*به خبرگزاری حوزه خوش آمديد* اَللّهُمَّ كُنْ لِوَلِيِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَيْهِ وَعَلى آبائِهِ في هذِهِ السّاعَةِ وَفي كُلِّ ساعَةٍ وَلِيّاً وَحافِظاً وَقائِداً وَناصِراً وَدَليلاً وَعَيْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَكَ طَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فيها طَويلا
چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ \ ۸ صفر ۱۴۴۰ \ Wednesday, October 17, 2018
کد خبر: 431661 | تاریخ مخابره :۱۳۹۶/۸/۲۶ - ۲۲:۵۰ | سرویس: بین الملل 130

شکایت مسلمانان مسجد شهر کلیشی فرانسه از شهردار
حوزه/ چند ماه است که مسلمانان شهر کلیشی به دلیل اخراج خشونت آمیز آنها از مسجد خود، توسط شهردار ضد اسلام شهر، نمازهای خود را در خیابان اقامه می کنند.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری «حوزه»، چند ماه است که مسلمانان شهر کلیشی به دلیل اخراج خشونت آمیز آنها از مسجد خود، توسط شهردار ضد اسلام شهر، نمازهای خود را در خیابان اقامه می کنند.

جمعه گذشته، شهردار در طول نمازجمعه با تحریک تعدادی از راهبان مسیحی و تعدادی از فعالان ضد اسلام، از جمله جبهه ملی، تجمعی را علیه اقامه نماز مسلمانان در خیابان به راه انداختند.

از آن به بعد، وی با حضور در تلویزیون و ادعاهای کذب، تلاش می کند تا مسلمانان کلشی را بی اعتبار کند.

لازم به ذکر است که شهردار شهر در حضور شاهدان، به جامعه مسلمانان متعهد شده بود که پس از انتخاب شدن به عنوان شهردار، خرید محلی را به عنوان مسجد در نزدیکی مرکز شهر برای آنها تسهیل خواهد کرد؛ اما بعد از انتخاب شدن به عنوان شهردار، به وعده خود عمل نکرد و با شواهد موجود احتمالا قبول هم نمی‌کند که مسلمانان، مانند جوامع دیگر، بتوانند محل مناسبی برای عبادت در مرکز شهر داشته باشند.

بدتر از همه اینها مسلمانان می گویند که از حملات در خلال نماز جمعه ای که به صورت صلح آمیز برگزار می کنند؛ رنج می بردند. آنها شکایتی را علیه شهردار و رسانه های خشونت طلب که اسلام هراسی را توسعه می دهند آماده کرده اند.

ارسال نظر
نام :
ایمیل:
متن نظر:
ارسال
نمایش نظرات
اوقات شرعی