*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ \ ۴ شعبان ۱۴۳۹ \ Saturday, April 21, 2018
معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه بوشهر تاکید کرد: لزوم ارائه آموزش های امداد و نجات به طلاب حجت الاسلام بردستانی گفت: فراگیری آموزش های امداد توسط طلاب تاثیر بسزایی در جامعه دارد و به واسطه ارتباط نزدیکی که روحانیان با مردم دارند می توانند در انتقال این دانش بسیار اثرگذار باشند.
۱۳۹۶/۸/۲۳ - ۱۵:۱۷
آیت الله حسینی بوشهری: معاویه صفتان به انحراف جامعه می اندیشند/ خواص مراقب جریان نفوذ باشند حوزه/ عضو شرای عالی حوزه های علمیه کشور با اشاره به دوران خلافت معاویه، گفت: کار معاویه و همراهان او این بود که با نفود در بین آحاد جامعه آهسته آهسته آنها را با خود همراه کنند و بعد به آنان ضربه وارد کنند و حتی در جریان این حیله بسیاری از خواص تحت تاثیر این نفوذ قرار گرفتند.
۱۳۹۶/۸/۲۱ - ۱۶:۰۸
اعزام ۴۵۰ مبلغ و مبلغه در دهه آخر صفر به استان بوشهر مسئول اعزام و استقرار اداره کل تبلیغات اسلامی بوشهر از اعزام ۴۵۰ مبلغ و مبلغه استان بوشهر در دهه آخر خبر داد.
۱۳۹۶/۸/۲۱ - ۱۶:۰۲
مدیر حوزه علمیه استان بوشهر مطرح کرد: اربعین حسینی عامل وحدت و اتحاد اسلامى مدیر حوزه علمیه استان بوشهر گفت: راهپيمايى عظیم اربعين یک ظرفیت تمدنی بزرگ است که امروز عامل وحدت و اتحاد اسلامى شده و ملت های دنیا از هر نژاد و آیین و مذهبی را حول محور اهل بیت(ع) و امام حسین(ع) جمع کرده است.
۱۳۹۶/۸/۱۹ - ۱۴:۵۹
مهلت ارسال آثار به کنگره علامه بلادی بوشهری تا ۲۰ آبان ماه تمدید شد دبیر سومین کنگره علمی پژوهشی علامه بلادی بوشهر از تمدید مهلت ارسال آثار به دبیرخانه کنگره تا ۲۰ آبان ماه سال جاری خبر داد و گفت: با توجه به استقبال طلاب از کنگره، مهلت ارسال آثار تمدید شد.
۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۱۲:۳۰
دبیر ستاد اربعین حوزه علمیه استان بوشهر خبر داد: اعزام ۴۰۰ نفر از طلاب استان بوشهر برای شرکت در پیاده روی اربعین حجت الاسلام بردستانی از اعزام طلاب به سرزمین عراق جهت شرکت در این پیاده روی معنوی خبر داد و گفت: تاکنون تعداد ۴۰۰ تن از طلاب مدارس علمیه استان بوشهر به سفر زیارتی و پیاده روی اربعین حسینی اعزام شده اند.
۱۳۹۶/۸/۱۴ - ۱۰:۵۵
مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر خواستار شد: لزوم اجرای پیوست فرهنگی در مناطق مهاجرپذیر صنعتی مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر با تاکید بر لزوم توجه به اجرای پیوست فرهنگی در مناطق صنعتی، گفت: زیرساخت های نفت و گاز بیشتر با نگاه اقتصادی طراحی و راه اندازی شده اند و به دلیل وجود آسیب هایی از قبیل اعتیاد در این مناطق، مقوله پیوست فرهنگی باید بیشتر مورد توجه قرار بگیرد.
۱۳۹۶/۷/۳۰ - ۱۵:۳۸
معاون تبلیغ حوزه علمیه استان بوشهر خبر داد: اجرای طرح جامع هنر در مدارس علمیه استان بوشهر حجت الاسلام سید رضا موسوی نژاد از تصویب طرح جامع هنر، بخش ترویجی هنر جهت اجرا در حوزه های علمیه خبر داد.
۱۳۹۶/۷/۳۰ - ۱۵:۱۱
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر: با ورزش می توان بسیاری از مشکلات و معضلات اجتماعی را حل کرد حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه ورزش قهرمانی و همگانی در شرایط کنونی یک ضرورت است، گفت: با ورزش می توان بسیاری از مشکلات و معضلات اجتماعی را حل کرد.
۱۳۹۶/۷/۳۰ - ۱۵:۱۰
در جلسه معاونان تهذیب مدارس علمیه استان مطرح شد؛ شورای تهذیب در مدارس علمیه بوشهر تشکیل می شود حوزه/ حجت الاسلام آذرشب از برگزاری دوره تکمیلی مشاوره ویژه اساتید و طلاب نخبه و اجرای طرح تشکیل پرونده تهذیبی و مهارتی طلاب در مدارس علمیه استان بوشهر خبر داد.
۱۳۹۶/۷/۲۹ - ۱۶:۱۲
مدیر حوزه علمیه استان بوشهر: آموزش زبان عربی به طلاب از ضرورت های حوزه است حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان بوشهر بر ضرورت آموزش زبان عربی به طلاب جوان تاکید کرد و گفت: زبان فارسی برای فهم دین کافی نیست، بلکه یادگیری زبان عربی لازم است.
۱۳۹۶/۷/۲۹ - ۱۶:۰۸
معاون تهذیب حوزه علمیه استان بوشهر خبر داد: رقابت طلاب بوشهر در آزمون سالانه حفظ قرآن معاون تهذیب حوزه علمیه استان بوشهر از شرکت طلاب حافظ علمیه استان در آزمون سالانه حفظ قرآن خبر داد.
۱۳۹۶/۷/۲۹ - ۱۶:۰۳
با برگزاری تجمع اعتراض آمیز؛ روحانیون بوشهری یاوه گویی های ترامپ را محکوم کردند حوزه/ طلاب و روحانیان مدارس علمیه استان بوشهر با برگزاری تجمعی اعتراض آمیز در مدارس علمیه خشم و نفرت خود را از سیاست های پلید امریکا و یاوه گویی های ترامپ رئیس جمهور آن نشان دادند.
۱۳۹۶/۷/۲۶ - ۱۱:۳۷
معاون تبلیغ حوزه علمیه استان بوشهر خبر داد: ساماندهی طلاب و روحانیان بوشهر در فضای مجازی برای پاسخ به شبهات معاون تبلیغ حوزه علمیه استان بوشهر از ساماندهی طلاب و روحانیان بوشهر در فضای مجازی برای پاسخ به شبهات خبر داد.
۱۳۹۶/۷/۲۴ - ۱۳:۲۳
در مدرسه علمیه مهدی موعود(عج) دیّر مطرح شد؛ اجرای تمام واجبات وابسته به امر به معروف و نهی از منکر است حوزه/ فریضه امر به معروف و نهی از منکر از جمله فرائضی است که اجرای تمام واجبات وابسته به آن است.
۱۳۹۶/۷/۲۴ - ۱۱:۳۰
با هدف ترویج فرهنگ زکات؛ انعقاد تفاهم نامه بین حوزه علمیه بوشهر و کمیته امداد امام خمینی جلسه تفاهم نامه بین حوزه علمیه استان بوشهر و کمیته امداد امام خمینی(ره) پیرامون موضوع زکات، در سالن جلسات مدیریت حوزه علمیه استان برگزار شد.
۱۳۹۶/۷/۲۳ - ۱۰:۳۸
پنجمین کرسی علمی ترویجی نظریه پردازی در بوشهر برگزار می شود حجت الاسلام حسین فقیه، امروز در نشست معاونان حوزه علمیه استان بوشهر، از برگزاری پنجمین کرسی علمی ترویجی نظریه پردازی خبر داد.
۱۳۹۶/۷/۲۲ - ۱۰:۲۱
با هدف تسهیل اعزام طلاب به عتبات؛ ستاد اربعین حوزه علمیه استان بوشهر تشکیل شد جلسه ستاد اربعین حوزه علمیه استان بوشهر صبح امروز با حضور اعضای این ستاد برگزار شد.
۱۳۹۶/۷/۱۷ - ۱۱:۰۰
معاون پژوهشی حوزه علمیه استان بوشهر: چهارمین کرسی علمی ترویجی نظریه پردازی در حوزه بوشهر برگزار می شود حوزه/ معاون پژوهش حوزه علمیه بوشهر از برگزاری چهارمین کرسی علمی ترویجی نظریه پردازی با موضوع «بررسی مبانی شبهات مربوط به اشارات علمی قرآن کریم» خبر داد.
۱۳۹۶/۷/۱۶ - ۱۳:۱۷
در تجمع اعتراضی طلاب خواهر بوشهر مطرح شد: اگر امروز مقابل توهین کنندگان به محرّم نایستیم فردا نوبت توهین به شهداست حوزه/ مدیر حوزه علمیه خواهران بوشهر در تجمع اعتراضی طلاب نسبت به اظهارات سخیف و توهین‌آمیز عضو شورای شهر بوشهر درباره محرم، گفت: اگر ما امروز محکم جلوی این افراد نایستیم، شک نکنید، فردا نوبت یادواره‌های شهدا است، می‌گویند چرا این‌همه یادواره شهید برگزار می‌کنید؟
۱۳۹۶/۷/۱۳ - ۱۱:۴۵
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس