*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ \ ۹ ذو الحجة ۱۴۳۹ \ Tuesday, August 21, 2018
مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر: فرهنگ مصرف کالای ایرانی در جامعه ترویج شود مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر گفت: مسؤولان باید در راستای تحقق عملی شعار سال با نظارت بیشتر در جهت ارتقاء کیفیت محصولات داخلی و تامین رضایتمندی اقشار مختلف جامعه گام بردارند
۱۳۹۷/۲/۱ - ۱۵:۴۴
مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر در جمع مبلغین: جامعه اسلامی درس با ولایت بودن و با ولایت ماندن را از عباس(ع) فرا بگیرد حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر با تبریک میلاد حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز، گفت: جامعه اسلامی باید درس با ولایت بودن و با ولایت ماندن را از عباس(ع) فرا بگیرد.
۱۳۹۷/۲/۱ - ۱۲:۳۹
حجت الاسام کمالی: پیروی از امام حسین(ع) به شعار نیست به عمل است حوزه/ امام جمعه خارک گفت: پیرو امام حسین(ع) بودن به شعار نیست به عمل است و مواظب باشیم دنیا فریبمان ندهد، آنچه که باعث شد، عده زیادی پشت سر امام حسین(ع) را خالی کنند، دنیا طلبی و دنیا خواهی بود، از منفعت دنیوی نتوانستند بگذرند از این رو پشت امام را خالی کردند و پشت سر یزید قرار گرفتند.
۱۳۹۷/۲/۱ - ۱۲:۳۴
مدیر حوزه علمیه استان بوشهر: امکانات پیام رسان های داخلی تقویت شود حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان بوشهر گفت: با توجه به تأثیر مخرب سیاسی، فرهنگی و اقتصادی پیام رسان های خارجی مثل تلگرام که رئیس کل بانک مرکزی یکی از عوامل التهابات بازار ارز را نقش مخرب تلگرام اعلام کرد، باید امکانات پیام رسان های داخلی تقویت شود و همچنین فتوای رهبری به خوبی رعایت شود تا مردم به آن پیام رسان ها رغبت بیشتری پیدا کنند.
۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۱۵:۲۹
معاون تهذیب حوزه علمیه استان بوشهر خبر داد؛ برگزاری جلسه درس اخلاق با حضور طلاب استان بوشهر حوزه/ حجت الاسلام علی آذرشب امروز در نشست با معاونان حوزه علمیه استان از برگزاری جلسه درس اخلاق ویژه طلاب استان خبر داد.
۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۱۴:۵۶
بانوان فرهیخته در جهت کاهش آسیب های اجتماعی ایفای نقش کند حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر در جمع بانوان فرهیخته استان گفت: جمعیت بانوان فرهیخته در جهت تحکیم بنیان خانواده و کاهش آسیب های اجتماعی ایفای نقش کند.
۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۱۴:۴۷
فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر: حیثیت سیاسی و نظامی آمریکا در منطقه بر باد رفت/ سپاه سکّان امنیت منطقه را در دست دارد فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با اشاره به دوم اردیبهشت سال روز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به فرمان امام خمینی (ره) گفت: امروز سپاه سکان امنیت منطقه را در دست دارد.
۱۳۹۷/۱/۲۷ - ۱۲:۳۸
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان بوشهر: برابر استکبار هیچ نسخه شفا بخشی جز نسخه مقاومت نیست حجت الاسلام دشتی گفت: هیچ نسخه شفا بخشی جز نسخه مقاومت در این راه نیست. خلافت در نظام اسلامی با استقامت و مقاومت در برابر استکبار است و این نسخه امروز ماست و از امام حسین(ع) آموختیم که در برابر ظلم باید قرار گرفت.
۱۳۹۷/۱/۲۶ - ۱۵:۴۰
ظهر امروز در مدرسه علمیه امام خمینی(ره)؛ طلاب و دانشجویان بوشهر در اعتراض به حمله مثلث شرارت به سوریه تجمع کردند ظهر امروز طلاب، روحانیان و دانشجویان بوشهر با برگزاری تجمعی اعتراض آمیز اقدام پلید آمریکا، انگلیس و فرانسه در حمله و مشک باران سوریه را محکوم کردند.
۱۳۹۷/۱/۲۶ - ۱۵:۳۹
امام جمعه جزیره خارک در جشن بعثت رسول اعظم(ص): انقلاب اسلامی احیاگر اهداف بعثت پیامبر(ص) است حوزه/ امام جمعه جزیره خارک، در جشن بعثت رسول اعظم(ص)، انقلاب اسلامی را احیاگر اهداف بعثت پیامبر(ص) دانست و گفت: مقاومت یک درس از بعثت است و لازمه کار این است که ما در کشور وحدت داشته باشیم.
۱۳۹۷/۱/۲۵ - ۱۴:۳۲
مدیر حوزه علمیه استان بوشهر: هدف بعثت شکوفاسازی عقل بشری و رهایی از زنجیرهای اسارت نفس است حوزه/ حجت الاسلام رضا خدری، هدف از بعثت پیامبر اسلام(ص) را تربیت انسان، شکوفاسازی عقل بشری و رهایی انسان از زنجیرهای اسارت نفس عنوان کرد.
۱۳۹۷/۱/۲۵ - ۱۴:۰۹
حجت الاسلام کمالی: حلم و بردباری از از امام کاظم(ع) الگو بگیریم حجت الاسلام کمالی، حلم و بردباری را یکی دیگر از ویژگی های امام موسی کاظم(ع) دانست و گفت: حلم و بردباری از ویژگی های مهمی است که مردان موفق و بزرگ به ویژه رهبران راستین که بنا به وظیفه الهی، بیشترین برخورد و معاشرت را با مردم داشتند، از آن برخوردار بودند.
۱۳۹۷/۱/۲۴ - ۱۴:۲۲
مدیر حوزه علمیه بوشهر: کشتی متلاطم وجودمان را به هنگام عصبانیت رهبری کنیم حوزه/ حجت الاسلام خدری گفت: ما به عنوان پیرو و محب امام کاظم(ع) باید یاد بگیریم که در هنگام عصبانیت و ناراحتی، مانند آن حضرت عمل کنیم اما اگر در موارد بسیاری نتوانیم اخلاق خود را به اهلبیت(ع) نزدیک کنیم و مخصوصاً در هنگام عصبانیت نتوانیم کشتی متلاطم وجودمان را به خوبی رهبری کنیم پس نخواهیم توانست پیرو خوبی برای اهلبیت(ع) باشیم.
۱۳۹۷/۱/۲۴ - ۱۳:۰۹
بازدید مدیر حوزه علمیه بوشهر از کارگاه ساخت ضریح خیمه گاه امام حسین(ع) حوزه/ حجت الاسلام رضا خدری، مدیر حوزه علمیه استان بوشهر، صبح امروز از کارگاه ساخت ضریح خیمه گاه امام حسین(ع) در بوشهر بازدید کرد.
۱۳۹۷/۱/۲۱ - ۱۱:۳۷
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر: تضعیف سپاه پاسداران تخریب اقتدار نظام و کشور است حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با تاکید بر این که سپاه پاسداران در عرصه های مختلف ملی و فراملی تجلی و طلوع می کند و موجب افتخار آفرینی برای نظام می شود، گفت: تضعیف سپاه مایه تخریب اقتدار نظام خواهد بود و تقویت و حمایت از این نهاد انقلابی، واجب شرعی است.
۱۳۹۷/۱/۱۹ - ۱۵:۱۴
مدیر حوزه علمیه استان بوشهر: ولیعهد ناپخته سعودی ننگ دنیای عرب است حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان بوشهر گفت: کشورهای عربی در سالهای زیادی در تقابل با صهیونیست ها، هیچ گاه حاضر نشدند به صورت علنی این رژیم غاصب را به رسمیت بشناسند، ولی ولیعهد ناپخته آل سعود چنین ننگی را پذیرفت و چهره واقعی خود را آشکار کرد.
۱۳۹۷/۱/۱۹ - ۱۱:۰۳
حوزه بوشهر در رشته تخصصی کلام اسلامی دانش پژوه می پذیرد حوزه/ معاون آموزش حوزه علمیه استان بوشهر از آغاز ثبت نام رشته تخصصی کلام اسلامی سطح ۲ در بوشهر خبر داد.
۱۳۹۷/۱/۱۵ - ۱۵:۲۳
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر خبر داد: برپایی خیمه های معرفت در ساحل خلیج فارس مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر با اشاره به برپایی ۱۲خیمه معرفت در بقاع متبرکه و ساحل خلیج فارس، گفت: در تعطیلات نوروزی در ۶۵ امامزاده استان بوشهر نماز جماعت در سه نوبت با حضور زائران و گردشگران برگزار شد.
۱۳۹۷/۱/۱۵ - ۰۹:۴۷
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر: اعزام ۴۵۰ روحانی به ۱۶۰ مسجد محل برگزاری اعتکاف حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: ۴۵۰ روحانی در قالب کاروان مبلغان و مبلغات به ۱۶۰ مسجد معتکفین اعزام شده بودند.
۱۳۹۷/۱/۱۵ - ۰۹:۴۶
مهلت پذیرش حوزه علمیه بوشهر تمدید شد حوزه/ معاون آموزش حوزه علمیه استان بوشهر از تمدید مهلت ثبت نام پذیرش حوزه علمیه سال تحصیلی ۹۸-۹۷ خبر داد.
۱۳۹۷/۱/۱۴ - ۱۵:۳۹
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس