*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۵ \ الاثنين ١٧ ربيع الثاني ١٤٣٨ \ Monday, January 16, 2017
در قالب دوره های مشاوره؛ طلاب بوشهری مهارت های زندگی را آموختند حوزه / معاون تهذیب حوزه علمیه استان بوشهراز برگزاری کارگاه هایی در موضوعات اخلاقی و مشاوره ای در مدارس علمیه استان این حوزه خبرداد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۳:۰۲
رئیس شورای حوزه علمیه بوشهر: آمریکا برای تضعیف ایران به تمام عوامل خود آماده باش داده است حوزه / نماینده ولی فقیه در استان بوشهر در سالروز دستگیری تفنگداران آمریکایی در خلیج فارس گفت: ایران اسلامی از هیچ ابرقدرتی هراس ندارد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۳:۴۵
حجت الاسلام و المسلمین صفایی بوشهری: دستگیری تفنگداران دریایی آمریکا صحنه نمایش اقتدار ایران بود حوزه/ امام جمعه بوشهر گفت: عمق حماسه در سال ۹۴ هنوز برای تحلیل گران مشخص نیست، گفت: حماسه ۲۲ دی ماه ۹۴ در ردیف حماسه تسخیر لانه جاسوسی می باشد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۷:۲۲
امام جمعه بوشهر: با مقاومت رسانه ای می توان تهاجم رسانه ای را دفع کرد حوزه / امام جمعه بوشهر با بیان اینکه با مقاومت رسانه ای می توان تهاجم رسانه ای را دفع کرد و از ظرفیت رسانه جهت بیداری اسلامی رسانه ای در جهان اقدام کرد اظهار داشت: نامه مقام معظم رهبری به جوانان اروپایی یکی از حرکت های دفعی در مقابل این تهاجم است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۱۳:۴۰
رئیس شورای حوزه علمیه استان بوشهر: اقتصاد مقاومتی در اولویت صنایع پایین دستی پتروشیمی قرار گیرد حوزه / نماینده ولی فقیه در استان بوشهر گفت: باید با نگاه علمی بر اساس منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی نقشه جامع صنایع پتروشیمی طراحی و تدوین شود تا از توانمندی اقتصادی کشور مرتبط با گسترش ظرفیت‌های پتروشیمی بیشتر استفاده شود.
۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۶:۲۴
امام جمعه برازجان: سالم سازی فضای مجازی به حضور انقلابی روحانیت نیاز دارد حوزه / امروز مساله فضای مجازی به عنوان یکی از مهمترین معضلات در صدر مشکلات قرار دارد و انتظار می رود شاهد حرکتی انقلابی از طرف مبلغان در این زمینه باشیم.
۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۲:۰۳
جانشین سازمان بسیج طلاب و روحانیون کشور: بسیج و حوزه انقلابی جدایی ناپذیرند حوزه/ جانشین سازمان بسیج طلاب و روحانیون کشور با تاکید بر این که بسیج و حوزه انقلابی جدایی ناپذیرند، از برگزاری همایش مشترک «حوزه و بسیج طلاب»، در بوشهر خبرداد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۵:۱۲
حجت الاسلام بحرینی: اهتمام به درس اخلاق، موجب تربیت طلاب مهذب می گردد حوزه/ مدیر مدرسه علمیه سفیران هدایت برازجان گفت: حضور اساتید درس اخلاق در مدارس علمیه سبب تقویت روحیه تهذیبی طلاب می شود.
۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۳:۵۲
امام جمعه برازجان: حضور روحانیت در مناطق محروم، موجب آبادانی و امنیت می شود حوزه/ حجت الاسلام حسن مصلح گفت: حضور روحانیت در مناطق محروم، موجب آبادانی و امنیت می گردد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۳:۲۷
دبیرخانه سومین کنگره علامه بلادی آغاز بکار کرد حوزه / دبیرخانه‌ سومین کنگره علمی پژوهشی علامه بلادی بوشهری (ره) به صورت رسمی آغاز بکار کرد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۹:۴۷
محقق حوزه بوشهر: تقوا قطب نمای زندگی انسان ها است حوزه / مسئول حوزه نمایندگی و لی فقیه در سپاه شهرستان بوشهر گفت: تقوا قطب نمای زندگی انسان ها است که انسان می تواند با استفاده از آن در مسیر اصلی زندگی الهی قرار گیرند.
۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۹:۱۸
در نشست معاونان تهذیب مدارس علمیه بوشهر تاکید شد: ضرورت تشکیل «شورای تهذیب» در مدارس علمیه حوزه / در نشست معاونان تهذیب مدارس علمیه استان بوشهر نسبت به ضرورت تشکیل «شورای تهذیب» در مدارس تاکید شد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۳:۵۰
نماینده ولی فقیه در بوشهر: اعتبار مسئولان به تایید رهبری بستگی دارد حوزه / نماینده ولی فقیه در بوشهر گفت: مسئولین بدانند در هر پست و لباسی و مقامی که هستند اعتبار آنان به تایید رهبری است و ملت تا آن وقت سکوت و احترام می کنند که حریم ولایت را حفظ کنند پس ارزش هر فرد در هر زمانی به اندازه قرب او به ولایت و رهبری است.
۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۳:۲۹
مدیر حوزه علمیه بوشهر: بصیرت و دوراندیشی لازمه حرکت در مسیر حق است حوزه/ در روایات، فضای فتنه را پیچیده عنوان کرده اند که راه را برای انسان غبارآلود می کند و در این فضای شاید بسیاری از افراد متدین هم راه را گم کنند، لذا تقوا و بصیرت و دوراندیشی لازمه حرکت در مسیر حق است.
۱۳۹۵/۱۰/۹ - ۱۱:۴۰
امام جمعه برازجان : هرگونه جدایی از ولایت انحراف است حوزه / امام جمعه برازجان گفت: عدم تبعیت از ولی امر موجب خسران دنیوی و اخروی می شود، همچنین حب دنیا و ریاست دنیوی و حب نفس و بی تقوایی حبط اعمال و سقوط انسان را در پی خواهد شد.
۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۱۳:۰۶
حوزه علمیه بوشهر: همایش بزرگ ۹دی، مظهر نفوذ ناپذیری ملت ایران است حوزه / حماسه حضور مردم که در پی هدایت های هوشیارانه رهبر عزیز انقلاب رقم خورد، چشم دنیا را خیره کرد و طومار منافقین، فریب خوردگان سرسپرده شیطان و دشمنان عنود انقلاب را در هم پیچید.
۱۳۹۵/۱۰/۸ - ۱۱:۴۱
مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان بوشهر: فتنه گران جز نابودی نظام اسلامی به چیز دیگری راضی نبودند حوزه / اگر حماسه ۹ دی نبود، امروز در کشور ایران از اسلام و آرمان‌های انقلاب هم، خبری نبود و باید همچون زمان قبل از انقلاب، خود را زیر سلطه آمریکا و انگلیس احساس می‌کردیم.
۱۳۹۵/۱۰/۷ - ۱۵:۱۸
امام جمعه دیّر: نقش اساتید در تقویت حوزه انقلابی بسیار تاثیرگذار است حوزه / امام جمعه دیّر گفت: برای اینکه حوزه علمیه انقلابی بماند مستلزم این است که استاد آن انقلابی باشد.
۱۳۹۵/۱۰/۵ - ۱۶:۴۲
مدیر حوزه علمیه استان بوشهر: طلبه بی تفاوت به سرنوشت جامعه، انقلابی نیست حوزه / مدیر حوزه علمیه استان بوشهر گفت: طلبه انقلابی می تواند حوزه انقلابی را شکل دهد و طلبه ای که صرفاً تحصیل می کند و نسبت به جامعه بی تفاوت است، نمی تواند انقلابی باشد.
۱۳۹۵/۱۰/۵ - ۱۲:۰۵
معاون تهذیب حوزه علمیه بوشهر خبر داد: نظام مند شدن سلسله درس های اخلاق در مدارس علمیه بوشهر حوزه / معاون تهذیب حوزه علمیه بوشهر از برگزاری نظام مند سلسله جلسات درس اخلاق در مدارس علمیه استان خبرداد.
۱۳۹۵/۹/۳۰ - ۱۷:۰۲
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس