جمعه ۴ خرداد ۱۴۰۳ |۱۶ ذیقعدهٔ ۱۴۴۵ | May 24, 2024
تبلیغات اسلامی بوشهر

حوزه/ در آستانه فرا رسیدن روز ارتباطات و روابط عمومی، گردهمایی رابطین خبری ادارات تبلیغات اسلامی بوشهر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه از بوشهر، گردهمایی رابطین خبری ادارات تبلیغات اسلامی بوشهر امروز با موضوع تجلیل از مجاهدت های انجام شده در طرح زندگی با آیه‌ها و تشریح تقویت شبکه انتشار محتوا در سطح استان و ارتقاء خبرنویسی رابطین خبری، در سالن اجتماعات اداره کل تبلیغات اسلامی بوشهر برگزار شد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر ضمن تبریک فرا رسیدن ۲۷ اردیبهشت، روز ارتباطات و روابط عمومی در سخنانی بر لزوم تقویت و توسعه شبکه انتشار محتواهای مذهبی و انقلابی تأکید کرد.

حجت‌الاسلام محمد قادری، امیدآفرینی را به عنوان وظیفه‌ی جهاد تبیینی عنوان کرد و نقش روابط عمومی ها را در این عرصه مهم ارزیابی کرد.

در بخش دیگری از این گردهمایی حجت‌الاسلام حسن صادق‌زاده، سرپرست معاونت فرهنگی تبلیغی و آموزشی تبلیغات اسلامی بوشهر به تشریح برنامه‌ها و اقدامات این مجموعه در راستای توانمندسازی شبکه نشر محتواهای مورد نظر مجموعه در پلتفرم‌های مختلف و مدیریت کانال‌های اطلاع‌رسانی ادارات شهرستانی پرداخت.

در بخش دیگری از این برنامه حجت‌الاسلام سیدعلی دستغیبی کارشناس رسانه و مقصود غلامی کارشناس روابط عمومی تبلیغات اسلامی استان به تشریح برنامه‌های مورد نظر قابل اجرا در سطح ادارات شهرستانی پرداختند.

گفتنی است، در خاتمه این گردهمایی رابطین خبری ادارات تبلیغات اسلامی استان به بیان نقطه نظرات و دیدگاه‌های خود پیرامون مطالب و مباحث مطروحه پرداختند.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha