاهش بسیاری از آسیب ها می گردد.
۱۳۹۵/۷/۱۲ - ۱۵:۲۱
مدیر حوزه علمیه استان فارس : امر به معروف تأمین کننده امنیت و آرامش اجتماعی است حوزه/ مدیر حوزه علمیه فارس با تاکید بر گسترش بسترهای امنیتی در جامعه گفت: امر به معروف تأمین کننده امنیت و آرامش اجتماعی و زمینه ساز تعالی انسان است.
۱۳۹۵/۷/۱۲ - ۱۲:۳۶
تولیت مدرسه اباصالح المهدی(عج): مبلغین فرهنگ عاشورا را تبیین کنند حوزه/ تولیت مدرسه اباصالح المهدی(عج) شهرستان زرقان با تاکید بر ضرورت تبیین فرهنگ عاشورا، گفت: عاشورا، ظهور ناب ترین رفتارهای تشکیلاتی اسلامی است که می تواند الگویی عالی برای یک جامعه اسلامی باشد.
۱۳۹۵/۷/۱۱ - ۱۷:۱۵
همزمان با ایام محرم؛ سلسله نشست‌هاي «بصيرت عاشورايي» در شیراز برگزار می شود حوزه/ مدیر مدرسه شهید آیت الله دستغیب شیراز،‌ از برگزاری سلسله نشست‌هاي «بصيرت عاشورايي» ویژه طلاب، همزمان با آغاز دهه محرم خبر داد.
۱۳۹۵/۷/۱۱ - ۱۷:۱۳
مدیر حوزه علمیه فارس: هیچ مکتبی به اندازه اسلام به علم اهمیت نداده است حوزه/ مدیر حوزه علمیه فارس با اشاره به اهمیت علم آموزی، گفت: هیچ مکتبی به اندازه اسلام به علم اهمیت نداده است.
۱۳۹۵/۷/۱۱ - ۰۸:۴۹
ویژه برنامه های حرم حضرت شاهچراغ(ع) در محرم حوزه/ معاون تبلیغات و ارتباطات اسلامی آستان مقدس احمدی ومحمدی(ع) برنامه های ماه محرم این آستان را تشریح کرد.
۱۳۹۵/۷/۱۰ - ۱۸:۳۶
معاون فرهنگی اداره کل اوقاف استان فارس خبر داد: اعزام قریب به ۵۰۰ مبلغ بومی و غیر بومی به مناطق مختلف فارس حوزه/ معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف استان فارس گفت: قریب به ۵۰۰ مبلغ بومی و غیر بومی در قالب طرح سوگواره بصیرت عاشورایی به نقاط مختلف استان فارس اعزام می شوند.
۱۳۹۵/۷/۱۰ - ۱۷:۵۶
آیت الله شیخ موحد: انقلابی بودن ذات حوزه علمیه است حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران فارس گفت: شاخصه اصلی انقلابی بودن، مردمی باقی ماندن و دنبال حقیقت رفتن در همه ی ابعاد است.
۱۳۹۵/۷/۱۰ - ۱۵:۱۹
شیوه های "همسرداری در سیره فاطمی" بررسی می شود حوزه/ کارگاه بررسی "شیوه های همسرداری در سیره علوی و فاطمی"، در مدرسه علمیه امام صادق(ع) شهرستان نیریز برگزار می گردد.
۱۳۹۵/۷/۸ - ۱۵:۰۴
مدیر مدرسه امیرالمومنین(ع) شیراز: اندیشه تهی از معارف الهی، پوچ و بی پایه است حوزه/ مدیر مدرسه امیرالمومنین(ع) شیراز گفت: رفتار انسان بر اساس اندیشه او است و اندیشه تهی از معارف اصیل و یا اندیشه التقاطی باعث رفتارهای پوچ خواهد شد.
۱۳۹۵/۷/۸ - ۱۴:۳۲
تولیت مدرسه علمیه اباصالح المهدی(عج) شهرستان زرقان: دفاع مقدس صحنه بروز مدیریت جهادی بود حوزه/ تولیت مدرسه اباصالح المهدی(عج) زرقان گفت: مدیریت جهادی در دفاع مقدس می تواند الگویی برای امروز و فردای مدیران نظام اسلامی باشد.
۱۳۹۵/۷/۷ - ۱۸:۵۱
دو خبر از مدرسه علی بن ابیطالب(ع) لارستان حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام علی بن ابیطالب(ع) لارستان، از اعزام ۵۰ نفر از مبلغین این مدرسه به مناطق محروم در ایام محرم خبر داد.
۱۳۹۵/۷/۷ - ۱۸:۲۹
در حوزه علمیه مرودشت؛ همایش برائت از برادران شیطان برگزار می شود حوزه/ مدیر مدرسه امام صادق(ع) مرودشت، از برگزاری همایش ۲ روزه برائت از برادران شیطان ویژه حوزویان این شهرستان خبر داد.
۱۳۹۵/۷/۶ - ۱۷:۴۴
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس