*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۲۸ آیان ۱۳۹۶ \ الأحد ٠ ربيع الأوّل ١٤٣٩ \ Sunday, November 19, 2017
معاون تبلیغ حوزه علمیه استان بوشهر خبر داد: شرکت روحانیون طرح هجرت استان بوشهر در کارگاه ولایت پژوهی حوزه/ حجت الاسلام موسوی نژاد از برگزاری کارگاه ولایت پژوهی و غدیر شناسی ویژه روحانیان طرح هجرت و روحانیان مستقر سازمان تبلیغات استان خبر داد.
۱۳۹۶/۶/۲۳ - ۱۳:۵۳
حجت الاسلام مصلح: کنگره علامه بلادی با غنای محتوایی برگزار شود حوزه/ امام جمعه برازجان، تکریم علما را احیای هویت دینی، انقلابی و تاریخی خواند و بر ضرورت برگزاری کنگره علامه بلادی بوشهری(ره) با غنای محتوایی تاکید کرد.
۱۳۹۶/۶/۲۳ - ۱۳:۱۹
با موضوع «نقد و بررسی دیدگاه اقتباس قرآن از عهدین» حوزه بوشهر؛ میزبان نخستین کرسی نظریه پردازی در سال جاری حوزه/ نخستین کرسی نظریه پردازی در سال جاری با موضوع «نقد و بررسی دیدگاه اقتباس قرآن از عهدین»، در حوزه علمیه استان بوشهر برگزار شد.
۱۳۹۶/۶/۲۲ - ۱۵:۳۱
حجت الاسلام جمالی خبر داد: فراهم شدن امکان شرکت دانشجویان در جشنواره علامه بلادی حوزه/ دبیر سومین کنگره علامه بلادی بوشهری(ره) از فراهم شدن امکان شرکت دانشجویان استان بوشهر در جشنواره علامه بلادی بوشهری(ره) خبر داد.
۱۳۹۶/۶/۱۹ - ۱۵:۳۸
اولین کرسی نظریه پردازی حوزه بوشهر در سال تحصیلی جدید برگزار می شود حوزه/ معاون پژوهش حوزه علمیه بوشهر، از برگزاری کرسی های نظریه پردازی در حوزه علمیه استان، فردا دوشنبه داد.
۱۳۹۶/۶/۱۹ - ۱۵:۱۷
همزمان با عید ولایت؛ عمامه گذاری رهپویان فقه و فقاهت در بوشهر حوزه/ معاون تهذیب حوزه علمیه استان بوشهر از معمم شدن طلاب استان در مراسم عید غدیر خبر داد.
۱۳۹۶/۶/۱۸ - ۱۹:۳۹
در جشن بزرگ غدیر در بوشهر مطرح شد: جدا نبودن دین از سیاست؛ مهمترین پیام غدیر برای جامعه امروز حجت الاسلام دشتی با استناد به فرمایشات امام خمینی(ره) که در غدیر دین و سیاست از یکدیگر جدا نیست افزود: ترکیب بین دین و سیاست در غدیر مهم است و باید غدیر را به همین صورت تبلیغ کرد.
۱۳۹۶/۶/۱۸ - ۱۹:۳۶
تربیت طلاب قرآنی و پژوهشگر در برازجان مدیر مدرسه علمیه سفیران هدایت برازجان از تربیت طلاب قرآنی و پژوهشگر در این مدرسه خبر داد.
۱۳۹۶/۶/۱۴ - ۱۳:۵۳
حجت الاسلام بحرانی تشریح کرد: برنامه های فرهنگی پژوهشی مدرسه علمیه مهدی موعود(عج)دیّر حوزه/ حجت الاسلام بحرانی، شرکت فعال طلاب در جشنواره های علمی علامه بلادی بوشهری(ره) و علامه حلی(ره) و نیز طراحی نشریه دیواری «سفیر قلم» را از برنامه های پژوهشی طلاب مدرسه علمیه مهدی موعود(عج) دیّر عنوان کرد.
۱۳۹۶/۶/۱۴ - ۱۳:۰۷
مدیر حوزه علمیه بوشهر در جمع طلاب: برخی در کشور، اسلام سکولار را ترویج می دهند/ جهادی علمی و اخلاقی؛ رسالت امروز طلاب جوان حوزه/ مدیر حوزه علمیه بوشهر با بیان این که برخی در کشور به دنبال اسلام سکولار هستند، گفت: برخی افراد به دنبال جدایی دین از سیاست هستند تا دین را در گوشه ای از مساجد محصور کنند و این خطر حتی مومنین را تهدید می کند؛ امروز به فرموده رهبر معظم انقلاب همه وظیفه داریم با اسلام سکولار مبارزه کنیم.
۱۳۹۶/۶/۱۲ - ۱۵:۲۹
امام جمعه شهرستان دیّر: طلاب فرصت سوزی نکنند حوزه/ مراسم آغاز سال تحصیلی حوزه علمیه مهدی موعود(عج) دیّر با حضور مدیر حوزه علمیه استان بوشهر برگزار شد.
۱۳۹۶/۶/۱۲ - ۱۵:۲۰
مدیر حوزه علمیه خواهران بوشهر: طرح ارائه مشاوره دینی در پارک ها اجرا شود/ در فضای مجازی فرصت سوزی نشود حوزه/ حجت الاسلام جمالی بر ضرورت تبلیغ مجازی تاکید کرد و گفت: فضای مجازی آسیب‌ها و مزایایی دارد، ولی این آسیب‌ها نباید ما را از این فرصت ارزشمند برای ابلاغ پیام اسلام ناب محروم کند.
۱۳۹۶/۶/۱۱ - ۱۵:۳۴
دبیر بنیاد بین المللی غدیر استان بوشهر خبر داد؛ توزیع ۱۰ هزار طعام در جشن بزرگ غدیر در بوشهر حوزه/ سردار حسین کارگر از اجرای برنامه های دهه امامت و ولایت در استان خبر داد و گفت: برنامه های دهه امامت و ولایت با همکاری ۱۷ دستگاه مرتبط با موضوعات فرهنگی برگزار، و بیش از ۴۰ عنوان برنامه در سراسر استان اجرا می شود.
۱۳۹۶/۶/۹ - ۱۱:۰۱
معاون آموزش حوزه علمیه استان بوشهر خبر داد: شرکت طلاب جدید بوشهر در دوره « اختبار و تثبیت» معاون آموزش حوزه علمیه استان بوشهر گفت: دوره اختبار و تثبیت در استان با ۱۲۰ نفر از داوطلبان در حال برگزاری است.
۱۳۹۶/۶/۸ - ۱۶:۰۴
معاون تهذیب حوزه علمیه استان بوشهر خبر داد؛ برگزاری دوره ارتقاء مهارت های حفظ قرآن طلاب بوشهری حوزه/ حجت الاسلام علی آذرشب امروز در نشست با معاونان حوزه علمیه استان بوشهر از برگزاری دوره ارتقاء مهارت های حفظ قرآن کریم خبر داد و گفت: این دوره ویژه طلاب پایه اول استان است.
۱۳۹۶/۶/۸ - ۱۴:۰۶
مدیر مدرسه علمیه سفیران هدایت خورموج: اساتید دروس را پژوهش محور تدریس کنند حوزه/ مدیر مدرسه علمیه سفیران هدایت خورموج با تاکید بر ضرورت تربیت طلاب پژوهشگر، گفت: با توجه به این که برخی از دروس سفیران هدایت پژوهشی است تاکید داریم نوع تدریس اساتید متناسب با ارائه اثر به جشنواره های پژوهشی علامه بلادی(ره) و علامه حلی باشد و پژوهش های که ارائه می شود، در حد این دو جشنواره باشد.
۱۳۹۶/۶/۸ - ۱۳:۵۳
حجت الاسلام ماندگار خبر داد: آموزش پژوهش محور در مدرسه پیامبر اعظم(ص) خورموج حوزه/ حجت الاسلام ماندگار از آموزش پژوهش محور و تربیت طلاب پژوهشگر در مدرسه علمیه پیامبر اعظم(ص) خورموج استان بوشهر خبر داد.
۱۳۹۶/۶/۸ - ۱۲:۳۸
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر خبر داد: اجرای ویژه برنامه های دهه امامت در ۵۰ مسجد محوری بوشهر مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: برگزاری مراسم ویژه اعیاد دهه امامت در ۵۰ مسجد محوری، برگزاری مراسم دعای عرفه و تشکیل جلسه ستاد ساماندهی شئون فرهنگی در شهرستان ها و مرکز استان با حضور اعضا جهت برنامه ریزی برنامه ها از دیگر برنامه هایی هستند که در این ایام اجرا خواهند شد.
۱۳۹۶/۶/۸ - ۱۱:۵۰
مسئول مدرسه علمیه علی بن ابیطالب(ع) کنگان: رهنمودهای رهبر انقلاب نقشه راه حوزه و روحانیت است حوزه/ امام جمعه کنگان با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار طلاب تهران، گفت: رهنمودهای معظم له نقشه راه حوزه های علمیه و طلاب و روحانیون است و باید برای اجرای آنها تلاش جهادی کرد، چرا که امروزه بشر و به ویژه قشر جوان به حرف های نو نیاز دارند.
۱۳۹۶/۶/۸ - ۱۰:۰۲
مدیر حوزه علمیه استان بوشهر: چرخه علوم حوزوی در حوزه بوشهر تکمیل شد مدیر حوزه علمیه استان بوشهر به پیشرفت حوزه علمیه در سطح استان اشاره کرد و بیان داشت: چرخه علوم حوزوی در استان تکمیل شده است و با راه اندازی پایه دهم، تمامی سطوح حوزه علمیه از سطح یک تا چهار و نیز درس خارج در این این استان تدریس می شود.
۱۳۹۶/۶/۸ - ۰۹:۴۲
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس