*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۷ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Sunday, July 21, 2019
برگزاری کارگاه «کلام اسلامی» در حوزه خواهران هرمزگان حوزه/ معاون پژوهش مديريت حوزه علميه خواهران استان هرمزگان از برگزاری كارگروه تخصصی امور پايان نامه ها با گرایش «کلام اسلامی» در این مديريت خبر داد.
۱۳۹۷/۱۰/۵ - ۰۲:۲۰
بررسی «فرزند بیشتر آری یا نه» در جزیره کیش حوزه/ توجه به همه فرزندان مانع از توجه افراطی به يك كودك و ايجاد مشكلات تربيتي در بحث تک فرزندی خواهد بود و از سويي فرزندان بزرگتر همكار تربيتي خوبي براي والدين در تربيت فرزندان كوچك تر مي شوند.
۱۳۹۷/۱۰/۴ - ۱۳:۱۲
حوزه خواهران هرمزگان در سوگ فقیه مجاهد حوزه/ مدیریت حوزه علمیه خواهران استان هرمزگان در پیامی درگذشت فقیه مجاهد آیت‌الله هاشمی شاهرودی را تسلیت گفت.
۱۳۹۷/۱۰/۴ - ۰۹:۴۹
امام جمعه موقت جزيره كيش: «صداقت» اولین قدم در راه مهار نفس است حوزه/«حجت الاسلام سیدین» با بيان اينكه طلبگي از جمله الطاف الهی است، گفت: طلاب باید به شکرانه طلبگي، به وظايف و مسئوليت هاي خود در اين مسير به خوبی عمل كنند.
۱۳۹۷/۱۰/۳ - ۱۷:۰۰
مشاور موسسه آموزش عالي فاطمه معصومه (س) بندرعباس: دینداری عامل مهمی در تحکیم بنیان خانواده است حوزه/خانم زنگی با تاکید بر این که دینداری زوجين، تاثیر بسزایی در تحکیم بنیان خانواده دارد، گفت: دینداری باعث ایجاد وفاق در تعیین بایسته های زندگی و رعایت حلال و حرام در زندگی مشترک می شود.
۱۳۹۷/۱۰/۳ - ۱۲:۳۹
امام جمعه جاسك در جمع بانوان طلبه: طلاب در کانون توجه جامعه قرار دارند حوزه/ حجت الاسلام مناقبیان گفت: با توجه به اينكه طلاب در کانون توجه افراد جامعه قرار دارند باید دقت بيشتري به نوع رفتار و كردار خود داشته باشند.
۱۳۹۷/۱۰/۳ - ۱۱:۳۸
مدير حوزه علمیه خواهران هرمزگان تبیین کرد: چارچوب های وحدت عملی حوزه و دانشگاه حوزه/ حجت الاسلام و المسلمين عبادي زاده گفت: با وحدت توحیدی حوزه و دانشگاه، مسیر آنها به سمت خیر و سعادت جامعه و تامین و خوشبختی و رساندن جامعه به توحید خواهد شد که با توجه به این هدف گذاری ها باید برای وحدت حوزه و دانشگاه برنامه ریزی کرد.
۱۳۹۷/۹/۳۰ - ۱۷:۳۵
نماینده ولی فقیه در بندرعباس: تنها راه رسیدن به بندگی محض، عالم بودن به دین است حوزه/آیت الله نعیم آبادی گفت: معنای نمایشگاه کتاب، ایجاد جایگاه ارزشی به اصل کتاب و احیای آن در جامعه است.
۱۳۹۷/۹/۲۹ - ۱۶:۰۶
مدير حوزه علمیه خواهران استان هرمزگان: جدا کردن عرصه آموزش از پژوهش ظلم به جامعه علمی است حوزه/ حجت الاسلام و المسلمين عبادي زاده با اشاره به اینکه جدا کردن عرصه آموزش از پژوهش، ظلم به جامعه علمی است، گفت: زمانی عرصه پژوهش در بستر جامعه راه می یابد که عرصه آموزش و پژوهش در یک فضای در هم تنیده و مرتبط و مکمل یکدیگر به بالندگی هم کمک کنند.
۱۳۹۷/۹/۲۸ - ۱۳:۳۴
بانوی تازه مسلمان آرژانتینی: با اسلام به آزادی رسیدم حوزه/سوفیا کاسترو بانوی تازه مسلمان آرژانتینی با بیان این که با اسلام به آزادی دست یافتم، گفت: زن مسلمان پرچم اسلام است و هر جای دنیا به خاطر پوشش به عنوان یک زن مسلمان شناخته می شود.
۱۳۹۷/۹/۲۸ - ۰۲:۳۵
نمایشگاه دستاوردهاي پژوهشی حوزه خواهران هرمزگان افتتاح شد حوزه/معاون پژوهش مديريت حوزه علميه خواهران استان هرمزگان از برگزاري نمايشگاه دستاوردهاي پژوهش مدارس علميه خواهران استان هرمزگان در هفته پژوهش خبر داد.
۱۳۹۷/۹/۲۵ - ۱۰:۳۱
دستاوردها و فعالیت های پژوهشی حوزه خواهران هرمزگان؛ از برگزاری همایش های کشوری تا خلق آثار فاخر پژوهشی حوزه/«خانم كمالي» با بيان اينكه پژوهش یکی از محورهای توسعه در دنیای امروز است، گفت: سطح بینش و آگاهی هر جامعه ارتباط مستقیم با منابع دانش و یادگیری آن دارد.
۱۳۹۷/۹/۲۵ - ۰۲:۴۵
مدير حوزه علميه خواهران هرمزگان: طلاب، امدادگران فرهنگي اند حوزه/حجت الاسلام و المسلمين عبادي زاده با اشاره به طرح امدادگران فرهنگی حوزه خواهران هرمزگان با رویکرد تغذیه فکری و معنوی مددجویان هلال احمر، گفت: طلاب به عنوان امدادگران فرهنگي با فراگيري آموزش هاي لازم، در كنار امدادگران هلال احمر بر روح و روان افراد آسيب ديده تاثير گذار خواهند بود.
۱۳۹۷/۹/۲۱ - ۱۶:۲۳
در مديريت حوزه علميه خواهران استان هرمزگان؛ دوره آموزشی ويژه معاونان مالي مدارس علمیه هرمزگان برگزار شد حوزه/مسئول سازماندهي و نظارت مديريت حوزه علميه خواهران استان هرمزگان از برگزاري دوره آموزشی ويژه معاونان مالي مدارس علمیه استان خبر داد.
۱۳۹۷/۹/۲۰ - ۱۳:۴۷
آشنایی طلاب هرمزگانی با علائم ديابت و چربی خون حوزه/ سلیمانی از کارشناسان تغذیه گفت: بی تحرکی و استفاده از غذاهای نامناسبي همچون خوردن فست فود از عوامل مهم چربی خون و دیابت در افراد است.
۱۳۹۷/۹/۲۰ - ۱۱:۱۱
در مدرسه فاطمه ام البنین (س) حاجي آباد هرمزگان مطرح شد: طلبه اي كه تمام دغدغه او رسيدن به استادي است، موفق نمی شود حوزه/«خانم معصومی» گفت: طلبه اي كه تمام دغدغه ي او كسب علم و رسيدن به جايگاه استادي است و توجهی به تهذیب ندارد، نتيجه لازم و مطلوبي از طلبگي خود به دست نخواهد آورد.
۱۳۹۷/۹/۱۹ - ۱۷:۰۰
مدیر مدرسه فاطمه بنت الرسول(س) جاسک خبر داد: اجرای طرح قرآنی «عترت» در جاسک حوزه/خانم روشنی از برگزاری نشست قرآنی حفظ و مفاهیم قرآن كريم به همت مدرسه علمیه خواهران فاطمه بنت الرسول(س) جاسک استان هرمزگان خبر داد.
۱۳۹۷/۹/۱۹ - ۱۳:۱۸
معاون فرهنگی مدرسه فاطمه بنت الرسول(س) جاسك: دوري از رذايل و رشد فضايل اخلاقي تنها راه رسيدن به كمال است حوزه/خانم رودانی پور گفت: تنها راه رسيدن به كمال و معنويت واقعي دوري از رذايل و سعي در كسب و رشد فضايل اخلاقي است.
۱۳۹۷/۹/۱۹ - ۰۹:۵۴
در مدرسه حضرت زینب(س) میناب بررسی شد؛ مهارت های حل مشکل در زندگی حوزه/خانم مکی زاده گفت: مهارت حل مشکل، یکی از مهمترین فرآیندهای تفکر است که زمینه ی مقابلـه مؤثر با مشکلات و چالش های زندگی را برای افراد فراهم می کند.
۱۳۹۷/۹/۱۸ - ۱۰:۱۵
کارگاه آموزشی مهارت افزایی اساتید راهنما در میناب برگزار شد حوزه/معاون پژوهش مدرسه علمیه خواهران حضرت زینب(س) میناب استان هرمزگان، از برگزاری کارگاه آموزشی مهارت افزایی اساتید شرق استان در این مدرسه خبر داد.
۱۳۹۷/۹/۱۷ - ۱۵:۴۳
اوقات شرعی

آخرین اخبار سرویس