*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۷ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Sunday, July 21, 2019
کد خبر: 458578 | تاریخ مخابره :۱۳۹۷/۵/۲۲ - ۱۲:۳۸ | سرویس: مراجع و علما 2
رهبر انقلاب اسلامی در دیدار اقشار مختلف مردم:
عامل اصلی گرانی وکاهش ارزش پول ملی مسائل مدیریتی است نه تحریم/ جنگ نخواهد شد و با آمریکا مذاکره نخواهیم کرد
حوزه/ هزاران نفر از قشرهای مختلف مردم صبح امروز (دوشنبه) در حسینیه امام خمینی(ره) با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

به گزارش خبرگزاری حوزه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (دوشنبه) در دیدار هزاران نفر از قشرهای مردم از استانهای مختلف در سخنان مهمی درباره اوضاع اقتصادی و معیشتی، شرارتهای امریکا و پیشنهاد مذاکره و نیز ضرورت وحدت عمومی مردم و مسئولان خاطرنشان کردند: مشکلات اقتصادی و راه‌حلهای آن معلوم است، هیچ بن بستی در کشور وجود ندارد و مسئولان در هر سه قوه باید با تلاش، کار مشترک و استفاده از نظرات کارشناسان، مشکلات و فشارها را از دوش مردم بردارند.
ایشان همچنین در خصوص موضوع مذاکره با امریکا تأکید کردند: با امریکایی‌ها به علت وجود استدلالهای دقیق، تجربه گذشته و ضررهای فراوان مذاکره با یک رژیم متقلب و زورگو مذاکره نمی کنیم و در پرتو وحدت و همدلی مردم و مسئولان، این مرحله را به خوبی پشت سر خواهیم گذاشت.
رهبر انقلاب اسلامی در سخنان خود با اشاره به مشکلات اقتصادی و معیشتی کشور و گرانی‌های فراوان اخیر که به بخش هایی از مردم به شدت فشار وارد کرده است، گفتند: اکثر کارشناسان اقتصادی و بسیاری از مسئولان متفق هستند که عامل همه این مشکلات تحریم ها نیست بلکه ناشی از مسائل درونی و نحوه مدیریت و سیاست گذاری اجرایی است.
حضرت آیت الله خامنه ای تأکید کردند: من نمی گویم تحریم ها اثر ندارد، اما عمده مشکلات اقتصادی اخیر مربوط به عملکردها است و اگر عملکردها بهتر و با تدبیرتر و به هنگام‌تر و قوی‌تر باشد، تحریم ها تأثیر زیادی نخواهد داشت و می توان مقابل آن ایستاد.
ایشان به نوسانات اخیر بازار ارز و سکه و کاهش ارزش پول ملی اشاره کردند و افزودند: در همین قضایای ارز و سکه گفته شد مبلغ ۱۸ میلیارد دلار از ارز موجود کشور آن هم در حالی که برای تهیه ارز مشکل داریم، بر اثر بی تدبیری، به افرادی واگذار شد و برخی از آن سوء استفاده کردند. این موارد مشکلات مدیریتی است و ارتباطی با تحریم ها ندارد.
رهبر انقلاب اسلامی خاطرنشان کردند: وقتی ارز یا سکه به صورت غلط عرضه و تقسیم می‌شود، مشکلات فعلی به‌وجود می آید زیرا این قضیه دو طرف دارد، یک طرف آن فردی است که دریافت می کند و طرف دیگر آن کسی است که عرضه می کند. همه بیشتر به‌دنبال آن فردی هستند که ارز یا سکه را گرفته است در حالی که تقصیر عمده متوجه آن فردی است که ارز یا سکه را با بی تدبیری عرضه کرده است که اقدامات اخیر قوه قضاییه نیز در واقع برخورد با کسانی است که با یک تخلف و خطای بزرگ، زمینه ساز این مسائل و کاهش ارزش پول ملی شده اند.
ایشان به کمین گرفتن دشمن برای سوءاستفاده از این خطاها و بی تدبیری ها اشاره کردند و افزودند: ما به دلایل گوناگون، دشمنان خبیث و رذل کم نداریم، آنها کمین گرفته اند تا همچون مگس برروی زخم بنشینند و با سوءاستفاده از مشکلات ناشی از خطای برخی افراد، ناکارآمدی نظام و بن بست در کشور را القاء کنند تا مردم ناامید شوند.
رهبر انقلاب اسلامی تأکید کردند: در کشور هیچ بن بستی وجود ندارد زیرا مشکلات کشور شناخته شده است و برای همه آنها نیز راه حل های شناخته شده ای وجود دارد و فقط باید مسئولان کمر همت ببندند.
حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به پیشنهادها و نامه های متعدد جوانان انقلابی، مؤمن و خوش فکر برای حل مشکلات گفتند: اخیراً هم عده ای کارشناس اقتصادی که با دولت هم مخالفتی ندارند و برخی هم صاحب نام هستند، نامه ای دلسوزانه به رئیس جمهور محترم نوشته اند و ضمن برشمردن مشکلات ساختاری و موجود اقتصادی، راه حل ها را هم ارائه کرده اند که این راه حلها اکثراً صحیح بودند.
ایشان با تأکید بر اینکه اغلب این راه حل ها قبلاً در شعارهای سال و سیاستهای کلی اعلام شده بود، افزودند: بنابراین مشکلات اقتصادی کشور راه حل دارد و اینگونه نیست که دشمن و برخی افراد دنباله رو او در داخل و در رسانه ها، خبیثانه تبلیغ کنند که کشور به بن بست رسیده و هیچ راهی جز پناه بردن به فلان شیطان یا شیطان اکبر وجود ندارد.
رهبر انقلاب اسلامی خاطرنشان کردند: مسئولان اجرای برخی از این راه حل ها را شروع کرده‌اند اما باید جدی تر انجام دهند و من این موضوع را در جلسات خصوصی به رؤسای سه قوه و مسئولان کشور گفته ام و آنان نیز به اندازه توان خود پیگیر این موضوعات هستند.
حضرت آیت الله خامنه ای با تأکید بر اینکه ما در کشور نیروی خوب و با عُرضه و جوان کم نداریم، گفتند: مسئولان باید همکاران خوبی را برای خود انتخاب کنند.
ایشان، نقدینگی عظیم را یکی از مشکلات اقتصادی کشور و ناشی از سیاست های اشتباه دانستند و گفتند: همانگونه که در عید فطر خطاب به مسئولان گفتم، باید این نقدینگی به سمت تولید و  بخشهای صنعت، کشاورزی و مسکن هدایت شود و اگر چنین کاری انجام شود، نقدینگی که امروز یک تهدید است، به فرصت تبدیل خواهد شد.
رهبر انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه همواره از دولتها حمایت کرده اند و از این دولت نیز حمایت می کنند، خاطرنشان کردند: بار دیگر به مسئولان دولتی سفارش مؤکد می کنم که با فکر و برنامه ریزی و مشورت با افراد آگاه، راههای سوق دادن نقدینگی به سمت تولید را پیدا کنند.
حضرت آیت الله خامنه ای گفتند: برخی می گویند علت مشکلات فعلی در بازار، و کسب و کار این است که چون فعالان اقتصادی از زمان آغاز تحریم ها یعنی نیمه مرداد و یا نیمه آبان مطلع بودند، کارهایی انجام دادند، حالا سؤال این است که اگر فعالان اقتصادی مطلع بودند و کارهایی کردند، مسئولان دولتی هم باید خود را برای مقابله با تحریم بیشتر آماده می کردند.
ایشان افزودند: البته اکنون هم دیر نشده است و می توان تصمیم ها و اقدامات لازم را در مقابل تصمیم خبیثانه دشمن، اتخاذ کرد و اگر کسی بگوید دیر شده و ممکن نیست، یا جاهل است و یا حرف بی جهت زده است.
رهبر انقلاب اسلامی تأکید کردند: هرکسی که اعلام کند، ما به بن بست رسیده ایم، یا جاهل است و یا حرف او خائنانه است.
حضرت آیت الله خامنه ای در ادامه مطالب مربوط به مسائل و مشکلات اقتصادی، به موضوع فساد و لزوم مقابله با آن اشاره کردند و گفتند: نامه اخیر رئیس قوه قضاییه یک گام مهم و مثبت برای مقابله با فساد و مفسد است.
ایشان با اشاره به نامه هفده سال پیش خود به سران سه قوه برای مقابله با فساد افزودند: فساد یک اژدهای هفت سر است که باید با آن به طور کامل و جدی مقابله شود، ضمن اینکه وقتی با فساد و مفسد مقابله می شود، قطعاً جیغ و دادهایی از گوشه و کنار بلند می شود.
رهبر انقلاب اسلامی تأکید کردند: بیانِ علنی این موضوع برای این است که همه بدانند، بنای نظام، برخورد قاطع و بدون ملاحظه با مفسد است.
ایشان افزودند: برخی درخصوص فساد به گونه ای صحبت می کنند که گویا همه نظام فاسد است و ادعای فساد سیستمی و فراگیر می کنند در حالی که اینگونه نیست و ما در کشور، مدیران پاکدست و مؤمن فراوانی داریم و اینگونه سخن گفتن، ظلم به این افراد و ظلم به نظام اسلامی است.
رهبر انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه در نظام اسلامی حتی تعداد کم افراد فاسد، زیاد است و باید با آنها قاطعانه برخورد شود گفتند: افراط و تفریط غلط است. برخی در صحبت ها و نوشته های خود بی ملاحظه هستند. نمی توان فساد در برخی دستگاهها و یا در میان برخی افراد را به کل کشور تعمیم داد.
حضرت آیت الله خامنه ای در جمع بندی این بخش از سخنان خود، خاطرنشان کردند: راه حل مشکلات اقتصادی کشور اعم از راه حلهای ساختاری و کوتاه مدت شناخته شده است و هدف از درخواست برای تشکیل جلسه مشترک سه قوه، یافتن مشترک راه حل ها با کمک گرفتن از کارشناسان امین است که این کار در حال انجام است.
ایشان افزودند: دستگاههای نظارتی وابسته به دستگاههای اطلاعاتی، قوه قضاییه و مجلس نیز باید با قدرت و با چشم باز در میدان باشند و آحاد مردم مؤمن نیز باید با احساس وظیفه، در این خصوص، نقش ایفا کنند.
حضرت آیت الله خامنه ای با تأکید بر اینکه قوای مجریه و مقننه باید راههای فساد را ببندند، گفتند: اگر در همین قضایای ارز و سکه، نظارت و دقت و پیگیری لازم انجام می گرفت، راههای فساد مسدود می شد.
ایشان همچنین با توصیه به آحاد مردم برای هوشیاری و عملِ با بصیرت، در مقابل تحریکات دشمن، افزودند: ملت ایران همواره در مقابل دشمن بصیرت داشته است و همه باید بدانند که دشمن به دنبال سوءاستفاده از نقطه ضعف ها، بر ضدّ خود مردم است.
رهبر انقلاب اسلامی دستگاههای تبلیغاتی اعم از صدا و سیما، مطبوعات و وبگاههای فضای مجازی را به مراقبت از ایجاد ناامیدی در جامعه، توصیه مؤکد کردند و گفتند: انتقاد اشکالی ندارد اما نباید مردم را ناامید کرد. گاهی در یک روزنامه یا در یک برنامه تلویزیونی و رادیویی، به‌گونه‌ای سخن گفته می شود که گویا همه درها بسته است؛ در حالی که اینگونه نیست.
حضرت آیت الله خامنه ای تأکید کردند: ملت ایران و نظام اسلامی، همچنانکه تا به حال از مراحل سختی عبور کرده است، از این مرحله نیز که آسان تر از مراحل قبلی است، عبور خواهد کرد.
رهبر انقلاب اسلامی در بخش دوم سخنانشان با اشاره به وقیح تر و بی ادب تر شدن مسئولان امریکایی در ماههای اخیر خاطرنشان کردند: آنها قبلاً نیز ادب سیاسی و دیپلماتیک را در حرفهایشان رعایت نمی کردند اما مسئولان کنونی رژیم امریکا به گونه ای وقیح و بی شرم و بی‌ادب با دنیا حرف می زنند که انگار حیا را کاملاً از آنها گرفته اند.
حضرت آیت الله خامنه ای با یادآوری دو جنایت هفته اخیر سعودی‌ها در یمن یعنی بمباران یک بیمارستان و حمله به یک ماشین حامل کودکان یمنی و قتل عام دهها کودک بی‌گناه و بی‌پناه افزودند: وجدان جهان در مقابل این جنایات تکان خورد و دولتها  نیز ولو به صورت تعارف آمیز اظهار تأسفی کردند اما امریکایی ها به جای محکوم کردن این فجایع، بی‌شرمانه از روابط راهبردی خود با سعودی‌ها حرف زدند و این سؤال را پیش آوردند که آیا مسئولان امریکایی واقعاً انسانند؟
ایشان جدا کردن حدود ۲ هزار کودک از مادرانشان و زندانی کردن آنها در قفس را به بهانه مهاجر بودن این افراد، جنایت بی سابقه دیگری خواندند و افزودند: نکته تأمل برانگیز این است که امریکایی‌ها بدون هیچ خجالت و شرمی این اقدامات را در جلوی چشم جهانیان انجام می‌دهند.
رهبر انقلاب با اشاره به حرف‌های بی ادبانه مقامات رژیم امریکا درباره تحریم، جنگ و مذاکره گفتند: تأکید می کنیم جنگ نخواهد شد و مذاکره نخواهیم کرد.
حضرت آیت الله خامنه ای افزودند: البته آنها مسئله جنگ را صریحاً مطرح نمی کنند اما درصددند با اشاره و کنایه، «شبح جنگ» را ایجاد و بزرگ کنند تا ملت ایران و یا ترسوها را بترسانند.
ایشان در همین زمینه تأکید کردند: جنگی رخ نخواهد داد چرا که ما مثل گذشته هیچ وقت شروع کننده جنگ نخواهیم بود و امریکایی‌ها هم حمله را آغاز نمی کنند چون می دانند که صددرصد به ضررشان تمام خواهد شد زیرا جمهوری اسلامی و ملت ایران ثابت کرده اند به هر متعرّضی، ضربه بزرگ‌تری وارد خواهد کرد.
حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به ناکامی مفتضحانه و حقارت آمیز امریکایی‌ها در حمله سال ۱۳۵۹ به صحرای طبس افزودند: آنها ممکن است خیلی چیزها را نفهمند اما احتمالاً اینقدر می‌فهمند که نتیجه تعرض به ایران را تصور و درک کنند.
رهبر انقلاب در ادامه تبیین طرحهای امریکا برای مقابله با جمهوری اسلامی و ملت ایران، به بحث پیشنهاد مذاکره پرداختند و افزودند: آنها البته در این موضوع براساس یک بازی و روش پیش پا افتاده و بی ارزش سیاسی عمل می کنند؛ یک نفر می گوید بدون پیش شرط، نفر دیگر پیش شرط می گذارد.
حضرت آیت الله خامنه ای گفتند: بر خلاف تصور عده ای در داخل، درخواست امریکایی‌ها برای مذاکره مسئله جدیدی نیست و در ۴۰ سال اخیر بارها تکرار اما با پاسخ منفی ایران مواجه شده است. حتی ریگان رئیس جمهور وقت امریکا که نسبت به فعلی ها مقتدرتر بود، در قضیه معروف به مک فارلین، او را مخفیانه برای مذاکره به تهران فرستاد که بعد از ۲۴ ساعت بدون نتیجه بازگشت.
رهبر انقلاب در تبیین استدلالهای ایران برای مذاکره نکردن با امریکایی‌ها گفتند: آنها برای مذاکره فرمول خاصی دارند که باید آن را درک کرد و سپس به این سؤال پاسخ داد که آیا هیچ آدم عاقلی با این فرمول مذاکره می کند؟
ایشان حقیقت مذاکره را در عرف سیاسی «داد و ستد» خواندند و خاطرنشان کردند: امریکایی‌ها در هر مذاکره به پشتوانه قدرت سیاسی، تبلیغاتی و مالی خود تلاش می کنند هرگونه مقاومت در مقابل تحقق اهدافشان را ناکام بگذارند.
حضرت آیت الله خامنه ای در ترسیم فرمول مذاکره به سبک امریکایی‌ها افزودند: آنها اولاً اهداف اصلی را کاملاً مشخص می کنند البته همه این اهداف را اعلام نمی کنند اما در طول مذاکرات با دبه و چانه زنی، همه اهداف را پیگیری می کنند. نکته دوم اینکه امریکایی‌ها از این اهداف اصلی یک قدم عقب نمی نشیند.
ایشان افزودند: امریکایی ها در مذاکرات، با الفاظ ظاهراً اطمینان‌بخش فقط وعده می دهند اما از طرف مقابل امتیازات نقد می خواهند و وعده نمی پذیرند.
رهبر انقلاب خاطرنشان کردند: این واقعیت را ما در برجام تجربه کردیم همچنانکه در مذاکره با کره شمالی هم امریکایی‌ها همین روش را در پیش گرفته اند.
ایشان خاطرنشان کردند: هر جای مذاکره اگر طرف مقابل از دادن امتیاز نقد امتناع کند، امریکایی‌ها آنچنان هیاهوی تبلیغاتی و رسانه ای در جهان راه می اندازند که معمولاً طرف مقابل کم می آورد و دچار انفعال می شود.
حضرت آیت الله خامنه ای در تشریح آخرین نکته از فرمول مذاکره امریکایی‌ها افزودند: آنها پس از مذاکرات نیز به راحتی زیر وعده ها می زنند و به آنها عمل نمی کنند.
رهبر انقلاب پس از بیان این واقعیات یک سؤال اساسی مطرح کردند: به کدام دلیل باید با رژیم زورگوی متقلبی که اینگونه مذاکره می کند، پشت میز گفت‌وگو نشست؟
حضرت آیت الله خامنه ای برجام را نمونه واضح نتیجه مذاکره با امریکا برشمردند که البته برخی خطوط قرمز تعیین شده در آن رعایت نشد.
ایشان خاطرنشان کردند: با توجه به فرمول امریکایی‌ها در مذاکره، هر دولتی در جهان با آنها مذاکره کند، دچار مشکل می شود مگر جهت گیری هایش با واشنگتن یکی باشد که البته دولت فعلی امریکا حتی به اروپایی ها هم زور می گوید.
رهبر انقلاب در نوعی جمع بندی از این بخش از سخنانشان، افزودند: ما فقط وقتی می توانیم وارد بازی خطرناک مذاکره با امریکا شویم که از لحاظ اقتصادی و سیاسی و فرهنگی به اقتدار مورد نظرمان برسیم و فشارها و هوچی گری های او نتواند در ما تأثیر بگذارد اما در حال حاضر مذاکره قطعاً به ضرر ما تمام می شود و ممنوع است.
حضرت آیت الله خامنه ای خاطرنشان کردند: امام راحل عظیم الشأن هم مذاکره با امریکا را تا وقتی این رژیم آدم نشود ممنوع کرده بود ما هم بر همین نکته تأکید می کنیم.
ایشان افزودند: حتی اگر به فرض محال قرار بود با امریکایی ها مذاکره ای کنیم قطعاً با دولت فعلی هرگز مذاکره نمی کردیم.
حضرت آیت الله خامنه ای با بیان نکته ای مهم خطاب به همه سیاستمداران، دیپلماتها، جوانان پرانگیزه، دانشجویان رشته های سیاسی و فعالان عرصه سیاست یادآوری کردند: مذاکره با رژیم زورگو و پرتوقع امریکا وسیله ای برای رفع یا کاهش دشمنی آنها نیست بلکه دادن ابزاری به امریکا است که با آن می تواند بیشتر و بهتر اعمال دشمنی کند و اهداف خود را پی بگیرد.
رهبر انقلاب تمرکز شیطان بزرگ بر جنگ اقتصادی را ناشی از ناامیدی از جنگ نظامی، سیاسی و امنیتی و حتی جنگ فرهنگی خواندند و افزودند: رویش های جوان و پربرکت انقلاب و شکست حوادث و آشوبهای امنیتی سیاسی سال ۸۸، نشان دهنده شکست و یأس دشمن در این عرصه هاست.
حضرت آیت الله خامنه ای تأکید کردند: البته به توفیق الهی و هوشیاری مسئولان و مردم، امریکا در جنگ اقتصادی نیز شکست خواهد خورد.
ایشان با اشاره به ترفند و فریب دشمنان در حرف زدن با مردم ایران گفتند: یک عقب مانده ذهنی به ملت ایران می گوید دولت شما پول شما را در سوریه خرج می کند در حالیکه رئیس او اذعان کرده که امریکا هفت تریلیون دلار در منطقه خرج کرده اند اما هیچ چیزی عایدشان نشده است.
رهبر انقلاب افزودند: ما به دو کشور دوست یعنی سوریه و عراق در مقابل تهدیدات امریکا و سعودی ها کمک کرده ایم که این کمک ها نوعی مبادله بین دولتهای دوست است.
حضرت آیت الله خامنه ای ایجاد تردید در افکار عمومی نسبت به مواضع نظام را از اهداف مشخص دشمنان ملت ایران برشمردند و افزودند: آنها می خواهند با جنگ اقتصادی نارضایتی ایجاد کنند تا شاید این نارضایتی به اغتشاش و ناامنی تبدیل شود.
ایشان با بیان اخبار و اطلاعاتی از پشت صحنه اقدامات امریکایی ها، صهیونیستها و سعودی ها افزودند: آنها برای ایجاد ناامنی در دی ماه گذشته، چند سال فعالیت کرده بودند اما ملت با هوشیاری تحسین برانگیز، به میدان آمد و زمینه سازی های چند ساله آنها را به باد داد.
رهبر انقلاب افزودند: دشمنان سپس به سال ۹۷ دلبستند و برخی مقامات امریکا گفتند ۶ ماه دیگر خبرهایی از ایران خواهید شنید، منظور آنها همین حوادث مرداد بود که با وجود هزینه های فراوان مالی و سیاسی دشمنان اینگونه محدود از آب درآمد.
حضرت آیت الله خامنه ای تأکید کردند: مردم با هوش و با بصیرت هستند البته مشکلات معیشتی و اقتصادی اوقات خیلی از آنها را تلخ کرده اما این ملت زیر بار خواستهای سیای امریکا و فلان رژیم روسیاه نمی رود.
رهبر انقلاب تأکید کردند: دشمن همانگونه که تاکنون ضعیف و ناتوان و شکست خورده بوده است در آینده نیز ناکام خواهد ماند به شرط اینکه همه بیدار باشیم و با پرهیز از ناامیدی به وظایف خود عمل کنیم.
ایشان افزودند: برخی به اسم اینکه طرفدار ضعفا هستیم و می خواهیم اوضاع را درست کنیم، خودشان ملتفت نیستند اما عملاً در چارچوب نقشه دشمن حرف می زنند و اقدام می کنند.
حضرت آیت الله خامنه ای افزودند: آنها که می گویند دولت باید برکنار شود در نقشه دشمن نقش آفرین هستند. دولت باید سرکار بماند و با قدرت، وظایف خود را در حل مشکلات انجام دهد.
رهبر انقلاب همچنین به حقوق و تکالیف دولت و مجلس اشاره کردند و افزودند: هر دو قوه باید ضمن برخورداری از حقوق خود، کرامت طرف مقابل را حفظ کنند و سه قوه با هم افزایی مشکلات را از پیش ملت بردارند.
ایشان در پایان سخنانشان با اشاره به سخنان امام خمینی درباره دست قدرت خدا  بر سر ملت ایران و نظام اسلامی افزودند: ما هم این دست قدرتمند خدا را احساس می کنیم، قدرتی که در ایمان ملت متجلی است.
حضرت آیت الله خامنه ای در ابتدای سخنانشان با اشاره به فرا رسیدن ماه ذی الحجه ماه دعا و توسل و تضرع به درگاه الهی، خاصیت ایمان و اتکا به خدا را ایجاد امید، اعتماد به نفس و شکست ناپذیری دانستند و خاطرنشان کردند: ملت ایران با برخورداری از این ایمان، چهل سال است که در مقابل قدرتهای متکبر دنیا با قدرت تمام ایستاده است و باید روز به روز بر این توانایی افزوده شود.

ارسال نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
نمایش نظرات
مهدی:

میشه بفرمایید چند درصد مسئولان به صورت اسلامی زندگی میکنند؟؟؟

شما قبلا به این نظر رای داده اید

0

0

SAABER:

اسامی بیش از ۲۵۰ شرکت خاندان محمدرضا نعمت زاده، اصلاح طلب، عضو حزب کارگزاران سازندگی و وزیر صمت دولت اول روحانی در ادامه اسامی شرکت های خاندان محمدرضا نعمت زاده به شماره ملی ۱۳۷۸۶۸۵۴۰۷ از نظر می گذرد. : محمدرضا نعمت زاده ۷۳ ساله، پس از انقلاب او ۱۰ ماه در سال ۱۳۵۸ وزیر کار، و بین سال‌های ۱۳۵۹ تا ۱۳۶۰ و سپس از ۱۳۶۸ تا ۱۳۷۶ به‌ترتیب در دولت‌های محمدعلی رجایی و اکبر هاشمی رفسنجانی وزیر صنایع ایران بوده‌است. نعمت‌زاده معاونت وزارت نفت در امور پتروشیمی در دولت اول و دوم سید محمد خاتمی بود. او سمت‌هایی چون معاونت سازمان صنایع دفاع، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل توانیر را نیز برعهده داشته‌است. او معاونت وزارت نفت و مدیرعامل پتروشیمی در دوران ریاست جمهوری محمد خاتمی بود و توسط وزیر نفت کابینه اول احمدی‌نژاد به‌عنوان معاون وزیر در امور پخش و پالایش و مدیریت عامل شرکت ملی پالایش و پخش فراورده‌های نفتی ایران منصوب شد. وی همچنین از سال ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۶ به عنوان وزیر صنعت، معدن و تجارت دولت اول روحانی مشغول به فعالیت بود. در ادامه اسامی شرکت های خاندان محمدرضا نعمت زاده به شماره ملی ۱۳۷۸۶۸۵۴۰۷ از نظر می گذرد. توضیحات: ۱- اعداد شناسه ملی شرکت ها و شماره ثبت شده آنها است. ۲- خاندان آقای نعمت زاده یا مالک کامل این شرکت ها هستند یا به عنوان سهامدار بخشی یا عمده ای از این شرکت ها می باشند. ۳- محمدرضا نعمت زاده پس از افشاگری حمید رسایی نماینده مجلس در شرکت هایی که خود به صورت مستقیم از اعضای هیات مدیره آن بود استعفا داد و اعضای خوانده خود را جایگزین نمود. توسعه نگین مکران ۱۰۳۲۰۷۹۰۳۰۰ ۴۲۶۸۶۸ سمت و سوی توسعه ایرانیان ۱۰۳۲۰۶۴۴۷۱۸ ۴۱۴۰۹۷ توسعه پترو فرآیند کرخه ۱۰۳۲۰۸۵۴۴۱۳ ۴۳۵۵۳۵ تجهیزات پزشکی مهرگان تامین پارس ۱۰۱۰۳۴۶۰۲۹۰ ۳۰۷۵۲۰ پترو عمران مکران منطقه آزاد چابهار ۱۴۰۰۵۲۳۶۶۲۵ ۲۳۴۹ سرمایه گذاری تامین اجتماعی نیروهای مسلح شستان ۱۰۱۰۳۶۵۳۵۶۰ ۳۲۶۰۳۹ پیام هونامیک ۱۰۳۲۰۶۰۵۶۲۸ ۴۱۰۰۶۹ اوره آمونیاک آریا منطقه آزاد چابهار ۱۴۰۰۳۶۹۷۶۷۰ ۱۸۹۹ متانول آمونیاک قدیر منطقه آزاد چابهار ۱۴۰۰۳۶۹۷۹۹۱ ۱۹۰۲ متانول بدر شرق منطقه آزاد چابهار ۱۴۰۰۳۶۹۷۱۲۱ ۱۸۹۲ کیمیا صنعت لیپار منطقه آزاد چابهار ۱۴۰۰۵۴۹۶۹۸۴ ۲۴۳۹ متانول فجر خلیج فارس منطقه آزاد چابهار ۱۴۰۰۵۵۰۱۳۳۹ ۲۴۴۲ پلی پروپیلن تیسفون منطقه آزاد چابهار ۱۴۰۰۵۴۹۸۵۷۲ ۲۴۴۱ سرمایه گذاری طرح و توسعه نگین گستر مکران ۱۰۵۰۰۰۳۰۲۱۲ ۵۸۰ اتیلن سپید مهر منطقه آزاد چابهار ۱۴۰۰۳۶۹۵۹۰۹ ۱۸۹۰ آروما شیمی مکران منطقه آزاد چابهار ۱۴۰۰۳۶۹۷۲۹۰ ۱۸۹۶ بین المللی نفت و گاز ساتا انرژی کیش ۱۴۰۰۰۲۲۱۱۹۰۱ ۹۹۰۷ اوره آمونیاک سینا منطقه آزاد چابهار ۱۴۰۰۳۶۹۶۰۶۱ ۱۸۹۱ صنایع مینوی نصر ۱۴۰۰۳۶۹۵۸۷۳ ۱۸۸۹ کیمیا صنعت مبنا ۱۴۰۰۳۶۹۷۲۵۲ ۱۸۹۵ پلی پروپیلن سپهر مکران منطقه آزاد چابهار ۱۴۰۰۳۶۹۷۵۱۶ ۱۸۹۸ سوخت پاک مکران ۱۴۰۰۳۶۹۷۲۱۴ ۱۸۹۴ متانول ستاره شرق منطقه آزاد چابهار ۱۴۰۰۳۶۹۷۸۸۰ ۱۹۰۱ ملامین سپید آریا منطقه آزاد چابهار ۱۴۰۰۳۶۹۷۳۱۱ ۱۸۹۷ سمت و سوی توسعه ایرانیان ۱۰۳۲۰۶۴۴۷۱۸ ۴۱۴۰۹۷ دانا دارو کیش ۱۴۰۰۳۴۵۵۸۱۵ ۱۰۵۷۶ توکاریل ۱۰۲۶۰۴۵۰۹۸۰ ۲۴۳۰۵ ایثارگران احرار سرا ۱۰۱۰۰۰۱۶۹۲۰ ۲۳۹۱ تولیدی و صنعتی ثابت خراسان ۱۰۱۰۰۴۳۹۲۵۰ ۱۱۰۰۷ پدیده هونامیک ۱۰۳۲۰۶۰۷۸۸۱ ۴۱۰۲۵۵ صنایع فولاد توان آور آسیا ۱۰۱۰۱۱۳۴۷۴۴ ۶۸۵۳۲ نیکروز تامین نیلوفری ۱۰۱۰۳۴۶۰۳۰۷ ۳۰۷۵۲۲ گروه سرمایه گذاری اقتصادی و تحقیقاتی انبوه سازان هشتم ۱۰۳۸۰۴۴۴۸۷۳ ۲۹۲۳۲ دانا دارو کیش ۱۴۰۰۳۴۵۵۸۱۵ ۱۰۵۷۶ کیمیا طب ماهان ۱۴۰۰۳۹۳۷۴۹۷ ۴۵۱۲۲۸ تولید و بسته بندی ارغوان گوشت منطقه آزاد چابهار ۱۴۰۰۴۳۷۳۱۹۷ ۲۰۶۵ توکاریل ۱۰۲۶۰۴۵۰۹۸۰ ۲۴۳۰۵ خدمات توکا کشش ۱۰۳۲۰۵۹۹۴۳۶ ۵۰۲۲۱ راهوار نیرو آریا ۱۰۱۰۳۹۱۲۸۷۶ ۳۴۷۹۳۲ بهین ریل ۱۰۱۰۱۲۴۶۳۵۲ ۱۹۸۵۲ بازرگانی توکا تدارک ۱۰۲۶۰۲۹۰۲۴۷ ۷۹۲۱ آسیا سیر ارس ۱۰۱۰۲۵۷۶۹۳۵ ۲۱۶۳۳۴ تجهیزات ناوگان ریلی البرز نیرو ۱۰۱۰۳۵۴۷۳۹۱ ۳۱۴۵۲۶ تجهیزات بن ریل ۱۰۳۲۰۷۸۲۲۰۰ ۴۲۶۷۷۷ گروه سرمایه گذاری اقتصادی و تحقیقاتی انبوه سازان هشتم ۱۰۳۸۰۴۴۴۸۷۳ ۲۹۲۳۲ فرازش آفرید هشتم ۱۰۳۸۰۵۵۳۱۴۹ ۳۹۵۱۵ آمایش و نوسازی وکیل آباد مشهد ۱۰۳۸۰۵۲۲۴۶۵ ۳۶۷۰۹ آمایش و نوسازی مهر مشهد ۱۰۳۸۰۵۲۲۴۶۵ ۳۶۷۰۹ تولیدی و صنعتی ثابت خراسان ۱۰۱۰۰۴۳۹۲۵۰ ۱۱۰۰۷ ایران شکر ۱۰۱۰۱۳۸۹۰۶۲ ۹۴۸۳۴ فرآوردهای غذایی و قند تربت جام ۱۰۳۸۰۰۲۵۷۶۸ ۱۳۰۳ قند بیستون ۱۰۱۰۰۳۵۳۴۸۶ تحقیقات و خدمات زراعی چغندر قند خراسان ۱۰۳۸۰۱۹۸۳۶۰ ۳۹۴۰ کشاورزی و باغات فریمان ۱۰۳۸۰۱۹۸۷۳۵ ۳۹۷۷ تحقیقات زراعی و خدمات آزمایشگاهی کارخانجات قند غرب ایران ۱۰۶۶۰۰۴۳۸۹۴ قند قهستان ۱۰۱۰۰۳۰۸۲۸۳ ۶۵۷۴ سنگاه ۱۰۳۳۸۰۰۵۴۲۹۸ دفتر مشاوره و خدمات صنایع قند ۱۰۱۰۰۸۳۹۱۳۰ ۳۸۴۹۶ صنایع فولاد توان آور آسیا ۱۰۱۰۱۱۳۴۷۴۴ ۶۸۵۳۲ بازرگانی تجارت گستر توان فن ۱۴۰۰۴۲۰۱۵۴۳ ۴۵۷۰۱۹ بازرگانی توسعه توان مند سازی اروند ۱۴۰۰۴۱۴۷۵۸۹ ۳۱۲۲ پترو آرین اروند ۳۲۶۵ نوید توانمندسازان سرافراز ماندگار ۱۴۰۰۴۱۶۷۸۱۸ ۵۱۶۸۵ توسعه گردشگری کارونسرای پارس ۱۰۱۰۴۰۲۰۵۹۴ ۳۵۳۹۸۲ توسعه کشاورزی توان آفرین ارغوان خراسان جنوبی ۱۰۳۶۰۰۶۲۱۶۵ ۴۷۲۷ توسعه شیلات توان آفرین خراسان جنوبی ۱۰۳۶۰۰۶۲۱۷۰ ۴۷۲۸ نیکروز تامین نیلوفری ۱۰۱۰۳۴۶۰۳۰۷ ۳۰۷۵۲۲ تامین گستر ناجی ۱۰۱۳۸۷۹۷۳۸ ۳۴۱۴۳۲ خبرگان اندیش آفاق ۱۰۳۲۰۴۱۱۷۴۲ ۳۹۰۳۱۶ توسعه مسیر برق گیلان ۱۰۳۲۰۴۷۶۵۳۵ ۳۹۷۳۵۳ توسعه تیتانیوم ایرانیان ۱۰۳۲۰۶۷۴۹۳۵ ۴۱۵۵۸۳ گسترش الیاف پیشرفته ۱۰۱۰۲۷۷۹۴۱۵ ۲۴۷۰۴۸ توسعه پترو فرآیند کرخه ۱۰۳۲۰۸۵۴۴۱۳ ۴۳۵۵۳۵ پتروشیمی مرجان ۱۰۱۰۲۹۶۷۲۳۶ ۲۵۶۴۴۲ پتروشیمی بوشهر ۱۰۱۰۱۹۲۰۸۷۸ ۱۴۹۲۳۹ پتروشیمی ستاره سبز سیراف ۱۰۳۲۰۳۰۶۸۴۲ ۴۱۰۱۲۷ تجهیزات پزشکی مهرگان تامین پارس ۱۰۱۰۳۴۶۰۲۹۰ ۳۰۷۵۲۰ سامان گستر اصفهان ۱۰۲۶۰۳۳۳۵۲۱ ۱۲۳۲۳ پارس تامین مجد ۱۴۰۰۴۱۲۸۰۸۴ ۴۵۵۶۳۷ سامان گستر اصفهان ۱۰۲۶۰۳۳۳۵۲۱ ۱۲۳۲۳ سامان جم نقش جهان ۱۰۲۶۰۶۹۴۹۹۰ ۵۰۹۲۶ مدبران صنعت سامان گستر ۱۰۲۶۰۴۱۹۴۷۰ ۲۱۰۸۹ سامان صانع اصفهان ۱۰۲۶۰۳۴۱۰۴۷ ۱۳۰۸۶ بهسامان تجارت نقش جهان ۱۰۲۶۰۴۰۲۵۶۱ ۱۹۳۶۷ نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان ۱۰۲۶۰۳۱۰۰۰۴ ۹۹۲۲ ساختمانی پردیس ساخت سپاهان ۱۰۲۶۰۳۳۶۳۵۳ ۱۲۶۱۰ سامان مسکن نقش جهان ۱۰۲۶۰۵۸۰۳۵۳ ۴۰۳۵۲ مهندسین مشاور سامان طرح سپاهان ۱۰۲۶۰۳۴۰۱۱۰ ۱۲۹۹۱ خدمات مسافرت هوایی سامان گشت آشنا ۲۷۳۰۵ کارگزاری بهین پویا ۲۷۲۳۹ توسعه مجتمع های سیاحتی ورزشی سپاهان ۱۰۲۶۰۳۵۲۰۲۳ ۱۴۲۰۱ فنر سازان اصفهان ۱۰۲۶۰۴۱۹۴۷ ۲۱۰۸۹ لیزینگ ساختمان سپاهان ۱۰۱۰۰۱۷۴۳۹۰ ۲۵۵۳۶ سامان سهام سپاهان ۱۰۲۶۰۳۴۱۰۵۱ ۱۳۰۸۷ شادی آفرین سپاهان ۱۰۸۴۰۱۱۶۱۵۸ ۳۴۷۴۸ مهندسی طرح و نظارت سامان طرح سپاهان ۱۰۲۶۰۳۴۰۱۱۰ ۱۲۹۹۱ هامون گستر اصفهان ۱۰۲۶۰۳۳۵۳۹۰۳ ۱۲۵۶۵ سامان اسکان نقش جهان ۱۰۲۶۰۴۶۲۹۸۷ ۲۵۵۳۶ سرمایه گذاری تامین اجتماعی نیروهای مسلح شستان ۱۰۱۰۳۶۵۳۵۶۰ ۳۲۶۰۳۹ هونامیک سبز پاسارگاد ۱۰۳۲۰۶۶۸۴۲ ۴۱۰۱۲۷ سرمایه گذاری توکا فولاد ۱۰۲۶۰۲۷۲۵۱۸ ۶۱۲۴ کارخانجات مخمل و ابریشم کاشان ۱۰۲۶۰۰۱۲۳۸۵ پیشرو تجارت سانا ۱۰۳۲۰۶۰۶۹۸۸ ۴۱۰۱۳۱ پتروشیمی پارس ۱۰۳۲۰۰۶۱۰۵۳ ۹۶۷ آمیتیس سبز پارس ۱۰۳۲۰۶۰۶۸۳۸ ۴۱۰۱۲۵ حفاری شمال ۱۰۱۰۱۹۲۰۸۳۰ ۱۴۹۲۳۵ موسسه حقوقی تامین عدالت ۱۰۱۰۳۶۴۵۱۶۸ ۲۲۷۴۶ فراوری مواد معدنی ایران ۱۰۴۶۰۰۹۲۰۵۸ ۵۹۳۵ ریتون تجارت آمیتیس ۱۰۳۲۰۶۰۶۹۸۸ ۴۱۰۱۳۱ پتروشیمی مارون ۱۰۸۶۰۷۲۷۶۷۱ ۶۴۹۹ پتروشیمی بدر شرق ۲۳۳۸ سرمایه گذاری غدیر ۱۰۱۰۱۳۶۲۳۴ ۸۶۱۸۰ قند پارس ۱۰۱۰۰۳۱۲۱۵۱ ۶۷۰۷ پشمبافی افشار ۱۰۱۰۰۳۱۳۰۶۰ ۶۷۳۸ پتروشیمی مخازن سبز عسلویه ۱۰۳۲۰۶۰۶۸۳۸ ۴۱۰۱۲۵ پارس تامین نوید رایانه ۱۰۳۲۰۵۴۱۳۱۰ ۴۰۲۵۸۱ شیندلر ۱۰۸۶۱۳۹۸۸۸۳ ۴۶۷۴۴ تاسیسات ساختمانی تسیس ۱۰۱۰۰۴۷۶۲۵۶ ۱۲۲۶۸ یادآوران غدیرخم علوی ۱۴۰۰۴۳۰۹۷۷۵ ۴۵۸۵۶۷ سرمایه گذاری آپادانا ایساتیس ۱۰۱۰۳۱۱۳۳۶۵ ۲۷۰۲۰۷ سرمایه گذاری توکا فولاد ۱۰۲۶۰۲۷۲۵۱۸ ۶۱۲۴ ورقهای پوششدار تاراز چهارمحال ۱۰۸۶۰۴۴۹۱۲۴ ۷۵۹۵ صنعتی و تولیدی ایران ذوب ۱۰۲۶۰۲۵۲۹۹۴ ۴۱۴۷ بهسازان صنایع خاورمیانه ۱۰۲۶۰۳۷۳۵۷۲ ۱۶۴۲۰ خدمات حفاظتی و مراقبتی توکا نیرو اسپادان ۱۴۰۰۶۰۸۵۶۷۲ ۴۷۵۶ فولاد متیل ۱۰۱۰۱۳۰۲۱۰۰ ۸۵۷۶۰ توکا نیرو سپاهان ۱۰۲۶۰۵۵۲۳۱۳ ۳۷۶۵۸ تامین ماشین آلات ساختمان و نصب ۱۰۱۰۱۳۴۸۶۱۴ ۱۱۸۴۸ بین المللی مهندسی سیستم ها و اتوماسیون ۱۰۲۶۰۳۰۱۷۰۱ ۹۰۸۰ فولاد هرمزگان جنوب ۱۰۸۰۰۱۵۴۰۲۴ ۱۲۸۸۶ معدنی و صنعتی فولاد سنگ مبارکه اصفهان ۱۰۲۶۰۰۶۴۶۲۴ فنی مهندسی فولاد مبارکه مهر جی ۱۰۲۶۰۵۵۴۴۵۰ ۳۷۸۵۹ آسیا سیر ارس ۱۰۱۰۲۵۷۶۹۳۵ ۲۱۶۳۳۴ فلز تدارک فولاد مبارکه اصفهان ۱۰۲۶۰۶۴۸۱۳۵ ۴۶۷۵۳ فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه سپاهان ۱۰۸۶۰۰۰۲۱۲۴ ۳۴۳۳۴ استیل بار رازی ۱۴۰۰۰۱۲۹۴۲۵ ۱۴۱۹ اعتماد گستر سپاهان ۱۰۲۶۰۵۱۹۷۲۵ ۳۱۴۱۳ پارس فولاد مبین ۱۰۱۰۳۵۳۴۱۷۰ ۳۱۶۶۸۱ صنایع برش ورق فولادی مبارکه ۱۰۲۶۰۳۴۹۱۱۸ ۱۳۸۹۸ توکا رنگ فولاد سپاهان ۱۰۲۶۰۴۹۲۵۴۳ ۲۸۵۶۵ بهسازان غلطک فولاد اصفهان ۱۰۲۶۰۴۱۰۷۶۹ ۲۰۱۹۸ حمل و نقل توکا ۱۰۲۶۰۲۶۹۰۸۶ ۸۵۱۶ آتیه فولاد نقش جهان ۱۰۲۶۰۵۰۵۰۰۷ ۲۹۹۰۵ بازرگانی توکا تدارک ۱۰۲۶۰۲۹۰۲۴۷ ۷۹۲۱ مهندسی ساخت و توسعه مدیریت صنایع توکا ۱۰۲۶۰۳۴۱۰۸۵ ۱۳۰۹۰ کارگزاری آرمان تدبیر نقش جهان ۱۰۲۶۰۴۶۵۳۶۷ ۲۵۷۷۶ تولیدی و خدمات صنایع نسوز توکا ۱۰۲۶۰۰۵۷۳۶۹ ۱۷۱۶۰ توکا ریل ۱۰۲۶۰۴۵۰۹۸۰ ۲۴۳۰۵ توکا بتن ۱۴۰۰۲۰۸۲۸۷۲ ۴۵۴۹۲ توکا تولید اسپادان ۱۰۲۶۰۴۶۶۲۴۱ ۲۵۸۶۶ صنایع معدنی فولاد سنگان خراسان ۱۴۰۰۴۸۶۵۸۱۰ ۵۴۲۹۶ راهبران فولاد اصفهان ۱۰۲۶۰۴۰۷۹۷۰ ۱۹۹۱۵ فولاد افزا سپاهان ۱۰۲۶۰۴۴۹۴۳۵ ۲۴۱۵۰ حفاری شمال ۱۰۱۰۱۹۲۰۸۳۰ ۱۴۹۲۳۵ بازرگانی همگامان گسترش تجارت پردیس ایرانیان ۱۰۳۲۰۸۲۳۵۹۲ ۴۲۹۷۹۳ فراوری مواد معدنی ایران ۱۰۴۶۰۰۹۲۰۵۸ ۵۹۳۵ تولیدی روی ایران ۴۸۲۷ معدنکاران انگوران ۱۰۴۶۰۰۸۶۲۹۰ ۵۳۸۲ ملی سرب و روی ایران ۱۰۴۶۰۰۳۶۵۱۲ ۹۴۰ پتروشیمی مارون ۱۰۸۶۰۷۲۷۶۷۱ ۶۴۹۹ آمیره های پویا پلیمری مارون ۱۴۰۰۵۸۰۷۴۶۴ ۱۰۱۸۲ پتروشیمی لاله ۱۰۱۰۲۳۴۰۹۱۴ ۱۹۲۱۳۳ پترو پارت نخل ۱۴۰۰۵۹۹۷۷۱۰ ۱۰۲۶۰ تینا تدبیر مارون ۱۴۰۰۴۱۰۶۸۳۹ ۴۵۵۲۳۲ افق سپهر مارون ۱۴۰۰۴۱۰۰۰۸۸ ۴۵۵۰۶۱ پتروشیمی سلمان فارسی ۱۰۱۰۳۹۷۸۰۶۶ ۳۵۱۱۵۳ حمل و نقل پتروشیمی ۸۹۳۴۲ سرمایه گذاری غدیر ۱۰۱۰۱۳۶۲۳۴ ۸۶۱۸۰ موسسه کانون نهادهای سرمایه گذاری ایران ۱۰۱۰۳۵۴۵۵۸۰ ۲۲۱۹۴ تامین سرمایه نوین ۱۰۱۰۳۵۸۴۹۰۰ ۳۲۱۷۵۲ بین المللی توسعه فن آوری پایدار پارس ۱۰۳۲۰۸۹۸۳۵۶ ۴۴۳۱۷۳ توسعه ئ فرا ساحل نگین کیش ۱۰۹۸۰۱۷۱۱۳۱ ۸۶۵۴ فولاد گستر غدیر سیرجان ۱۴۰۰۱۹۳۷۳۶۵ ۳۱۸۹ بلبرینگ ایران ۱۰۲۰۰۰۶۸۳۵۶ ۱۲۵۳ فولاد غدیر نی ریز ۱۴۰۰۴۵۰۵۲۰۶ ۱۳۰۰ سرمایه گذاری زرین پرشیا ۱۰۱۰۲۹۸۶۸۸۰ ۲۵۸۵۲۷ فولاد آلیاژی ایران ۱۰۸۴۰۰۶۴۵۹۰ ۲۲۲۰ توسعه صنایع بهشهر ۱۰۱۰۰۵۳۹۰۹۰ ۱۴۳۹۳ سرمایه گذاری اعتضاد غدیر ۱۰۱۰۲۱۶۹۹۳۸ ۱۷۴۶۰۳ پیمان غدیر ۱۰۱۰۱۱۵۸۴۷۹ ۷۰۹۱۹ بین المللی توسعه صنایع و معادن غدیر ۱۰۳۲۰۵۸۵۹۸۷ ۴۰۸۱۹۲ موتوژن ۱۰۲۰۰۰۶۲۸۳۸ صنعتی و بازرگانی غدیر ۱۰۱۰۱۳۶۴۲۹۷ ۹۲۱۰۴ مدیریت تجهیز و تامین منابع آرمان ۱۰۱۰۲۶۵۳۹۲۵ ۲۲۴۱۷۸ پترو آرمان غدیر کیش ۱۴۰۰۱۷۱۹۲۴۹ ۱۰۰۱۸ دریابان جنوب ایران کیش ۱۰۸۶۱۵۶۲۹۳۱ ۶۴۶۲ غدیر انرژی لامرد ۱۴۰۰۴۷۲۱۶۲۲ ۴۶۷۹۵۴ شهرسازی و خانه سازی باغمیشه ۱۰۲۰۰۰۹۳۱۱۲ ۳۲۳۹ خدمات مدیریت و بازرگانی غدیر ۱۰۲۰۰۱۰۵۵۴۲ ۱۶۸۶۸۴ سیمان شرق ۱۰۱۰۰۲۳۳۷۲۵ ۴۵۹۲۸ غدیر انرژی هامون ابوموسی ۱۴۰۰۴۱۳۲۰۲۶ ۱۵۰۴۸ کیش رویای زندگی ۱۰۸۶۱۵۵۱۳۱۳ ۳۴۹۶ آ.اس.پ ۱۰۱۰۰۵۱۸۰۷۱ ۱۳۶۸۱ صنعت نوین اندیشه کاسپین ۱۰۳۲۰۸۹۸۳۷۵ ۴۴۳۱۷۷ گسترش فن آوری اندیشه ایرانیان ۱۰۳۲۰۸۹۸۳۰۳ ۴۴۳۱۶۹ داروسازی شهید قاضی ۱۰۲۰۰۰۹۲۳۹۲ ۳۱۶۴ مجتمع صنایع آلومینیوم جنوب ۱۰۱۰۲۵۶۷۰۷۴ ۲۱۵۳۲۶ واسپاری سپهر پارس ۱۰۱۰۰۴۶۷۹۹۱ ۲۸۳۲۴۸ گروه بهمن ۱۰۱۰۲۳۱۴۰۲ توسعه نیشکر و صنایع جانبی آن ۱۰۱۰۱۲۵۶۴۹۲ ۸۰۹۸۰ بین المللی توسعه ساختمان ۱۰۱۰۱۸۵۵۶۹۴ ۱۴۲۵۸۳ خدمات مالی و حقوقی راهبر ایرانیان ۱۰۱۰۳۹۱۴۶۶۹ ۳۴۷۹۹۰ تولید برق خوزستان مپنا ۱۰۳۲۰۵۵۶۰۱۷ ۴۰۴۴۶۰ گروه گسترش نفت و گاز پارسیان ۱۰۱۰۳۳۸۹۰۰۶ ۳۰۲۴۹۶ بین المللی توسعه تجارت پایدار ۱۰۳۲۰۱۳۶۸۲۵ ۳۶۱۰۰۰ بین المللی ساروج بوشهر ۱۰۱۰۱۸۶۱۱۱۲ ۱۴۳۱۳۶ غدیر انرژی فاتا ۱۴۰۰۶۰۷۲۵۲۵ ۴۹۶۵۴۶ توسعه برق غدیر اوکسین ۱۰۳۲۰۸۸۴۵۳۳ ۴۴۰۲۵۱ روغن نباتی پارس ۱۰۸۶۱۸۲۶۵۸۰ ۴۴۶۸ سرمایه گذاری سیمان سپاهان ۱۰۲۶۰۴۱۴۰۳۸ ۲۰۵۴۱ سرمایه گذاری دی ۱۰۱۰۳۸۳۷۷۵۷ ۲۶۷۱۶۹ توسعه خورشیدی مهریز غدیر ۱۴۰۰۵۹۲۶۴۷۳ ۴۹۳۶۱۵ پیشرو تولید برق غدیر ۱۴۰۰۵۶۵۹۰۵۲ ۴۸۸۱۳۹ خدمات بیمه ای سپهر ایرانیان ۱۰۱۰۳۸۸۲۲۴۴ ۳۴۱۶۹۲ پتروشیمی پردیس ۱۰۱۰۲۷۲۳۸۸۸ ۲۳۱۳۴۹ برق و انرژی خورشید غدیر ۱۴۰۰۵۳۱۳۵۱۸ ۴۸۱۱۷۳ تامین سرمایه نوین ۱۰۱۰۳۵۸۴۹۰۰ ۳۲۱۷۵۲ سرمایه گذاری امید نوین ایرانیان ۱۰۳۲۰۸۲۲۳۰۶ ۳۰۲۰۳ بورس انرژی ایران ۱۰۳۲۰۷۹۸۴۳۸ ۴۲۸۰۰۲ صندوق سرمایه گذاری نوین سامان ۱۰۳۲۰۷۵۹۰۲۷ صندوق سرمایه گذاری توس ایرانیان ۱۰۳۲۰۶۱۷۸۴۸ ۲۷۹۳۶ مشاور سرمایه گذاری تامین سرمایه نوین ۱۰۳۲۰۴۹۸۸۰۴ ۳۹۸۵۱۳ صندوق سرمایه گذاری ارزش آفرینان دی ۱۰۳۲۰۶۵۸۳۱۷ ۲۸۱۵۱ مسکن سازان بهشت پویا ۱۰۱۰۳۹۱۶۶۱۸ ۳۴۸۱۶۶ صندوق سرمایه گذاری گسترش فردای ایرانیان ۱۰۳۲۰۶۶۵۳۸۰ ۲۸۲۰۳ صندوق سرمایه گذاری مشترک پیشگام ایرانیان ۱۴۰۰۳۸۸۴۶۴۲ ۳۳۳۴۵ سرمایه گذاری سپهر اول کارگزاری بانک صادرات ۱۰۳۲۰۵۳۴۱۳۲ ۲۷۴۲۵ رایان هم افزا ۱۰۱۰۲۹۶۸۷۹۰ ۲۵۶۶۰۶ کارگزاری تامین سرمایه نوین ۱۰۵۳۰۳۰۴۳۰۶ ۱۸۲۷۳ مشاور سرمایه گذاری تامین سرمایه نوین ۱۰۳۲۰۴۹۸۸۰۴ ۳۹۸۵۱۳ صندوق سرمایه گذاری مشترک رشد سامان ۱۴۰۰۳۸۹۴۵۵۴ ۳۳۳۷۲ صندوق سرمایه گذاری بانک گردشگری ۱۰۳۲۰۴۹۸۸۰۴ ۲۷۸۳۷ صندوق سرمایه گذاری مشترک سبحان ۱۰۳۲۰۸۷۵۲۸۰ ۳۱۸۵۲ پاداش سهامداری توسعه یکم صندوق سرمایه گذاری ۱۴۰۰۵۱۳۳۳۵۸ ۳۶۵۱۳ صندوق سرمایه گذاری مشترک توسعه بازار ۱۰۳۲۰۸۴۹۸۴۶ ۳۰۸۹۵ صندوق سرمایه گذاری هستی بخش آگاه ۱۴۰۰۴۸۵۶۵۸۷ ۳۵۸۳۹ صندوق سرمایه گذاری اندیشه خبرگان سهام ۱۴۰۰۴۹۲۶۱۸۰ ۳۶۰۰۰ صندوق سرمایه گذاری بازارگردانی بانک سینا ۱۴۰۰۵۱۲۹۶۳۱ ۳۶۴۹۳ سرمایه گذاری زرین پرشیا ۱۰۱۰۲۹۸۶۸۸۰ ۲۵۸۵۲۷ سرمایه گذاری توسعه الوند غدیر ۳۰۲۴۹۶ حمل و نقل ریلی پارسیان ۱۰۱۰۲۹۱۲۱۴۶ ۲۵۰۷۲۸ پارس تامین نوید رایانه ۱۰۳۲۰۵۴۱۳۱۰ ۴۰۲۵۸۱ امین توان آفرین ساز ۱۴۰۰۳۸۷۳۳۳۰ ۴۴۹۴۷۴ سرمایه گذاری سیراف انرژی ۱۰۳۲۰۰۵۷۲۳۰ ۸۷۲ تجارت بین الملل سکو ۱۰۳۲۰۸۲۷۳۱۵ ۴۳۰۶۸۹ قطب پتروشیمی سپهر لاوان ۱۰۳۲۰۳۷۶۰۳۲ ۳۸۷۰۴۶ آرمان سپهر کیش ۱۴۰۰۲۵۸۲۹۶۷ ۱۰۱۳۲ پتروشیمی گناوه دشستان ۱۰۳۲۰۳۶۵۵۶۷ ۳۸۶۷۲۹ صنایع پتروشیمی دنا ۱۰۳۲۰۳۷۱۱۶۹ ۳۸۷۶۹۱ صنایع پتروشیمی سبلان ۱۰۳۲۰۳۶۵۵۴۸ ۳۸۶۷۲۵ پالایش پارسیان سپهر ۱۰۳۲۰۳۹۳۱۳۶ ۳۸۹۰۲۱ پالایش بید بلند سپهر ۱۰۳۲۰۳۹۳۱۱۷ ۳۸۹۰۱۹ صنایع پتروشیمی دنا ۱۰۳۲۰۳۷۱۱۶۹ ۳۸۷۶۹۱ بازرگانی گسترلش انرژی سکو ۱۰۳۲۰۸۲۷۳۱۵ ۴۳۰۶۸۹ مخازن صادراتی پارسیان ۱۰۳۲۰۳۶۵۵۵۲ ۳۸۶۷۲۷ سپهر افزای ارس ۱۴۰۰۰۰۰۰۲۲۷ ۵۲۸ مجتمع صنایع پتروشیمی دهلران سپهر ۱۰۹۸۰۲۸۳۵۱۴ ۶۲۰ صنایع پتروشیمی سبلان ۱۰۳۲۰۳۶۵۵۴۸ ۳۸۶۷۲۵ پتروشیمی شیراز ۱۰۵۳۰۰۱۰۰۲۵ ۲۴ شیمیایی لاوان ۱۰۸۶۲۰۲۰۶۵۲ ۲۴۳۴۵۹ آب نیروی مکران منطقه آزاد چابهار ۱۴۰۰۳۵۰۸۱۵۹ ۱۸۴۸ رسا فارمد ۱۰۱۰۳۷۵۳۹۵۰ ۳۳۳۰۹۷ فوریت دارویی رسا فارمد ۱۰۱۰۳۷۵۳۹۴۶ ۳۳۳۰۹۵ توسعه داروئی رسا ۱۴۰۰۳۹۴۰۹۲۰ خط لوله انتقال گاز مکران منطقه آزاد چابهار ۱۴۰۰۳۵۰۸۰۱۳ ۱۸۴۶ انبارها و پایانه‌های توسعه نگین مکران منطقه آزاد چابهار ۱۴۰۰۳۵۰۸۰۳۲ ۱۸۴۷ پلیمری پویا جم خاورمیانه ۱۰۳۲۰۸۴۲۱۷۲ ۴۳۳۷۳۷ توسعه تجارت نعمت ۱۰۱۰۴۰۹۰۴۰۸ ۳۶۲۷۲۷ کیمیا صنایع دالاهو ۱۰۱۰۳۲۸۱۸۵۳ ۲۹۲۰۳۰ توسعه پترو شیمیایی ساحل دریا ۱۰۳۲۰۷۸۸۵۶۴ ۴۲۶۵۸۲ تولید برق دژ پل انرژی ۱۰۳۲۰۷۷۴۳۸۰ ۴۲۶۰۴۹ مهندسی نفت هوسیت پارس ۱۰۳۲۰۳۳۱۳۱۲ ۳۸۳۱۹۳ پترو تجارت هرمزان ۱۰۳۲۰۱۶۳۲۳۷ ۳۶۵۷۴۶ پترو ایمن نعمت ۱۰۳۲۰۸۶۱۴۳۴ ۴۳۶۶۵۱ ارگ شیمی پارسا ۱۰۱۰۳۹۲۷۴۹۵ ۳۴۱۷۶۳ پترو تجارت هرمزان ۱۰۳۲۰۱۶۳۲۳۷ ۳۶۵۷۴۶ هرمزان تجارت گستر کیش ۱۴۰۰۳۰۵۲۲۶۶ ۱۰۲۴۹ الوند پترو انرژی کیش ۱۴۰۰۳۰۱۷۸۵۱ ۱۰۲۳۳ توسعه صنعت نعمت ۱۰۳۲۰۵۹۴۷۳۳ ۴۰۸۱۲۵ برق انرژی پاینده جم ۱۰۳۲۰۸۳۷۵۲۹ ۴۳۲۴۴۵ توان پرداز باطری ۱۰۱۰۸۰۲۶۲۷ ۱۳۷۱۴۶

شما قبلا به این نظر رای داده اید

1

0

ابراهیم:

بِسْمِ ٱللّٰهِ ٱلرَّحْمٰنِ ٱلرَّحِیمِ/ در اولین نقشه الگوی پیشرفت اسلامی با نگاهی فقهی و غیر اقتباسی از الگوهای معیوب و ناکارآمد غربی به بیش از ۱۰۰ مسئله در حوزه های مختلف معیشتی، تربیتی، پیش گیری از جرم، قانون گذاری، سیاسی، معرفت شناسی، پولی و مالی، کشاورزی، طب، شاخص های ارزیابی جامعه، محرومیت زدائی، مدیریت شهری، برنامه ریزی، بودجه، ساخت یابی، الگوی تخصیص تکنولوژی، الگوی مطالعات تاریخی، الگوی جدید نگهبانی از نظام، الگوی تنظیم و تحلیل خبر و... پاسخ گفته ایم/ نظریات بخشی الگوی پیشرفت اسلامی مسیر تحقق آرمانهای انقلاب اسلامی را تئوریزه می کند..

شما قبلا به این نظر رای داده اید

0

0

اوقات شرعی