*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۶ \ السبت ٢٦ جمادى الثانية ١٤٣٨ \ Saturday, March 25, 2017
مسئول بسيج سازندگي سپاه امام صادق(ع) بوشهر: طرح هجرت نقش اساسی در توسعه فرهنگ دینی دارد حوزه/ طرح هجرت دانش‌آموزی نقش اساسی در محتوا بخشی به اوقات فراغت جوانان و نوجوان دارد و در شكل‌گيري ارزش‌ها، باورها و گسترش فرهنگ بومي، اسلامي و ديني بسيار مهم و تأثيرگذار است.
۱۳۹۵/۶/۲۲ - ۱۹:۲۵
مدیر حوزه علمیه بوشهر: آل سعود آبروی اسلام را برده است حوزه/ مدیر حوزه علمیه استان بوشهر با بیان این که تاریخ بنی امیه تکرار شد، گفت: متاسفانه شجره ملعونه آل سعود امروز دنیای اسلام را به آتش کشیده و آبروی آن را برده است.
۱۳۹۵/۶/۲۲ - ۱۹:۱۱
نماینده ولی فقیه در بوشهر: بی منطقی و جاهلیت، ذات رژیم عربستان است/ آل سعود؛ فرزند نامشروع انگلیس حوزه/ نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه آل سعود محصول سرویس های جاسوسی و فرزند نامشروع انگلیس است، گفت: هر جا پای اسلام ناب محمدی (ص) در میان است، آل سعود در آن جا خیانت می کند.
۱۳۹۵/۶/۲۱ - ۱۳:۱۳
دین و سیاست با هم عجین بوده و جدایی‌ناپذیرند حوزه/ مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در تیپ پیاده امام صادق(ع) بوشهر گفت: دین و سیاست با هم عجین بوده و جدایی‌ناپذیرند.
۱۳۹۵/۶/۲۱ - ۱۱:۵۹
روحانیت از تاثیرگذارترین اقشار جامعه است حوزه / فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: جامعه روحانیت از تاثیرگذارترین قشر جامعه است.
۱۳۹۵/۶/۱۸ - ۱۶:۱۰
امام جمعه بوشهر: برخی هنوز خطر نفوذ را باور ندارند حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین صفایی بوشهری افزود: امروز متاسفانه برخی به جای اینکه درمانگر باشند، درد جامعه شده اند.
۱۳۹۵/۶/۱۸ - ۱۵:۳۹
مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر: جریانات تکفیری هدفی جز ضربه به اسلام ندارد حوزه / مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: دشمنان در دنیای معاصر هجمه های شدیدی دارند و با راه اندازی جریانات تکفیری در صدد ضربه به اسلام هستند.
۱۳۹۵/۶/۱۷ - ۱۷:۵۹
استاد حوزه بوشهر: برخورد آل خلیفه با خواسته های مردم بحرین غیرعقلانی است حوزه / امام جمعه دیّر گفت: برخوردی که با شیخ عیسی قاسم صورت گرفته نشان از ابلهی آل خلیفه است، زیرا دیگران به دنبال اسقاط حکومت بودند، اما شیخ عیسی قاسم به دنبال اصلاح و احقاق حق در چارچوب قانون است.
۱۳۹۵/۶/۱۷ - ۱۱:۱۴
امام جمعه بوشهر مجاهدت های رئیسعلی دلواری با حکم علما بود حوزه /نماینده ولی فقیه در استان بوشهر گفت: شهید رئیسعلی دلواری در متن علما زندگی کرد و با حکم علما آن مجاهدت ها را انجام داد.
۱۳۹۵/۶/۱۶ - ۱۵:۵۳
دیدار وزیر اطلاعات با نماینده ولی فقیه در بوشهر حوزه / حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمود علوی، وزیر اطلاعات با حجت الاسلام و المسلمین صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان امام جمعه بوشهر دیدار کرد.
۱۳۹۵/۶/۱۶ - ۱۱:۱۳
معاون تبلیغ حوزه علمیه بوشهر: اگر مسیحیت الگویی مثل امام حسین(ع) داشت تمام دنیا را مسیحی می کرد حوزه / برخی تئوریسین های مسیحی غربی معتقدند که اگر ما یکی از این الگوهای شیعیان مثل امام حسین(ع) را داشتیم، با آن تمام دنیا را مسیحی می کردیم.
۱۳۹۵/۶/۱۵ - ۱۷:۲۱
امام جمعه شهرستان دَیر در جمع طلاب: ایمان ظاهری پوچ و بی ارزش است حوزه/ هر کس شهادتین را بر زبان جاری سازد، در مسلک مسلمانان وارد می شود و احکام اسلام بر او جاری می شود، اما ایمان یک امر حقیقی و باطنی یا شهودی است که در قلب آدمی مأوی می کند.
۱۳۹۵/۶/۱۵ - ۱۶:۱۶
امام جمعه براز جان خبر داد: امکان تحصیل دروس حوزوی برای همه اقشار در برازجان فراهم شد حوزه/ امام جمعه برازجان از اجرای طرح طرح ویژه فراگیری علوم حوزوی برای اقشار مختلف، در مدرسه علمیه چهارده معصوم(ع) این شهر خبر داد.
۱۳۹۵/۶/۱۵ - ۱۵:۵۹
حجت الاسلام والمسلمین خدری: حوزه مسئول تربیت طلبه در تراز انقلاب اسلامی است حوزه/ مدیر حوزه علمیه بوشر گفت: همان گونه که مقام معظم رهبری فرمودند حوزه باید انقلابی بماند، ما نیز در برنامه امسال حوزه به دنبال تربیت طلبه در تراز انقلاب اسلامی و همه جانبه نگر در عرصه علمی، اخلاق، تربیتی، تبلیغی، فرهنگی و سیاسی هستیم.
۱۳۹۵/۶/۱۴ - ۱۵:۳۴
نماینده ولی فقیه در بوشهر: نظارت و بازرسی از ابعاد مهم هندسه نظام اسلامی است حوزه/ نماینده ولی فقیه در بوشهر با بیان اینکه یکی از ابعاد مهم هندسه نظام اسلامی، نظارت و بازرسی است، وظایف بازرسی را دارای دو وجه جلوگیری از لطمات درون نظام و پیشگیری با برنامه های دقیق دانست.
۱۳۹۵/۶/۱۴ - ۱۵:۱۲
مدیر حوزه بوشهر: وجود روحانیت در جامعه مانع بروز بسیاری از ناهنجاری ها می گردد حوزه / اگر زمانی روحانیت نباشد، آن وقت است که مشکلات نمود بیشتری پیدا می کند و خود را نشان می دهد.
۱۳۹۵/۶/۱۴ - ۱۳:۱۴
حجت الاسلام مصلح خبرداد: راه اندازی مدرسه علمیه سفیران هدایت در برازجان حوزه / امام جمعه برازجان ازآاغاز مراحل ساخت مدرسه علمیه سفیران هدایت این شهرستان خبرداد.
۱۳۹۵/۶/۱۴ - ۱۱:۵۳
راه اندازی سطح دو در مدرسه علمیه چهارده معصوم(ع) برازجان حوزه / تولیت مدرسه علمیه چهارده معصوم(ع) برازجان از راه اندازی سطح دو حوزه در این این مدرسه خبرداد.
۱۳۹۵/۶/۱۴ - ۱۱:۱۱
تجمل گرایی آسیب بزرگ زندگی های امروزی است حوزه / مدیرکل تبلیغات استان بوشهر با تاکید بر لزوم تاسی از روش و منش حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) ، تجمل گرایی آسیب بزرگ زندگی های امروز است.
۱۳۹۵/۶/۱۳ - ۱۸:۰۴
مدیر حوزه بوشهر: نیازمند تربیت طلاب مهذب و توانمند هستیم مدیر حوزه علمیه استان بوشهر گفت: طلبه ای نیاز داریم که درس بخواند، تهذیب داشته و در همه عرصه ها از جمله فرهنگی و سیاسی فعال باشد.
۱۳۹۵/۶/۱۳ - ۱۷:۰۷
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس