*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ \ ۱۲ رجب ۱۴۴۰ \ Tuesday, March 19, 2019
کد خبر: 446310 | تاریخ مخابره :۱۳۹۷/۱/۲۸ - ۱۷:۵۰ | سرویس: بین الملل 126
جنبش امت و احزب و شخصیت های اسلامی:
سوریه به خاطر حمایت از فلسطین مورد حمله آمریکا قرار گرفت
حوزه/ ​جنبش امت لبنان و انجمن جمعیت ها و شخیت های اسلامی لبنان، نشستی با عنوان "قدس اسراء، پایتخت زمین و آسمان" در مرکز جنبش امت با حضور نمایندگان علمای دینی، احزاب و شخصیت های لبنانی و شاخه های فلسطینی برگزار کردند.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری «حوزه»، جنبش امت لبنان و انجمن جمعیت ها و شخیت های اسلامی لبنان نشستی با عنوان "قدس اسراء، پایتخت زمین و آسمان" در مرکز جنبش امت با حضور نمایندگان علمای دینی، احزاب و شخصیت های لبنانی و شاخه های فلسطینی برگزار کردند.

این مراسم با تلاوت آیاتی از قرآن کریم و خوشامدگویی به مهمانان آغاز شد.

نماینده جنبش جهاد اسلامی: مسئله فلسطین در آستانه حذف شدن و نابودی است

سپس "احسان عطایا" نماینده جنبش جهاد اسلامی در لبنان به سخنرانی پرداخت و گفت: مسئله فلسطین در آستانه حذف شدن و نابودی است و بیشتر سازمان های عربی و کشور های حاشیه خلیج فارس زمام امور خود را به ترامپ سپرده و هر کشور عربی که از این کار امتناع کند، اتهاماتی را به آن نسبت داده و تمامی جهان علیه آن صف آرایی می کنند و نیرو های هم پیمان برای ضربه زدن به آن و نابودی اش تلاش می کنند.

وی ادامه داد: ما می بینیم که اینان علیه ایران توطئه کرده و یمن را به خاطر حمایت از مسئله فلسطین مجازات می کنند و برای گسترش فتنه مذهبی و طایفه ای در لبنان تلاش می کرده و سوریه را با موشک های هوشمند بمباران می کنند.

نماینده جهاد اسلامی تصریح کرد: سه کشوری که در بمباران مشارکت داشته اند و برای انتقام از سوریه پایدار و مقاوم در برابر توطئه ها دور هم جمع شدند و تلاش می کنند زیر ساخت های نظامی و اقتصادی آن را نابود کنند، همه و همه به خاطر ایستادگی سوریه در کنار ملت فلسطین و حمایت آن از مقاومت در برابر دشمن صهیونیستی است.

شریعتمدار: ما اینجا جمع شدیم که یاد آور سخنان امام خمینی و آیت الله خامنه ای شویم

 محمد مهدی شریعتمدار رایزن فرهنگی ایران در لبنان گفت: به مناسبت مبعث رسول اکرم (ص) و معراج ایشان برای حمایت از فلسطین اشغالی و محکوم کردن جنایت های رژیم اسرائیل و تجاوز استکبار به سوریه اینجا جمع شدیم تا بر سخن امام خمینی مبنی بر ریشه کن کردن این غده سرطانی تاکید کنیم و یاد آور سخن آیت الله خامنه ای شویم که گفتند: " امروز بازگشت امت اسلامی به عزت و قدرت، تنها از طریق ثبات و مقاومت در برابر استکبار و توطئه های خبیث آن امکان پذیر است و مسئله فلسطین در رأس تمامی مسائل اسلامی و بین المللی قرار دارد".

شیخ جبری: تجاوز سه گانه به سوریه برای افزایش روحیه گروهک های جنایتکاری بود

شیخ عبد الله جبری دبیر کل جنبش امت لبنان اشاره کرد: طرح آمریکایی صهیونیستی به تعرض به مقدسات در فلسطین اکتفا نکرد و جنایت های خود را تا سوریه گسترش داد.

وی ادامه داد: تجاوز سه گانه به سوریه برای افزایش روحیه گروهک های جنایتکاری بود که پی در پی در برابر ارتش عربی سوریه شکست می خورد.

دبیرکل جنبش امت تاکید کرد: سوریه با وجود بشار اسد، ملت و ارتش سوریه و هم پیمانان آن از فلسطین تا ایران، عراق، لبنان و سوریه قدرتمند است و این کشور نه تنها از تمامی توطئه ها قوی تر است، بلکه پیروزی های فراوانی را در مبارزه با دشمنان به ثبت رسانده و تروریسم تکفیری را از خاک خود بیرون رانده و پروژه آمریکایی صهیونیستی را در تجزیه این کشور و غرق کردن آن در آشوب و ویرانی، با شکست مواجه کرده است.

ارسال نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
نمایش نظرات
اوقات شرعی