*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ \ ۱۵ شوال ۱۴۴۰ \ Wednesday, June 19, 2019
کد خبر: 451390 | تاریخ مخابره :۱۳۹۷/۳/۵ - ۱۴:۴۷ | سرویس: علمی، فرهنگی 70

فصل‌نامه اطلاع‌رسانی همایش‌های علمی‌ بین‌المللی جامعه المصطفی منتشر شد
حوزه/ سی و یکم شماره فصل نامه اطلاع رسانی همایش های علمی بین المللی به همت اداره کل ساماندهی و پشتیبانی پژوهشی جامعه المصطفی العالمیه منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری«حوزه»، در سی و یکم شماره فصل نامه اطلاع رسانی همایش های علمی بین المللی، تلاش شده همایش ها به صورت موضوعی دسته بندی گردد؛ اما با توجه به ماهیت میان رشته ای اکثر همایش ها، تداخل موضوعی بین فصل های مختلف این فصل نامه امری طبیعی است و ضرورت دارد که مخاطب گرامی همه فصل ها را مطالعه نماید.

بر اساس این گزارش:‌زبان معمــول در همایش هایــی کــه در ایــن فصل نامــه اشــاره شــده، انگلیســی اســت و در مــواردی کــه زبان همایش غیر از انگلیسی باشد، تذکر داده شده است.

گفتنی است: در این فصل نامه همایش های علمی بن المللی به صورت حوزه های تخصصی تقسیم بندی شده که از جمله آن می توان به مواردی چون؛ حوزه های «دین»، «فلسفه»، «حقوق و علوم سیاسی»، «اقتصاد»، «تاریخ، زبان و فرهنگ» و نیز میان رشته ای و سایر حوزه های علوم انسانی و اجتماعی اشاره نمود.

کلید ‫واژه‌های مطلب:

ارسال نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
نمایش نظرات
اوقات شرعی