*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۷ \ ۱۷ جمادى الأولى ۱۴۴۰ \ Wednesday, January 23, 2019
کد خبر: 446326 | تاریخ مخابره :۱۳۹۷/۱/۲۸ - ۱۹:۳۰ | سرویس: بین الملل 126
جبهه عمل اسلامی لبنان:
جنگ ما با تروریسم تکفیری ادامه دارد/ با رژیم اسرائیل تا آزادی فلسطین مبارزه می کنیم
حوزه/ جبهه عمل اسلامی لبنان در نشستی با حضور شیخ زهیر جعید هماهنگ کننده این جبهه و عمر عندور نامزد انتخابات پارلمان لبنان و اعضای شورای مدیریت، تاکید کرد: جنگ ما با دشمن غاصب صهیونیستی، جنگی گسترده است که تا آزادی فلسطین، تمامی اراضی اشغالی عربی و بازگشت حق به اهل آن پایان نمی یابد.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری «حوزه»، جبهه عمل اسلامی لبنان در نشستی با حضور شیخ زهیر جعید هماهنگ کننده این جبهه و عمر عندور نامزد جبهه عمل اسلامی در انتخابات پارلمان لبنان و اعضای شورای مدیریت، تاکید کرد: جنگ ما با دشمن غاصب صهیونیستی، جنگی گسترده است که تا آزادی فلسطین، تمامی اراضی اشغالی عربی و بازگشت حق به اهل آن پایان نمی یابد.

این جبهه تصریح کرد: مبارزه ما با تروریسم تکفیری در تمامی سطوح علمی، فکری، دینی، فرهنگی، سیاسی، رسانه ای، امنیتی و نظامی ادامه دارد.

تفکر تروریستی تکفیری، در جهت خدمت به دشمنان امت حرکت می کند

جبهه عمل اسلامی تاکید کرد: تفکر تروریستی تکفیری افراطی، از دین و جامعه عربی و اسلامی دور است و به دشمان امت به ویژه آمریکا و غرب خدمت می کند.

حزب الله یک حزب لبنانی و دوستدار همگی است

این حزب اسلامی اشاره کرد: حزب الله، یک حزب لبنانی مقاوم است که در برابر اسرائیل ایستاد و آن را به سختی شکست داد. حزب الله، حزبی است که برای همکاری، هماهنگی و همبستگی میان لبنانی ها در جهت منافع کشور به سوی همه دست دوستی دراز می کند.

جبهه عمل اسلامی با نزدیکی انتخابات پارلمان لبنان نسبت به افزایش سخنرانی های سیاسی فتنه انگیز و بازتاب آن در کشور هشدار داد.

ارسال نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
نمایش نظرات
اوقات شرعی