یکشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ |۹ ذیحجهٔ ۱۴۴۵ | Jun 16, 2024
مدیرکل فرهنگی و اجتماعی استاندار قزوین

حوزه/ مدیرکل فرهنگی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: باید ظرفیت‌های مردمی در برگزاری مراسم فعال شود و نقش دستگاه‌ها در این بین تنها ایجاد هماهنگی و هم‌افزایی است و نباید خود مجری باشند.

به گزارش خبرگزاری حوزه از قزوین، محمد خورشیدی امروز پنجشنبه در ستاد هماهنگی بزرگداشت شهدای خدمت اظهار کرد: تشکیل ستاد مراسمات به معنای ابلاغ کردن برنامه و مراسم به دستگاه‌ها نیست.

وی افزود: این ستاد به دنبال هم‌افزایی و هم‌اندیشی به‌جای انجام کارهای جزیره‌ای و فعال کردن ظرفیت‌های مردمی است.

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی استانداری قزوین تصریح کرد: باید ظرفیت‌های مردمی در برگزاری مراسم فعال شود و نقش دستگاه‌ها در این بین تنها ایجاد هماهنگی و هم‌افزایی است و نباید خود مجری باشند.

وی بیان کرد: همه شبکه‌های مردمی در استان باید با درک اهمیت روزهای پیش رو فعال شده و به میدان بیایند و طبیعتاً این ستاد باید این فعال‌سازی را در اولویت خود قرار دهد.

خورشیدی با بیان اینکه در اربعین مقدس انقلاب ۲ مأموریت ویژه بر عهده ما قرار گرفته است، تأکید کرد: بزرگداشت شهدای خدمت و انتخابات دو مأموریت چهل روز پیش رو است.

وی در پایان یادآور شد: انتخاباتی که همیشه در یک بازه زمانی ۹ ماهه انجام می‌شد امروز باید در حدود یک ماه برگزار شود و این نیاز است همه افراد دارای دغدغه پای کار باشند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha