کدخبر : 480145
سرویس : استان‌ها
تاریخ مخابره :    ۱۳۹۷/۱۱/۲۲ - ۰۹:۳۳
شکوه حضور مردم انقلابی در جشن بزرگ انقلاب+ عکس
حوزه/ مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی در هوای زمستانی و بارش باران، به خیابان ها آمده اند تا برگ زرین دیگری به کارنامه درخشان خود در حراست از انقلاب اسلامی بیفزایند

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از تهران، مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی در هوای زمستانی و بارش باران، به خیابان ها آمده بودند تا برگ زرین دیگری به کارنامه درخشان خود در صیانت از انقلاب اسلامی و خون پاک شهدا بیفزایند.

مراسم راهپیمایی 22 بهمن امسال از ساعت 9 صبح امروز در 1000 شهر و 10 هزار روستا آغاز شد و ایرانیان افتخار آفرین در حالی که پرچم های مقدس جمهوری اسلامی را دست داشتند، به میدان آمده بودند تا نشان دهند پای انقلاب ایستاده اند.

مردم ولایتمدار و انقلابی ایران اسلامی اعم از زن و مرد، پیر و جوان با فریادهای «الله اکبر، خامنه ای رهبر»، «مرگ بر ضد ولایت فقیه»، «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسراییل»، و با حمل دست نوشته ها، باردیگر خروش خود را به رخ دشمنان نظام ایران اسلامی کشاندند.

مردم با هر سلیقه و تفکری امروز آمده بودند تا فریاد بزنند هیچ‌گاه در برابر ظلم و ستم، استبداد و استکبار کوتاه نیامده و دست از آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی برنمی‌دارند و همچون روزهای اول انقلاب پشتیبان نظام اسلامی بوده و امروز با حضور خود چهل سال افتخار و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را جشن می‌گیرند.