*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۵ \ الثلاثاء ٢٤ جمادى الأولى ١٤٣٨ \ Tuesday, February 21, 2017
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در تیپ پیاده امام صادق(ع) بوشهر: باوجود ولی فقیه نباید هیچ ترسی از دشمن داشت حوزه/ مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در تیپ پیاده امام صادق(ع) بوشهر گفت: امروز هم جنگ احزاب شروع و شدت گرفته، اما مهم این است که عمارهای رهبری خود را برای مقابله با آن آماده کرده‌اند.
۱۳۹۵/۶/۲۷ - ۱۱:۳۳
امام جمعه بوشهر: باید در عرصه‌های دریایی به خودکفایی برسیم حوزه / امام جمعه بوشهر با اشاره به آب اندازی شناور شهید ناظری گفت: باید در عرصه‌های دریایی به خودکفایی و در آینده به مرجعیت برسیم .
۱۳۹۵/۶/۲۳ - ۱۶:۰۲
مسئول بسيج سازندگي سپاه امام صادق(ع) بوشهر: طرح هجرت نقش اساسی در توسعه فرهنگ دینی دارد حوزه/ طرح هجرت دانش‌آموزی نقش اساسی در محتوا بخشی به اوقات فراغت جوانان و نوجوان دارد و در شكل‌گيري ارزش‌ها، باورها و گسترش فرهنگ بومي، اسلامي و ديني بسيار مهم و تأثيرگذار است.
۱۳۹۵/۶/۲۲ - ۱۹:۲۵
مدیر حوزه علمیه بوشهر: آل سعود آبروی اسلام را برده است حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان بوشهر با بیان این که تاریخ بنی امیه تکرار شد، گفت: متاسفانه شجره ملعونه آل سعود امروز دنیای اسلام را به آتش کشیده و آبروی آن را برده است.
۱۳۹۵/۶/۲۲ - ۱۹:۱۱
نماینده ولی فقیه در بوشهر: بی منطقی و جاهلیت، ذات رژیم عربستان است/ آل سعود؛ فرزند نامشروع انگلیس حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه آل سعود محصول سرویس های جاسوسی و فرزند نامشروع انگلیس است، گفت: هر جا پای اسلام ناب محمدی (ص) در میان است، آل سعود در آن جا خیانت می کند.
۱۳۹۵/۶/۲۱ - ۱۳:۱۳
دین و سیاست با هم عجین بوده و جدایی‌ناپذیرند حوزه/ مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در تیپ پیاده امام صادق(ع) بوشهر گفت: دین و سیاست با هم عجین بوده و جدایی‌ناپذیرند.
۱۳۹۵/۶/۲۱ - ۱۱:۵۹
روحانیت از تاثیرگذارترین اقشار جامعه است حوزه / فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: جامعه روحانیت از تاثیرگذارترین قشر جامعه است.
۱۳۹۵/۶/۱۸ - ۱۶:۱۰
امام جمعه بوشهر: برخی هنوز خطر نفوذ را باور ندارند حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین صفایی بوشهری افزود: امروز متاسفانه برخی به جای اینکه درمانگر باشند، درد جامعه شده اند.
۱۳۹۵/۶/۱۸ - ۱۵:۳۹
مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر: جریانات تکفیری هدفی جز ضربه به اسلام ندارد حوزه / مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: دشمنان در دنیای معاصر هجمه های شدیدی دارند و با راه اندازی جریانات تکفیری در صدد ضربه به اسلام هستند.
۱۳۹۵/۶/۱۷ - ۱۷:۵۹
استاد حوزه بوشهر: برخورد آل خلیفه با خواسته های مردم بحرین غیرعقلانی است حوزه / امام جمعه دیّر گفت: برخوردی که با شیخ عیسی قاسم صورت گرفته نشان از ابلهی آل خلیفه است، زیرا دیگران به دنبال اسقاط حکومت بودند، اما شیخ عیسی قاسم به دنبال اصلاح و احقاق حق در چارچوب قانون است.
۱۳۹۵/۶/۱۷ - ۱۱:۱۴
امام جمعه بوشهر مجاهدت های رئیسعلی دلواری با حکم علما بود حوزه /نماینده ولی فقیه در استان بوشهر گفت: شهید رئیسعلی دلواری در متن علما زندگی کرد و با حکم علما آن مجاهدت ها را انجام داد.
۱۳۹۵/۶/۱۶ - ۱۵:۵۳
دیدار وزیر اطلاعات با نماینده ولی فقیه در بوشهر حوزه / حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمود علوی، وزیر اطلاعات با حجت الاسلام و المسلمین صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان امام جمعه بوشهر دیدار کرد.
۱۳۹۵/۶/۱۶ - ۱۱:۱۳
معاون تبلیغ حوزه علمیه بوشهر: اگر مسیحیت الگویی مثل امام حسین(ع) داشت تمام دنیا را مسیحی می کرد حوزه / برخی تئوریسین های مسیحی غربی معتقدند که اگر ما یکی از این الگوهای شیعیان مثل امام حسین(ع) را داشتیم، با آن تمام دنیا را مسیحی می کردیم.
۱۳۹۵/۶/۱۵ - ۱۷:۲۱
امام جمعه شهرستان دَیر در جمع طلاب: ایمان ظاهری پوچ و بی ارزش است حوزه/ هر کس شهادتین را بر زبان جاری سازد، در مسلک مسلمانان وارد می شود و احکام اسلام بر او جاری می شود، اما ایمان یک امر حقیقی و باطنی یا شهودی است که در قلب آدمی مأوی می کند.
۱۳۹۵/۶/۱۵ - ۱۶:۱۶
امام جمعه براز جان خبر داد: امکان تحصیل دروس حوزوی برای همه اقشار در برازجان فراهم شد حوزه/ امام جمعه برازجان از اجرای طرح طرح ویژه فراگیری علوم حوزوی برای اقشار مختلف، در مدرسه علمیه چهارده معصوم(ع) این شهر خبر داد.
۱۳۹۵/۶/۱۵ - ۱۵:۵۹
حجت الاسلام والمسلمین خدری: حوزه مسئول تربیت طلبه در تراز انقلاب اسلامی است حوزه/ مدیر حوزه علمیه بوشر گفت: همان گونه که مقام معظم رهبری فرمودند حوزه باید انقلابی بماند، ما نیز در برنامه امسال حوزه به دنبال تربیت طلبه در تراز انقلاب اسلامی و همه جانبه نگر در عرصه علمی، اخلاق، تربیتی، تبلیغی، فرهنگی و سیاسی هستیم.
۱۳۹۵/۶/۱۴ - ۱۵:۳۴
نماینده ولی فقیه در بوشهر: نظارت و بازرسی از ابعاد مهم هندسه نظام اسلامی است حوزه/ نماینده ولی فقیه در بوشهر با بیان اینکه یکی از ابعاد مهم هندسه نظام اسلامی، نظارت و بازرسی است، وظایف بازرسی را دارای دو وجه جلوگیری از لطمات درون نظام و پیشگیری با برنامه های دقیق دانست.
۱۳۹۵/۶/۱۴ - ۱۵:۱۲
مدیر حوزه بوشهر: وجود روحانیت در جامعه مانع بروز بسیاری از ناهنجاری ها می گردد حوزه / اگر زمانی روحانیت نباشد، آن وقت است که مشکلات نمود بیشتری پیدا می کند و خود را نشان می دهد.
۱۳۹۵/۶/۱۴ - ۱۳:۱۴
حجت الاسلام مصلح خبرداد: راه اندازی مدرسه علمیه سفیران هدایت در برازجان حوزه / امام جمعه برازجان ازآاغاز مراحل ساخت مدرسه علمیه سفیران هدایت این شهرستان خبرداد.
۱۳۹۵/۶/۱۴ - ۱۱:۵۳
راه اندازی سطح دو در مدرسه علمیه چهارده معصوم(ع) برازجان حوزه / تولیت مدرسه علمیه چهارده معصوم(ع) برازجان از راه اندازی سطح دو حوزه در این این مدرسه خبرداد.
۱۳۹۵/۶/۱۴ - ۱۱:۱۱
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس