*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸ \ ۱۳ ذو القعدة ۱۴۴۰ \ Wednesday, July 17, 2019
کد خبر: 471794 | تاریخ مخابره :۱۳۹۷/۹/۲۲ - ۱۱:۴۵ | سرویس: استان‌ها 64
مسئول آموزش ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان فارس:
در ترویج فرهنگ امر به معروف موفقیت لازم به دست نیامده است
حوزه/ مسئول آموزش ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان فارس گفت: علی رغم تلاش های فراوان آن چنان که باید در گسترش و ترویج و تعمیق فرهنگ فریضه امر به معروف و نهی از منکر الهی که غایت دین لقب گرفته از اهداف اساسی تشریعی و تقنینی است، موفقیت لازم به دست است.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از شیراز، غزالی در جلسه شورای ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان که در سالن جلسات دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در فارس برگزار شد، اظهار داشت: یافته های علمی که بر اساس پژوهش ها و نظرسنجی های متعدد به دست آمده بیانگر عدم آگاهی و شناخت کافی آحاد مردم جامعه از فریضه امر به معروف و نهی از منکر است.

 وی افزود: علی رغم تلاش های فراوان آن چنان که باید در گسترش و ترویج و تعمیق فرهنگ فریضه امر به معروف و نهی از منکر الهی که غایت دین لقب گرفته، از اهداف اساسی تشریعی و تقنینی است، موفقیت لازم حاصل نگردیده است.

مسئول آموزش ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان فارس عنوان کرد: ضرورت انجام اقدامات موثر در امر برنامه ریزی و اجرای طرح آموزش فراگیر و همه جانبه تمامی سطوح و قشرهای گوناگون با استفاده از راهکارهای نوین و فناوری روز و بهره مندی از اساتید و مجموعه‌های متخصص، آشکار و مبرهن است، از این رو در راستای این هدف والا نسبت به طراحی نقشه راه تدوین سند راهبردی آموزش ستاد امر به معروف و نهی از منکر اقدام شده است.

وی خاطرنشان کرد: اهداف سیاست های راهبردی کلان، هیئت اندیشه ورز، تعیین اولویت سیاست های ابلاغی و نیازسنجی، شیوه‌های اجرای سیاست‌ها، تهیه و تولید محتوا و انتقال محتوا از جمله ی نمای کلی نقشه راه آموزش ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان است.

غزالی به اهداف سند راهبردی اشاره و بیان کرد: گسترش، ترویج و تعمیق فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر، ارتقای کارآمدی نظام اجرایی امر به معروف و نهی از منکر و آمران و ناهیان و تدوین راهبردی آموزش به منظور ایجاد گفتمان عمومی از جمله اهداف سند راهبردی آموزش ستاد امر و نهی از منکر است.

ارسال نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
نمایش نظرات
اوقات شرعی