*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۲۷ آیان ۱۳۹۶ \ السبت ٢٨ صفر ١٤٣٩ \ Saturday, November 18, 2017
نماینده ولی فقیه در بوشهر: «روز مبارزات ضد استعماری زنان ایران» در تقویم ملی ثبت می شود حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه استان بوشهر گفت: «روز مبارزات ضد استعماری زنان ایران» به تأسی از حماسه زنان لرده دشتستان در تقویم ملی ثبت می شود.
۱۳۹۶/۸/۲۵ - ۱۴:۳۵
در جلسه شورای اداری بوشهر مطرح شد؛ نامه امام علی(ع) به مالک منشور مدیریتی است مدیر حوزه علمیه استان بوشهر با استناد به سخن امیرالمومنین(ع) درباره موانع موفقیت انسان اظهار داشت: کوتاه همتی، کم تجربگی و ناپختگی و ضعف در تصمیم گیری از موانع موفقیت انسان است، بنابراین یک مدیر در وهله نخست باید همت بلندی برای رسیدن به هدف داشته باشد و در مرحله بعد تجربه و پختگی لازم را داشته و از تجربه گرانسنگ دیگران به خوبی و با تواضع استفاده کند.
۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۱۶:۴۹
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر: شهرداری ها سهم نیم درصدی خود را کتابخانه ها پرداخت کنند/ از نویسندگان حمایت شود حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان این که شهرداری ها بر اساس مصوبه باید سهم نیم درصدی خود را کتابخانه ها پرداخت کنند، گفت: کتاب تنها یک جلد یا ورق نیست، بلکه محصول عمر انسان و بزرگترین هدیه نویسنده به جامعه است، به همین دلیل مردم باید نقش و ارزش کتاب را درک کنند.
۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۱۶:۴۸
در جلسه مدیر حوزه و رئیس هلال احمر بوشهر مطرح شد؛ فعالیت ۷ کانون جمعیت هلال احمر در مدارس علمیه بوشهر حوزه/ در حال حاضر در مدارس علمیه استان بوشهر تعداد هفت کانون هلال احمر فعال می باشند که نیاز است با برنامه ریزی های لازم، این تعداد افزایش داده شود.
۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۱۵:۲۲
معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه بوشهر تاکید کرد: لزوم ارائه آموزش های امداد و نجات به طلاب حجت الاسلام بردستانی گفت: فراگیری آموزش های امداد توسط طلاب تاثیر بسزایی در جامعه دارد و به واسطه ارتباط نزدیکی که روحانیان با مردم دارند می توانند در انتقال این دانش بسیار اثرگذار باشند.
۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۱۵:۱۷
آیت الله حسینی بوشهری: معاویه صفتان به انحراف جامعه می اندیشند/ خواص مراقب جریان نفوذ باشند حوزه/ عضو شرای عالی حوزه های علمیه کشور با اشاره به دوران خلافت معاویه، گفت: کار معاویه و همراهان او این بود که با نفود در بین آحاد جامعه آهسته آهسته آنها را با خود همراه کنند و بعد به آنان ضربه وارد کنند و حتی در جریان این حیله بسیاری از خواص تحت تاثیر این نفوذ قرار گرفتند.
۱۳۹۶/۸/۲۱ - ۱۶:۰۸
اعزام ۴۵۰ مبلغ و مبلغه در دهه آخر صفر به استان بوشهر مسئول اعزام و استقرار اداره کل تبلیغات اسلامی بوشهر از اعزام ۴۵۰ مبلغ و مبلغه استان بوشهر در دهه آخر خبر داد.
۱۳۹۶/۸/۲۱ - ۱۶:۰۲
مدیر حوزه علمیه استان بوشهر مطرح کرد: اربعین حسینی عامل وحدت و اتحاد اسلامى مدیر حوزه علمیه استان بوشهر گفت: راهپيمايى عظیم اربعين یک ظرفیت تمدنی بزرگ است که امروز عامل وحدت و اتحاد اسلامى شده و ملت های دنیا از هر نژاد و آیین و مذهبی را حول محور اهل بیت(ع) و امام حسین(ع) جمع کرده است.
۱۳۹۶/۸/۱۹ - ۱۴:۵۹
مهلت ارسال آثار به کنگره علامه بلادی بوشهری تا ۲۰ آبان ماه تمدید شد دبیر سومین کنگره علمی پژوهشی علامه بلادی بوشهر از تمدید مهلت ارسال آثار به دبیرخانه کنگره تا ۲۰ آبان ماه سال جاری خبر داد و گفت: با توجه به استقبال طلاب از کنگره، مهلت ارسال آثار تمدید شد.
۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۱۲:۳۰
دبیر ستاد اربعین حوزه علمیه استان بوشهر خبر داد: اعزام ۴۰۰ نفر از طلاب استان بوشهر برای شرکت در پیاده روی اربعین حجت الاسلام بردستانی از اعزام طلاب به سرزمین عراق جهت شرکت در این پیاده روی معنوی خبر داد و گفت: تاکنون تعداد ۴۰۰ تن از طلاب مدارس علمیه استان بوشهر به سفر زیارتی و پیاده روی اربعین حسینی اعزام شده اند.
۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۱۰:۵۵
مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر خواستار شد: لزوم اجرای پیوست فرهنگی در مناطق مهاجرپذیر صنعتی مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر با تاکید بر لزوم توجه به اجرای پیوست فرهنگی در مناطق صنعتی، گفت: زیرساخت های نفت و گاز بیشتر با نگاه اقتصادی طراحی و راه اندازی شده اند و به دلیل وجود آسیب هایی از قبیل اعتیاد در این مناطق، مقوله پیوست فرهنگی باید بیشتر مورد توجه قرار بگیرد.
۱۳۹۶/۷/۳۰ - ۱۵:۳۸
معاون تبلیغ حوزه علمیه استان بوشهر خبر داد: اجرای طرح جامع هنر در مدارس علمیه استان بوشهر حجت الاسلام سید رضا موسوی نژاد از تصویب طرح جامع هنر، بخش ترویجی هنر جهت اجرا در حوزه های علمیه خبر داد.
۱۳۹۶/۷/۳۰ - ۱۵:۱۱
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر: با ورزش می توان بسیاری از مشکلات و معضلات اجتماعی را حل کرد حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه ورزش قهرمانی و همگانی در شرایط کنونی یک ضرورت است، گفت: با ورزش می توان بسیاری از مشکلات و معضلات اجتماعی را حل کرد.
۱۳۹۶/۷/۳۰ - ۱۵:۱۰
در جلسه معاونان تهذیب مدارس علمیه استان مطرح شد؛ شورای تهذیب در مدارس علمیه بوشهر تشکیل می شود حوزه/ حجت الاسلام آذرشب از برگزاری دوره تکمیلی مشاوره ویژه اساتید و طلاب نخبه و اجرای طرح تشکیل پرونده تهذیبی و مهارتی طلاب در مدارس علمیه استان بوشهر خبر داد.
۱۳۹۶/۷/۲۹ - ۱۶:۱۲
مدیر حوزه علمیه استان بوشهر: آموزش زبان عربی به طلاب از ضرورت های حوزه است حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان بوشهر بر ضرورت آموزش زبان عربی به طلاب جوان تاکید کرد و گفت: زبان فارسی برای فهم دین کافی نیست، بلکه یادگیری زبان عربی لازم است.
۱۳۹۶/۷/۲۹ - ۱۶:۰۸
معاون تهذیب حوزه علمیه استان بوشهر خبر داد: رقابت طلاب بوشهر در آزمون سالانه حفظ قرآن معاون تهذیب حوزه علمیه استان بوشهر از شرکت طلاب حافظ علمیه استان در آزمون سالانه حفظ قرآن خبر داد.
۱۳۹۶/۷/۲۹ - ۱۶:۰۳
با برگزاری تجمع اعتراض آمیز؛ روحانیون بوشهری یاوه گویی های ترامپ را محکوم کردند حوزه/ طلاب و روحانیان مدارس علمیه استان بوشهر با برگزاری تجمعی اعتراض آمیز در مدارس علمیه خشم و نفرت خود را از سیاست های پلید امریکا و یاوه گویی های ترامپ رئیس جمهور آن نشان دادند.
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۱۱:۳۷
معاون تبلیغ حوزه علمیه استان بوشهر خبر داد: ساماندهی طلاب و روحانیان بوشهر در فضای مجازی برای پاسخ به شبهات معاون تبلیغ حوزه علمیه استان بوشهر از ساماندهی طلاب و روحانیان بوشهر در فضای مجازی برای پاسخ به شبهات خبر داد.
۱۳۹۶/۷/۲۴ - ۱۳:۲۳
در مدرسه علمیه مهدی موعود(عج) دیّر مطرح شد؛ اجرای تمام واجبات وابسته به امر به معروف و نهی از منکر است حوزه/ فریضه امر به معروف و نهی از منکر از جمله فرائضی است که اجرای تمام واجبات وابسته به آن است.
۱۳۹۶/۷/۲۴ - ۱۱:۳۰
با هدف ترویج فرهنگ زکات؛ انعقاد تفاهم نامه بین حوزه علمیه بوشهر و کمیته امداد امام خمینی جلسه تفاهم نامه بین حوزه علمیه استان بوشهر و کمیته امداد امام خمینی(ره) پیرامون موضوع زکات، در سالن جلسات مدیریت حوزه علمیه استان برگزار شد.
۱۳۹۶/۷/۲۳ - ۱۰:۳۸
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس