*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸ \ ۲۱ رمضان ۱۴۴۰ \ Monday, May 27, 2019
استاد حوزه علمیه خواهران هرمزگان: مردم سیلی محکمی به دشمنان قسم خورده انقلاب زدند حوزه/ خانم حجتی با بیان اینکه مردم با حضور خود در صحنه حماسه آفریدند، گفت: مردم در این حضور، سیلی محکمی به دشمنان قسم خورده انقلاب زدند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۰۰:۳۵
معاون آموزش مدرسه علمیه الزهرا(س) بندرعباس: مردم همراهی خود با انقلاب اسلامی را ثابت کردند حوزه/ خانم تختی گفت: مردم ایران با حضور مستمر خود در همایش هایی همچون ۹ دی همراهی همیشگی خود با انقلاب اسلامی را ثابت کرده اند.
۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۰۰:۱۵
با گرامیداشت حماسه ۹ دی؛ بانوان طلبه بندرعباس با آرمان های انقلاب تجدید بیعت کردند حوزه/ خانم باقری زاده گفت: انقلاب اسلامی ایران، حوادث زیادی را در تاریخ به خود دیده است که حضور به موقع مردم همیشه در صحنه و اطاعت از رهبری و استعانت خداوند متعال به پیروزی رسیده اند.
۱۳۹۷/۱۰/۹ - ۱۸:۰۳
مدیر مدرسه فاطمه الزهرا(س) پارسیان هرمزگان: مردم با حضور در صحنه دشمنان را ناامیدتر کردند حوزه/ امیری، حماسه ۹ دی را به عنوان روز بصیرت ملت و بیعت آنها با مقام معظم رهبری عنوان کرد و گفت: مردم با حرکت خودجوش خود به دشمنان ثابت کردند، که همیشه در تبعیت از ولایت فقیه و پاسداری از انقلاب و خون شهدا در مقابل فتنه های فریبکاران عالم خواهند ایستاد.
۱۳۹۷/۱۰/۹ - ۱۸:۰۰
معاون فرهنگی ـ تبلیغی حوزه علمیه خواهران هرمزگان: نهم دی نماد اقتدار و بصیرت مردم است حوزه/ عباسی ندوشن با بیان اینکه حماسه نهم دی نماد عزت، استقلال، اقتدار و بصیرت مردم است، گفت: بار دیگر ملت ولايتمدار ایران در ۹ دی با حضور پرشور خود در راهپیمایی عزتمند و با شکوه، عزت و اقتدار كشور اسلامي را در برابر فتنه هاي آمريكا بیمه خواهند کرد.
۱۳۹۷/۱۰/۸ - ۱۶:۲۵
با هدف اطلاع رسانی فراگیر اخبار حوزوی؛ صفحه اختصاصی «استان هرمزگان» در خبرگزاری رسمی حوزه راه اندازی شد حوزه/ صفحه اختصاصی «استان هرمزگان»، با هدف اطلاع رسانی فراگیر اخبار حوزوی، در خبرگزاری حوزه به عنوان رسانه رسمی حوزه های علمیه، فعال شد.
۱۳۹۷/۱۰/۸ - ۱۵:۰۵
در مدرسه حضرت زینب (س) میناب مطرح شد؛ نقش بانوان در حماسه ۹ دی غیرقابل انکار است حوزه/ تاریخ گویای حضور بانوان در عرصه های مختلف جامعه است و امروز نیز کسی نقش بانوان، خصوصا خواهران طلبه را در عرصه های مختلف از جمله پیروزی انقلاب اسلامی و راهپیمایی هایی مانند ۹ دی انکار نمی کند.
۱۳۹۷/۱۰/۸ - ۱۲:۰۰
برگزاری کارگاه «کلام اسلامی» در حوزه خواهران هرمزگان حوزه/ معاون پژوهش مديريت حوزه علميه خواهران استان هرمزگان از برگزاری كارگروه تخصصی امور پايان نامه ها با گرایش «کلام اسلامی» در این مديريت خبر داد.
۱۳۹۷/۱۰/۵ - ۰۲:۲۰
بررسی «فرزند بیشتر آری یا نه» در جزیره کیش حوزه/ توجه به همه فرزندان مانع از توجه افراطی به يك كودك و ايجاد مشكلات تربيتي در بحث تک فرزندی خواهد بود و از سويي فرزندان بزرگتر همكار تربيتي خوبي براي والدين در تربيت فرزندان كوچك تر مي شوند.
۱۳۹۷/۱۰/۴ - ۱۳:۱۲
حوزه خواهران هرمزگان در سوگ فقیه مجاهد حوزه/ مدیریت حوزه علمیه خواهران استان هرمزگان در پیامی درگذشت فقیه مجاهد آیت‌الله هاشمی شاهرودی را تسلیت گفت.
۱۳۹۷/۱۰/۴ - ۰۹:۴۹
امام جمعه موقت جزيره كيش: «صداقت» اولین قدم در راه مهار نفس است حوزه/«حجت الاسلام سیدین» با بيان اينكه طلبگي از جمله الطاف الهی است، گفت: طلاب باید به شکرانه طلبگي، به وظايف و مسئوليت هاي خود در اين مسير به خوبی عمل كنند.
۱۳۹۷/۱۰/۳ - ۱۷:۰۰
مشاور موسسه آموزش عالي فاطمه معصومه (س) بندرعباس: دینداری عامل مهمی در تحکیم بنیان خانواده است حوزه/خانم زنگی با تاکید بر این که دینداری زوجين، تاثیر بسزایی در تحکیم بنیان خانواده دارد، گفت: دینداری باعث ایجاد وفاق در تعیین بایسته های زندگی و رعایت حلال و حرام در زندگی مشترک می شود.
۱۳۹۷/۱۰/۳ - ۱۲:۳۹
امام جمعه جاسك در جمع بانوان طلبه: طلاب در کانون توجه جامعه قرار دارند حوزه/ حجت الاسلام مناقبیان گفت: با توجه به اينكه طلاب در کانون توجه افراد جامعه قرار دارند باید دقت بيشتري به نوع رفتار و كردار خود داشته باشند.
۱۳۹۷/۱۰/۳ - ۱۱:۳۸
مدير حوزه علمیه خواهران هرمزگان تبیین کرد: چارچوب های وحدت عملی حوزه و دانشگاه حوزه/ حجت الاسلام و المسلمين عبادي زاده گفت: با وحدت توحیدی حوزه و دانشگاه، مسیر آنها به سمت خیر و سعادت جامعه و تامین و خوشبختی و رساندن جامعه به توحید خواهد شد که با توجه به این هدف گذاری ها باید برای وحدت حوزه و دانشگاه برنامه ریزی کرد.
۱۳۹۷/۹/۳۰ - ۱۷:۳۵
نماینده ولی فقیه در بندرعباس: تنها راه رسیدن به بندگی محض، عالم بودن به دین است حوزه/آیت الله نعیم آبادی گفت: معنای نمایشگاه کتاب، ایجاد جایگاه ارزشی به اصل کتاب و احیای آن در جامعه است.
۱۳۹۷/۹/۲۹ - ۱۶:۰۶
مدير حوزه علمیه خواهران استان هرمزگان: جدا کردن عرصه آموزش از پژوهش ظلم به جامعه علمی است حوزه/ حجت الاسلام و المسلمين عبادي زاده با اشاره به اینکه جدا کردن عرصه آموزش از پژوهش، ظلم به جامعه علمی است، گفت: زمانی عرصه پژوهش در بستر جامعه راه می یابد که عرصه آموزش و پژوهش در یک فضای در هم تنیده و مرتبط و مکمل یکدیگر به بالندگی هم کمک کنند.
۱۳۹۷/۹/۲۸ - ۱۳:۳۴
بانوی تازه مسلمان آرژانتینی: با اسلام به آزادی رسیدم حوزه/سوفیا کاسترو بانوی تازه مسلمان آرژانتینی با بیان این که با اسلام به آزادی دست یافتم، گفت: زن مسلمان پرچم اسلام است و هر جای دنیا به خاطر پوشش به عنوان یک زن مسلمان شناخته می شود.
۱۳۹۷/۹/۲۸ - ۰۲:۳۵
نمایشگاه دستاوردهاي پژوهشی حوزه خواهران هرمزگان افتتاح شد حوزه/معاون پژوهش مديريت حوزه علميه خواهران استان هرمزگان از برگزاري نمايشگاه دستاوردهاي پژوهش مدارس علميه خواهران استان هرمزگان در هفته پژوهش خبر داد.
۱۳۹۷/۹/۲۵ - ۱۰:۳۱
دستاوردها و فعالیت های پژوهشی حوزه خواهران هرمزگان؛ از برگزاری همایش های کشوری تا خلق آثار فاخر پژوهشی حوزه/«خانم كمالي» با بيان اينكه پژوهش یکی از محورهای توسعه در دنیای امروز است، گفت: سطح بینش و آگاهی هر جامعه ارتباط مستقیم با منابع دانش و یادگیری آن دارد.
۱۳۹۷/۹/۲۵ - ۰۲:۴۵
مدير حوزه علميه خواهران هرمزگان: طلاب، امدادگران فرهنگي اند حوزه/حجت الاسلام و المسلمين عبادي زاده با اشاره به طرح امدادگران فرهنگی حوزه خواهران هرمزگان با رویکرد تغذیه فکری و معنوی مددجویان هلال احمر، گفت: طلاب به عنوان امدادگران فرهنگي با فراگيري آموزش هاي لازم، در كنار امدادگران هلال احمر بر روح و روان افراد آسيب ديده تاثير گذار خواهند بود.
۱۳۹۷/۹/۲۱ - ۱۶:۲۳
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس