*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶ \ الأحد ٢ رمضان ١٤٣٨ \ Sunday, May 28, 2017
امام جمعه بوشهر مجاهدت های رئیسعلی دلواری با حکم علما بود حوزه /نماینده ولی فقیه در استان بوشهر گفت: شهید رئیسعلی دلواری در متن علما زندگی کرد و با حکم علما آن مجاهدت ها را انجام داد.
۱۳۹۵/۶/۱۶ - ۱۵:۵۳
دیدار وزیر اطلاعات با نماینده ولی فقیه در بوشهر حوزه / حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمود علوی، وزیر اطلاعات با حجت الاسلام و المسلمین صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان امام جمعه بوشهر دیدار کرد.
۱۳۹۵/۶/۱۶ - ۱۱:۱۳
معاون تبلیغ حوزه علمیه بوشهر: اگر مسیحیت الگویی مثل امام حسین(ع) داشت تمام دنیا را مسیحی می کرد حوزه / برخی تئوریسین های مسیحی غربی معتقدند که اگر ما یکی از این الگوهای شیعیان مثل امام حسین(ع) را داشتیم، با آن تمام دنیا را مسیحی می کردیم.
۱۳۹۵/۶/۱۵ - ۱۷:۲۱
امام جمعه شهرستان دَیر در جمع طلاب: ایمان ظاهری پوچ و بی ارزش است حوزه/ هر کس شهادتین را بر زبان جاری سازد، در مسلک مسلمانان وارد می شود و احکام اسلام بر او جاری می شود، اما ایمان یک امر حقیقی و باطنی یا شهودی است که در قلب آدمی مأوی می کند.
۱۳۹۵/۶/۱۵ - ۱۶:۱۶
امام جمعه براز جان خبر داد: امکان تحصیل دروس حوزوی برای همه اقشار در برازجان فراهم شد حوزه/ امام جمعه برازجان از اجرای طرح طرح ویژه فراگیری علوم حوزوی برای اقشار مختلف، در مدرسه علمیه چهارده معصوم(ع) این شهر خبر داد.
۱۳۹۵/۶/۱۵ - ۱۵:۵۹
حجت الاسلام والمسلمین خدری: حوزه مسئول تربیت طلبه در تراز انقلاب اسلامی است حوزه/ مدیر حوزه علمیه بوشر گفت: همان گونه که مقام معظم رهبری فرمودند حوزه باید انقلابی بماند، ما نیز در برنامه امسال حوزه به دنبال تربیت طلبه در تراز انقلاب اسلامی و همه جانبه نگر در عرصه علمی، اخلاق، تربیتی، تبلیغی، فرهنگی و سیاسی هستیم.
۱۳۹۵/۶/۱۴ - ۱۵:۳۴
نماینده ولی فقیه در بوشهر: نظارت و بازرسی از ابعاد مهم هندسه نظام اسلامی است حوزه/ نماینده ولی فقیه در بوشهر با بیان اینکه یکی از ابعاد مهم هندسه نظام اسلامی، نظارت و بازرسی است، وظایف بازرسی را دارای دو وجه جلوگیری از لطمات درون نظام و پیشگیری با برنامه های دقیق دانست.
۱۳۹۵/۶/۱۴ - ۱۵:۱۲
مدیر حوزه بوشهر: وجود روحانیت در جامعه مانع بروز بسیاری از ناهنجاری ها می گردد حوزه / اگر زمانی روحانیت نباشد، آن وقت است که مشکلات نمود بیشتری پیدا می کند و خود را نشان می دهد.
۱۳۹۵/۶/۱۴ - ۱۳:۱۴
حجت الاسلام مصلح خبرداد: راه اندازی مدرسه علمیه سفیران هدایت در برازجان حوزه / امام جمعه برازجان ازآاغاز مراحل ساخت مدرسه علمیه سفیران هدایت این شهرستان خبرداد.
۱۳۹۵/۶/۱۴ - ۱۱:۵۳
راه اندازی سطح دو در مدرسه علمیه چهارده معصوم(ع) برازجان حوزه / تولیت مدرسه علمیه چهارده معصوم(ع) برازجان از راه اندازی سطح دو حوزه در این این مدرسه خبرداد.
۱۳۹۵/۶/۱۴ - ۱۱:۱۱
تجمل گرایی آسیب بزرگ زندگی های امروزی است حوزه / مدیرکل تبلیغات استان بوشهر با تاکید بر لزوم تاسی از روش و منش حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) ، تجمل گرایی آسیب بزرگ زندگی های امروز است.
۱۳۹۵/۶/۱۳ - ۱۸:۰۴
مدیر حوزه بوشهر: نیازمند تربیت طلاب مهذب و توانمند هستیم مدیر حوزه علمیه استان بوشهر گفت: طلبه ای نیاز داریم که درس بخواند، تهذیب داشته و در همه عرصه ها از جمله فرهنگی و سیاسی فعال باشد.
۱۳۹۵/۶/۱۳ - ۱۷:۰۷
پیشرفت ۹۵ درصدی پروژه ساخت مدرسه امام خمینی(ره) بوشهر حوزه/ مدیر مدرسه علمیه امام خمینی(ره) بوشهر با اشاره به پروژه اداری آموزشی این مدرسه، گفت: با تمامی مشکلات اقتصادی، مساحت پنج هزار متری این پروژه در دست آماده سازی بوده و حدود ۹۵ درصد این پروژه به انجام رسیده است.
۱۳۹۵/۶/۱۳ - ۱۵:۳۱
عضو شورای حوزه بوشهر: وجود حوزه های علمیه بر امنیت مناطق می افزاید حوزه/ امام جمعه خورموج گفت: یکی از کارهایی که می تواند تامین امنیت را در شهرستان حاصل کند، ایجاد زیرساخت ها و احیا حوزه های علمیه است.
۱۳۹۵/۶/۱۳ - ۱۵:۲۹
حجت الاسلام و المسلمین صفایی بوشهری: حوزه غیر انقلابی، متروکه است حوزه / نماینده ولی فقیه در استان بوشهر گفت: حوزه غیر انقلابی حوزه متروکه است اما حوزه انقلابی حوزه اهل بیت(ع) و علم و جهاد است.
۱۳۹۵/۶/۱۳ - ۱۳:۱۷
پژوهش از بخش های بنیادی حوزه های علمیه است حوزه / استاد حوزه بوشهر گفت: عمیق ترین پژوهش ها از دل حوزه و توسط فارغ التحصیلان حوزوی به دست آمده است و این جزء لاینفکّ تحصیل حوزه است.
۱۳۹۵/۶/۱۰ - ۱۱:۲۲
امکان فراگیری معارف حوزوی برای تمام داوطلبان مرد در دشتستان فراهم شد حوزه/ با درخواست های مکرر علاقه مندان به تحصیلات حوزوی برای نخستین بار در سطح شهرستان دشتستان، امکان فراگیری معارف حوزوی برای عموم براداران داوطلب فراهم شد.
۱۳۹۵/۶/۱۰ - ۱۰:۱۳
۱۶۵ جوان بوشهری مجوز ورود به حوزه را دریافت کردند حوزه/ معاون تهذیب حوزه علمیه استان بوشهر گفت: ۱۶۵ جوان بوشهری مجوز ورود به حوزه را دریافت کردند.
۱۳۹۵/۶/۶ - ۱۳:۱۲
مدیر حوزه علمیه خوهران بوشهر اعلام کرد: "حوزه علمیه انقلابی" موضوع ویژه دومین جشنواره علامه بلادی(ره) حوزه/ دبیر جشنواره علمی پژوهشی علامه بلادی بوشهری(ره) گفت: با توجه به تأکیدات رهبر معظم انقلاب بر انقلابی بودن حوزه های علمیه، دبیرخانه دومین جشنواره علامه بلادی(ره) موضوع "حوزه انقلابی" را به عنوان موضوع ویژه جشنواره انتخاب کرد.
۱۳۹۵/۶/۳ - ۱۳:۴۳
راه اندازی سطح ۲ در حوزه برازجان حوزه / سال تحصیلی ۹۶-۹۵ مدرسه علمیه چهارده معصوم(ع) برازجان از امروز اول شهریورماه آغاز شد.
۱۳۹۵/۶/۱ - ۱۶:۰۲
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس