*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶ \ الأربعاء ١ رجب ١٤٣٨ \ Wednesday, March 29, 2017
امام جمعه برازجان: سالم سازی فضای مجازی به حضور انقلابی روحانیت نیاز دارد حوزه / امروز مساله فضای مجازی به عنوان یکی از مهمترین معضلات در صدر مشکلات قرار دارد و انتظار می رود شاهد حرکتی انقلابی از طرف مبلغان در این زمینه باشیم.
۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۲:۰۳
جانشین سازمان بسیج طلاب و روحانیون کشور: بسیج و حوزه انقلابی جدایی ناپذیرند حوزه/ جانشین سازمان بسیج طلاب و روحانیون کشور با تاکید بر این که بسیج و حوزه انقلابی جدایی ناپذیرند، از برگزاری همایش مشترک «حوزه و بسیج طلاب»، در بوشهر خبرداد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۵:۱۲
حجت الاسلام بحرینی: اهتمام به درس اخلاق، موجب تربیت طلاب مهذب می گردد حوزه/ مدیر مدرسه علمیه سفیران هدایت برازجان گفت: حضور اساتید درس اخلاق در مدارس علمیه سبب تقویت روحیه تهذیبی طلاب می شود.
۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۳:۵۲
امام جمعه برازجان: حضور روحانیت در مناطق محروم، موجب آبادانی و امنیت می شود حوزه/ حجت الاسلام حسن مصلح گفت: حضور روحانیت در مناطق محروم، موجب آبادانی و امنیت می گردد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۳:۲۷
دبیرخانه سومین کنگره علامه بلادی آغاز بکار کرد حوزه / دبیرخانه‌ سومین کنگره علمی پژوهشی علامه بلادی بوشهری (ره) به صورت رسمی آغاز بکار کرد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۹:۴۷
محقق حوزه بوشهر: تقوا قطب نمای زندگی انسان ها است حوزه / مسئول حوزه نمایندگی و لی فقیه در سپاه شهرستان بوشهر گفت: تقوا قطب نمای زندگی انسان ها است که انسان می تواند با استفاده از آن در مسیر اصلی زندگی الهی قرار گیرند.
۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۹:۱۸
در نشست معاونان تهذیب مدارس علمیه بوشهر تاکید شد: ضرورت تشکیل «شورای تهذیب» در مدارس علمیه حوزه / در نشست معاونان تهذیب مدارس علمیه استان بوشهر نسبت به ضرورت تشکیل «شورای تهذیب» در مدارس تاکید شد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۳:۵۰
نماینده ولی فقیه در بوشهر: اعتبار مسئولان به تایید رهبری بستگی دارد حوزه / نماینده ولی فقیه در بوشهر گفت: مسئولین بدانند در هر پست و لباسی و مقامی که هستند اعتبار آنان به تایید رهبری است و ملت تا آن وقت سکوت و احترام می کنند که حریم ولایت را حفظ کنند پس ارزش هر فرد در هر زمانی به اندازه قرب او به ولایت و رهبری است.
۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۳:۲۹
مدیر حوزه علمیه بوشهر: بصیرت و دوراندیشی لازمه حرکت در مسیر حق است حوزه/ در روایات، فضای فتنه را پیچیده عنوان کرده اند که راه را برای انسان غبارآلود می کند و در این فضای شاید بسیاری از افراد متدین هم راه را گم کنند، لذا تقوا و بصیرت و دوراندیشی لازمه حرکت در مسیر حق است.
۱۳۹۵/۱۰/۹ - ۱۱:۴۰
امام جمعه برازجان : هرگونه جدایی از ولایت انحراف است حوزه / امام جمعه برازجان گفت: عدم تبعیت از ولی امر موجب خسران دنیوی و اخروی می شود، همچنین حب دنیا و ریاست دنیوی و حب نفس و بی تقوایی حبط اعمال و سقوط انسان را در پی خواهد شد.
۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۱۳:۰۶
حوزه علمیه بوشهر: همایش بزرگ ۹دی، مظهر نفوذ ناپذیری ملت ایران است حوزه / حماسه حضور مردم که در پی هدایت های هوشیارانه رهبر عزیز انقلاب رقم خورد، چشم دنیا را خیره کرد و طومار منافقین، فریب خوردگان سرسپرده شیطان و دشمنان عنود انقلاب را در هم پیچید.
۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۱۱:۴۱
مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان بوشهر: فتنه گران جز نابودی نظام اسلامی به چیز دیگری راضی نبودند حوزه / اگر حماسه ۹ دی نبود، امروز در کشور ایران از اسلام و آرمان‌های انقلاب هم، خبری نبود و باید همچون زمان قبل از انقلاب، خود را زیر سلطه آمریکا و انگلیس احساس می‌کردیم.
۱۳۹۵/۱۰/۷ - ۱۵:۱۸
امام جمعه دیّر: نقش اساتید در تقویت حوزه انقلابی بسیار تاثیرگذار است حوزه / امام جمعه دیّر گفت: برای اینکه حوزه علمیه انقلابی بماند مستلزم این است که استاد آن انقلابی باشد.
۱۳۹۵/۱۰/۵ - ۱۶:۴۲
مدیر حوزه علمیه استان بوشهر: طلبه بی تفاوت به سرنوشت جامعه، انقلابی نیست حوزه / مدیر حوزه علمیه استان بوشهر گفت: طلبه انقلابی می تواند حوزه انقلابی را شکل دهد و طلبه ای که صرفاً تحصیل می کند و نسبت به جامعه بی تفاوت است، نمی تواند انقلابی باشد.
۱۳۹۵/۱۰/۵ - ۱۲:۰۵
معاون تهذیب حوزه علمیه بوشهر خبر داد: نظام مند شدن سلسله درس های اخلاق در مدارس علمیه بوشهر حوزه / معاون تهذیب حوزه علمیه بوشهر از برگزاری نظام مند سلسله جلسات درس اخلاق در مدارس علمیه استان خبرداد.
۱۳۹۵/۹/۳۰ - ۱۷:۰۲
امام جمعه برازجان: وحدت حوزه و دانشگاه موجب رفع مشکلات جامعه می گردد حوزه / اگر می خواهیم نسبت به رفع آسیب های موجود در جامعه قدمی برداریم راهی جز وحدت و یکپارچگی میان حوزه و دانشگاه نداریم.
۱۳۹۵/۹/۳۰ - ۱۴:۵۳
نماینده ولی فقیه در بوشهر: ایستگاه نهایی وحدت حوزه و دانشگاه دستیابی به تمدن اسلامی است/ بردگی مدرن محصول علوم انسانی غربی است حوزه / نماینده ولی فقیه در استان بوشهر، بردگی مدرن و دوری از خدا را محصول علوم انسانی غربی خواند و تصریح کرد: ایستگاه نهایی وحدت حوزه و دانشگاه دستیابی به تمدن اسلامی است.
۱۳۹۵/۹/۳۰ - ۱۳:۴۵
در نشست هم اندیشی اساتید حوزه و دانشگاه بوشهر مطرح شد : چشم تمام مظلومان جهان به ایران است حوزه / چشم همه مردم آزادی خواه جهان به ایران اسلامی است و امام(ره) هم در این زمینه مدلی حکومتی خوبی را معرفی کرده اما از آن طرف نظام سلطه به دنبال این است تا حوزه را از دانشگاه جدا کند.
۱۳۹۵/۹/۲۹ - ۱۳:۰۳
رئیس دانشکده پیراپزشکی بوشهر: حضور روحانی در دانشگاه ها منحصر به محرم و صفر نشود حوزه / فولادوند با بیان اینکه حضور روحانی در دانشگاه نباید صرفاً منحصر به ماه های محرم و صفر باشد، گفت: روحانیون باید در سایر ایام سال حضور ملموسی در دانشگاه ها داشته باشند.
۱۳۹۵/۹/۲۹ - ۱۳:۰۲
مشکلات حوزه خورموج بررسی شد حوزه / با حضور مدیران حوزه علمیه بوشهر، مشکلات حوزه خورموج بررسی شد.
۱۳۹۵/۹/۲۴ - ۱۲:۴۱
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس